Prawo jazdy Ośno Lubuskie

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Ośno Lubuskie(2)

1
Nauka Jazdy Sławek

ul. Krasińskiego 4 (Międzyrzecz) 66-400 Ośno Lubuskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+E, AM, A2, T, D+E, C, C+E, D po C

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
81 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2017)
Najlepsza szkoła nauki jazdy w okolicy. Pan Sebastian jak i Wojtek są bardzo dobrymi instruktorami , tłumacza wszystko na spokojnie i powoli. Atmosfera jest przyjemna, wesoła, miła i co najważniejsze bezstresowa. Dziękuję instruktorom za przygotowanie mnie do egzaminu teorycznego i praktycznego, które zdałam za pierwszym razem. Dziękuję również pani Ani, która ustalała jazdy tak aby nie kolidowały ze szkoła ❤️❤️❤️ Jeszcze tez bardzo dziękuje i z całego serca polecam szkołe nauki jazdy SEBASTIAN !!!! ❤️❤️❤️❤️ Klaudia H.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2017)
Najlepsza szkoła nauki jazdy! Świetni instruktorzy, którzy wszystko dokładnie tłumaczą oraz wprowadzają miłą atmosferę. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2017)
Przyjazna, bezstresowa atmosfera podczas jazdy. Duże zaangażowanie instruktorów w szkoleniu. Gorąco polecam!❤
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2017)
Najlepsza szkoła!!! wspaniała współpraca i atmosfera podczas robienia kursu. zrobiłem tam trzy kategorie i wszystkie zdałem za pierwszym razem. instruktorzy na najwyższym poziomie, wiedzą co robią. gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2017)
Naprawdę, polecam tę szkołę jazdy ❤ Świetna atomosfera i świetni instruktorzy ~Kamil B
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

ul. Podmiejska 6 69-220 Ośno Lubuskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Ośno Lubuskie?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Ośno Lubuskie to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Ośno Lubuskie. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.