Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.

 939 opinii w tym 794 zaufane

Odznaki Szkoły

2 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
87-800 Włocławek

  • Brak godzin otwarcia

Opis

Zajęcia teoretyczne i praktyczne w AKADEMII są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewnia to miłą i bezstresową naukę jazdy, która przynosi wysoką zdawalność w pierwszym terminie (75% dla 18-20 - latków).
Szkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Wykłady i praktyka

3300 zł

codziennie

ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)

WIĘCEJ W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

kat. B+E, Tylko praktyka

2400 zł

codziennie

ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)

WIĘCEJ W cenie kursu:
15 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny praktyka

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

WIĘCEJ 140/120

cena za pakiet: 140 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Marcin B ......k ip: 83.23.40.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 17.11.2018
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam kurs w tej szkole jazdy. Dzisiaj zdałem swój egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem i to bezbłędnie. Instruktorzy Pan Jacek i Pan Grzegorz są instruktorami z powołania. Widać, że lubią to co robią. Potrafią świetnie nauczyć na egzamin państwowy. Bardzo polecam. Super szkoła.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Dominik G .........i ip: 37.47.220.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 13.11.2018
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetne przygotowanie do egzaminu!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Przemysław O .......i ip: 95.171.114.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 31.10.2018
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super akademia normalne podejście do kursanta polecam wszystkim którzy chcą szybko stać się kierowca

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Patrycja C ...................a ip: 91.238.216.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.10.2018

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo polecam!

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, punktualność
- Wadybrak

Tadeusz B .......i ip: 188.146.38.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 26.10.2018
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Przyjemna atmosfera podczas nauki, instruktor bardzo komunikatywny i dostosowujący się do kursanta.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Weronika C ......k ip: 77.91.34.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.09.2018
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ocena może nie byc obiektywna ze wzgledu na to, ze nie miałam do czynienia z żadna inna szkoła, ale gdybym miała wybierać jeszcze raz to niczego bym nie zmieniła. Bardzo miła atmosfera na teorii, terminy pasujące grupie. Pan Jacek - wspaniały człowiek, profesjonalny instruktor, uczy spokoju i pewności siebie, umawianie sie na jazdy bez zadnego problemu, przed egzaminem zwiększenie częstotliwości co moim zdaniem było bardzo dobre. Egzamin zdany za pierwszym razem bez zadnego stresu. Polecam Akademie z całego serca!

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Ada K .......a ip: 188.146.44.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 27.05.2018
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie polecam! Wykłady przebiegają w miłej atmosferze, a jazdy z Panem Jackiem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, punktualność i wyrozumiałość. Jeśli nauka jazdy to tylko w AKADEMII.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Łukasz B ...k ip: 77.91.18.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 20.10.2017
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Naprawdę bez zarzutu polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Agata B ......k ip: 77.91.45.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 03.10.2017
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Pan Jacek--świetny instruktor, bardzo indywidualne i pedagogiczne podejście. Ogromna otwartość, elastyczność i wyrozumiałość. Zdane za 1 razem! Dziękuje raz jeszcze i polecam wszystkim!

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Elżbieta S ....... ip: 77.91.32.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 18.09.2017
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super polecam, pełen profesjonalizm. Poszłam na egzamin przygotowana w 100% i oczywiście teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Zajęcia praktyczne- wszystko jasno i czytelnie wytłumaczone,materiały które otrzymałam bardzo pomocne. Praktyka- wszystkie miejsca w mieście gdzie przeważnie jeździ egzamin zostały przećwiczone, elastyczne dopasowanie godzin. Instruktorzy godni polecenia, dla nie zdecydowanych- polecam tą szkołę w 100% i Dziękuję:-) Życzę wszystkim powodzenia:-)

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Gabrysia F ............ ip: 77.245.247.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.07.2017

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam serdecznie, bardzo miła atmosfera, wyrozumiali instruktorzy, wszystko jasno i czytelnie. ! Pozdrawiam.

