Liczba odwiedzin: 36 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK SZYBCY I NIEZAWODNI

  0 opinii
Rezerwuj kurs

Siedziba

OSK SZYBCY I NIEZAWODNI
ul. Brzeska 10/12
55-200 Oława

Odziały

Oddziały

Wrocław

ul. Tadeusza Kościuszki 60a, 50-009 Wrocław

797817791

Opis szkoły

WYJEŻDŻAMY WAM NA PRZECIW!

Otwieramy nowy oddział w Oławie, szczegóły wkrótce na naszej stronie www. i fb.

PROMOCJA rusza już dziś. Pierwsze 10 osób, które zapiszą się na kurs w Oławie mają go za 1400 zł *wpłata jednorazowa, + podstawienie samochodu egzaminacyjnego+ bezstresowa jazda oraz w cenie materiały dydaktyczne.

Zapraszamy do profesjonalistów!

*promocje nie łączą sięSzybcy i Niezawodni w Oławie – skuteczna i bezstresowa nauka jazdy!

Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie dla kursantów komfortowej i bezstresowej atmosfery nauki prawa jazdy, złożonej z części teoretycznej oraz praktycznej. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz skuteczność. W tym celu stosujemy sprawdzone metody dydaktyczne oraz stawiamy na ciągły rozwój naszych instruktorów, aby wiedza przez nich przekazywana była w pełni zaktualizowana i merytoryczna.

Wiemy, że egzamin państwowy na prawo jazdy jest jednym z najbardziej stresujących egzaminów w życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować stres za kierownicą. Gruntowne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne, składają się na pewną oraz bezpieczną jazdę. Mając to na uwadze, chcemy naszych kursantów jak najlepiej przygotować do egzaminu państwowego. W tym celu, ćwiczymy na wszystkich najważniejszych trasach w Oławie oraz przygotowujemy przyszłych uczestników ruchu drogowego na nietypowe sytuacje, pokazując jak sobie z nimi radzić.

Ostatnie opinie o OSK SZYBCY I NIEZAWODNI

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!