Nauka Jazdy AUTO-TEST

  358 opinii

O Szkole

Nauka Jazdy AUTO-TEST

Nauka Jazdy AUTO-TEST
al. Marsz. J. Piłsudskiego 34
70-461 Szczecin

Kontakt

Opis

Kierowców szkolimy już od 31 lat. Łączymy doświadczenie z potrzebami dnia dzisiejszego. Teorii możesz się uczyć z nami na wykładach stacjonarnych, lub samodzielnie w domu. Oferujemy możliwość szkolenia się na pojazdach z manualną i automatyczną skrzynią biegów.  Biuro i plac manewrowy szkoły mieszczą się w centrum Szczecina. Nasi instruktorzy to profesjonaliści o wysokiej kulturze osobistej. Szkołę prowadzi była egzaminatorka WORD pani Agnieszka Głażewska.

Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam szkołę. Miałam okazję jeździć z trzema instruktorami, którzy odpowiadali na wszystkie moje pytania oraz sprawili, że jazdy były dla mnie przyjemnością. Każdy z nich podzielił się ze mną swoją wiedzą, dzięki czemu udało mi się zdać za pierwszym razem!!!

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Z czystym sercem polecam AutoTest! Świeta organizacja, przyjazna atmosfera i ogrom zaangażowania. Śmiało moge powiedzieć, że instruktor Maciej jest specjalistą od trudnych przypadków. Pierwszy raz poczułam się pewnie za kierownicą, a jazdy przestały być już stresujące. Dziś moja przygoda z egzaminami kończy się wynikiem pozytywnym:)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jak najbardziej polecam szkółkę Auto Test , miły personel, a instruktor Darek rewelacyjny, ma podejście do każdego, a co za tym idzie; świetna atmosfera podczas nauki, oczywiście dziękuje za cierpliwość i wyrozumiałość. Super ☺️!!!!!!

+ Zaletydobra atmosfera, instruktor “z powołania”
- Wadybrak

Szkoły polecane

MOBIL-auto Nauka Jazdy

29 opinii w tym 15 zaufanych

ul. Niepodległości 14/1, 70-412 Szczecin

Sprawdź teraz

Nauka Jazdy PRYMUS

436 opinii w tym 341 zaufanych

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD), 71-681 Szczecin

Sprawdź teraz

Marcin Bogucki Ośrodek Szkolenia Kierowców & Usługi

89 opinii w tym 74 zaufane

ul. Żubrów 6/9, 71-616 Szczecin

Sprawdź teraz