Odznaki Szkoły
2 z 4: Zobacz co oznaczają >
O Szkole
Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
87-800 Włocławek
- Brak godzin otwarcia
Kontakt
60x xxx xxxPokaż numer
Opis
Zajęcia teoretyczne i praktyczne w AKADEMII są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewnia to miłą i bezstresową naukę jazdy, która przynosi wysoką zdawalność w pierwszym terminie (75% dla 18-20 - latków).
Szkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Zobacz pełny opis szkołySzkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Galeria zdjęć szkoły

Instruktorzy
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. B, Wykłady i praktyka
3300 zł
codziennie
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
WIĘCEJ
W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie


Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Kamila S ............ ip: 37.225.17.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 30.03.2022
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super atmosfera, Pan Jacek najlepszy instruktor na świecie, cierpliwy i pełen humoru. POLECAM!
Weronika M ........a ip: 5.173.136.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 27.10.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Profesjonalne podejście i przygotowanie do egzaminu, sympatyczna atmosfera
Marzena S ........a ip: 95.171.104.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.10.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Brak mi słów by wyrazić to co przeżyłam przez kilka miesięcy kursu w Akademii. Każda lekcja czy to teoria z Panem Jackiem, czy kurs praktyczny z Panem Grzegorzem to czas spędzony, jak z najlepszym przyjacielem, przemili ludzie, życzliwi, pomocni w każdej sytuacji, a przede wszystkim profesjonaliści, nauczyciele, którzy potrafią sprzedać swoją wiedzę. Każda lekcja, czy teorii czy praktyki, to bomba wiedzy, która procentuje zdanym egzaminem. Polecam serdecznie. Szacun wielki za cierpliwości. Ale jest udało się, nie ja musiałam to zrobić bo miałam bardzo dobrych nauczycieli. Polecam serdecznie każdemu przyszłemu kierowcy ten właśnie ośrodek szkolenia kierowcy. W AKADEMII JA SIĘ NAUCZYŁAM JEŹDZIĆ, NAUCZ SIĘ I TY.
Wiktoria K ......... ip: 188.146.37.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 18.09.2021
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam Akademie z całego serca, kurs profesjonalny z miłą atmosferą, Pan Jacek ma Super podejście :) teoretyczne egzaminy zdane za 1 razem, praktyka za drugim bez dodatkowych godzin .
Katarzyna P ........a ip: 95.171.114.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 13.09.2021
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Bardzo polecam pana Jacka Sieradzinskiego .Trafiłam tam po ukończonym kursie i czułam że to jeszcze dla mnie za mało. Pan Jacek z wielką cierpliwością i wyrozumiałością pokazał mi swoją taktykę jazdy . Egzamin ukończyłam z wynikiem pozytywnym.
Kinga K ...a ip: 77.91.52.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.07.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem bardzo zadowolona z kursu w Akademii. Pan Jacek Sieradziński jest najlepszym instruktorem na jakiego można trafić. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w interesujący sposób, oprócz zwykłego wykładania teorii słyszymy wiele ciekawostek i przykładów z życia kierowcy, które zapadają w pamięć. Pan Jacek nauczył mnie prowadzenia pojazdu od podstaw, bez stresu, a czasami z dużą ilością śmiechu i ciekawej rozmowy. !!!Dziękuję za wszystko i szczerze wszystkim polecam tę szkołę jazdy! ❤️
ZANETA S .........Z ip: 37.30.16.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.06.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Z CAŁEGO SERCA POLECAM SZKOŁĘ JAZDY AKADEMIE PANA JACKA SIERADZIŃSKIEGO .MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ ZAPISAĆ SIĘ DO AKADEMII .TRAFIŁAM NA BARDZO MIŁEGO PEŁNEGO WIEDZY INSTRUKTORA PANA GRZEGORZA ,KTÓRY MNIE SZKOLIŁ DO EGZAMINU PRAKTYCZNEGO.OD SAMEGO POCZĄTKU DO SAMEGO KOŃCA. INSTRUKTOR PAN GRZEGORZ PEŁNY PROFESJONALIZM ,ZAWSZE NA CZAS ,BARDZO MIŁY,RZECZOWY .W SPOSÓB KONKRETNY POTRAFI PRZEKAZAĆ SWOJA WIELKĄ WIEDZĘ POCZĄTKUJĄCEMU KIEROWCY .NIE WYOBRAŻAM SOBIE LEPSZEGO INSTRUKTORA NAUKI JAZDY .SERDECZNIE POLECAM PANA GRZEGORZA Z AKADEMII JAZDY PANA JACKA SIERADZIŃSKIEGO .ZDAŁAM EGZAMIN PRAKTYCZNY ZA PIERWSZYM RAZEM WRAZ Z MOJA SZCZERĄ OPINIĄ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA NAUKĘ I ZDOBYTĄ WIEDZĘ PANU JACKOWI I GRZEGORZOWI Z AKADEMII NAUKI JAZDY Z ULICY PIASKI 9 WŁOCŁAWEK OBOK HALI MISTRZÓW .GORĄCO POLECAM ZADOWOLONA KURSANTKA ŻANETA S. 01.06.2021
Marta M ....... ip: 95.171.96.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 15.02.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Właśnie dzisiaj jest mój szczęśliwy dzień. Zdalam egzamin za pierwszym razem A to wszystko dzięki najlepszej szkole we Włocławku. Dziękuję bardzo Jackowi i Jarkowi za świetną atmosferę,za super traktowanie kursanta . Każdy czuje się najważniejszy. Dziękuję Wam za wszystko Marta Majewska !!!!
