Prawo jazdy Sulechów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Sulechów(1)

5 opinii
neutralny
(ocena z dnia 22.05.2014)
Atmosfera była taka sobie, raz sympatycznie, a innym razem instruktor naśmiewał się perfidnie z popełnianych przeze mnie błędów. Co do ustalania terminów jazd to totalna porażka, całkowity brak elastyczności, za każdym razem to ja musiałam się zwalniać z zajęć by się odpasywać do terminów instruktora (a gdy na początku jeszcze przed rozpoczęciem jazd mówił, że nie będzie żadnych problemów z dopasowaniem godzin). odnośnie ceny, to podobna jak gdzie indziej....ogólnie rzecz biorąc to niezbyt polecam, może inni instruktorzy byli lepsi, ale nie ten na którego trafiłam...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 22.04.2013)
Najlepszy instruktor na świecie - Bartek Skrzypczak. Świetnie tłumaczy, bardzo miły i sympatyczny. Zdane oczywiście za pierwszym razem. Gorąco polecam właśnie tego instruktora!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2013)
bardzo sympatyczni instruktorzy /polecam Bartka Skrzypczaka/, kat. B zdana za pierwszym razem
słaby
(ocena z dnia 21.02.2013)
szczerze nie polecam.Instruktorzy,oczywiście niektórzy ja na takiego trafiłam bardzo pózno zabierają na jazdę do Zielonej,a tak naprawdę tam się zdaje egzamin.Mimo,że łuk robiłam już rewelacyjne to spędzałam na nim dużo czasu,a Sulechów znam już na pamięc!Podchodziłam już 4 razy i nadal porażka,teraz dokupuję godziny w Zielonej i uczę się wszystkiego od początku,bo mój instruktor nawet lusterka zle mi tłumaczył jak mam ustawic!odmawiam,przereklamowana szkoła!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2012)
Nie ma problemu z dostosowaniem godzin jazdy do wlasnych potrzeb, instruktorzy są doświadczeni i doskonale potrafią wytlumaczyc jak zachowywac sie w danej sytuacji oraz technike jazdy, milo sprawnie i profesjonalnie, polecam goraco (C oraz CE zdane za pierwzym podejsciem)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Kościuszki 35al. Wojska Polskiego 63, 66-100 Sulechów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >