5 850

Ośrodków

121 897

Opinii

79 655

Zaufanych Opinii

3 664

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupony rabatowe
  • Szczecin
  • Kurs kat. B
-90PLN
1700 1610PLN

Ranking Szkół (61)

11
 Marcin Bogucki Ośrodek Szkolenia Kierowców & Usługi

(39 opinii w tym 31 zaufanych )

ul. Żubrów 6/9
71-616 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2017)
Pan Marcin Bogucki dysponuje elastycznym grafikiem, przez co łatwo umówić się na jazdy. Bardzo dużym plusem była dla mnie możliwość zdawania egzaminu państwowego samochodem z ośrodka. Polecam przede wszystkim za profesjonalizm szkolenia, a o skuteczności świadczy bezbłędne zdanie egzaminu państwowego za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2017)
Gorąco polecam szkołę pana Marcina a szczególnie polecam jako instruktora pana Janusza. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i te ciągłe poprawianie błędów bardzo przydatne podczas egzaminu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2017)
Wszystko tak jak powinno być. Pełen profesjonalizm i podejście do kursanta. Ten kurs bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2017)
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Szczecinie! Miałam okazję uczyć się w innych i mam porównanie dlatego szczerze polecam szkołę Pana Marcina Boguckiego-gwarancja przyjemnej nauki i zdania egzaminu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2017)
Każdej osobie, ktora zastanawia sie nad wyborem szkoły nauki jazdy polecam szkole Pana Marcina Boguckiego. Pan Marcin nie tylko jest świetnym wykładowca, ale tez świetnym instruktorem. Jest opanowany, doskonale przekazuje wiedzę i co najważniejsze do wszystkiego podchodzi z uśmiechem ;-) Jeżdżąc z Panem Marcinem nie tylko nauczyłam sie prowadzić samochód osobowy, ale przełamałam swój strach, po którym nie ma juz śladu. Egzamin zdałam za pierwszym razem a prawem jazdy juz cieszę sie drugi rok. Polecam każdemu i bede to robić zawsze :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12
Gryf Nauka, jazdy

(39 opinii w tym 17 zaufanych )

Krzywoustego 63/U2
70-251 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2017)
Sytuacja życiowa zmusiła mnie do wyjazdu i zaniechania egzaminow po prawie 10latach. Przeszedłem ponownie cały kurs jako formę przypomnienia wynik teoria 74na 74 praktyka za 1 razem wielkim plusem jest to, że instruktorzy chcą naprawdę nauczyć nie ma zmiłuj nie ma gorszego dnia masz umieć! Ogromny plus za duża elastyczność godzin, brak dojenia kasę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2017)
Instruktorzy super, atmosfera super a co najważniejsze ekektywna nauka. Egzamin Państwowy zdany bez najmniejszych problemów za pierwszym razem, pomimo 7letniej przerwy od robienia prawka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2017)
Polecam w 100% . Instruktorzy sympatyczni, bardzo miła atmosfera , jazdy były przyjemnością. Naprawdę warto :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2017)
Bardzo polecam, wykupiłem jazdy doszkalające dzięki którym łatwo zdałem za pierwszym razem! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2017)
Polecam, super instruktorzy i atmosfera :)
13
Akademia Bezpiecznej Nauki i Techniki Jazdy

(20 opinii w tym 15 zaufanych )

Al.Piastów 15/2
70-333 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2018)
instruktor wymagający,sympatyczny,posiadający dużą wiedzę którą świetnie potrafi przekazać. Ukończyłam kurs w innej szkole nauki jazdy i nawet nie myślałam o podejściu do egzaminu państwowego,ponieważ moje umiejętności były mierne.Po kilku godzinach jazdy pod okiem Pana Filipa Gregi zdałam egzamin państwowy z wynikiem pozytywnym. Szczerze polecam Małgorzata Pogoda
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2017)
Bez pomocy Pana Filipa oraz jego ogromnej cierpliwości nie dałabym rady! Te kilka spotkań wiele mnie nauczyło. Nie tylko patrzeć do przodu co dzieje się na drodze:) A przede wszystkim jechać w sposób sprawny, bezpieczny, zgodny z przepisami oraz nie utrudniający ruchu innym uczestnikom! Najlepszy instruktor to mało powiedziane i do tego wspaniały człowiek! ???? Polecam wszystkim, którzy ukończyli kurs w innej szkole, a nadal czują się nie pewnie za kierownicą. Ja trafiłam do Pana Filipa przez przypadek, ale to chyba było przeznaczenie:) Oczywiście zdałam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2017)
Polecam z całego serca !!! Lekcje z Panem Filipem bezcenne . Podejście do kursanta, cierpliwość:D A przede wszystkim zrozumienie jego problemu, i skuteczna nauka :) Poprostu pełen profesjonalizm. W ciągu tych 4 lekcji nauczyłam się sie wiecej niż przez 30 godzin jazdy w innych szkołach. W końcu czyje się pewnie za kierownicą :) I oczywiście po lekcjach z Panem Filipem zdałam odrazu :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.08.2017)
Najlepszy instruktor na świecie! Polecam z całego serca ???? przy pomocy Pana Filipa odrazu zdałam !Pozdrawiam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2017)
Pan Filip jest super instruktorem. Bardzo dobrze tłumaczy. Ja nie zdałam po kursie w innej szkółce aż 4 razy a po jazdach z nim od razu zdałam praktykę. Wystarczyły mi 4 godziny i egzaminator powiedział, że miałam dobrego instruktora a jak powiedzialam z kim jeździłam to przytaknął.
14
Mobil-auto. Nauka jazdy

(11 opinii w tym 10 zaufanych )

Niepodległości 14/1
70-412 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2017)
Mobil-Auto to szkoła dla każdego! Miałam przyjemność jeździć z trzema instruktorami: p. Romanem -najspokojniejszym i najbardziej cierpliwym człowiekiem jakiego widziałam; p. Iwoną - bardzo ekspresyjną kobietą, z którą da się porozmawiać na każdy temat i p. Grażyną, która jak trzeba potrafi dać motywującego kopa w 4 litery ;) Ale najważniejsze, że każdy z nich świetnie uczy, co potwierdzają moje egzaminy państwowe teoretyczny i praktyczny- oba ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2016)
Po długiej przerwie w kursie prawa jazdy, dzięki pomocy P. Grażyny i P. Iwony egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2016)
Bardzo fajna szkoła polecenia. Zdane za pierwszym razem. Teoria i praktyka państwowa.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2016)
Udanie się do tej szkoły było najlepszym moim wyborem :) atmosfera rewelacyjna, instruktorzy świetni z dużą wiedzą i ogromną cierpliwością. Jazdy sprawiały przyjemność, bez stresu i nerwów :) każdemu szczerze polecam tą szkołe !! Szczególne podziękowania dla Pani Grażyny za każdą mądrą rade i wspólnie spędzony czas " za kółkiem "
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2016)
Najlepsza szkola jazdy jaka moze byc , P.Grazynka z calym sztabem meega podejsc
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
OSK LIDER NAUKA JAZDY - SZKOLENIA JERZY PIOTROWSKI

(11 opinii w tym 4 zaufane )

Sowińskiego 78
71-114 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2018)
Instruktor dobrze i na spokojnie Tłumaczy jak zachować się na drodze .Odpowiada na wszystkie twoje pytania dotyczące kursu co mam więcej powiedzieć zapiszcie się i przekonajcie się w praktyce jak to wszystko wygląda Powodzonka ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2018)
Polecam szkołę "Lider"! Instruktor omawia przepisy na skrzyżowaniach, luźna atmosfera w czasie jazd, instruktor wymagający, ale spokojny. Jeszcze raz polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2018)
Gorąco polecam! Bezstresowa nauka, w porządku nauczyciel, elastyczny grafik pod każdego indywidualnie, nawet z dojazdem pod dom :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.12.2017)
Super szkoła szkoda ze nie zaczynalam od poczatku kursu w tej szkole polecam wszystkim instruktor z prawdziwego zdarzenia cierpliwy wyrozumiały bardzo dobrze tlumaczy jeszcze raz polecam ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2017)
Szkoła nauki jazdy godna polecenia,instruktor cierpliwy,wyrozumiały,miła atmosfera. POlecam z czystym sumieniem!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
16
Nauka Jazdy Alien

