Odznaki Szkoły
2 z 4: Zobacz co oznaczają >
O Szkole
Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
87-800 Włocławek
- Brak godzin otwarcia
Kontakt
60x xxx xxxPokaż numer
Opis
Zajęcia teoretyczne i praktyczne w AKADEMII są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewnia to miłą i bezstresową naukę jazdy, która przynosi wysoką zdawalność w pierwszym terminie (75% dla 18-20 - latków).
Szkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Zobacz pełny opis szkołySzkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Galeria zdjęć szkoły

Instruktorzy
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. B, Wykłady i praktyka
3300 zł
codziennie
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
WIĘCEJ
W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie


Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Monika Zakrzewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 06.11.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Gorąco polecam! Pan Jacek to świetny instruktor, cierpliwy, wyrozumiały, potrafi wszystko idealnie wytłumaczyć, mila atmosfera i profesjonalne podejście. Polecam!
Ewelina Jankowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 01.11.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Instruktor z powołania - to chyba idealna cecha do opisania Pana Jacka! Świetnie przygotował mnie do egzaminu - zdałam wszystko za pierwszym razem. :) Atmosfera która panuje podczas jazd działa relaksująco i każdy mały stres u osoby uczącej się odchodzi w zapomnienie. Polecam wszystkim właśnie tą szkolę jazdy, która dba o bardzo dobre przygotowanie swoich kursantów. Pozdrawiam Pana Jacka! :)
Patrycja Kucharzyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 25.10.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Gorąco polecam! Super atmosfera na wykładach i podczas jazdy. Pan Jacek to naprawdę najlepszy instruktor na świecie. Świetne podejście do kursanta, dużo cierpliwości, złoty człowiek:) Kurs na prawo jazdy we Włocławku? Tylko i wyłącznie szkoła jazdy "Akademia". Polecam!
Beata Rajnik
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 23.10.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Gdybym miała wybierać, wybrałabym jeszcze raz Akademię! Polecam, p. Jacek to świetny instruktor, jazdy w miłej atmosferze, profesjonalne podejście.
Halina Wiśniewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 16.10.2014
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam !!! :)
Damian Ignaczak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 12.10.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Instruktor z powołania, robi to co lubi, godziny jazdy bardzo elastyczne. Przygotowanie do egzaminu bardzo dobre, bardzoooo polecam :)
Justyna Urbaczewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 06.10.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Pan Jacek to instruktor najlepszy z najlepszych, dzięki jego solidnemu przygotowaniu nie ma lęku przed egzaminem państwowym ani samodzielnym poruszaniem się po drogach. :)
Adrianna Demich
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 01.10.2014
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Szkoła godna polecenia . Ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne jak i praktyczne . Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego . Super spędzony czas , bez stresu . Szkoda tylko , że to już koniec .
Joanna Chrzanowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 30.09.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepszy instruktor,najlepsza szkoła bardzo miło i pożytecznie spędzony czas zajęcia ciekawe tłumaczone w prosty zrozumiały sposób bezstresowo,Bardzo dziękuje za wszystkie rady i za zaangażowanie,pomogły na egzaminie,który zdałam za pierwszym razem.Do zobaczenia na drodze P.Jacku.
Adam Badura
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 29.09.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Ciekawie i niemonotonnie prowadzona teoria, dzięki której miałem aż 74 pkt na państwowym za pierwszym razem ;O, bardzo fajne podejście do kursanta i atmosfera w aucie podczas nauki, zadbana Toyota Yaris i nowa z salonu Kia. Niecierpliwie czekałem na każde jazdy :D Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem, aż mi szkoda, że nie pojeżdżę już z Panem Jackiem. Bardzo polecam!
Mateusz Gorzelańczyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 29.09.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepsza szkoła jazdy we Włocławku. Miła atmosfera i świetny instruktor. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego.
Patryk Barczak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 15.09.2014
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepsza szkoła jazdy we Włocławku. Miła atmosfera i świetny instruktor. Polecam każdemu.
Bartek Krukowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 15.09.2014
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Instruktor jest osobą otwartą i komunikatywną. Nie stresuje kursanta. Dobra, elastyczna organizacja zajęć praktycznych. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego.
Marcin Kusiak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 15.09.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Szkola prowadzona w sposób solidny,bardzo mily instruktor ,egzamin zdany za pierwszym razem .POLECAM
Anna Wojciechowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 08.09.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Szkoła godna polecenia! Pan Jacek to świetny instruktor z poczuciem humoru i wielką cierpliwością dla kursantów :) Posiada dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty sposób. Drugi raz bez wahania wybrałabym tak samo :)
Patrycja Wojtasiak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 30.08.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Nie wyobrażam sobie robienia kursu u innego instruktora niż Pan Jacek! Niesamowita nauka, dobra atmosfera i wszystko dokładnie tłumaczone. Zostaje tylko czekać na radość po zdanym egzaminie :) Polecam
Izabela Francuz
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 25.08.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepsza szkoła jazdy! Pan Jacek - najlepszy instruktor na świecie! Bezstresowa nauka, cierpliwość do kursanta, wszystko prosto i dokładnie tłumaczone:) egzamin praktyczny zdany za pierwszy razem, a to o czymś świadczy:) polecam każdemu.
Patrycja Wendykowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 11.08.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Fantastyczna szkoła jazdy. Nie ma lepszego instruktora! Zajęcia są prowadzone bezstresowo i w miłej atmosferze. Zarówno zajęcia teoretyczne ,jak i praktyczne są na wysokim poziomie.
Patryk Gawłowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 10.08.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Dzięki tej szkole jazdy zaczynając bez jakiegokolwiek doświadczenia udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem. Zatem jeśli można od poziomu zerowego dojść do poziomu wystarczającego do zdania można śmiało polecić wybór tego ośrodka szkoleniowego.
Paweł Cebulski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 22.07.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jest to najlepszy wybór dla wszystkich osób którzy chcą po prostu zacząć swoją przygodę z jazdą samochodem. Teoria dobrze wytłumaczona, praktyka bardzo satysfakcjonująca aż się czeka na następną jazdę ;)
Grzegorz Wasielewski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 11.07.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Pan Jacek jest cierpliwym i wyrozumiałym instruktorem. Tłumaczy szczegółowo i w prosty sposób wszystkie sytuacje pojawiające się w czasie jazdy. Po zakończeniu kursu jest się pewnym zdobytych umiejętności za kółkiem. G.
Dorota Wikunia
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 08.07.2014
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
bardzo dobry instruktor, cierpliwy, nawet dla opornych kursantów, którym słabiej idzie :)
Szymon Gruchała
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 07.07.2014
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobra szkoła jazdy, profesjonalny instruktor ze świetnym podejściem do kursantów, cierpliwy, punktualny, z którym można porozmawiać na wszystkie tematy. Potrafi dobrze wytłumaczyć i doradzić. W ogóle nie czuć różnicy wieku : )). Gdybym miał jeszcze raz wybierać, decyzja również padłaby na szkołę Pana Jacka! :) Pozdrawiam, Szymon
Agnieszka Maćkowiak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 04.07.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu państwowego! Polecam każdemu, kto w krótkim czasie chce stać się dobrym kierowcą. :)
Mateusz Awarski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 01.07.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Świetna szkoła, którą polecam każdemu kto oczekuje miłej atmosfery i pozytywnego wyniku po kursie. Pan Jacek jest bardzo miłą i pomocną osobą na której można polegać. Nic dodać, nic ująć po prostu najlepsza szkoła jazdy we Włocławku.
Marcin Gabryel
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 04.06.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Na 100% najlepszy ośrodek we Włocławku! Super instruktor z poczuciem humoru. Egzamin praktyczny zdany za 1 razem bez żadnych kłopotów dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu jakie oferuje ten ośrodek. Polecam każdemu!
Maciek Urbański
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 22.05.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jak najbardziej polecam, rewelacyjna atmosfera, zero stresu podczas kursu, świetne przygotowanie, nie można czuć się przed egzaminem bardziej przygotowanym. Bardzo elastyczne godziny jazdy, na pewno każdemu będzie pasowało.
Michał Andraka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 22.05.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Pan Jacek to instruktor doskonały. Dzisiaj egzamin zdany za pierwszym podejściem i aż żal, że to koniec kursu. Poleciłbym go z głębi serca każdemu znajomemu. Profesjonalne podejście i spokojna atmosfera w aucie Chyba lepiej wybrać nie można. Jeszcze raz POLECAM!
Piotr Prokopiuk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 19.05.2014
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Moja historia z Panem Jackiem Sieradzińskim była krótka ale bardzo Owocna. Prawo jazdy posiadałem 6 lat natomiast zebrałem trochę punktów czyt. 26 pkt. Miałem 30 dni na zdanie prawa jazdy. Do Pana Jacka zgłosiłem się 4 dni przed egzaminem. Umówiłem się na ten sam dzień w którym miałem egzamin. Wystarczyły 3 godziny z Panem Jackiem abym zdał prawo jazdy i teorie za pierwszym razem. Bardzo polecam tą szkołę: konkretnie, rzetelnie, i na pewno tak, że człowiek przed egzaminem czuje się pewny !!! Jazdę z Panem Jackiem oceniam na 6 z PLUSEM !!!
Krzysztof Jarzyna
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 07.05.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Świetna szkoła, pełen profesjonalizm, perfekcyjne przygotowanie do egzaminu państwowego i niezapomniane rozmowy z instruktorem, polecam!