Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.

 939 opinii w tym 794 zaufane

Odznaki Szkoły

2 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
87-800 Włocławek

  • Brak godzin otwarcia

Opis

Zajęcia teoretyczne i praktyczne w AKADEMII są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewnia to miłą i bezstresową naukę jazdy, która przynosi wysoką zdawalność w pierwszym terminie (75% dla 18-20 - latków).
Szkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Wykłady i praktyka

3300 zł

codziennie

ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)

WIĘCEJ W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

kat. B+E, Tylko praktyka

2400 zł

codziennie

ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)

WIĘCEJ W cenie kursu:
15 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny praktyka

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

WIĘCEJ 140/120

cena za pakiet: 140 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Kamila S ............ ip: 37.225.17.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 30.03.2022
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super atmosfera, Pan Jacek najlepszy instruktor na świecie, cierpliwy i pełen humoru. POLECAM!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Weronika M ........a ip: 5.173.136.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 27.10.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Profesjonalne podejście i przygotowanie do egzaminu, sympatyczna atmosfera

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Marzena S ........a ip: 95.171.104.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.10.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Brak mi słów by wyrazić to co przeżyłam przez kilka miesięcy kursu w Akademii. Każda lekcja czy to teoria z Panem Jackiem, czy kurs praktyczny z Panem Grzegorzem to czas spędzony, jak z najlepszym przyjacielem, przemili ludzie, życzliwi, pomocni w każdej sytuacji, a przede wszystkim profesjonaliści, nauczyciele, którzy potrafią sprzedać swoją wiedzę. Każda lekcja, czy teorii czy praktyki, to bomba wiedzy, która procentuje zdanym egzaminem. Polecam serdecznie. Szacun wielki za cierpliwości. Ale jest udało się, nie ja musiałam to zrobić bo miałam bardzo dobrych nauczycieli. Polecam serdecznie każdemu przyszłemu kierowcy ten właśnie ośrodek szkolenia kierowcy. W AKADEMII JA SIĘ NAUCZYŁAM JEŹDZIĆ, NAUCZ SIĘ I TY.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Wiktoria K ......... ip: 188.146.37.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 18.09.2021
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam Akademie z całego serca, kurs profesjonalny z miłą atmosferą, Pan Jacek ma Super podejście :) teoretyczne egzaminy zdane za 1 razem, praktyka za drugim bez dodatkowych godzin .

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Katarzyna P ........a ip: 95.171.114.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 13.09.2021

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo polecam pana Jacka Sieradzinskiego .Trafiłam tam po ukończonym kursie i czułam że to jeszcze dla mnie za mało. Pan Jacek z wielką cierpliwością i wyrozumiałością pokazał mi swoją taktykę jazdy . Egzamin ukończyłam z wynikiem pozytywnym.

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Kinga K ...a ip: 77.91.52.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.07.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jestem bardzo zadowolona z kursu w Akademii. Pan Jacek Sieradziński jest najlepszym instruktorem na jakiego można trafić. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w interesujący sposób, oprócz zwykłego wykładania teorii słyszymy wiele ciekawostek i przykładów z życia kierowcy, które zapadają w pamięć. Pan Jacek nauczył mnie prowadzenia pojazdu od podstaw, bez stresu, a czasami z dużą ilością śmiechu i ciekawej rozmowy. !!!Dziękuję za wszystko i szczerze wszystkim polecam tę szkołę jazdy! ❤️

+ Zaletyatrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

ZANETA S .........Z ip: 37.30.16.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.06.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Z CAŁEGO SERCA POLECAM SZKOŁĘ JAZDY AKADEMIE PANA JACKA SIERADZIŃSKIEGO .MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ ZAPISAĆ SIĘ DO AKADEMII .TRAFIŁAM NA BARDZO MIŁEGO PEŁNEGO WIEDZY INSTRUKTORA PANA GRZEGORZA ,KTÓRY MNIE SZKOLIŁ DO EGZAMINU PRAKTYCZNEGO.OD SAMEGO POCZĄTKU DO SAMEGO KOŃCA. INSTRUKTOR PAN GRZEGORZ PEŁNY PROFESJONALIZM ,ZAWSZE NA CZAS ,BARDZO MIŁY,RZECZOWY .W SPOSÓB KONKRETNY POTRAFI PRZEKAZAĆ SWOJA WIELKĄ WIEDZĘ POCZĄTKUJĄCEMU KIEROWCY .NIE WYOBRAŻAM SOBIE LEPSZEGO INSTRUKTORA NAUKI JAZDY .SERDECZNIE POLECAM PANA GRZEGORZA Z AKADEMII JAZDY PANA JACKA SIERADZIŃSKIEGO .ZDAŁAM EGZAMIN PRAKTYCZNY ZA PIERWSZYM RAZEM WRAZ Z MOJA SZCZERĄ OPINIĄ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA NAUKĘ I ZDOBYTĄ WIEDZĘ PANU JACKOWI I GRZEGORZOWI Z AKADEMII NAUKI JAZDY Z ULICY PIASKI 9 WŁOCŁAWEK OBOK HALI MISTRZÓW .GORĄCO POLECAM ZADOWOLONA KURSANTKA ŻANETA S. 01.06.2021

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Marta M ....... ip: 95.171.96.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 15.02.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Właśnie dzisiaj jest mój szczęśliwy dzień. Zdalam egzamin za pierwszym razem A to wszystko dzięki najlepszej szkole we Włocławku. Dziękuję bardzo Jackowi i Jarkowi za świetną atmosferę,za super traktowanie kursanta . Każdy czuje się najważniejszy. Dziękuję Wam za wszystko Marta Majewska !!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Miłosz K ...........i ip: 31.0.181.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 13.02.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetne podejście do sposobu nauki i wyjaśnienie wszelkich pytań. Kontakt z instruktorem pierwszorzędny oraz jego indywiduwalne podejście z pasją do każdego kursanta pozwala w pełni przygotować się do egzaminu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Ada U ...n ip: 77.91.62.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 12.11.2020
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Instruktorzy pomocni i sympatyczni, potrafią dopasować naukę pod umiejętności i dyspozycję kursanta:)

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Małgorzata O .........a ip: 95.171.106.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 29.10.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Profesjonalne podejście instruktorów do kursanta. Przyjemna i bezstresowa atmosfera podczas nauki praktycznej jazdy. Dobra organizacja, punktualność. Polecam! Akademia to najlepszy ośrodek szkolenia kierowców we Włocławku. Ilość podejść to egzaminu: 1.

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Sylwia G G ip: 77.91.50.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.10.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Wszystkim tym , którzy chcą nauczyc się jeździć polecam tą szkołę.. Plac manewrowy, górka, parkowanie , zawracanie itd.. opanowałam dzięki Panu Jackowi.. Naprawdę to świetny nauczyciel z powołania..

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Iwona W ........ ip: 31.0.42.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 14.09.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Ciekawe wykłady, prowadzone przez pana Jacka. Bardzo dobre przygotowanie praktyczne przez pana Grzegorza. Praktyka jak i teoria zdana za pierwszym razem. Polecam

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

SEBASTIAN P ....... ip: 31.0.1.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.09.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam w 100% wykłady prowadzone przez pana Jacka profesjonalne i zrozumiałe ,godziny dostosowane do kursantów .Praktyka z panem Grzegorzem pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo.Dzięki panom zdałem za pierwszym razem ,prawdziwi instruktorzy z powołanie POLECAM.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Agata M ........ ip: 83.23.40.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.08.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem a instruktor najlepszy z najlepszych :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Karolina T ...... ip: 5.173.154.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 26.07.2020
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Z całego serca polecam! Świetna atmosfera i najlepsza nauka jazdy. Polecam Pana Jacka

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Sandra K ........... ip: 31.0.86.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 07.06.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Profesjonalne podejście, mega atmosfera , , polecam !!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Martyna P ....a ip: 31.0.70.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.05.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Egzamin zdany za pierwszym razem. Super instruktorzy oraz atmosfera :) polecam w 100% !

