Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.

 939 opinii w tym 794 zaufane

Odznaki Szkoły

2 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
87-800 Włocławek

  • Brak godzin otwarcia

Opis

Zajęcia teoretyczne i praktyczne w AKADEMII są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewnia to miłą i bezstresową naukę jazdy, która przynosi wysoką zdawalność w pierwszym terminie (75% dla 18-20 - latków).
Szkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Wykłady i praktyka

3300 zł

codziennie

ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)

WIĘCEJ W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

kat. B+E, Tylko praktyka

2400 zł

codziennie

ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)

WIĘCEJ W cenie kursu:
15 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny praktyka

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

WIĘCEJ 140/120

cena za pakiet: 140 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Edyta Kowalewska

Edyta Kowalewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.03.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetna atmosfera, instruktor super, naprawdę polecam, najlepszy z najlepszych osk we Włocławku.!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Gabriela Budzyńska

Gabriela Budzyńska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 15.03.2015

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

super instruktor, polecam wszystkim, atmosfera na zajęciach bomba.! :

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Wioletta Zaremba

Wioletta Zaremba
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 15.03.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam AKADEMIE Profesjonalne i miłe podejście do kursanta. Pan Jacek cierpliwie i profesjonalnie przekazują wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Zdałam oba egzaminy za pierwszym razem.. Polecam :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Paulina Kus

Paulina Kus
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 12.03.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jak najbardziej polecam! Pełen profesjonalizm! Świetne przygotowanie do egzaminu państwowego

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Mateusz Pawłowski

Mateusz Pawłowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 06.03.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wspaniała szkoła jazdy, Pan Jacek - człowiek do duszy przytul :). Kurs był przyjemnością, zero stresu, dużo śmiechu. Fantastyczna atmosfera, teoria przeprowadzona profesjonalnie. Egzamin dzięki panu Jackowi był o wiele łatwiejszy. Będzie mi brakowało tych chwil spędzonych w "L". Z czystym sumieniem mogę polecić Akademię. Dziękuje za wszystko, szkoda, że to już koniec.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Agnieszka Skibińska

Agnieszka Skibińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 28.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Fantastyczna szkoła jazdy, którą będę wspominać przez całe życie :) Z niecierpliwością czekałam na kolejne jazdy :) Bezstresowa nauka, super atmosfera, praktyczne wskazówki. Podziwiam cierpliwość Panów Instruktorów i pozdrawiam cieplutko :):)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Magda Krawczyńska

Magda Krawczyńska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Gorąco polecam! Super szkoła, fajna atmosfera. Zarówno teoria, jak i praktyka przekazana jest "po ludzku". Poza tym podziwiam instruktorów za cierpliwość. Pan Jacek perfekcyjnie przygotowuje to egzaminu nie tylko jeśli chodzi o naukę jazdy, ale potrafi także uspokoić i podnieść na duchu przed egzaminem. Dziękuję bardzo i do zobaczenia na drodze :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Basia Urban

Basia Urban
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 11.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B1

Rodzaj szkolenia
Kurs

Najlepszy z najlepszych Pan Jacek ! Polecam

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Maciek Lewandowski

Maciek Lewandowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 07.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super instruktor, dobrze wyłożona teoria, bezstresowa jazda, łatwo dostępne terminy jazdy. Teoria i praktyka za pierwszym, jeszcze raz polecam :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Ewelina Łuniewska

Ewelina Łuniewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 05.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetna atmosfera super postawa dobre ceny pełen profesjonalizm bez naciągania na dodatkowe koszty zdane za pierwszym !!!!!!!!!!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Марсель Циолковски

Марсель Циолковски
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 04.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Egzaminy zdane za pierwszym razem. Pan Jacek przygotował mnie wręcz perfekcyjnie, byłem wspierany przez cały czas w bardzo miłej atmosferze. No i oczywiście genialny kontakt :) Rozmawiając z Panem miałem łzy w oczach po zdanym egzaminie, będę tęsknił! Polecam gorąco!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Weronika Wojtowicz

Weronika Wojtowicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 03.02.2015

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Najlepsza szkoła jazdy ever ! Pan Jacek jest wspaniałym człowiekiem, już za nim tęsknię..

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Filip Trzciński

Filip Trzciński
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Oczywiście polecam Akademię, Pan Jacek do wspaniały człowiek z którym można pogadać na każdy temat , posłuchać dobrej muzyki a także nauczyć się jeździć ;) Polecam Każdemu !!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Magdalena Górska

Magdalena Górska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 25.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wybór Akademii to strzał w dziesiątkę! Pan Jacek to najlepszy instruktor we Włocławku. Praca z ludźmi jest jego pasją, a to przekłada się na miłą i bezstresową atmosferę. Potrafi w ciekawy i rzetelny sposób przekazać swoją wiedzę i doświadczenie. Pełen profesjonalizm połączony z cierpliwością, poczuciem humoru i ludzką życzliwością, to cechy które wzbudzają zaufanie i sympatię od pierwszej rozmowy. W takim towarzystwie można czuć się swobodnie i bezpiecznie, a jazda samochodem jest czystą przyjemnością. Nie można wybrać lepiej. Polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Alicja Seklecka

Alicja Seklecka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 20.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Kurs z panem Jackiem wspominam baaardzo miło! Doceniam indywidualne podejście do kursanta, przyjemne jazdy i możliwość rozmowy na każdy temat, gorąco polecam "Akademię" !