(12 opinii w tym 1 zaufana )

Al. Piastów 59, lok. 4
70-335 Szczecin

bardzo słaby
(ocena z dnia 17.01.2018)
Swój kurs skończyłam miesiąc przed egzaminem .Ale byłam pewna, że zdam jednak uznałam, że dobrze będzie "poruszać sprzęgłem". Wykupiłam dwie godziny przed samym egzaminem- egzamin miałam dosłownie godzinę po jazdach. Wybrałam te szkołe bo była znaczna różnica cen za wykupienie jednej godziny jazdy w porównaniu z tą szkołą,która mnie prowadziła( jestem ze Swinoujscia),ale też nie mieli terminu na ten dzień . Nigdy tak nie żałowałam jak tym razem zaoszczędzonych pieniędzy. Na pierwszy strzał łuk( fakt pierwszy raz jeździłam toyota bo moja szkoła zakupiła ją dopiero, kiedy ukończyłam kurs). Instruktor mi wmawiał,że tu mój sposób cofania na łuku nie wyjdzie. Tylko,że jego sposób nic nie miał wspólnego z nie wyjechaniem za linię. Uznałam,że skoro za każdym razem hyundaiem mi wychodziło jak on to nazwał " małpkowanie" to i tym razem wyjdzie. Nie myliłam się. 5 minut poświęciłam na próbe moim sposobem, uspokoilam się, że łuk opanowany więc jedziemy dalej. Szkoda, że na jego mącenie i wmawianiu mi jak to " małpkuje" zleciało mi ponad 20 minut. Razem ogólnie okl 30 min na łuku. Jazda na mieście z Waszym instruktorem to najgorsze moje półtorej godziny w życiu za kółkiem! Spodziewałam się, że instruktor będzie mnie trakrować jak na egzaminie, a on gorzej jak z małym dzieckiem. Łapanie za kierownicę, dawanie gazu,wmawianie mi jak to nie potrafię jeździć, trzymanie za kierownicę, kierujowal za mnie,przyspiesza i krzyczy, że biegu nie zmieniam- szkoda, że nie mialam do skrzyni biegu dojścia bo Pan, kiedy trzymał mi kierownicę swoją tusza wszystko zaslanial. Trzymając za kierownicę mówił mi" wjedz na lewy pas,następnie na prawy, a później na prawy " - robiłam jak mówił i wrzeszczal, że nie tak miało byc. Zmniejszam prędkość bo ograniczenie do 40, a on krzyczał,że po co to robię! Znowu nie jeżdżę dynamicznie. Kiedy mu wyjasnilam to udawał jakby nic nie zaszło. Jechał przede mną " egzamin", a On, że " zobacz jak ona ładnie jeździ! A Ty tak chcesz iść na egzamin!". Ogólnie sugerował, że moja szkoła była do bani i, że nie zdam. Chciałam wyjść po godzinie, ale pieniądze i myśl " rób swoje ". Na koniec dał popis. Stała już kolejna osoba do jazdy, a On wyszedł i mi piątkę i żółwia przybil. Oszalałam. Od zawsze wiedziałam, że jestem dobra za kółkiem, a tu nagle zimny kubel. Wyszłam i na szczęście na parkingu czekał mój chłopak, aby zawieźć mnie na egzamin.weszlam do auta i chciało mi się płakać. Będąc w WORDzie tak mi spadła pewność siebie, że myślałam po co poszłam na prawko. Ale przeszło! Zdałam bez błędnie! Tego samego dnia! A jak to instruktor mówił " trasa egzaminacyjna,zawsze tędy jeżdżą"- nie sprawdziła się. Byłam w całkiem innych miejscach. Jedyne podziękowania należą się mojej szkole bo na egzaminie zastosowalam wszystko tego czego oni mnie nauczyli. Oszczędzanie na takich sprawach się nie opłaca. Aa Ps żadnego parkowania ze mną nie przeprowadził. Szkoda tylko zmarnowanego czasu, nerwów i pieniędzy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2017)
Bardzo polecam instruktora Pana Jarka. W Alienie wykupiłam jedynie 2 godziny doszkalające przed samym egzaminem. Jazdy odbywają się punktualnie, Pan Jarek bardzo pozytywny i miły. Bardzo dziękuję za przygotowanie i szybką organizację jazd.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2017)
Bardzo fajna szkoła! Moim instruktorem prowadzącym był Łukasz- pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do młodzieży! :D Jazdy w miłym towarzystwie a mimo to wszystko od podstaw się nauczyłam bardzo dobrze. Pan Łukasz uczy dużo rzeczy, które przydadzą się w prawdziwym życiu, wszystko bez stresu i "na luzie". Pani Alina również przemiła, zwraca uwagę na szczegóły, co bardzo przydaje się do egzaminu i jak do jazdy po mieście w przyszłości. Pan Ernest i pan Piotr tak samo - bardzo fajni instruktorzy. Egzamin zdany za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2017)
Lekcje doszkalajace z Panem Tomkiem - super, instructor bardzo spokojny i rzeczowy, zrozumiale omawial manewry
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2017)
Wielkie podziękowania dla zespołu instruktorów OSK Alien. W szczególności dla prowadzącego Piotra za fachowość, dobre rady, bezstresowy kurs i przyjemną atmosferę. Na wyróżnienie zasługuję również Łukasz i p. Jarosław, co tutaj kryć również fachowcy. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Dziękuję i pozdrawiam Kamil B.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicę
17
Nauka Jazdy DEC, Marian Dec