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Izabela S ..........a ip: 95.171.97.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 29.06.2017
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Rewelacja. Egzamin praktyczny i teoretyczny zadany za pierwszym razem. Atmosfera super i pełen profesjonalizm. Wielkie podziękowania i pozdrowienia dla prowadzącego P. Jacka. Pozdrawiam gorąco i dziękuje za wszystkie rady. Izabela

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Klaudia M .....k ip: 94.254.170.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.06.2017
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B1

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam! Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Miła, przyjazna atmosfera. Pan Jacek jest rewelacyjnym instruktorem, który w świetny sposób potrafi przekazać wiedzę. :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Małgorzata W ........a ip: 37.47.14.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 04.05.2017

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam najbardziej na świecie to czego nie mogłam zdobyć w Toruniu (26 razy wynik negatywny)a u Pana Jacka zaledwie 10 godz.wykupionych i za drugim podejściem SUKCES. Jestem przeszczęśliwa a P.Jacek to porostu cudowny człowiek świetny nauczyciel.POLECAM

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

n ..........................k ip: 81.153.194.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 03.02.2017
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super szkola.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Łukasz K ......i ip: 94.254.162.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 11.01.2017
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam AKADEMIE . Wszystkie etapy kursu zdane za pierwszym razem .Instruktorzy z powołania . Bardzo dziękuje panu Grzegorzowi I Jackowi . Wszystkie spotkania przebiegały na najwyższym poziomie . POLECAM

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Oliwia � ........... ip: 5.172.239.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 23.12.2016

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wszystko zdane za pierwszym

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Maciej W ...r ip: 31.0.39.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 06.10.2016
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super instruktorzy, zdane za pierwszym polecam!

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Rafał B ........i ip: 77.91.8.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 05.10.2016
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam ! Zdane wszystko za pierwszym razem. Najlepsi instruktorzy pan Jacek i Włodzimierz

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Adrian s .......z ip: 77.91.29.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 23.08.2016

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Profesjonalne podejście do klienta, najlepszy instruktor, 4 godziny jazdy po ponad pół rocznej przerwie wystarczylo, żeby zdać egzamin ! Polecam

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Wiktor B ......i ip: 31.1.153.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 20.08.2016
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Witam, "Akademia" wymiata, najlepsza szkoła jazdy na świecie, polecam serdecznie :D

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ewelina J ......k ip: 83.11.43.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 08.08.2016
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Znakomita atmosfera na kursie, bezstresowo, sympatycznie. Zasady ruchu drogowego wytłumaczone prosto i zrozumiale. Pan Jacek jest cierpliwym instruktorem i wydaje mi się, że chyba każdego by nauczył :D POLECAM!!!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Dominik S .........i ip: 95.171.113.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 10.06.2016
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam :-)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Dawid M ......k ip: 83.23.253.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 23.05.2016
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam !

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Andrzej O .....i ip: 77.91.51.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.01.2016
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Instruktor z powołania gotowy na trudnych kursantów i super kurs, nawet dla opornych. Zdecydowanie polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Milena N .....a ip: 37.128.32.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 23.12.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Gorąco polecam! Miła atmosfera, instruktor spokojnie i dokładnie tłumaczy, aż wszystko wydaje sie naprawde proste :) A co najważniejsze egzamin zdany, bez większych problemów :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Agnieszka J .......a ip: 77.91.0.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 24.09.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

"AKADEMIA"to bardzo dobry OSK. Instruktorem jest p. Jacek, profesjonalista w każdym calu. Cierpliwy i wyrozumiały. Uczy logicznego myślenia i zachowania na drodze. Wskazówki i rady są bezcenne. Egzamin zdany za pierwszym razem (bezbłędnie). Gorąco polecam ten ośrodek. Dziękuję za wszystko p. Jacku, do zobaczenia na drodze! :) Aga :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Patrycja S .....k ip: 176.108.132.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 22.09.2015

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam , szkołę jazdy ''AKADEMIA" pana Jacka Sieradzińskiego . Najlepsza szkoła jazdy ,panuje bardzo miła atmosfera. Pan Jacek jest bardzo sympatycznym człowiekiem ,podchodzi do swojej pracy z profesjonalizmem . Szkoła ta ma wysoki poziom. Po ukończeniu kursy nabyłam pewności siebie i zdałam egzamin.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

David S ..........i ip: 46.205.172.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 14.07.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Naprawdę polecam każdemu "Akademię" , nie bez powodu zajmuje ona pierwsze miejsce w tym rankingu. Bardzo POLECAM ! Teoria, jak i praktyka zdane za pierwszym razem.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Robert M ......i ip: 46.112.92.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 15.05.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły jazdy. W Akademi Pan Jacek profesjonalnie i cierpliwie przekazuje wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zdałam za pierwszym razem Bardzo polecam:))))))))))) Anna Majewska

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak