IMOLA - dobra szkoła jazdy z Gwarancją

  403 opinie

O Szkole

Szkoła ma 3 siedziby. Wybierz:

IMOLA - dobra szkoła jazdy z Gwarancją

IMOLA - dobra szkoła jazdy z Gwarancją
Śniadeckich 17 (przy Pl.Konstytucji)
00-654 Warszawa

Kontakt

22x xxx xxxPokaż numer
www.imo....Pokaż adres
@naukaj....Pokaż adres

Opis

Prawo Jazdy z Gwarancją

W IMOLI wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy tylko dobrych instruktorów - są cierpliwi (wycięte nerwy), nie podnoszą głosu, na pewno nie krzyczą - w nauce jazdy są profesjonalni.

Nasi instruktorzy są nie tylko ekspertami z zakresu przepisów i techniki prowadzenia samochodu, lecz także zostali gruntownie przygotowani pod względem metodyki nauczania,psychologii i komunikacji. Są zdyscyplinowani,życzliwi,kulturalni i profesjonalni pod każdym względem.

Niektórzy z nas byli wcześniej egzaminatorami,dlatego możesz być pewien,że podczas kursu zapoznamy Cię z niezwykle skutecznymi metodami zdania egzaminu państwowego.

Nasza Gwarancja:
Jakość naszych usług jest dla nas tak ważna, że aby ją zapewnić jesteśmy gotowi zawrzeć z naszymi kursantami kontrakt. Dzięki temu mają oni pewność, że gdyby nie udało nam się dotrzymać którejś z poniższych obietnic, otrzymają od nas dodatkową godzinę jazd gratis. Sprawdź naszą Gwarancję na stronie www.imola.com.pl

Jeżeli jeszcze jesteś nie zdecydowany, nie ma problemu. Skorzystaj z bezpłatnych zajęć na próbę a potem zadecyduj czy chcesz u nas zrobić swój kurs:)


Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, A2, AM,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Hi, everyone! :) I would like to send my gratitudes to the Imola Driving School for their professionalism, quality of materials, teaching stuff, and for the pleasant atmosphere! One from a little number of schools who provide courses in English on a high level, which is very suitable for foreigners. I had both practice and theory classes in English with best instructors. I would like to thanks my theoretical teacher, Robert Kosmala, who succeed in teaching me from the very beginning of theory basis of driving! His lessons was very beneficial, understandable, and in atmosphere of "friendly talk" without this awful feeling of routine classes, thus I passed my theory from the first try :D Furthermore, my big gratefulness to Karolina Drzazdzynska - she is the great driving instructor and real professional!! She is full of patience, provide the best practical skills and knowledge, which are useful on the roads. Person with dedication to her work, provide calm and pleasant atmosphere for studying, and with good sense of humor :) NEVER shouted, or came angry, even if you could not catch the parallel parking from the 20th time :) I'm very happy to had driving courses with Imola School and recommend it for everyone who have a willing to get the driving license without nervous stressing and pass exam from the first attempt. Best wishes, Yauheni.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo dobra organizacja, dostępność terminów jazd. Zero problemów natury organizacyjnej. Sprzęd wysokiej jakości. Moim instruktorem był Robert Kosmala, ma naprawdę dużą wiedzę i spore doświadczenie. Sensownie wszystko tłumaczy, potrafi zmobilizować. Drobny minus polega na tym, że trzeba być docieklimy i samemu zadawać pytania, żeby wyciągnąć od Roberta cenne rady i wskazówki.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

W szczególności chciałabym wyróżnic Panią Edytę Jasinska, która była moim instruktorem. Jestem bardzo wdzięczna za jej profesjonalizm, cierpliwość, dostępność. Niezadowolona jestem z przekazania błędnych informacji przed rozpoczeciem kursu-miałam mieć 32h, a okazało się przy 30h, że już więcej mi nie przysługuje. Poczułam sie oszukana-albo przez osobę, z którą rozmawialam przed rozpoczeciem, albo przez osobę, z która rozmawiałam po przejeżdzeniu 30h.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadyczęste zmiany instruktorów, wysoka cena,

Szkoły polecane

OES - Nauka jazdy

995 opinii w tym 853 zaufane

ul. Targowa 66 lok. 30 (Praga), 03-734 Warszawa

Sprawdź teraz

OSK Olka

223 opinie w tym 174 zaufane

ul. Radarowa, 05-800 Warszawa

Sprawdź teraz

OSK KAMELEON

0 opinii

Olecka 23 lok 201, 04-980 Warszawa

Sprawdź teraz