OSK LIDER Dorota Michalska

  77 opinii

O Szkole

OSK LIDER Dorota Michalska

OSK LIDER Dorota Michalska
ul. Hallera 5
86-300 Grudziądz

Kontakt

Opis

Witamy w OSK LIDER ! 

Nasza Szkoła gwarantuje wysoką jakość szkolenia Kandydatów pragnących uzyskać prawo jazdy kategorii B. Ze swojej strony robimy wszystko co w naszej mocy, by skutecznie i jak najszybciej mogli Państwo osiągnąć ten cel. Szkolimy przyszłych kierowców profesjonalnie i bezstresowo. 

Nasi dobrze wykwalifikowani instruktorzy starają się nie tylko jak najlepiej przygotować do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim pomagają stać się kierowcą z prawdziwego zdarzenia, który z jednej strony czerpie przyjemność z prowadzenia auta, z drugiej zaś jest w pełni świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.

Na zajęciach praktycznych naszym Kursantom udostępniamy samochody TOYOTA YARIS, identyczne z pojazdami wykorzystywanymi na egzaminie państwowym. Nasze auta są nowe, co zapewnia ich sprawność oraz komfort samej jazdy. Zapewniamy solidny trening na trasach WORD, który ułatwia osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym. Po ukończeniu kursu w naszym ośrodku każdy z Państwa może mieć pewność, że posiada kompletną wiedzę i umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim.

Zapraszamy do grona zadowolonych a co najważniejsze naprawdę dobrych kierowców !!! 

Nie czekaj , zapisz się  do OSK LIDER !!!! ZAPRASZAMY

Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam!! Miła atmosfera oraz szybkie ukończenie kursu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Z całego serca polecam OSK Lider, miałam przyjemność mieć jazdy doszkalające z Panem Danielem. Super podejście do kursanta, przekazanie wiedzy w taki sposób, że wszystko co wydawało mi się nie do ogarnięcia i niemożliwe stało się jasne i oczywiste, każda jazda była dla mnie przyjemnością, z każdej jazdy wynosiłam coś nowego, sukcesywnie pracowaliśmy nad popełnianymi przeze mnie błędami dzięki czemu od dnia dzisiejszego mogę cieszyć się posiadaniem prawka. !!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo polecam naukę jazdy LIDER

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

Szkoła Kierowców TEST

153 opinie w tym 95 zaufanych

Włodka 16-18, 86-300 Grudziądz

Sprawdź teraz

OSK WORD

578 opinii w tym 391 zaufanych

ul. Rybny Rynek 1, 86-300 Grudziądz

Sprawdź teraz