(32 opinie)

al. Powstańców Wielkopolskich 63b
70-130 Szczecin

dobry
(ocena z dnia 28.07.2017)
Ogólnie ta szkoła dobrze przygotowuje do egzaminu. Są czasami pewne niedociągnięcia, ale nie są tak rażące żeby zrezygnować z kursu. Zacznę może od zalet działania biura (nie jazd): - Wszystko praktycznie można załatwić na telefon - zapisać się na dodatkowe jazdy, zmienić daty jazd... - Teoria jest wykładana w bardzo przystępny sposób przez pana Mariana, jest łącznie 12h - które zdecydowanie starczają żeby zdać egzamin teoretyczny za pierwszym razem. - Zdanie egzaminu teoretycznego 2 razy pod rząd - bardzo to pomaga w nauczeniu się tych testów prawie że na pamięć. Mało komu wychodzi, żeby zdać za 1 razem, ale jak przychodzi się ten 3 czy 5 raz to idąc na egzamin państwowy jest się bardzo dobrze przygotowanym . Negatywy działania biura: brak. Tutaj akurat nie ma co pisać. Żona pana Mariana bardzo dobrze prowadzi dokumentacje dotyczącą zapisu na jazdy - zawsze jest pod telefonem w godzinach działania biura a w późniejszym czasie zawsze można zadzwonić do pana Mariana. Jazdy: Z panem Marianem: - Bardzo przyjemna atmosfera - Wszystko co zrobimy źle - bez nerwów zostaje wytłumaczone - Wszystkie techniczne sprawy dotyczące prowadzenia pojazdu bardzo dobrze tłumaczone Ogólnie bardzo polecam pana Mariana - nie będziecie zawiedzeni ;) Z panem Witkiem: -Miła atmosfera -Dobrze i bez nerwów tłumaczone zasady ruchu drogowego -Niektóre rzeczy są tłumaczone książkowo ( pokazywanie jak wygląda w podręczniku ) -Czasami podwożenie kogoś, zatrzymywanie się do kiosku / sklepu Myślę, że pan Witek potrafi dobrze przygotować do egzaminu. Z panem Markiem -Średnia atmosfera -Wszystko lub prawie wszystko opisywane jest książkowo - czasami aż ciężko te wszystkie regułki zapamiętać, a u pana Marka trzeba znać tak jak on tłumaczy -Bardzo krytyczna ocena jazd. Każdy błąd zostanie wytknięty ( czasami to dobrze, ale "co za dużo to nie zdrowo" ... Czasami warto coś przemilczeć ) -Zdarza się też krzyknąć przy dużym błędzie - ale trzeba też pamiętać, że my nie jeździmy 25 lat i nie jesteśmy zawodowymi kierowcami -Częste zatrzymywanie się do kiosku Do pana Marka trzeba mieć czasami stalowe nerwy i po prostu jechać jak najlepiej potrafimy. Myślę, że po jazdach z panem Markiem nauczycie się jeździć - w sposób książkowy ( może nie wszystko, ale bardzo dużo ). Trzeba mieć dobrą pamięć żeby wiedzieć kiedy wykonać ile obrotów kierownicą... Koniec końców, szkoła jazdy DEC jest godna polecenia - pomimo drobnych błędów, które jak wyeliminują będą na dobrej drodze do bycia jedną z najlepszych szkół jazdy w Szczecinie Pozdrawiam :) P.S. Jeszcze taki drobny minusik - egzamin wewnętrzny (praktyczny) jest przeprowadzany na ostatnich dwóch godzinach kursu, a ustawowo powinna być oprócz tych 30h jeszcze jedna dodatkowa ( w pakiecie kursu ) na przeprowadzenie owego egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2017)
Polecam tą szkołę, a szczególnie Pana Mariana, który bardzo dobrze tłumaczy i utrwala za każdym razem wiedzę. Z grafikiem jazd zero problemu. Jak się chce coś zmienić, to zawsze coś poradzą. Teoria nie jest puszczana z płyty, tylko opowiadana.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 21.02.2017)
Zaczynając od początku: Wykłady: Wykładów było 6 po 2 godziny każdy, 3 w tygodniu. Trzeba przyznać że można było dużo z nich wynieść. Pan Marian w prosty i przejrzysty sposób wyjaśniał wszelkie zasady ruchu drogowego, przy okazji wtrącając jakieś ciekawostki i historie dotyczące nauki jazdy. Dzięki temu można było się zaciekawić owymi wykładami i nie być zmęczony nimi. A nie jak to w niektórych szkołach bywa, że wszystko jest puszczane z płyty z gotowym lektorem. Jazdy: Na początek dodam, iż by zacząć jazdy, najpierw trzeba zaliczyć wewnętrzny egzamin teoretyczny. W sumie jest to zrozumiałe, bo jest to upewnienie się, czy kursant zna chociaż podstawy ruchu drogowego. Z samymi jazdami już różnie bywało. Na plus to, że nigdy mi nie odwołano żadnej jazdy, a grafik dostosowano tak, jak ja to chciałem. Na minus niestety długie oczekiwanie na dodatkowe jazdy, na które musiałem czekać po 2 tygodnie każda. A już kompletnym absurdem jest ciągłe kończenie jazd nawet pół godziny przez ustaloną godziną. Instruktorzy - tutaj jest chyba największy kłopot. Miałem z każdym z trzech instruktorów chociaż po dwie jazdy. Co do pana M. (celowo nie wymieniam imienia): Podczas jazd panuje straszna sztywna atmosfera. Cisza, ewentualnie radio. W pełni rozumiem to, iż to nie jest wycieczka po mieście tylko nauka, ale potrafi to denerwować. Nie jest to niestety cierpliwa osoba, więc jeżeli nie jesteście odporni na niemiłe docinki i podniesiony głos, to odradzam owego instruktora. Za nawet najmniejszą nieistotną pierdołę potrafi parsknąć śmiechem albo jakich suchy tekścik strzelić. Zero wyrozumiałości. I ci, co mieli jazdy z owym panem M. wiedzą o czym mówię. Nie wspomnę już nawet o monotoniczności jazd - ciągle po tych samych trasach. Pan W. (też nie wymieniam imienia) był kompletnym przeciwieństwem. Spokojny, potrafił bez problemu wyjaśnić każdy szczegół. Można nawet było z nim porozmawiać. Lecz jedna rzecz denerwowała mnie strasznie - załatwianie swoich spraw prywatnych. A to do sklepu (przez co 20 minut jazd szło na marne), a to podwieźć wnuka, a to telefon. Przynajmniej trasy były ciągle inne i dało się więcej nauczyć. Pan Marian jest podobny do pana W., również bez przerwy wyjaśnia wszelkie aspekty ruchu drogowego i ich zasad, a niewyjaśnienia bez problemu wyjaśnia. Dzięki temu jazda nie nuży, a dużo uczy. Już nawet przeżyje te telefony, bo ciężko ich uniknąć będąc właścicielem szkoły jazdy. Ważne, że nie było żadnych jazd przerywanych wypadem do sklepu. Zdecydowanie profesjonalista w swoim fachu. Na koniec jazd egzamin praktyczny wewnętrzny, na którym są wykonywane wszystkie możliwe zadania egzaminacyjne. Można być przynajmniej pewnym czego można się spodziewać na państwowym. Jeszcze jednym wymogiem jest zdanie dwóch teorii pod rząd. Takie upewnienie się, że teorie zda się za pierwszym razem. Ogólnie szkoła nie jest zła, lecz też świetna nie jest i uważam, że lepiej się 2 razy zastanowić nad kursem u Deca. Początkowo zachęciła cena i lokalizacja, ale później zniechęciły zachowania pana M., długie czekanie na dodatkowe jazdy i schematyczna nauka "pod egzamin" (np. wykonywanie łuku metodą "na obrót", której i tak się nie stosowałem, tylko musiałem się doszkolić samodzielnie poprzez YouTube). Egzamin zdałem za trzecim razem, ale to tylko przez moje głupie błędy niezależne od szkoły. Więc jeżeli już rzeczywiście chcesz się wybrać na kurs do tej szkoły jazdy, tylko i wyłącznie pan Marian bądź pan W. Wtedy można jeszcze być zadowolonym z przebiegu kursu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
neutralny
(ocena z dnia 04.02.2017)
Mam mieszane uczucia co do tej szkoły. [...] który jest właścicielem do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. [...] nie ma cierpliwości do nauki . [...]natomiast radze unikać szerokim łukiem podczas jazd zajmuje się wszystkim oprócz nauką co chwile gdzies dzwoni albo macha ludzia na ulicy którzy go nie znają.[...]. Jeśli już ta szkoła to polecam jazdy tylko u [...] wtedy jest miła atmosfera i można się szybko nauczyć jeździć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2017)
Szkolenie odbywało się w kameralnym gronie, bezstresowo. Samochody czyste, zadbane i sprawne technicznie. Właściciel szkoły - Pan Marian, był zawsze pod telefonem gdy trzeba było o coś zapytać. Jestem bardzo zadowolony i dzisiaj mam efekty w postaci zdanego państwowego egzaminu praktycznego, za pierwszym razem :-) Polecam! Michał
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
18
Nauka Jazdy Etynkowski

(16 opinii)

Kołłątaja 30/1
71-525 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2017)
Polecam P. Janusza Najlepsiejszy instruktor :) Egzamin zdałam za 2 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2017)
Witam caly Kurs zrobilem w innej szkole, natomiast dopiero po GODZINIE jazdy w szkole Etnykowski, poszedlem na egzamin pelen optymizmu iiiiiiiiiii udalo sie, zdalem za 1 razem POLECAM!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2017)
Wspaniała Szkoła Nauki Jazdy! Szczerze polecam i zachęcam wszystkich którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z dwoma kółkami. Urocza, pomocna o cudownym uśmiechu dziewczyna, którą zobaczymy przy biurku w biurze "Etynkowski" rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące szkolenia i formalności z tym związanych. Sama nauka odbywała się bardzo profesjonalnie. Każde zadanie manewrowe na placu zostało wyjaśnione w najdrobniejszym szczególe a jazda po mieście, pod koniec szkolenia, to czysta przyjemność. Egzamin Państwowy zdany za pierwszym razem! Polecam i gratuluję zespołowi tak wspaniałej i zorganizowanej kadry! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2017)
Jestem baaaardzo zadowolona! :) Dużo dziewczyn polecało szkołę na grupie "Szczecinianki" na Facebooku, więc i ja postanowiłam zapisać się na kurs :) Pierwsza rzecz, na jaką zwróciłam uwagę po przyjściu do biura była atmosfera jaka tam panowała - było tak "na luzie" :) Dla mnie to duży plus, bo z natury jestem nieśmiała i stresuję się, jak mam coś załatwić :P Pani Kamila wytłumaczyła mi wszystko krok po kroku i stres minął :) Jeszcze tego samego dnia odbyło się badanie lekarskie (było na miejscu - duży plus!) i rozpoczęłam wykłady z teorii :) Jeśli chodzi o jazdy, to jeździłam prawie ze wszystkimi instruktorami, ale moim prowadzącym był p. Marcin - bardzo pozytywny człowiek :D Instruktorzy naprawdę dobrze uczą :) Dzięki nim, przed świętami zdałam oba egzaminy za pierwszym razem!! Dziękuję i POLECAM!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2016)
Bez wyrzutów sumienia mogę polecić tę szkołę, teoria wałkowana tak, by każdy zrozumiał, jazdy - nawet oporny materiał na kierowcę zostanie wyszkolony tak, by zdał egzamin państwowy - każdy instruktor, z którym jeździłem przekazał mi cenne wskazówki w przyjemnej atmosferze - jednak szczególne podziękowania dla p.Przemka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
19
Nauka Jazdy F-1

