Prawo jazdy Wschowa

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wschowa(2)

Więcej filtrów kursów
18 Zaufanych Opinii (19 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.11.2020)
Polecam serdecznie!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
Najlepsza szkoła w Głogowie i okolicy,podejscie rewelacyjne,pełen profesjonalizm, godziny jazdy dogodne do kursanta,instruktorzy z powołania, anielska cierpliwość, wszystko fajnie wytłumaczone, szczerze polecam tą szkołę. Dziękuję Szymon raz jeszcze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2017)
Witam! Super szkola,profesjonalne podejscie instruktorow,zadnego stresu.Do tego bardzo elastyczni,bo nie bylo zadnego problemu,chociaz jestem z innego miasta.Nadmienie tylko ,ze kurs robilem gdzie indziej i mialem "przyjemnosc" wspolpracy z dwiema innymi szkolami,wiec mam jakis punkt odniesienia,by moc porownac instruktorow tej szkoly (jezdilem z Szymonem i dwojka innych) z wieloma innymi,z ktorych wiekszosc minela sie chyba z powolaniem.Dopiero po kilku dodatkowych godzinach wyjezdonych w tej szkole, nabralem pewnosci siebie i znacznie poprawilem swoje umiejetnosci - a dodam,ze zaczalem juz tracic wiare,po kilku porazkach nim trfilem na ta szkole.Teraz po zdanym egzaminie wiem,ze podjalem bardzo dobra decyzje,szkoda tylko,ze nie zrobilem tego wczesniej,bo zaoszczedzilbym kase i nie stracil tylu nerwow.Polecam wszystkim..
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2017)
Witam, uczyłam się w tej szkole jeździć po 11 letniej przerwie instruktorzy konkretnie i profesjonalnie podchodzą do swojej pracy luźna atmosfera punktualni bardzo profesjonalna szkoła polecam naukę jazdy w tej szkole zdałam za drugim razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2017)
Jestem bardzo zadowolona ;) Kilka wykupionych godzin po Głogowie sprawiło, że mogłam zdać za pierwszym razem! ;) Naprawdę polecam :)
1
DRIVER Nauka Jazdy

ul. Pocztowa 10 67-400 Wschowa

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
2 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.09.2018)
Pan Adam- jedyny instruktor w tej szkole jazdy- notorycznie "naciąga" wszystkich kursantów na dodatkowe godziny. Gdy wyczuje osoby niezbyt pewne za kierownicą utwierdza ich w przekonaniu, że bez kupna dodatkowych godzin w jego szkole jazdy przystępowanie do egzaminu nie ma sensu. Byłam jedną z takich osób, mimo że egzamin zdałam za drugim razem. Pan Adam ma podejście niezbyt profesjonalne, zwłaszcza do kursantek. Zdarzyło mu się zasugerować, że jestem głupia... Co więcej, poszedł porozmawiać z moimi rodzicami na ten temat (z racji tego, że mieszkam w sąsiedztwie). Stanowczo odradzam tą szkołę jazdy, jeżeli chcecie w miłej i przyjaznej atmosferze nauczyć się jeździć autem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2014)
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Wieniawskiego 10 67-400 Wschowa

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Wschowa?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo ważnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie autem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Wschowa to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Wschowa. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.