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Krystian � ......i ip: 37.123.204.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.02.2020
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Profesjonalne podejście, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Katarzyna A ............a ip: 5.173.2.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 30.01.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Idąc na kurs bałam się prowadzenia samochodu, oraz uczestniczenia w ruchu drogowym jako kierowca, dzięki Panu Jackowi zdałam egamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny w WORDzie za pierwszym razem. Podczas jazd i wykładów z teorii panowała miła i przyjemna atmosfera, polecam.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Jakub A .....i ip: 83.23.28.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 22.12.2019

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Świetni instruktorzy potrafiący przekazać sensowną wiedzę i jak ją wykorzystać w czasie jazdy.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Natalia b .....a ip: 5.173.10.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 03.12.2019
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo dobra szkoła miła atmosfera wszystko dobrze tłumaczone.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Adam M ........i ip: 77.91.38.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 10.09.2019

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Pan Jacek jest najlepszym instruktorem jakiego miałem. Wyrozumiały, miły i z pasją. Jeżli chcecie kupić jazdy doszkolające to gorąco polecam. Pojazdy też były w bardzo dobrym stanie.

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Hasmik A ........n ip: 5.173.26.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 09.08.2019
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam. Pan Jacek to prawdziwy instruktor z powołania. O Akademii dowiedziałam się dzięki mojemu bratu, który również bardzo zachwalał Pana Jacka jak i całą Akademię.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

ROKSANA W ....K ip: 176.241.73.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 08.07.2019

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Pan Jacek najlepszy instruktor, cudowny człowiek, super podejście do kursantów. Polecam z całego serca!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Daniel J .......i ip: 77.91.39.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.04.2019
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Po kursie w "Akademii" egzamin to bułka z masłem.

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność
- Wadybrak

Dominik J ......o ip: 77.115.113.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 15.04.2019
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie polecam szkołę jazdy Akademia. Pan Jacek i Pan Grzegorz to świetni instruktorzy. Mają super podejście do kursanta,pełny profesjonalizm,przyjemna atmosfera,punktualność. Zdałem za pierwszym razem.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Marcin K ........i ip: 77.91.24.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 10.04.2019
Ilość podejść do egzaminu: 3

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wykłady-Pan Jacek, pełen profesjonalizm, wszystko podporządkowane pod kursanta. Jazda - Pan Grzegorz, człowiek całkowicie zaangażowany i wkładający ogrom pracy by jak najlepiej przygotować przyszłego kierowcę do egzaminu. Serdecznie polecam!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, punktualność
- Wadybrak

Anna W .........a ip: 95.171.127.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 07.01.2019
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Szkoła jazdy na 6 z plusem!!! Pan Jacek to człowiek o wielkiej cierpliwości i przede wszystkim wiedzy. Podejście do kursantów na najwyższym poziomie, otrzymałam dużo rad i wskazówek przydatnych młodemu kierowcy, wszystko wytłumaczone spokojnie, zrozumiale, można pytać sto razy, upewniać się, dopytywać- nigdy nie pozostaniemy bez odpowiedzi. Atmosfera podczas kursu fantastyczna, co jest bardzo ważne dla zestresowanego kandydata na kierowcę. Nigdy nie czułam się lepiej przygotowana do egzaminu i jazdy autem niż dzięki Akademii! Polecam gorąco!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Aleksandra F ......k ip: 83.21.80.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.11.2018
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo dobra szkoła , miła atmosfera podczas jazd. Profesjonalne podejście do kursantów. Bardzo dużo wiedzy na zajęciach teoretycznych gorąco polecam !

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak