Prawo jazdy Strzelce Opolskie

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Strzelce Opolskie(2)

2 opinie
słaby
(ocena z dnia 29.06.2017)
Nie jestem zadowolona z kursu w tej szkole jazdy. Kurs co prawda jest dość tani, ale drugie tyle trzeba dołożyć na doszkalanie się w innej szkole jeśli chce się zdać egzamin. Wykłady są zdecydowanie za długie (prawie 3 h dziennie), a dla osoby, która nigdy wcześniej nie miała z tym styczności są niezrozumiałe. Co do instruktorów, jeździłam z panem Gołasem, przemiły człowiek, ale nie przygotował mnie dobrze do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2013)
Jak dla mnie bardzo dobra szkołą, nauczyciele potrafią wszystko dobrze wytłumaczyć. Jeżeli chodzi o organizacje całych kursów uważam za bardzo dobrą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Marka Prawego 27 47-100 Strzelce Opolskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2

Topazowa 14 47-100 Strzelce Opolskie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła Nauki Jazdy KRZYŚ

(0 opinii)

ul. Wyszyńskiego 8/29
47-100 Strzelce OpolskieSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Auto-Cross. Ośrodek szkolenia kierowców

(0 opinii)

Powstańców Śląskich 26
47-100 Strzelce Opolskie

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Strzelce Opolskie?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Strzelce Opolskie to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Strzelce Opolskie. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.