Odznaki Szkoły
2 z 4: Zobacz co oznaczają >
O Szkole
Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
87-800 Włocławek
- Brak godzin otwarcia
Kontakt
60x xxx xxxPokaż numer
Opis
Zajęcia teoretyczne i praktyczne w AKADEMII są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewnia to miłą i bezstresową naukę jazdy, która przynosi wysoką zdawalność w pierwszym terminie (75% dla 18-20 - latków).
Szkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Zobacz pełny opis szkołySzkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Galeria zdjęć szkoły

Instruktorzy
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. B, Wykłady i praktyka
3300 zł
codziennie
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
WIĘCEJ
W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie


Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Remigiusz N ........i ip: 77.91.16.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 27.03.2015
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Świetna szkoła jazdy, Pan Jacek to super instruktor, który potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, atmosfera w czasie nauki fantastyczna, zero stresu, polecam każdemu
Martyna B ....a ip: 5.226.121.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 15.03.2015
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Skoro Pan Jacek sprawił, że zdałam prawko już za drugim razem, to jest w stanie nauczyć każdego. Wszelki stres związany z jazdą znikał po zajęciu miejsca za kierownicą. Pan Jacek udzielał motywujących uwag, gdy coś spartoliłam, ale za moment chwalił za coś innego. Dzięki temu z godziny na godzinę czułam się w aucie pewniejsza. Polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć, zdać egzamin, a w między czasie posłuchać dobrej muzyki w aucie! PS. Jednym z bardziej stresujących momentów, to były odbierana przez Pana Jacka telefony z informacją, że kolejna osoba zdała egzamin (najczęściej za pierwszym razem)- PRESJA LEVEL HARD :)
Beata M .........a ip: 46.112.124.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
bardzo profesjonalne podejscie i zaangazowanie instruktorow.
Paulina J ..........a ip: 77.91.50.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 26.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super szkoła, polecam!
Magda Z ..........a ip: 79.186.242.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 07.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 4
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepsza szkoła jazdy na świecie!!! Przyjazna atmosfera, 100% cierpliwość i najlepszy instruktor pod słońcem - pan Jacek rzecz jasna :D Mimo, że nie za pierwszym, ale dostałam wsparcie, które dało mi motywację do dalszych starań i... udało się jestem KIEROWCĄ :D :D :D ;) Polecam, polecam, polecam !!! :D
Piotr W .....i ip: 46.45.127.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
BAAARDZO POLECAM ! EGZAMNY ZA 1 RAZEM ! Pan Jacek perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu ;-)
Daria W .........a ip: 37.123.204.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.02.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobra szkoła. Gorąco polecam!
Justyna K ........a ip: 95.171.100.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 27.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Nie bez powodu Akademia zajmuje pierwsze miejsce w rankingu. Pan Jacek jest INSTRUKTOREM z powołania, nie znam drugiego takiego człowieka. Nie starczyło by miejsca, żeby napisać o wszystkich jego zaletach, o tym jak bardzo go cenię i jak jestem mu wdzięczna. Nauka z nim to czysta przyjemność. Jest kompetentny,obeznany z bieżącymi przepisami i wszystkimi zmianami,uprzejmy, kulturalny i taktowny,spokojny-zawsze spokojny!!!,cierpliwy , potrafi: dostosować poziom tłumaczenia do kursanta, zwrócić uwagę, ale w sposób mobilizujący,rozbawić i uspokoić, odwrócić uwagę od chwilowych niepowodzeńzakończyć lekcję tak, by kursant czuł się dobrze i z chęcią przyszedł następnym razem
Anna K .......... ip: 77.254.34.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 07.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super szkoła, super Instruktor polecam wszystkim.!
Natalia K .........a ip: 77.254.46.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 06.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam Akademię wszystkim osobą , które wahają się jaką szkołę jazdy wybrać. Bardzo przyjemna atmosfera, ciekawe wykłady , a co najważniejsze najlepszy instruktor ! Gorąco polecam !!!
Klaudia S .........a ip: 79.186.50.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 10.11.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Fantastyczne przygotowanie, cudowny instruktor i człowiek. Wszystko odbywalo się znakomicie w miłej atmosferze :)
Bartosz J .......i ip: 77.91.38.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.10.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobra atmosfera w trakcie kurse. Pan Jacek indywidualnie podchodzi do kursanta i jest bardzo elastyczny jesli chodzi o godziny jazd. Za kierownica kursant czuje sie z nim komfortowo. Pan Jacek zwraca wielka uwage na szczegoly. Serdecznie polecam!
Łukasz B ......a ip: 77.91.26.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.10.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie Polecam!!!
Mateusz K .......i ip: 77.91.48.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 30.09.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B1
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepszy na świecie.
Michał W .......i ip: 83.11.95.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 15.09.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Pan Jacek to zdecydowanie najlepszy instruktor na świecie ;) Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna i bezstresowa. Czas spędzony w miły i pożyteczny sposób o czym świadczy egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuję za poświęcenie i zaangażowanie, rzadko spotyka się takich ludzi :) Do zobaczenia na drodze! Gorąco polecam!
Karolina N ......k ip: 83.20.55.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 31.08.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Akademia jest idealną szkołą, w której panuje świetna atmosfera. Dzięki wspaniałemu i perfekcyjnemu p.Jackowi egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Polecam :)
Daria R .......a ip: 176.103.32.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 23.08.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Instruktor najlepszy w mieście! Świetne,kompetentne podejście. Egzaminy wewnętrzne przygotwały mnie do zadań na egzaminach państwowych. W WORD teoria jak i praktyka zdana za PIERWSZYM razem! POLECAM.
Justyna T ....e ip: 77.91.2.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 21.08.2014
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Cieszę się, że jeździłam u p. Jacka SIeradzińskiego, to był konstruktywnie spędzony czas w mądrym towarzystwie :)
Maja B ...k ip: 159.205.34.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.08.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Zdałam jazdę za pierwszym razem. Czy trzeba coś dodawać? :) Dziękuję Panie Jacku!!! Do zobaczenia na drodze~
Ola Z ........a ip: 77.91.17.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 23.06.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam !
Wiktoria D ..........a ip: 77.91.14.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.05.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Pan Jacek jest bardzo zorganizowanym, cierpliwym człowiekiem. W przyjazny dla kursanta sposób przekazuje swoją wiedzę. Zwraca uwagę na szczegóły, potrafi się cieszyć wraz z uczniem z jego małych, kolejnych osiągnięć. Kurs przebiegał w sympatycznej atmosferze, przede wszystkim b.dobrze zostałam przygotowana do egzaminu :) Pozdrawiam i polecam
Arkadiusz F .......i ip: 83.21.49.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.05.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Świetny egzaminator, wyrozumiały, wymagający jak potrzeba i z poczuciem humoru. Jest to super szkoła poleciłbym ją każdemu.
Kamil S ..........i ip: 77.91.11.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.05.2014
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Pan Jacek potrafi rewelacyjnie i z pasją przygotować do egzaminu, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Do kursantów podchodzi indywidualnie, a nie tylko odbębnia godziny pracy jak to jest w niektórych, szczególnie większych szkołach jazdy. Mi Akademię polecili znajomi i to był bardzo dobry wybór. Sam z czystym sumieniem polecam ją przyszłym kierowcom!
Oscar O ......i ip: 178.183.198.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 24.12.2013
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Gorąco polecam "Akadamię"! Pan Jacek w miłej atmosferze prowadzi kurs i - co ważniejsze - poparte jest to rzetelną wiedzą i ogólnym profesjonalizmem. Serdecznie dziękuję Panu Jackowi za doskonałe przygotowanie mnie do egzaminu praktycznego. Oczywiście zdałem za pierszym razem!
Paweł W .....k ip: 178.36.93.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 16.12.2013
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobra szkoła, bezstresowa i szybka nauka, bardzo dobry instruktor - z takim przygotowaniem egzamin to formalność, serdecznie polecam wszystkim którzy chcieliby zdać za pierwszym razem bo wybierając tą szkołę nie można sobie nie poradzić.
Iwona C ........a ip: 77.91.21.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 12.12.2013
Ilość podejść do egzaminu: 4
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
super instruktor ,super jazda ,goraco polecam
Marta D .........a ip: 213.195.145.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 06.12.2013
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepsza szkoła jazdy we Włocławku i najlepszy intruktor na świecie!!! P.an Jacek jest człowiekiem bardzo zaangażowanym w swoją prace i co jest jego ogromnym atutem, JEST BARDZO CIERPLIWY I WYROZUMIAŁY dla przyszłych kierowców. Nie mogłąm trafić lepiej. Zajecia teoretyczne SUPER , zjęcia praktyczne MEGA SUPER!!!! Gdybym jeszcze raz miała podjąć decyzje o wyborze szokły jazdy nie wachałabym się nawet chwili. Pan Jacek w pełni poświęca się swoim kursantom! Zawsze uśmiechnięty i z pogodnym nastawieniem!!! Serdecznie polecam wszystkim przyszłym kurasntom!!!!
Mateusz O .....r ip: 95.171.102.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 17.11.2013
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Gorąco polecam naukę jazdy u Pana Jacka! Bardzo miła atmosfera i co najważniejsze profesjonalizm pozwoliły mi na zdanie egzaminu za pierwszym razem! Pozdrawiam serdecznie M.
Kubielski A ..n ip: 178.37.238.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 06.11.2013
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Super instruktor bardzo spokojny,uczciwy i słowny człowiek.Nauka jazdy u Pana Jacka to czysta przyjemność !!! Dziękuję i pozdrawiam.
Aleksandra R .....a ip: 83.23.110.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 29.10.2013
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Gorąco polecam! Wesoły, cierpliwy i profesjonalny instruktor. Bezstresowa atmosfera sprawiła, że nauka jazdy była czystą przyjemnością.