Liczba odwiedzin: 41 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Szkoła Prawa Jazdy ,,Snajper'' Konrad Rakowski

  0 opinii
Rezerwuj kurs
  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Siedziba

Szkoła Prawa Jazdy ,,Snajper'' Konrad Rakowski
ul. Stanisława Moniuszki 45/10
58-300 Wałbrzych

szkolas....Pokaż adres
www.fac....Pokaż adres

Opis szkoły

,,SNAJPER'' to ośrodek szkolenia kierowców w Wałbrzychu utworzony przez Konrada Rakowskiego- doświadczonego i wykwalifikowanego instruktora nauki jazdy. 7 lat w branży, praca w najlepszych szkołach w powiecie wałbrzyskim i kamiennogórskim oraz tysiące przejeżdżonych godzin stały się powodem otwarcia własnej działalności.

''Będąc na emeryturze jako były wojskowy i chcąc być dalej aktywny zawodowo uzyskałem uprawnienia instruktora nauki jazdy i zacząłem pracę już w 2013 roku.
Wiele lat w branży pozwoliło mi nie tylko zdobyć doświadczenie, ale i wypracować swój własny autorski program szkolenia. Pracując w wiodących ośrodkach szkolenia kierowców w Wałbrzychu takich jak OSK Sztymala, czy Szkoła Jazdy Auto-Stop Piotr Stokłosa cieszyłem się renomą i zaufaniem ze strony uczniów, a także wysoką zdawalnością oraz skutecznością. Postanowiłem więc stworzyć coś swojego i tak powstała Szkoła Jazdy SNAJPER.
Zależy mi na tym, aby w miłej atmosferze i w sposób bezstresowy nauczyć na jak najwyższym poziomie sztuki prowadzenia samochodu. Chcę pokazać, że każdy ma szansę zdobyć uprawnienia i być dobrym kierowcą. W swojej szkole stawiam nacisk nie tylko na gruntowne przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego, lecz także na bezproblemowe poruszanie się na wszystkich drogach. Wierzę, że pozwoli to świeżym kierowcom od początku ich przygody na drodze na poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość ich działań. Mimo jednolitego programu nauczania podchodzę indywidualnie do każdego kursanta i tempo nauki dostosowuję do indywidualnych potrzeb i umiejętności osoby szkolonej.

Wybierając moją szkołę gwarantuję Ci, że z nami trafisz do celu, a ja wykaże się niezawodną skutecznością niczym zawodowy SNAJPER :) ''
Konrad Rakowski
INSTRUKTOR

Ostatnie opinie o Szkoła Prawa Jazdy ,,Snajper'' Konrad Rakowski

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!