6 101

Ośrodków

172 728

Opinii

124 054

Zaufanych Opinii

5 282

Kuponów rabatowych

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Szczecin

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 1900zł

OSK LIDER NAUKA JAZDY

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół (68)

53 Zaufane Opinie (63 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.08.2019)
Najlepsza szkoła jazdy, profesjonalne podejście i zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2019)
Jak najbardziej polecam tą szkołę. Pełen profesjonalizm. W tej szkole nauczyłam się bardzo dobrze jeździć. W innej szkole niestety nie przykladano tak dużej wagi do nauki kursanta, co skutkowało niezdanymi egzaminami. Po wykupionych godzinach u P. Marcina zdałam egzamin w wordzie za pierwszym razem bezbłędnie. Także polecam z czystym sumieniem. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.03.2019)
Trafiłam do Szkoły Jazdy Pana Marcina Boguckiego po źle przeprowadzonym kursie na prawo jazdy kat b,a co za tym idzie po kilku niezdanych egzaminach w Word w Szczecinie.Chciałabym bardzo polecić Szkołę Jazdy Pana Marcina Boguckiego, ponieważ po dodatkowych godzinach z Panem Marcinem Boguckim zdałam egzamin za pierwszym razem. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Pan Marcin to 100%profesjonalista na odpowiednim stanowisku. Nauczył mnie poprawnej i bezpiecznej jazdy. Mimo mojej oporności,, trudnej kursantki'' udzielał mi cennych wskazówek, szybko eliminował błędy tłumacząc cierpliwie. Każda wyjeżdżona z Nim godzina dawała mi pewności siebie i odwagi oraz zwiększała płynność jazdy. Bardzo dziękuję Panie Marcinie za cierpliwość ten pot i moje łzy!!! Bardzo gorąco polecam!!!! Emilia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2019)
Polecam! Zdane za pierwszym razem i teoria i praktyka. Po co zdawać kilka razy skoro można wybrać tą szkole i zdać bezbłędnie przy pierwszym podejściu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2019)
Bardzo serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
11
 Marcin Bogucki Ośrodek Szkolenia Kierowców & Usługi

ul. Żubrów 6/9ul. Kolumba 86 sala a / sala 136, 71-616 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

40 Zaufanych Opinii (69 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2020)
Egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem, instruktorzy z dobrym poczuciem humoru, na spokojnie wszystko wytłumaczą, ale również są wymagający, nie żałuje wyboru tej szkoły, polecam:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Polecam. Jazdy to czysta przyjemność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2019)
Najlepsza szkoła nauki jazdy, nie ma nic do zarzucenia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2019)
Nie mam co pisać, egzaminy pozdawane za pierwszym razem mówią same za siebie. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2019)
Super szkoła, atmosfera podczas jazd , cierpliwość instruktora. Spokojnie można się dogadać co do godzin jazd. 10godz z Panem Sławkiem i prawko zdane za 1 razem po 2 letniej przerwie. Polecam wszystkim.
12
Gryf Nauka Jazdy

ul. Krzywoustego 63/U2 70-251 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-17

Szkolimy w kategorii B

36 Zaufanych Opinii (68 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa, dzięki któremu udało się za pierwszym razem!- doświadczenie tego instruktora przekłada się na efektywność nauki, bardzo dobry sposób tłumaczenia wszystkich trudniejszych rzeczy:) Drugi instruktor, z którym miałam okazje jeździć- Pan Mirosław również miło mnie zaskoczył, pokazał mi jak perfekcyjnie wykonać luk, parkować i zawracać(cenne rady bardzo się przydały) Bardzo miły i przede wszystkim cierpliwy człowiek:) Pozdrawiam również Panią z biura-bardzo uprzejma i pomocna osoba:) Wszystko co opisałam miało miejsce podczas czterogodzinnej jazdy dodatkowej, nauka na naprawdę wysokim poziomie, szczerze i z całego serca polecam!
dobry
(ocena z dnia 09.02.2020)
Polecam z całego serca szkołę jazdy a w szczególności pana Krzysztofa- człowieka o anielskiej cierpliwości i ogromnej wiedzy. Pan Elwira pracująca w biurze zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Bardzo fajnie i dokładnie przeprowadzane wykłady. Było ciekawie a nie nudno. Jazdy samochodem też były super.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2020)
Świetne wykłady z dobrą atmosferą, instruktorzy potrafiący przekazać wiedzę oraz jasno przedstawione koszta!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2020)
Szkoła warta polecenia!!miałam obawy czy w moim wieku warto robić prawko, teraz wiem, że moje obawy były niepotrzebne. Jeździłam z różnymi instruktorami i każda godzina była wartościowa, w biurze pomagają zaplanować i dostosować grafik do twoich potrzeb. Uczą nie tylko jak zdać ale jak jeździć bezpiecznie i pewnie. Plusem jest lokalizacja sali edukacyjnej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
13
Nauka Jazdy Marcin Sokół

ul. Grodzka 7 (I piętro) 70-560 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-24

Szkolimy w kategorii B

14 Zaufanych Opinii (22 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2019)
Na kurs na prawo jazdy uczęszczałam do innej szkoły. Do Mobil- Auto trafiłam 2 tygodnie temu, ponieważ chciałam dokupić kilka dodatkowych godzin przed egzaminem. Moją instruktorką była pani Ola. Szczerze- to były najlepiej spędzone godziny za kierownicą. Pomimo tego, że z panią Olą jeździłam tylko 6h, to z całą pewnością mogę stwierdzić, że to najlepszy instruktor z jakim miałam przyjemność jeździć. Zero krzyku, mnóstwo tłumaczenia, swobodna atmosfera, pełen profesjonalizm. To dzięki Niej mój dzisiejszy (i zarazem pierwszy) egzamin zakończył się sukcesem. Panią Olę będę polecała wszystkim.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2018)
Gorąco polecam oddział w Barlinku ♥♥♥ :) dzięki ogromnemu talentowi pedagogicznemu Pani Kasi zdałam za pierwszym razem :))))))))♥♥♥ Od momentu zakończenia kursu do egzaminu miałam 3 tygodnie, wzięłam dzień wcześniej 2 przypominające godziny i egzamin poszedł mi bez problemu :))) W Szczecinie zabrakło tego czegoś... ale szkoła jest bardzo dobra, przyjazna, ze świetną, taką domową atmosferą. Pani Właścicielka bardzo dba o kursantów, nie wypuszcza na egzamin bez upewnienia się, że umieją jeździć. Wypytuje swoich instruktorów o każdego ucznia jak sobie radzi itp., sama również sprawdza czy już mogą podejść do egzaminu. Jeśli chodzi o przygotowanie teoretyczne to jest doskonałe (teorię zdałam na 100% również za pierwszym razem) w dużej mierze dzięki świetnym wykładom. Dla mnie minusem była organizacja pracy w szczecińskim oddziale a właściwie takie skracanie lekcji 10-15 min celem zrobienia przerwy dla instruktora - przerwa nie powinna być kosztem klienta. Mobil Auto dziękuję bardzo za współpracę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2018)
Najlepsza szkoła jaką miałem przyjazna atmosfera wybitni instruktorzy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2018)
Dobra atmosfera, dyscyplina i wyrozumiałość. Te trzy czynniki przełożyły się na bezbłędne zdanie egzaminu państwowego za pierwszym podejściem. Duża elastyczność jeśli chodzi o ustalanie jazd. Jako marynarz mający ograniczony czas zdążyłem zrobić kurs i zdać podczas jednego urlopu. Wszyscy instruktorzy to profesjonaliści, w szczególności Pani Ola, która robi to z powołania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
14
Mobil-auto. Nauka jazdy

