Liczba odwiedzin: 41301 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Nauka Jazdy Tyrakowscy

  (537 opinii w tym 468 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

Nauka Jazdy Tyrakowscy
Bohaterów Warszawy 5
70-366 Szczecin

Opis szkoły

W naszej szkole kursant jest najważniejszy,cała załoga dokłada starań aby panowała tu rodzinna atmosfera,kładziemy też nacisk na wysoką jakość szkolenia i profesjonalną obsługę,pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności.Zapraszamy.

Ostatnie opinie o Nauka Jazdy Tyrakowscy

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 18.04.2019

Ewelina Niwińska

Ewelina Niwińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Do szkoły nauki jazdy "Tyrakowscy" trafiłam z polecenia koleżanki (jestem jej za to bardzo wdzięczna, że W KOŃCU spotkałam INSTRUKTORA Z POWOŁANIA). Ukończyłam kurs nauki jazdy w zupełniej innej szkole, a u Pana Jakuba wykupiłam tylko 10h jazd, po których nauczyłam się DUŻO WIĘCEJ niż po ukończonym kursie. Gorąco polecam instruktora Kubę, ponieważ wykonuje swoją pracę w 100% i stara się całą wiedzę przekazać najlepiej jak potrafi. To dzięki niemu zdałam egzamin mimo tego iż w ogóle w siebie nie wierzyłam... on motywuje, uczy i widzi w kursantach potencjał. Chciałabym, aby każda osoba, która nie czuje się na siłach, wydaje jej się, ze nie potrafi jeździć, bądź skończyła kurs w szkole która nie przykładała wagi do tego, aby nauczyć kursanta jak najlepiej- trafiła właśnie na niego. Nie bójcie się! U "Tyrakowskich" wiesz, że jesteś tam po to aby się nauczyć, nikt od Ciebie nie wymaga nie wiadomo czego, na naukę jazdy idziesz z uśmiechem na buzi i wiesz, że nie są to pieniądze wywalone w błoto :) Bez stresu! Pan Jakub jest miły i wymagający, ma ogromne pokłady cierpliwości, nie denerwuje się, jest oazą spokoju i uważam go za INSTRUKTORA Z POWOŁANIA. Oby takich osób było jak najwięcej!

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 16.04.2019

Emila Pokora

Emila Pokora
Opinia zweryfikowana przez Facebook

ardzo dobre podejście do kursanta - elastyczne godziny jazd, przyjemna atmosfera, możliwość rozłożenia kosztów kursu na raty, wykwalifikowana kadra instruktorów oraz dogodna lokalizacja szkoły - w centrum miasta. Szkoła umożliwia szybkie i sprawne ukończenie kursu. Ponadto pragnę wyróżnić instruktora Kubę, który swoją wiedzą i doświadczeniem oferuje pełen profesjonalizm nauki. Punktualny, wymagający i rzetelny ale przy tym wyrozumiały i posiadający „ludzkie” podejście dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na jazdach towarzyszyła bardzo miła odstresowująca atmosfera, „na luzie” - a przede wszystkim mogę stwierdzić, ze naprawdę nauczyłam się jeździć i wykonywać precyzyjnie rożne manewry. Serdecznie polecam człowieka! :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 13.04.2019

Małgosia Małgosia

Małgosia Małgosia
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła już od pierwszej chwili zrobiła na mnie dobre wrażenie. Począwszy od Pani Stasi, która zapisuje na kurs i umawia jazdy, zawsze serdeczna, uśmiechnięta, wesoła, pogada i pożartuje z kursantem. Pan Darek- właściciel szkoły, człowiek z doświadczeniem i wiedzą. Prowadzi wykłady w sposób ciekawy, opowiada anegdotki o sytuacjach drogowych co pozwala utrwalić to czego się człowiek uczy i łatwiej zapamiętać przekazywaną wiedzę. Sztuką jest prowadzić zajęcia ciekawie, z humorem jeśli ma się co chwila nowy kurs, nowych kursantów. Mimo to pan Darek nie popadł w rutynę i wykłady z Nim były naprawdę przyjemnością. W szkole panuje miła serdeczna atmosfera. Nigdy nie było problemu z przełożeniem jazd jeśli coś mi wypadło. No i mój najlepszy na świecie instruktor- Paweł Tyrakowski. Mistrzostwo!! Cierpliwy, zaangażowany, widać było że zależy mu abym jeździła jak najlepiej. Wszystko objaśniał, tłumaczył, nie zniechęcał się. Cierpliwie i niestrudzenie pracował ze mną nad tym z czym miałam kłopot. Atmosfera w aucie była za każdym razem wesoła, zero stresu. Nauczyłam sie z Nim wszystkiego co potrzebne. Zwracał uwagę na technikę jazdy, redukcję biegów, wyszkolił mnie elegancko. Aż szkoda że to już koniec;-) Na pewno będę polecać Pawła, rewelacyjny instruktor!! Paweł dziękuję!!

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 11.04.2019

Jan W ......i ip: 31.0.42.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Świetna szkoła, profesjonalni, cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy. Widać, że kadrze szkółki zależy na komforcie ucznia. Moim instruktorem prowadzącym był Pan Kuba Gregorowicz, bardzo polecam, miło wspominam naukę jazdy.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 05.04.2019

Asia Dymecka

Asia Dymecka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Z całego serca polecam szkołę, jest jak najbardziej przychylna dla kursantów i kompromisowa. Nie było żadnych problemów w trakcie mojej nauki. Ale przede wszystkim polecam mojego instruktora, Kubę, z którym milo i bezstresowo spędziłam większość jazd i czułam się przygotowana na egzamin - który zresztą zdałam za pierwszym razem :). Kuba potrafi w prosty sposób przekazać niezbędną wiedzę i naprawdę dobrze tłumaczy. Na każde moje pytanie udzielił mi odpowiedzi, po której nie miałam wątpliwości w danym temacie. Przed egzaminem czułam się przygotowana, zwłaszcza, że wiedziałam że mój instruktor stresuje się ze mną i przede wszystkim mocno trzyma kciuki.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!