Prawo jazdy Praszka

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Praszka(3)

19 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2020)
Bardzo profesjonalnie zorganizowany kurs. Ciekawe wykłady i bardzo dokładne, wręcz pedantyczne przygotowanie do zdawania egzaminu praktycznego. Wspaniali instruktorzy, z powołania, cierpliwi, uśmiechnięci, komunikatywni (polecam zwłaszcza panią Patrycję). Godziny jazd dostosowane do kursanta, pomoc w załatwianiu formalności związanych z egzaminem państwowym. Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2020)
Gorąco polecam! Egzaminy zdane za pierwszym razem. Świetnie wyłożona teoria. Grafik zawsze dopasowany do kursanta. Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, dzięki którym każda jazda była przyjemnością. Zdecydowanie najlepsza szkoła nauki jazdy!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2020)
Na każdą jazdę czekałam z niecierpliwością, wszystko przebiegało w miłej i bezstresowej atmosferze. Jednocześnie wszystko odbywa się profesjonalne. Jazdy zawsze odbywały się terminowo. Najczęściej jeździłam z Patrycją, polecam tego instruktora- sympatyczna, miła oraz konkretny instruktor. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem! Polecam :
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2020)
OSK OLEJNIK -MROZEK to ośrodek, w którym pracuje wspaniały zespół instruktorów. Miałam przyjemność jeździć z trzema z nich i od każdego dostałam bardzo dużo cierpliwości, spokoju oraz pełno cennych wskazówek. Tacy ludzie są potrzebni podczas nauki jazdy. Na egzamin szłam w pełni przygotowana i nie bałam się niczego. Jest mi przykro, że zakończyłam kurs i już nie pojeżdżę w jednym aucie z tak wspaniałymi ludźmi. Dziękuję, do zobaczenia na drodze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2019)
Gorąco polecam ten ośrodek, pełen profesjonalizm, mili ludzie, ciepła atmosfera. Natomiast jeśli chodzi o instruktora z czystym sercem polecam pana Krzysztofa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK OLEJNIK

Sołtysy 11Wojska Polskiego, 46-320 Praszka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, D+E

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2012)
Profesjonalne szkolenie,super atmosfera i konkretne tlumaczenie :)Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2

Piłsudskiego 36 46-320 Praszka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

3

Mickiewicza 4 46-320 Praszka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii BSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Mazur Radosław. ZHU. Szkoła jazdy

(0 opinii)

Chłopska 21
46-320 Praszka

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Praszka?


Okres w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Praszka to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Praszka. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.