(15 opinii)

Krasińskiego 104/10
71-435 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2018)
Pełen profesjonalizm, jazda w miejscach z licznymi kruczkami, liczne wskazówki, kurs z teorii online i elastyczne godziny jazd. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2017)
Szkoła świetna, instruktorzy wspaniali, zwłaszcza Pan Zbyszek który naprawdę wiele mnie nauczył i dzięki niemu udało mi się zdać. Przygotowuje nie tylko do samego zdania egzaminu ale też do samodzielnego poruszania się w ruchu ulicznym. Bez stresu, instruktorzy wyrozumiali, szczerze polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2016)
wszystko na spokojnie nie ma napiętego grafiku, także szkoła bez stresu....
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2015)
Świetna szkoła jazdy!! Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu państwowego!! Fachowe podejście!! Gorąco polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2015)
Profesjonalizm z najwyższej półki. Polecam każdemu ten ośrodek szkolenia. Możliwość nauki jazdy na torze kartingowym jest dodatkowym atutem F1.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
20
AUTO-START

(12 opinii)

ul. Jacka Malczewskiego 9A/1
71-616 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2017)
Rewelacyjna szkoła, świetny prowadzący zajęcia teoretyczne i praktyczne, pan Zenon Ptak. Opanowany, podchodzi indywidualnie do każdego kursanta. Polecam każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2017)
Polecam każdemu tę szkołę jazdy, pan Zenon uczy przede wszystkim bezpiecznej i kulturalnej jazdy, a nie tylko "jak zdać egzamin", każda wskazówka pana Zenona jest cenna i przybliża nas do pozytywnego wyniku. Atmosfera jazd zawsze była miła i spokojna, a jednocześnie nastawiona na maksimum skupienia i pracy. Nie mogłam trafić na lepszą szkołę jazdy! :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2016)
Bardzo polecam AUTO-START, miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Po wykupieniu dodatkowych godzin w tej szkole zniknął stres przed egzaminem i udało się go zdać bez błędów, przez te kilka godzin nauczyłam się więcej niż podczas całego kursu w innej szkole . Pana Zenona poleciały mi dwie osoby, które dzięki Niemu zdały, myślałam że w moim przypadku się nie uda, a jednak. Pan Zenon jest magikiem :-) jeszcze raz polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2015)
Trafiłam do Pana z polecenia, jazdy wykupiłam przed pierwszym egzaminem praktycznym. Przez kilka godzin u Pana Zenona nauczyłam się więcej niż przez 30 godzin w innej szkole nauki jazdy. Prawko zdałam za drugim, choć za pierwszym razem czułam się na siłach, ale niestety górę wziął stres. Polecam :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2015)
Świetna szkoła, pan Zenon jest niesamowitym instruktorem. Wszystkie jazdy bezstresowo, w miłej atmosferze :) .