OSK PIERO

  127 opinii

O Szkole

Szkoła ma 2 siedziby. Wybierz:

OSK PIERO

OSK PIERO
ul. Bazyliańska 20
03-203 Warszawa

Kontakt

51x xxx xxxPokaż numer
www.pie....Pokaż adres
@/oskpi....Pokaż adres

Opis

Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców Piero to szkoła, która istnieje już na polskim rynku od 25 lat. Przygotowaliśmy tysiące osób, które dziś cieszą się dodatkowymi umiejętnościami. Instruktorzy pracujący w naszym Ośrodku są osobami starannie dobranymi pod względem cierpliwości, kompetencji oraz prawidłowych technik nauki jazdy. Wiemy jak ważne dla Państwa jest odpowiednie podejście oraz wyrozumiałość. Chcemy aby każda osoba mile wspominała kurs prawo jazdy w naszym ośrodku i zdała egzamin za pierwszym razem.
Zobacz pełny opis szkoły

Odziały szkoły

MONIUSZKI 24 B, 05-230 Kobyłka

tel: 514100444

Kobyłka

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96, B po B1,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
C

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

W szkole Piero odbyłem tylko jazdy doszkalające (2h), niby nie wiele, ale skutecznie! Podczas tych dwóch godzin Pan Tomek, którego POLECAM, przekazał mi wiedzę i umiejętności, które pozwoliły mi zdać egzamin za pierwszym razem. Dziękuję!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Witam. Polecam instruktora P. Bogdana P. Jazdy odbywają się w spokojnej i miłej atmosferze. Zawsze chętny udzielić dobrych rad, nadzwyczaj cierpliwy - ŚWIETNY NAUCZYCIEL .Pozdrawiam.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Witam. W tamtym tygodniu zdałem egzamin państwowy . Dziękuje Panu Irkowi i Adamowi za poświęcony mi czas. I dużo cierpliwości. Polecam wszystkim tę szkołę jazdy. Kurs trwał długo ale było warto.

+ Zaletydobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadydługi czas trwania kursu,

Szkoły polecane

Moto Start

1511 opinii w tym 1488 zaufanych

ul. Racławicka 30, 02-601 Warszawa

Sprawdź teraz

OSK Arwis

277 opinii w tym 216 zaufanych

Marymoncka 75 , 01-802 Warszawa

Sprawdź teraz

PRO L DRIVING

2 opinie w tym 2 zaufane

Jana Kazimierza, 01-248 Warszawa

Sprawdź teraz