O Szkole

O.S.K AUTO-NAUKA STUDENT
Krosno, ul.Tylna 44
62-050 Mosina
Kontakt
Opis
Nasz O.S.K powstał w 2002 roku. Własciciel Student Łukasz wraz z żoną Joanną Student wyszkolili od tego czasu setki zadowolonych kierowców. Nasz ośrodek od początku swojej działalności stara się aby w pełni profesjonalnie przygotowac kursantów do roli kierowców.
Dzięki dużej dawce zrozumienia względem poczotkujących kierowców , szkolenie teoretyczne i praktyczne odbywa się w miłej i bezstresowej atmosferze. Najlepszą rekomendacją dla naszego ośrodka jest zadowolenie naszych kursantów poparte wysokimi statystykami zdawalności na egzaminie państwowym, oraz wciąż nowi chetni zapisujący się z polecenia od ponad 15 lat.Posiadamy auta do nauki Kia rio 2017 rok.Takie same auta są na egzaminie państwowym w WORD Poznań.
Zobacz pełny opis szkołyDzięki dużej dawce zrozumienia względem poczotkujących kierowców , szkolenie teoretyczne i praktyczne odbywa się w miłej i bezstresowej atmosferze. Najlepszą rekomendacją dla naszego ośrodka jest zadowolenie naszych kursantów poparte wysokimi statystykami zdawalności na egzaminie państwowym, oraz wciąż nowi chetni zapisujący się z polecenia od ponad 15 lat.Posiadamy auta do nauki Kia rio 2017 rok.Takie same auta są na egzaminie państwowym w WORD Poznań.













Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem bardzo zadowolona! Super atmosfera oraz dobre podejście do kursanta. Polecam!
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jestem BARDZO zadowolona, udało mi się zdać za pierwszym razem! Instruktorzy naprawdę wspaniali i pomocni, polecę tą szkołę każdemu!
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Każdemu ze 100% pewnością polecę tę szkołę jazdy. Wspaniali instruktorzy, którzy ze spokojem i profesjonalizmem podchodzą do każdego kursanta. Nie ma mowy o nerwowej atmosferze podczas jazd. Dostawałam bardzo dobre wskazówki oraz zostałam przygotowana na wszelkie tzw. "pułapki", na które mogłam natrafić już na samym egzaminie. Dojazd pod dom po kursanta również jest ogromną zaletą. Nie mogłam trafić na lepszą szkołę jazdy!