Odznaki Szkoły
2 z 4: Zobacz co oznaczają >
O Szkole
Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
87-800 Włocławek
- Brak godzin otwarcia
Kontakt
60x xxx xxxPokaż numer
Opis
Zajęcia teoretyczne i praktyczne w AKADEMII są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewnia to miłą i bezstresową naukę jazdy, która przynosi wysoką zdawalność w pierwszym terminie (75% dla 18-20 - latków).
Szkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Zobacz pełny opis szkołySzkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Galeria zdjęć szkoły

Instruktorzy
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. B, Wykłady i praktyka
3300 zł
codziennie
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
WIĘCEJ
W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie


Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Agnieszka W .....l ip: 212.87.13.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 23.05.2026
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Wybrałam tę szkołę kierując się opiniami właśnie na tej stronie i potwierdzam, że wszystkie pozytywne opinie się potwierdziły. Z pełnym przekonaniem polecam. Pan Jacek i Pani Ita to nie tylko bardzo dobrzy instruktorzy, ale też w porządku jako osoby, korygują wszystkie błędy, nie odpuszczają, ale robią to tak, że uczeń nie czuje się źle, bo odbywa się to w dobrej atmosferze i ze zrozumieniem, że człowiek się czasem stresuje i dopiero uczy. Pan Jacek ma ogromne doświadczenie dydaktyczne i merytoryczne, podchodzi indywidulanie do kursanta - potrafi naprawdę pomóc i zrozumieć istotę błędów, które popełnia dana osoba ucząca się jazdy samochodem. Skutecznie koryguje złe nawyki danego kursanta. Wszystkie trudne manewry dzięki Panu Jackowi okazują się nagle proste. Absolutnie nie zdałabym egzaminu również bez pomocy Pani Ity. Konkretna, merytoryczna, naprawdę SUPER instruktorka, z podejściem do kursanta, cierpliwa, zaangażowana, wytrwała w tym, żeby nauczyć. DZIĘKUJĘ <3
Mikołaj � .......i ip: 31.0.39.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 20.04.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem bardzo zadowolny, że wybrałem Akademię. Jazdy z Panią Itą przebiegały w świetnej atmosferze, czułem się przygotowany do egzaminu, co umożliwiło zdanie za pierwszym razem. Pan Jacek jest przemiły i pomocny, zajęcia teoretyczne przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Współpraca z ośrodkiem to była czysta przyjemność. Najlepsza szkoła jazdy we Włocławku!
N W W ip: 188.146.138.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 12.02.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Wspaniała szkoła jazdy. Pan Jacek z pasją i profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy. Wykłady bardzo dużo rozjaśniają i prowadzone są w przystępny dla kursanta sposób. Atmosfera podczas jazd przyjazna i bezstresowa. Jak najbardziej polecam ❤️
Igor R ......i ip: 37.248.214.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 26.01.2026
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobre podejście podczas wykładów i jazd. Bardzo miła atmosfera.
Amelia S ...........z ip: 93.159.63.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 11.12.2025
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam Akademię i instruktora, Pana Jacka. Wszystkie zadania egzaminacyjne tłumaczy w sposób zrozumiały i konkretny, a do tego jeździ z prawdziwą pasją. Dodatkowo ma świetne podejście do kursantów i zawsze wprowadza miłą atmosferę
Damian U .......i ip: 37.209.146.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.10.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
polecam
Oliwia S ......a ip: 31.0.55.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 22.09.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
świetna szkola!! naprawdę polecam każdemu, nie zawiedziecie się!!
Bartosz P ......z ip: 46.205.201.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 05.09.2025
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepsza szkola we Włocławku, ciekawa teoria i jazdy w bardzo dobrej atmosferze. Instruktorzy super, bez problemu naucza wszystkiego. Polecam bardzo serdecznie. Zdane za drugim razem głównie przez stres.
