OSK Szybcy i Niezawodni

  152 opinie

O Szkole

OSK Szybcy i Niezawodni

OSK Szybcy i Niezawodni
ul. Komandorska 18 (Teren myjni TAJFUN)
53-343 Wrocław

Kontakt

Opis

Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie dla kursantów komfortowej i bezstresowej atmosfery nauki prawa jazdy, złożonej z części teoretycznej oraz praktycznej. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz skuteczność. W tym celu stosujemy sprawdzone metody dydaktyczne oraz stawiamy na ciągły rozwój naszych instruktorów, aby wiedza przez nich przekazywana była w pełni zaktualizowana i merytoryczna. Wiemy, że egzamin państwowy na prawo jazdy jest jednym z najbardziej stresujących egzaminów w życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować stres za kierownicą. Gruntowne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne, składają się na pewną oraz bezpieczną jazdę. Mając to na uwadze, chcemy naszych kursantów jak najlepiej przygotować do egzaminu państwowego. W tym celu, ćwiczymy na wszystkich najważniejszych trasach we Wrocławiu oraz przygotowujemy przyszłych uczestników ruchu drogowego na nietypowe sytuacje, pokazując jak sobie z nimi radzić.

Zobacz pełny opis szkoły

Odziały szkoły

ul. Brzeska 10/12, 55-200 Oława

tel: 530714900

Oława

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam szkołę Szybcy i Niezawodni. Świetna kadra. Kameralna grupa wykładowa, miła atmosfera, indywidualne podejście do kursanta. Pan Łukasz wykładowca oraz instruktor z którym miałem przyjemność jeździć, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, które potrafi doskonale przekazać i sprawić że nauka odbywa się bez zbędnego stresu. Za to wszystko jeszcze raz dziękuję ! i do zobaczenia na drodze :)

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super szkoła, przyjemna atmosfera, bardzo mili i cierpliwi instruktorzy!! do egzaminu przygotowywał mnie Pan Piotr (bardzo dziękuje!) Polecam!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Szkołę wybrałem dzięki świetnym opiniom w sieci i absolutnie nie żałuję. Przystępne ceny, świetna kadra, kilka samochodów do wyboru. Instruktorzy robia świetną robotę, szczególnie pani Weronika, z którą jeździłem, profesjonalna i cierpliwa. Szkoła w centrum miasta, łatwo się tam dostać. Ludzie, z którymi miałem kontakt na kursie też bardzo zadowoleni.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

Akademia Dobrej Jazdy

49 opinii

ul. Sienkiewicza 128, 50-340 Wrocław

Sprawdź teraz

Szkoła Nauki Jazdy Ekspert

47 opinii w tym 4 zaufane

ul. Kazimierza Wielkiego 9/210, 50-057 Wrocław

Sprawdź teraz

MOTOFRAJDA

125 opinii w tym 91 zaufanych

ul. Sudecka 82/G2, 53-129 Wrocław

Sprawdź teraz