Miłosz K ...........i ip: 31.0.181.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 13.02.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Świetne podejście do sposobu nauki i wyjaśnienie wszelkich pytań. Kontakt z instruktorem pierwszorzędny oraz jego indywiduwalne podejście z pasją do każdego kursanta pozwala w pełni przygotować się do egzaminu.
Ada U ...n ip: 77.91.62.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 12.11.2020
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Instruktorzy pomocni i sympatyczni, potrafią dopasować naukę pod umiejętności i dyspozycję kursanta:)
Małgorzata O .........a ip: 95.171.106.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 29.10.2020
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Profesjonalne podejście instruktorów do kursanta. Przyjemna i bezstresowa atmosfera podczas nauki praktycznej jazdy. Dobra organizacja, punktualność. Polecam! Akademia to najlepszy ośrodek szkolenia kierowców we Włocławku. Ilość podejść to egzaminu: 1.
Sylwia G G ip: 77.91.50.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.10.2020
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Wszystkim tym , którzy chcą nauczyc się jeździć polecam tą szkołę.. Plac manewrowy, górka, parkowanie , zawracanie itd.. opanowałam dzięki Panu Jackowi.. Naprawdę to świetny nauczyciel z powołania..
Iwona W ........ ip: 31.0.42.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 14.09.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Ciekawe wykłady, prowadzone przez pana Jacka. Bardzo dobre przygotowanie praktyczne przez pana Grzegorza. Praktyka jak i teoria zdana za pierwszym razem. Polecam
SEBASTIAN P ....... ip: 31.0.1.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.09.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam w 100% wykłady prowadzone przez pana Jacka profesjonalne i zrozumiałe ,godziny dostosowane do kursantów .Praktyka z panem Grzegorzem pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo.Dzięki panom zdałem za pierwszym razem ,prawdziwi instruktorzy z powołanie POLECAM.
Agata M ........ ip: 83.23.40.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.08.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem a instruktor najlepszy z najlepszych :)
Karolina T ...... ip: 5.173.154.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 26.07.2020
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Z całego serca polecam! Świetna atmosfera i najlepsza nauka jazdy. Polecam Pana Jacka
Sandra K ........... ip: 31.0.86.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 07.06.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Profesjonalne podejście, mega atmosfera , , polecam !!!
Martyna P ....a ip: 31.0.70.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.05.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Egzamin zdany za pierwszym razem. Super instruktorzy oraz atmosfera :) polecam w 100% !
Krystian � ......i ip: 37.123.204.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.02.2020
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Profesjonalne podejście, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.
Katarzyna A ............a ip: 5.173.2.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 30.01.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Idąc na kurs bałam się prowadzenia samochodu, oraz uczestniczenia w ruchu drogowym jako kierowca, dzięki Panu Jackowi zdałam egamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny w WORDzie za pierwszym razem. Podczas jazd i wykładów z teorii panowała miła i przyjemna atmosfera, polecam.
Jakub A .....i ip: 83.23.28.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 22.12.2019
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Świetni instruktorzy potrafiący przekazać sensowną wiedzę i jak ją wykorzystać w czasie jazdy.
Natalia b .....a ip: 5.173.10.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 03.12.2019
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobra szkoła miła atmosfera wszystko dobrze tłumaczone.
Adam M ........i ip: 77.91.38.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 10.09.2019
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Pan Jacek jest najlepszym instruktorem jakiego miałem. Wyrozumiały, miły i z pasją. Jeżli chcecie kupić jazdy doszkolające to gorąco polecam. Pojazdy też były w bardzo dobrym stanie.
Hasmik A ........n ip: 5.173.26.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 09.08.2019
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam. Pan Jacek to prawdziwy instruktor z powołania. O Akademii dowiedziałam się dzięki mojemu bratu, który również bardzo zachwalał Pana Jacka jak i całą Akademię.
ROKSANA W ....K ip: 176.241.73.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 08.07.2019
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Pan Jacek najlepszy instruktor, cudowny człowiek, super podejście do kursantów. Polecam z całego serca!
Daniel J .......i ip: 77.91.39.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.04.2019
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Po kursie w "Akademii" egzamin to bułka z masłem.
Dominik J ......o ip: 77.115.113.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 15.04.2019
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam szkołę jazdy Akademia. Pan Jacek i Pan Grzegorz to świetni instruktorzy. Mają super podejście do kursanta,pełny profesjonalizm,przyjemna atmosfera,punktualność. Zdałem za pierwszym razem.
Marcin K ........i ip: 77.91.24.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 10.04.2019
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Wykłady-Pan Jacek, pełen profesjonalizm, wszystko podporządkowane pod kursanta. Jazda - Pan Grzegorz, człowiek całkowicie zaangażowany i wkładający ogrom pracy by jak najlepiej przygotować przyszłego kierowcę do egzaminu. Serdecznie polecam!!!
Anna W .........a ip: 95.171.127.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 07.01.2019
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Szkoła jazdy na 6 z plusem!!! Pan Jacek to człowiek o wielkiej cierpliwości i przede wszystkim wiedzy. Podejście do kursantów na najwyższym poziomie, otrzymałam dużo rad i wskazówek przydatnych młodemu kierowcy, wszystko wytłumaczone spokojnie, zrozumiale, można pytać sto razy, upewniać się, dopytywać- nigdy nie pozostaniemy bez odpowiedzi. Atmosfera podczas kursu fantastyczna, co jest bardzo ważne dla zestresowanego kandydata na kierowcę. Nigdy nie czułam się lepiej przygotowana do egzaminu i jazdy autem niż dzięki Akademii! Polecam gorąco!!!
Aleksandra F ......k ip: 83.21.80.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.11.2018
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobra szkoła , miła atmosfera podczas jazd. Profesjonalne podejście do kursantów. Bardzo dużo wiedzy na zajęciach teoretycznych gorąco polecam !