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Mateusz Szymański

Mateusz Szymański
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 07.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Gorąco polecam, najlepsza nauka jazdy w mieście.

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Ropson Gie

Ropson Gie
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 06.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Gdybym miał wybierać, wybrałabym jeszcze raz Akademię! Polecam !

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Filip Szczepański

Filip Szczepański
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 04.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam Akademię i Pana Jacka Sieradzińskiego. Bardzo dobra atmosfera, bezstresowa jazda i pełen profesjonalizm. Egzamin zdałem za 1 razem.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Łukasz Kaźmierczak

Łukasz Kaźmierczak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.12.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zdecydowanie polecam szkoła jazdy u pana Jacka, super atmosfera oraz pełna kultura, Prawo jazdy zdałem za pierwszy razem jak zdecydowana większość uczących się w tej szkole jazdy.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Mikołaj Prusak

Mikołaj Prusak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 19.12.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jak ktoś szuka szkoły, która zrobi z niego kierowce zdającego za pierwszym razem oba egzaminy to nie ma innego wyjścia jak skierować się do Akademii ;) Świetna atmosfera, pan Jacek uczy skutecznie I w miłej atmosferze :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Kamil Zakrzewski

Kamil Zakrzewski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 10.12.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie polecam Akademię pana Jacka Sieradzińskiego . Jazda , oraz wykłady przebiegły we wspaniałej atmosferze . Z perspektywy czasu mogę przyznać , że nie żałuje wyboru tej szkoły . Pan Jacek jest co prawda bardzo wymagający , ale to chyba jedynie korzyść dla nas , bo czy nie taki powinien być dobry nauczyciel? ;) Pan Włodzimierz , który również jeździ z kursantami ma podejście do osób , które dopiero zaczynają swoją przygodę za kółkiem . Jeszcze raz dziękuje za wszystko ! :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
David Abrahamyan

David Abrahamyan
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 03.12.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam Pana Jacka Sieradzińskiego, za profesjonalizm i cierpliwość :) Prawo jazdy zdałem za pierwszym razem zupełnie bezstresowo. Polecam każdemu :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Kalina Alabrudzińska

Kalina Alabrudzińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 01.12.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Tak naprawdę to nie wiem, co napisać. Gdybym chciała opisywać jak dobrze bawiłam się na jazdach, jak świetnym instruktorem jest pan Jacek i jak z kompletnego laika zrobił ze mnie osobę zdającą za pierwszym razem- musiałabym stworzyć całkiem pokaźnych rozmiarów opowiadanko. Ale ograniczę się jedynie do stwierdzenia, że POLECAM Akademię wszystkim. Pomimo, że chciałam mieć już egzamin 'z głowy', to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że za panem Jackiem będę tęsknić, bo jest po prostu prześwietnym człowiekiem, a czas w 'elce' w niczym nie przypominał stresującej nauki. Było fajnie nawet o 6 rano. :D Panie Jacku, taaki z pana facet!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Ania Paluszkiewicz

Ania Paluszkiewicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 01.12.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Najlepsza szkoła jazdy we Włocławku! Pan Jacek bardzo cierpliwy, sympatyczny, punktualny, a przede wszystkim doskonały instruktor. Nie trzeba się niczego obawiać przed egzaminem. Wykłady prowadzone w sposób ciekawy i niemonotonny :) SERDECZNIE POLECAM! :D

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Jakub Książkiewicz

Jakub Książkiewicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 29.11.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Gorąco polecam, najlepsza nauka jazdy w mieście.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Rafał Szarecki

Rafał Szarecki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 29.11.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Szczerze polecam Akademię wszystkim osobom zainteresowanym kursem. Pan Jacek w świetnej atmosferze potrafi właściwie przygotować swoich kursantów do egzaminów.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Oliwia Janowska

Oliwia Janowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 25.11.2014
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Najlepsza szkoła jazdy we Włocławku. Zajęcia teoretyczne zawsze wyjaśnione z każdym szczegółem i z odpowiednim komentarzem, a praktyka w Akademii to sama przyjemność- co najważniejsze bez stresu! Pan Jacek to wymarzony, punktualny, cierpliwy i elastyczny instruktor. Kilka lat temu uczęszczała moja mama i również była zadowolona. Polecam wszystkim przyszłym kierowcą!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Weronika Podolska

Weronika Podolska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 23.11.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam! Pan Jacek jest świetnym instruktorem , bardzo cierpliwym i sympatycznym. Kursy na bardzo wysokim poziomy. Polecam! ;)

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Sławek Suchowiecki

Sławek Suchowiecki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 19.11.2014
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Instruktor z powołania- teoria porządnie i dokładnie wyłożona tak by każdy mógł ją pojąć, w części praktycznej zwracanie uwagi na każdy szczegół, kursant dostaje wytłumaczone od A-Z wszystkie aspekty poruszania się po drodze. Świetna atmosfera, punktualność i elastyczność :). Szczerze polecam :) .

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Marta Kleczkowska

Marta Kleczkowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 12.11.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Gdybym jeszcze raz miała zdawać prawo jazdy, zdecydowanie wybrałabym Akademię. Pan Jacek to super instruktor, jazda z nim to sama przyjemność, zero stresu, zwraca uwagę na każdy szczegół:):) Polecam każdemu, kto chce zdać egzamin za pierwszym razem:):) Pozdrawiam serdecznie Pana Jacka:)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak