aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (21)

89 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2019)
Profesjonalne podejście, fachowa pomoc w poprawie błędów. Polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2019)
Polecam szkole "Mistrz"! Po roku przerwy wykupilam 12 godzin jazdy doszkalającej(wcześniej kurs robiłam w innej szkole jazdy)Rzetelne, profesjonalne i fachowe podejście, niesamowita znajomość "tajników i chwytów", które mogą nam się zdarzyć na egzaminie. Dobra atmosfera, brak stresu, konkretna ocena zdolności :) z podniesioną głowa poszłam na egzamin bo byłam pewna, że zostałam dobrze do niego przygotowana i zdałam. Polecam, polecam, polecam. Kamila
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2019)
Profesjonalne podejście, super instruktor i miła atmosfera. Bardzo polecam, po wykupionej jeździe w OSK Mistrz zdałam egzamin.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2019)
Szkołę jazdy Mistrz wybrałam na doszkolenie po przenosinach z Piotrkowa, myślę że panowie bardzo dobrze się sprawdzili bo tutaj zdałam od razu :) podobał mi się tryb pracy z dużą ilością placu i parkowania + zapoznanie mnie z miejscami wybieranymi przez egzaminatorów. Mogę śmiało polecić :D Marta
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2019)
Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy Mistrz w Opolu! Zajęcia teoretyczne poprowadzone zostały w ciekawy sposób, wszelkie wątpliwości z wiedzy teoretycznej zostały dokładnie wytłumaczone i wyjaśnione na wykładach. Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne, prowadzą je profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, dzięki którym każda jazda była przyjemnością, a nie stresem! Serdecznie pozdrawiam Pana Tomka, Pana Wiesława, Pana Andrzeja i Pana Marka, dzięki którym bez problemu zdałam egzamin ???? Terminy są zawsze dopasowane pod kursanta! Co w moim przypadku było bardzo ważne. Polecam każdemu! Dziękuję Wam bardzo serdecznie za naukę, wszelkie wskazówki, cierpliwość i zrozumienie! Nauka z Waszą szkołą to była czyta przyjemność. Będę polecała Waszą szkołę każdemu! Zdecydowanie najlepsza szkoła nauki jazdy! Pozdrawiam bardzo serdecznie ????
1
 Szkoła Nauki Jazdy  MISTRZ Tomasz Bąk
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

53 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2019)
Jazdy z p. Anią i z p. Julianem odbywały się w spokojnej i miłej atmosferze. Bardzo profesjonalne podejście. Z czystym sumieniem polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
Serdecznie polecam!!!!! Wykłady prowadzone w ciekawy sposób i tak aby wszyscy zrozumieli a nie tylko po to by przerobić materiał. Jeżeli czegoś nie zrozumieliśmy po wykładach, można było na spokojnie porozmawiać z Panią Anią czy Panem Mikołajem i rozwiać wszelkie wątpliwości !!!! Jazdy prowadzili u mnie Pan Marcin i Pan Ryszard w bardzo przyjaznej atmosferze, tylko na pierwszych jazdach był stres poźniej nie mogłam się doczekać kojenych. Obydwaj Panowie bardzo pozytywni i bardzo dobrze przekazują swoją wiedzę, widać że nauczanie sprawia im przyjemność. Wszystkie egzaminy, zarówno wewnetrzne jak i Państwowe zdałam za pierwszym razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2019)
Polecam w 100%. Cała teoria przerobiona na wykładach, przekazana w taki sposób, że wszystko zostaje w głowie. Egzaminy zdałam za pierwszym razem, a zapisując się do tej szkoły nie potrafiłam nic. Jeździć uczył mnie Pan Julian - spokojny, cierpliwy i potrafi nauczyć. Polecam rowniez jazdy z Panią Anią, która jest świetna zarówno w przekazywaniu teorii na wykładach jak i w praktyce w trakcie jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
Polecam! Jazdy z Panią Anią, Panem Marcinem i Panem Łukaszem bardzo profesjonalne i pouczające.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2019)
Wykłady świetne, są zrozumiałe i dobrze przedstawione. Instruktorzy profesjonalnie oraz indywidualnie podchodzą do każdego . Atmosfera świetna. Wszystko potwierdza to że egzaminy zdane za pierwszym razem !!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Nauka Jazdy Rojewscy

Niemodlińska 63
45-864 Opole

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-10-21

Szkolimy w kategorii B

35 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2019)
Polecam jak najbardziej! Jeśli szukasz szkoły, która w pełni przygotuje Cię do egzaminu to bardzo dobrze trafiłeś! Mają dobre podejście, miła atmosfera, wszystko na plus!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2018)
Dzięki Panu Rafałowi zdałam ten najcięższy dla mnie egzamin Wykupiłam u Pana Rafała dodatkowe lekcje po przebytym kursie w innej szkole jazdy i to był najlepszy wybór bo dopiero Pan Rafał nauczył mnie tak naprawdę jeździć . Dziękuje za wszystkie rady i cierpliwość Agnieszka z Kluczborka
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.11.2017)
Świetni instruktorzy, super ludzie na właściwym miejscu. Zrobiłem prawo jazdy kat.B gdzie instruktorami byli Rafał i Maciek, a teraz zdałem w jego szkole prawo jazdy na motor. Profesjonaliści w każdym calu, gorąco polecam. Nadmieniam że wszystko zdałem za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Naprawdę świetny Ośrodek Szkolenia Kierowców. Nauka pod ich okim to przyjemność, jazda z nimi to przygoda. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Super instruktor.Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców ZMUDA

Damrota 10/22
45-368 Opole

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-10-21

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, B1, AM, A2

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
58 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2019)
Dobre podejście do kursanta, co jest bardzo ważne! Przemiła, luźna atmorfera. Szkoła znajduje się w centrum miasta. Elastyczne godziny jazd. Polecam każdemu!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2019)
Serdecznie polecam.Bardzo przyjazna atmosfera, super kadra, ciekawe wykłady
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2019)
Super kadra, profesjonalizm, oraz miła atmosfera. Biuro w samym centrum Opola. Luźne godziny jazd oraz egzaminów. Polecam serdecznie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2019)
Bardzo dobra, atmosfera w zespole. Mili, pomocni i życzliwi ludzie. Świetni instruktorzy, pełen profesjonalizm zarówno na wykładach, jak i jazdach. Poleciłbym każdemu, kto chce zdać szybko, bez problemów i za pierwszym razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
Instruktorzy bardzo mili, dobra atmosfera na jazdach i na spokojnie podchodzą do kursantów. Polecam
4
RALLY TEAM

ul. Reymonta 30
45-072 Opole

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

16 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.08.2019)
Rok temu zdałem na kat. C za 1 wszym razem...Dzisiaj miałem egzamin na kat. E...również za 1 wszym razem pozytywnie...Jeździłem Z Panem Jurkiem-pełen profesjonalizm.....Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2019)
Na kurs chodziłam gdzie indziej, niestety, ale o swojej poprzedniej szkole nie będę się wypowiadać, bo nie chcę już na nich psów wieszać!! Do profesjonalizmu mojemu poprzedniemu instruktorowi jest bardzo daleko!! Tyle w temacie! W opolskim PKS-ie wykupiłam jazdy doszkalające i tu też trafiłam na profesjonalistów! Panowie konkretni, cierpliwi, potrafiący przekazać kursantowi posiadaną wiedzę, a ta jest ogromna. Godziny, za które płacisz, wykorzystywane są tak, jak powinny być wykorzystywane, na naukę jazdy! Polecam Państwu opolski PKS!! Panie Jurku, szczególne ukłony w Pana Stronę! Nie musi Pan być taki skromny :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2019)
Nowy sprzęt do nauki jazdy, instruktorzy bardzo wymagający również z uprawnieniami egzaminatorskimi po odbytym kursie czułem się bardzo dobrze przygotowany do egzaminu. Będę polecał tą placówkę szkoleniową! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2019)
Perfekcyjna szkoła jazdy ,na szczególne pochwały zasługuje instruktor na kat c+e i D Pan Jurek wspaniale podejście do kursanta ogromna wiedza i rewelacyjne szkolenie wnioski kat D egzamin za pierwszym razem polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2019)
Wybrałem tą placówkę z rekomendacji i nie zawiodłem się. Robiłem kurs na kat. D. Na wykładach osoba szkoląca miała bogatą wiedzę i tą wiedzę potrafiła przekazać. Instruktorów jazdy miałem kilku ale zdecydowanie polecam P.Staszka. Autobusy do nauki są w bardzo dobrym stanie, a jeden z nich jest na egzaminie. Polecam kurs w tej placówce.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Opolski P.K.S.

ul. Rodziewiczówny 1
45-348 Opole

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach:

28 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2015)
Świetna atmosfera,pan Andrzej odpowiada na wszystkie zadane pytania jak najlepiej umie, ogółem ŚWIETNA SZKOŁA POLECAM EGZAMINY ZDAŁEM ZA 1 RAZEM;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 23.11.2013)
Szczerze to nie wiem czy bym zdała gdybym nie dokupiła kilka godzin w innej firmie. Musiałam się dopraszać o wiedzę na temat parkowania itd. Miałam godziny z p.Andrzejem. no cóż, człowiek mało przyjemny, krzyczący, marudzący i "jak on to wie wszystko lepiej", źle wspominam te jazdy. Wiedza przekazana topornie, wiecznie na stresie, gdzie i tak już miałam go w nadmiarze. A do tego głupie odzywki do "cycatej" części kursantek, [..], "żarciki", wtedy stawał się milusi. ŻAL a nie profesjonalizm. NIE PO LE CAM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2013)
Profesjonalizm, cierpliwość oraz pełne zaangażowanie w nauczaniu to jedne z wielu cech które posiadają instruktorzy nauki jazdy. Na jazdach zawsze panowała miła atmosfera co sprzyjało nauce. Kiedy miałam jakieś wątpliwości wszystko zawsze zostawało dokładnie wytłumaczone, niektóre trasy, parkowania, wzniesienia oraz łuki powtarzane po kilka razy przyniosły swoje efekty na egzaminie który zdałam bezbłędnie. Naprawdę świetna firma szkoleniowa. Instruktorzy z osoby która wiedziała tylko gdzie jest kierownica i radio zrobili świetnego kierowcę (skromnie mówiąc) nauczą naprawdę każdego. Bez wahania polecam wszystkim Jedynkę! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2013)
Atmosfera i podejście do kursantów jak dla mnie genialne, aczkolwiek cieszę się, że nie muszę wykupywać dodatkowych godzin, bo zdałam za pierwszym podejściem !!! Wybór szkół jest ogromny, ja polecam JEDYNKĘ ! Powodzenia :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2013)
Jestem bardzo zadowolony z odbytego kursu, instruktorzy bardzo wyrozumiali dla początkujących, fachowo wytłumaczone zagadnienia zarówno teoretyczne jak i praktyczne, szybko opanowana technika jazdy pod egzamin pomogła mi zdać egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym podejściem. Bardzo dziękuje i serdecznie polecam instruktorów Adama i p. Andrzeja Steczek.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Jedynka. Firma szkoleniowa. Steczek A.

Ozimska 40 lok. 311
45-058 Opole

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, B+E

21 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.12.2017)
Nie polecam Pana [...]!Ten instruktor[...],czlowiek przychodzi sie nauczyc jeżdzić a on myśli,że każdy już przed kursem mial styczność z autem.Czesto podczas jazd zalatwial swoje prywatne sprawy.Nie raz mu sie zdarzylo nawet przeklnąć/zwyzywac od idiotow,ponieważ nie potrafilem czegoś zrobić.Przez taka atmosfere w aucie popelnialem coraz wiecej błędów,ktora nie pomagala w uczeniu sie.Jeszcze raz NIE POLECAM!
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2017)
Zdzisław Sroka mega instruktor. Nie tylko nauczył jazdy, ale i uwaznosci na drodze. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2017)
Jazdy mialem z Panem Wieslawem Wojtyna i mimo krotkiego czasu przekazal cala swoja wiedze dzieki czemu zdalem za pierwszym razem. Pelen profesjonalizm i swietna atmosfera. Polecam ta szkole i pozdrowienia dla Pana Wieslawa
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Polecam zarówno szkołę jak i instruktorów. Miałam najlepszą panią instruktor na świecie, a nauka jazdy była wielką przyjemnością. Instruktorka pani Renata Szczerba jest bardzo profesjonalna, jest instruktorem "z powołania" i indywidualnie podchodzi do każdego z kursantów. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm gwarantowany. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 04.03.2016)
Nie polecam, choć zdałam za pierwszym razem, nie wspomniam tego dobrze. Instruktorka [...] spóźnia się, może i jest wyluzowana, ale chyba czasem za bardzo, załatwiając swoje sprawy na mieście.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
NOT - OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

UL. KATOWICKA 50
45-061 Opole

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, C+E

8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2019)
Szkolenie przeprowadzone w super atmosferze, wiele się nauczyłam, godne polecenia. Szybki czas trwania kursu Jestem zadowolona w 100%. Instruktorzy wykonują dobrą robotę. Obsługa w biurze przemiła! Szkoła na 5+. Egzaminy zdane za pierwszym razem :).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2018)
wszelkie godziny dopasowane dla kursanta, instruktorzy przemili, atmosfera zachęcająca do pracy, a wszystkie egzaminy zdane z pewnością i za pierwszym razem! godne polecenia!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2018)
Miła atmosfera, doskonale przygotowanie do egzaminów, podejście instruktorów rewelacyjne, polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2018)
Jestem bardzo zadowolona!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2018)
Serdecznie polecam! Miła i przyjazna atmosfera na zajęciach teoretycznych u boku niezastąpionej p. Kasi. Profesjonalne przygotowanie do jazd. Z kolei na zajęciach praktycznych krok po kroku omawiany każdy szczegół, godziny odbyte na trasach egzaminacyjnych, po za tym praktyka u boku przesympatycznych, a zarazem profesjonalnych panów. Po za nauką, gwarantowana także duża dawka uśmiechu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
Togar. Ośrodek szkolenia kierowców
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, A2, AM

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2019)
Polecam na 100%. Pozdrawiam instruktora Bogdana, miałem z nim naukę jazdy na kategorię A, egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2019)
Super szkoła, naprawdę bardzo polecam. Świetni instruktorzy, elastyczne godziny jazd dopasowywane do potrzeb kursanta, świetna atmosfera, naprawdę cudowna szkoła!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2019)
Wykłady ciekawe, atrakcyjne i z przyjemnością się słucha. Polecam z całego serca instruktora Mathiasa Jambora, cierpliwy, sympatyczny z dużym doświadczeniem i talentem do nauki prawa jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.05.2019)
Polecam z całego serca Dakar. Wykłady z teorii są prowadzone przez właściciela szkoły pana Janka, który opowiada o wszystkich zagadnieniach w sposób ciekawy dołączając do tego sytuacje wzięte z życia, przez co dana sytuacja jest o wiele bardziej zrozumiała. Po skończonych wykładach pisze się test dopuszczający do jazd i po nim wybiera się instruktora. W szczególności polecam instruktora Mateusza J., z którym miałam przyjemność przejeździć 30 godzin jazd. Pełen profesjonalizm, logiczne i zrozumiale wytłumaczone wszystkie egzaminacyjne zadania i nie tylko. Na jazdach panuje przyjemna atmosfera i jest przede wszystkim bardzo cierpliwy i czujny oraz potrafi uspokoić taką panikare jak ja. Jeśli coś się zrobi nie tak lub jest jakaś nietypowa sytuacja na drodze instruktor od razu informuje co należy zrobić na egzaminie i później w samodzielnym jeżdżeniu na drogach po zdaniu prawa jazdy. Po każdych jazdach robiliśmy małe podsumowanie tego co jest jeszcze do poprawki i na czym się jeszcze skupić, a co było zrobione perfekcyjnie. Zawsze wychodziłam z auta, którym jest Renault Clio IV po liftingu (taki sam model jak na egzaminie państwowym w Wordzie), z wielkim uśmiechem i z ogromnym zadowoleniem. Po dostaniu wielu kolejnych cennych rad od instruktora zdałam egzamin państwowy teoretyczny za pierwszym razem. Da się? Da się. Trzeba również nadmienić, że obie panie w biurze Dakaru są bardzo miłe i pomocne i zawsze witają z uśmiechem :) . W całej szkole panuje super rodzinna atmosfera. Jeśli będę w przyszłości robiła kolejne kategorie to zdecydowanie zgłoszę się jeszcze raz do Dakaru.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2019)
Polecam szkole jazdy dakar
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9

ul. Kołłątaja 11
45-064 Opole

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2016)
Bardzo dobra szkoła pan Piotr Pełka przyszykował mnie do egzaminu na kat C - jest to człowiek na własciwym stanowisku zawsze starał sie dokładnie wszystko wytłumaczyc Wszystkie egzaminy zdałam za pierwszym razem Szkoła OSK STRAZAK jest godna polecenia Jak sie zdecyduje na kolejna kategorie to Tylko u STRAZAKA
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2016)
Pan Piotr chyba urodził sie instruktorem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2013)
Miłe zaskoczenie już przy wejściu do biura ( choć ciężko go znaleźć za pierwszym razem ) wykłady ok jazda jeszcze lepsza ( z Panem Wieśkiem )
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2013)
Ośrodek godny polecenia, profesjonalny bardzo dużo dały mi wykłady byłam na wszystkich, jazdy z Tomkiem, bardzo sobie go chwalę choć przed samym egzaminem jeździłam 2 godziny z Michałem i też nie narzekam. Egzamin poszedł dobrze, nawet egzaminator mnie pochwalił i pytał gdzie robiłam kurs
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2013)
Nowego prawa jazdy jeszcze nie mam bo dopiero dzisiaj zdałem C oczywiście zacząłem CE ale chciałem wszystkim przekazać że Michał ze strażaka to solidna firma. Jak ktoś chce się nauczyć jeździć dużym i nie mieć problemów na egzaminie to śmiało walić do niego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK STRAŻAK

Chabrów 60 /11
45-222 Opole

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, C1, D, B+E, C+E, C1+E, D+E, D1+E, T, A2, AM, B96, B72