Szymon S ....... ip: 5.173.155.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 14.05.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam szkołę Akademia. Egzamin zdany za pierwszym razem
Maja K .........a ip: 5.173.225.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 31.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super szkoła jazdy i niezawodne przygotowanie. Pan Jacek to najlepszy instruktor pod słońcem! Polecam serdecznie. Zdane za pierwszym razem!
Alicja S ..k ip: 85.221.157.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 11.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 5
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam, szkoła godna polecenia, dużo wyrozumiałości i cierpliwości ze strony Panów Instruktorów. Fantastyczna atmosfera w czasie lekcji praktycznych i wykładów.
Wiktoria B ......... ip: 31.0.58.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 21.11.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Serdecznie polecam. Super atmosfera oraz profesjonalne podejście!!!
r ......f ip: 194.33.76.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 09.11.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Po trzech niezdanych egzaminach praktycznych oraz po ponad dwuletniej przerwie zaryzykowałem ostatni raz. Z polecenia skontaktowałem się z Panem Jackiem z Akademii. Wystarczyło 10 godzin i zdałem :-). Zdanie egzaminu nie byłoby możliwe, gdyby nie cierpliwość, siła spokoju i zaangażowanie instruktora oraz przyjazna atmosfera podczas nauki jazdy. Pan Jacek to wyjątkowy instruktor, który sprawił, że lekcje jazdy były nie tylko efektywne, ale też pełne dobrej energii. Dzięki niemu czułem się pewny siebie za kierownicą! Pan Jacek zaraża swoim spokojem i cierpliwością, a jego podejście sprawia, że jazda samochodem staje się przyjemnością. Jestem ogromnie wdzięczny za wsparcie i profesjonalizm i z całego serca polecam naukę jazdy u Pana Jacka. Z całego serca polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć w fajnej atmosferze! Panie Jacku, niech Pana Bóg błogosławi. Pan Bóg zesłał mi Pana jako instruktora. NIE MA LEPSZEGO INSTRUKTORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anna B ..........a ip: 87.205.173.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 29.10.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
bardzo dobre przygotowanie, super atmosfera, polecam:)
ip: 78.30.72.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 06.06.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Bardzo polecam jazdy z Panem Jackiem :-) Przez kilka godzin jazd doszkalających nauczyłem się wiele więcej niż w szkółce jazdy, w której zakupiłem kurs. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić - przesympatyczny instruktor z powołania.
Dominik C ........i ip: 89.64.92.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 24.05.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Przyjechałem z Warszawy, aby zdać egzamin praktyczny we Włocławku, przed samym egzaminem umówiłem się na 2h jazd doszkalających w Akademii. Instruktor wszystko ładnie mi przypomniał po 3 tygodniach bez jazdy, perfekcyjnie zapoznał mnie z topografią miasta i wskazał trudne miejsca, wszystko w bardzo miły i przyjemny sposób, co zapewniło mi bezbłędne zdanie egzaminu praktycznego chwilę później. Bardzo polecam i dziękuję!
Natalia P ........a ip: 46.113.4.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 21.05.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super, kurs, super szkoła jazdy, super instruktorzy i super atmosfera. Dziękuję serdecznie i polecam bardzo szczerze szkołę jazdy Akademia. Profesjonalizm i miła atmosfera to to, co panuje w Akademii a także elastyczność odnośnie czasu kursantów i indywidualne podejście do każdego. Cześć teoretyczna bardzo dokładnie zrobiona, wszystko jasno omówione i przedstawione. Cześć praktyczna z Panem Jackiem to była czysta przyjemność. Wszystko dokładnie pokazane i zrozumiale przekazane. Z całego serca polecam tą szkołę!!!
Amelia P ....... ip: 95.171.104.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 17.05.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super podejście do drugiego człowieka miła i spokojna atmosfera w czasie jazdy wszystko co do jazdy dobrze wytłumaczone Z całego serca polecam ❤️
ip: 46.205.203.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.05.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Wiele cennych uwag, wskazówek dot. jazdy oraz organizacji, spraw technicznych. Dobra argumentacja. Bardzo dobra atmosfera, spokojne podejście do kursanta. Fantastyczna playlista, miło się słucha dobrych kawałków podczas jazdy. Zdany egzamin przy 6 podejściu.
Bartosz W .......... ip: 83.11.110.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 05.01.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem bardzo zadowolony z akademii . Kurs był bardzo dobrze dopasowany do mojego życia codziennego elastyczne godziny indywidualna postawa instruktora oraz bardzo szeroka wiedza . Dobre podejście do mojej osoby a przede wszystkim , akdamia posiada bardzo miłych pracowników oraz wyrozumiałych odbywałem kurs cały i w Wordzie zdałem za pierwszym razem dziękuję za naukę i będę polecał Waryszewski . B
Dominika K .........a ip: 94.254.162.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.11.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
bardzo szybko czas ukończenia kursu, przyjaźni instruktorzy
Piotr F ........k ip: 5.173.170.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 06.07.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam szkołę, lekcje teorii z Panem Jackiem, jak dla osoby która nienawidzi teorii, były bardzo interesujące, Pan Jacek bardzo ciekawie potrafił prowadzić lekcje, wcale się nie nudziłem, a najważniejsze co wyniosłem z lekcji to fakt, że kierunkowskaz to ZAMIAR skrętu, nie gwarancja. W dodatku jazdy na kategorie B. z Panem Grześkiem, który nie lubi jak mówi się do niego „Pan”. Człowiek bardzo profesjonalny, który jednak potrafi zarzucić dobrym żartem i opowiedzieć coś ciekawego. Nie mam do końca pewności czy jeszcze Grzesiek pracuje w tej szkole jazdy ale jeśli tak, to szczerze polecam. Robiłem w tej szkole także kategorie B+E, Pan Darek także bardzo profesjonalny, z zerowych umiejętności jazdy z przyczepką udało mi się nauczyć praktycznie perfekcyjnej jazdy. Oczywiście oba egzaminy praktyczne zdałem za pierwszym razem Sumując, bardzo dobra szkoła ze świetnymi instruktorami, żadnych minusów nie mogę znaleźć. Polecam.
Anna P .......a ip: 31.0.63.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 09.06.2023
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Profesjonalizm cierpliwość Baaaaardzo polecam
Aneta M ....... ip: 188.146.126.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 22.04.2023
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Witajcie, Brałam tylko dodatkowe godz u Jacka i muszę przyznać że fajnie prowadzi jazdę,bardzo zrozumiałe,jest komunikatywny. Nie żałuję że poszłam do niego bo kilku godzinach jazdy egzamin zaliczony. Polecam serdecznie w 100%
Natalia R .......a ip: 37.225.16.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 10.01.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepsza szkoła jazdy, do jakiej można trafić! Pan Jacek przemiły i komunikatywny, dużo praktycznych wskazówek, egzamin zdany za pierwszym podejściem. Polecam wszystkim :)
Weronika A .......... ip: 5.172.236.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 15.11.2022
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
polecam Pana Jacka Sieradzińskiego - wspaniały instruktor, wiele się nauczyłam, super podejście do kursanta, dzięki Panu Sieradzińskiemu szybko nabrałam pewności za kierownicą. + świetny towarzysz ☺????
Dagmara W .......k ip: 77.91.6.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 26.09.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
nie mogłam być bardziej zadowolona z wyboru tej szkoły jazdy, wszystko bezproblemowo i szybko a przygotowanie do egzaminu tak samo dokładne w każdym szczególe. zdałam za pierwszym razem, polecam gorąco !! :))
Maciej L .......... ip: 37.123.204.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 04.07.2022
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Instruktor wyrozumiały empatyczny konkretny mający smykałke do skutecznego nauczania atmosfera przyjemna oraz bezpieczna
Natan M ..........k ip: 37.248.250.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 14.05.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Miła Atmosfera, pełna profeska, zdane za pierwszym razem, bardzo polecam.
Dominika K .......a ip: 77.91.21.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 05.05.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo Polecam! Świetna atmosfera ! Zdane za 1 razem !