Prawo jazdy Żagań

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Żagań(2)

51 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2023)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Instruktor cierpliwe i spokojnie uczy manewrów na placu. Jazdy po mieści również w bezstresowej atmosferze. Skutecznie przygotowuje do egzaminu. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2020)
Bardzo polecam tą szkołę! Instruktorzy na najwyższym poziomie, bardzo miła atmosfera i dobrze przekazana wiedza. Dużo cennych wskazówek jak zdać egzamin i jak być dobrym kierowcą. Lepiej trafić nie mogłam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2019)
Najlepsza szkoła jazdy! Teoria przedstawiona w ciekawy, przystępny sposób, praktyka to sama przyjemność, instruktorzy cierpliwi, spokojni, odpowiedzą na każde pytanie. Na dowód tego egzamin zdany za pierwszym razem, także jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości do której szkoły się wybrać, to najlepszym rozwiązaniem jest Progres :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2018)
Polecam szkołę. Instruktorzy spokojni, opanowani, nauka przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze. Godziny ustalane bardzo dogodnie, tak, żeby jak najbardziej pasowało kursantowi. Pełen profesjonalizm, poświęcanie godzin jazdy tylko i wyłącznie na naukę. Bardzo miło wspominam kurs, co najważniejsze, przygotowanie jest tak dobre, że słuchając rad instruktora, egzamin zdaje się za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2018)
Super polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Szkoła jazdy PROGRES

UL. Wojska Polskiego 7Wojska Polskiego 7, 68-100 Żagań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2024)
Polecam Szkołę Jazdy DELTA. Super kontakt z instruktorem, z Paniami w biurze. Córka bardzo zadowolona. Swoje pierwsze prawo jazdy zdała za 1 razem. Czuła się bardzo dobrze przygotowana.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2022)
Delta to wspaniała szkoła jazdy,pan Marek Stachura wyszkolił mnie w krótkim czasie i po drugim podejściu zdałam prawo jazdy !!!Są bardzo profesjonalni ,a zarazem sympatyczni i cierpliwi.Dziękuje bardzo i polecam każdemu kto chce jeździć!!!! Ula Otto
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2020)
super szkola, super instruktorzy zarowno pan Waldemar jak i pan Pawel. super podejscie do kursanta. masz zamiar robic jakakolwiek kategorie serdecznie polecam szkole jazdy delta zagan. sam mam zamiar podjac kurs na kat c w tej szkole. jeszcze raz serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Oba egzaminy zdane za 1 razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2018)
Mega mila atmosfera i profesjonalne podejście do kursanta :) z instruktorów tylko i jedynie Pan Marek Stachura :) NAJLEPSZY
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
2
Profesjonalna Szkoła Jazdy DELTA

Brackiej 14/2 68-100 Żagań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, B+E, C+E, A2, AM, A2 po A1, A+B, A po A2SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła nauki jazdy KAZAR

(14 opinii)

Bracka 22 lok.6
68-100 ŻagańSZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK GRYGORCEWICZ

(12 opinii)

Pomorska 7
68-100 ŻagańSZKOŁA ZAMKNIĘTASZKOŁA ZAMKNIĘTA

MAR-JO

(3 opinie)

Bolesławiecka 20
68-100 ŻagańSZKOŁA ZAMKNIĘTASZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK MONTOM

(0 opinii)

ul. Księżnej Żaganny 3
68-100 ŻagańSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Stelma. Ośrodek szkolenia kierowców

(0 opinii)

Dworcowa 31 lok. 16
68-100 Żagań

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Żagań?


Okres w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Żagań to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Żagań. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.