Prawo jazdy Sulechów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Sulechów(1)

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2023)
Pan Kazimierz super instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 22.05.2014)
Atmosfera była taka sobie, raz sympatycznie, a innym razem instruktor naśmiewał się perfidnie z popełnianych przeze mnie błędów. Co do ustalania terminów jazd to totalna porażka, całkowity brak elastyczności, za każdym razem to ja musiałam się zwalniać z zajęć by się odpasywać do terminów instruktora (a gdy na początku jeszcze przed rozpoczęciem jazd mówił, że nie będzie żadnych problemów z dopasowaniem godzin). odnośnie ceny, to podobna jak gdzie indziej....ogólnie rzecz biorąc to niezbyt polecam, może inni instruktorzy byli lepsi, ale nie ten na którego trafiłam...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 22.04.2013)
Najlepszy instruktor na świecie - Bartek Skrzypczak. Świetnie tłumaczy, bardzo miły i sympatyczny. Zdane oczywiście za pierwszym razem. Gorąco polecam właśnie tego instruktora!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2013)
bardzo sympatyczni instruktorzy /polecam Bartka Skrzypczaka/, kat. B zdana za pierwszym razem
słaby
(ocena z dnia 21.02.2013)
szczerze nie polecam.Instruktorzy,oczywiście niektórzy ja na takiego trafiłam bardzo pózno zabierają na jazdę do Zielonej,a tak naprawdę tam się zdaje egzamin.Mimo,że łuk robiłam już rewelacyjne to spędzałam na nim dużo czasu,a Sulechów znam już na pamięc!Podchodziłam już 4 razy i nadal porażka,teraz dokupuję godziny w Zielonej i uczę się wszystkiego od początku,bo mój instruktor nawet lusterka zle mi tłumaczył jak mam ustawic!odmawiam,przereklamowana szkoła!
1

Kościuszki 35al. Wojska Polskiego 63, 66-100 Sulechów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Sulechów?


Moment w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie autem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Sulechów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Sulechów. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą najlepsze testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.