Niepodległości 14/1 70-412 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

6 Zaufanych Opinii (9 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Świetna szkoła, super podejście do kursanta, bardzo dobre tlumaczenie i eliminowanie błedów podczas jazdy oraz zwracanie uwagi na szczegóły. Bardzo polecam ponieważ zdanie egzaminu po Ich kursie jest gwarantowane ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Witam, jestem bardzo zadowolony z wyboru tej szkółki pomimo tego, że miałem tylko jazdy doszkalające. Instruktorzy mają indywidualne podejście do kursanta. Posiadają duże doświadczenie które potrafią przekazać. Dzięki chłopakom nabrałam pewności siebie za kierownicą, skupieniu i uwadze na jezdni. Przy pierwszych godzinach jazdy zauważyli to jakie popełniam błędy a w kolejnych jazdach wyeliminowali je skutecznie. Dzięki nimi zdałem egzamin bezbłędnie !!! Tej szkółce życzę wiele sukcesów i jedno chłopaki, Wasze podejście, zaangażowanie, doświadczenie oraz sympatyczny humor śmiało mogę polecić przyszłym kandydatom i jedno mogę stwierdzić najlepszą nauką jazdy !
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2020)
Uważam, że szkoła jest warta polecenia. Super atmosfera, wsparcie, przygotowanie do egzaminu praktycznego na wysokim poziomie. Instruktorzy zwracają uwagę na błędy, które można popełnić podczas jazdy i pilnują, żeby się nie powtarzały, różnego rodzaju manewry są wytłumaczone nie tylko teoretycznie, ale praktycznie w razie nie jasności.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Zaangażowanie i indywidualne podejście do kursanta które śmiało mogę polecić.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2019)
Zostałam bardzo dobrze przygotowana do kursu, dlatego z czystym sumieniem polecam każdemu. Największy plus to fakt, że to młoda ekipa i ma super podejście do kursantów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
Nauka Jazdy Kruk&Rybitwa

ul. Bolesława Krzywoustego 60 70-253 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-24

Szkolimy w kategorii B

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
168 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.12.2018)
Absolutnie nie polecam: na jazdy czeka się bardzo długo, fałszowanie kart jazd pod szkołę oraz zepsute auto. Kurs zaczęłam w marcu a do końca sierpnia (pomimo zapewnień, że kurs będzie skończony do wakacji) udało się wybłagać 15 h jazd. Właściciel, jak i „sekretarka” kompletnie nie kompetentni, nie odbierają telefonów a o zwrot reszty pieniędzy za kurs musiałam zgłaszać skargę do urzędu. NIE POLECAM, szkoda czasu i nerwów!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
Miły egzaminator i podejście do kursanta także. Miałem przyjemność jeździć z panem Sebastianem i polecam, potrafi wytłumaczyć jak się zachować na drogach i jak wdrażać przepisy w życie. Inni instruktorzy także mili i mający sposób na nauczenie jeździć każdego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2018)
Moim zdaniem szkoła godna polecenia.Obawiałam sie wyjechać na ulice i miec stycznosc z innymi autami ale instruktor MICHAŁ SITAREK dodał mi mnóstwo odwagi i pewności siebie.Wierzył we mnie bardziej niż ja sama.Przemiła atmosfera w L,wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane pytanie,duzo smiechu ale także wymogów.Instruktor z powołania a jazda z nim to sama przyjemność.Dziękuje Ci za cierpliwość,wyrozumiałość i przekazanie cennej wiedzy :) POLECAM!!! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2018)
Bardzo dobra szkółka cieszę się, że ją wybrałem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2018)
Według mnie najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie, instruktorzy zwracają uwagę na błędy oraz skutecznie je eliminują, a atmosfera na jazdach jest przyjazna tak, ze można zapomnieć o stresie i skupić się na nauce. Kurs można spokojnie połączyć ze szkoła lub praca, ponieważ Pani Ania świetnie dopasuje grafik do każdego.
16
Auto Prestiż Sebastian Cioch

ul. Al. Piastów 5/19BAl. Piastów 5/19B, 70-461 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

52 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2019)
Auto szkoła to najlepsza szkoła nauki jazdy w Szczecinie. Dużym plusem jest dyspozycyjność instruktorów, nigdy nie było problemu z umawianiem jazd. Dla Pana Roberta nie miało znaczenia to, że czas jazdy już upłynął, bo najważniejsze było to, żebym czuła się pewnie na egzaminie. Jeszcze raz dziękuję za anielską cierpliwość i ogromne zaangażowanie. Polecam każdemu!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2019)
Klasa sama w sobie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2019)
Zdałam za pierwszym razem dzięki tej szkole! Auto Szkoła najlepsza w Szczecinie! ♥
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2019)
Zdałam za pierwszym razem chociaż myślałam, że to nie wykonalne w moim przypadku. Pan Robert anioł. Kompetentny po 10 razy wszystko cierpliwie tłumaczy. Miła, rodzinna atmosfera wszystkich pracujących tam osób. Polecam w 100%. Żałuję, że nie trafiłam do tej szkoły od razu. Gdybym zaczęła w tej szkole, to bym wcześniej zdała. Teraz jazda daje mi zadowolenie, a nie stres jak kiedyś.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2018)
Bardzo Polecam Auto Szkołe! Nauczą wszystkiego od podstaw i przygotują Cię do egzaminu w 100%.. Bez dwóch zdań najlepsza Nauka Jazdy w Szczecinie! Obydwaj instruktorzy dają z siebie wszystko. Więcej jazd miałem z Panem Robertem i mogę śmiało powiedzieć, że ze świecą szukać drugiego takiego instruktora. Jeżeli zastanawiałeś sie gdzie rozpocząć kurs, to juz masz odpowiedz: w najlepszej i najbardziej przyjaznej szkole jazdy jaką jest AUTO SZKOŁA. Jeszcze raz bardzo dziękuje i polecam wszystkim!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
Auto-Szkoła Robert Kurkowicz

ul. Powstańców Wielkopolskich 25 (POMORZANY) 70-137 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

36 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2019)
pełen profesjonalizm, cenne porady. jazdy na torze gokartowym są wielkim atutem tej szkoły, nikt nie przeszkadza, tor na wyłączność! elastyczny grafik, jazdy nawet w weekendy!! zdecydowanie polecam, az szkoda ze już zdałem, chętnie jeszcze bym pojeździł :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2018)
Najlepsza szkoła !Indywidualne i wspaniałe podejście do kursanta .Instruktorzy kompetentni mili i wymagający .Super kontakt z właścicielem .Serdecznie polecam .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2018)
Instruktor Zbigniew Gągało najlepszy instruktor , polecam z całego serca . Szkoła jazdy bardzo fajna 10/10
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2018)
Super instruktorzy. Miła atmosfera. Gorąco polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2018)
Polecam szkołę jezdy 10/10 + super atmosfera, instruktorzy ????????????
18
Nauka Jazdy F-1

Krasińskiego 104/103 Maja 10, 71-435 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

