Prawo jazdy Namysłów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Namysłów(2)

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2016)
Wspaniała szkoła i wyspecjalizowani instruktorzy. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2015)
Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy którzy mają pojęcie o tym co robią :) bez stresu jeśli czegoś nie umiesz to ćwiczysz do oporu aż zrozumiesz :) jeśli chcesz poćwiczyć coś w czym czujesz się źle to nie ma problemu mówisz i masz nie ma tak że na następnej jeździe czy coś. atakcyjna cena. możliwość rozłożenia na raty. instruktor z uprawnieniami egzaminatora o samo daje do myślenia że wie sam jak jest na egzaminach. bardzo luźna atmosfera dzięki czemu swobodnie się jeździ :) polecam tą szkołe z czystym sumieniem. Jeśli będziesz miał możliwość wyboru szkoły wybierz renomę. A instruktor ? zarówno Stefan jacek jak i Janek to wspaniali doświadczeni instruktorzy jazdy :) polecam gorąco :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Dworcowa 7 46-100 Namysłów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Kurs na prawo jazdy w JCAR to sama przyjemność. Kiedy uczeszczasz na lekcje, słuchasz instruktorów osiągniesz sukces. Teoria zdana za 1 praktyczny za 2 ????☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2017)
Odbyłam kurs w tej szkole i zdałam za pierwszym razem i teorie i praktykę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

ul. Dworcowa 3 46-100 Namysłów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Namysłów?


Dzień w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Namysłów to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Namysłów. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.