25 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2019)
Polecam pana Filipa każdemu który zamierza podejść do egzaminu na prawo jazdy!!! po 3 nieudanych egzaminach i 9 latach przerwy trafiłem do pana Filipa na lekcje. Pierwsze zajęcia pokazały ile zapomniałem i ile mi poprzedni instruktorzy nie powiedzieli lub nie pokazali. Z każdą kolejną godziną jazdy jednak pewność wzrastała!!! Na egzaminie gdy mijałem bramę WORD jadąc na miasto wykonać zadania egzaminacyjne nie czułem stresu ponieważ do tego właśnie uczy pan Filip pewności!!!!!!!!!! i przede wszystkim MYŚLENIA i PODEJMOWANIA DECYZJI!!!!!!!!!!!!!Dziękuję jeszcze raz za lekcje i przekazaną wiedzę!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak trzymać !!!!!!!!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2019)
Bardzo polecam! Pan Filip pomaga opanować poprawną technikę jazdy (co ważne: cierpliwie i spokojnie), zwraca uwagę na to, co ważne i szkoli kandydatów na pewnych swego (i siebie) na drodze kierowców. (Przed zajęciami praktycznymi warto się dogłębnie zastanowić nad tym czego się w zasadzie nie umie - wtedy będą jeszcze bardziej owocne).
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2019)
Polecam w 100% Pan Filip jest osobą bardzo cierpliwą. Spokojnie i w zrozumiały sposób tłumaczy poszczególne zadania. uczy samodzielnego myślenia, jazdy w sposób bezpieczny i przewidywania sytuacji na drodze. Po kursie podstawowym w innej szkole miałam ogromne braki, dopiero dzięki zaangażowaniu, wiedzy i ogromnym doświadczeniu Pana Filipa Gregi nauczyłam się prowadzić samochód. Co do godzin i terminów jazd również nie mam zastrzeżeń, nigdy nie miałam problemu z przełożeniem spotkania.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2019)
Profesjonalne podejście do nauki jazdy, Pan Filip Grega nauczył mnie w 6h więcej niż poprzedni instruktor w okresie całego kursu. Jeżeli mają panstwo wątpliwości jaką wybrać szkołę nauki jazdy to serdecznie Polecam Akademię Bezpieczniej Nauki i Techniki Jazdy u Pana Filipa :). Ocena 5/5. Łukasz.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2018)
Polecam Bardzo osobom , które męczą się z egzaminem nie zdając sobie sprawy, że są zwyczajnie do niego kiepsko przygotowane :) Szybka pomoc i świetne skutki w postaci dokumenty w moim portfelu :)
19
Akademia Bezpiecznej Nauki i Techniki Jazdy

Gen.L.Rayskiego 23/14 70-001 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

96 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Bardzo dobra szkoła. Instruktorzy mają odpowiednie podejście do kursanta. Spokojnie i rzeczowo udzielają odpowiedzi na każde pytanie dot kierowania samochodem. Samochody czyste i zadbane w pełni sprawne. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2019)
Dziękuję panu Michałowi za kilka godzin dzięki którym dzisiaj zdałam egzamin. Bardzo polecam. Lena
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2019)
Bardzo jestem zadowolona z kursu u nich. Super organizacja. Elastyczne godziny jazd mogłam sobie ustalić tak jak mi odpowiadało. Instruktor na poziomie, cierpliwy i z odpowiednim podejściem do kursanta. Widać ze zależy im na tym bu nauczyć kursanta bezpiecznie prowadzić samochód. Zdałam egzamin bez problemu i jeżdżę tez bez większych przygód. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2019)
Jak najbardziej polecam. Super przeprowadzony kurs. Wszystko sprawnie i rzetelnie. Mają dobre samochody zawsze odpowiednio przygotowane do jazdy. Instruktor bardzo miły i cierpliwy. Ma bardzo duże doświadczenie i potrafi przekazać swoją wiedzę. Robiłem u nich kurs i egzamin zdałem bez problemu. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2019)
Według mnie bardzo dobra szkoła. Świetnie przygotowali mnie do egzaminu mimo że nie miałam pojęcia o jeździe samochodem. Instruktorzy cierpliwi i konkretnie tłumaczyli manewry i zagadnienia na skrzyżowaniach. Zawsze wyjaśniali mi moje wątpliwość tak bym mogła zrozumieć je i w przyszłości unikać błędów. Samochód którym jeździłam zawsze był dobre przygotowany, czysty i dobrze wyposażony. Szkoła godna polecenia. I co najważniejsze jestem już po zdanym egzaminie :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
20
ALIEN Nauka Jazdy

Al. Piastów 59, lok. 4 70-335 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B