Prawo jazdy Mosina

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Mosina(6)

Więcej filtrów kursów
1
OSK Szubi Monika Wojciechowska

ul. Jana Cybisa 8/4 62-050 Mosina

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B po B1, B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
103 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2023)
Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2023)
Z całego serca polecam! Instruktorzy z ogromną wiedzą i cierpliwością do kursanta. Wyjaśniają wszystkie wątpliwości oraz dają cenne rady podczas jazdy w mieście, jak i na łuku. Trasy egzaminacyjne dokładnie wytłumaczone, w świetnej i bezstresowej atmosferze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2023)
Pani Asia i Pan Łukasz podchodzą do kursanta bardzo cierpliwie, profesjonalnie, z dużą dawką wiedzy. Jazda w luźnej, bezstresowej atmosferze :) Każda jazda z Państwem to była dla mnie ogromna przyjemność! Egzamin zdany za pierwszym razem! Przekonałam się, ze strach ma tylko duże oczy :D Polecam z całego serca, lepiej wybrać nie mogłam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2022)
Polecam z całego serca! Super atmosfera i profesjonalne podejście do uczącego. Nauczyłam się każdej możliwej rzeczy, której chciałam. Z instruktorami można swobodnie porozmawiać, co dla mnie jest bardzo ważne, a wszystkie jazdy odbywały się bezstresowo, na co również zwracam dużą uwagę :) Egzamin zdany za pierwszym razem!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2022)
Przedstawię wam moją opinię na temat przedstawionej szkoły jazdy, gdy zaczynałem pierwsze kroki już przed nauką rozmawiałem na temat z instruktorami bardzo miło mnie przyjęli i wszystko wytłumaczyli krok po kroku, zanim uczęszczałem do szkoły jazdy bardzo się stresowałem, że to mi się nie uda i tak to sobie wmawiałem dopóki po raz pierwszy usiadłem za kółko z instruktorem opowiedział mi o wszystkim jak działa auto, ale najważniejszą rzeczą była to skrzynia biegów tutaj bardzo trzeba było się skupić, ponieważ nie jest to takie łatwe, jak się wydaje jak ta skrzynia biegów działa dzięki temu, że miałem przy sobie wzorowego instruktora stało się to bezproblemowe przebieg całego kursu przebiegł bardzo szybko i sprawnie za każdym razem czułem się coraz bardziej pewny, aż do momentu egzaminu zakończonym pozytywnym wynikiem żadnego problemu nie było żadnego stresu, ponieważ wiedziałem, że jestem dobrze przygotowany do praktycznego egzaminu państwowego bardzo mnie to cieszy i podziwiam instruktora za cierpliwość uczonego kierowcy, dzięki temu zawsze byłem uśmiechnięty na jazdach i bardzo dobrze to wspominam, jeżeli właśnie jesteście na etapie hmm… jaką szkolę jazdy wybrać bierz od razu właśnie tą bardzo szybko zakończyłem prawo jazdy i mogę się cieszyć chciałbym się do czegoś przyczepić, ale nie da się nawet pomyśleć sobie o tym nie da rady nic tylko się szybko zapisywać. Pozdrawiam Remigiusz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
O.S.K AUTO-NAUKA STUDENT

Krosno, ul.Tylna 44 62-050 Mosina

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2022)
Kurs prowadzony jest profesjonalnie. Wykłady są ciekawe, Instruktor ma dużą wiedzę, jest elokwentny i odpowiada na każde pytanie. Część praktyczna również bardzo dobrze prowadzona, Instruktor uczy myślenia za kierownicą, i znowu - wszystko tłumaczy. Ma świetne podejście, jest komunikatywny, poza tym jest ciekawym rozmówcą a stresujące momenty potrafi rozładować swoim wyjątkowym poczuciem humoru :) super nauczyciel i fajny człowiek.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2020)
Polecam! Egzaminy zdane za pierwszym razem. Super podejście, dużo można się nauczyć i dowiedzieć :) Instruktor doświadczony i zdecydowanie wie co robi.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2019)
Polecam szkołę jazdy Kluczyk. Wykłady mega ciekawe. Nauka praktyczna również super, wszystko dokładnie tłumaczone co robi się źle. W tym duża cierpliwość Pana Pawła :) Zdane za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2019)
Pomimo niekonwencjonalnych i nietuzinkowych metod nauczania nauki jazdy, nie można zarzucić panu instruktorowi braku nieumiejętnego nauczania nauki jazdy. Pan instruktor jest wymagający, ale równocześnie potrafi wytłumaczyć szczegółowo popełniane błędy i daje wskazówki jak ich unikać na przyszłość. Kurs prawa jazdy w tym OSK-u to nie tylko gwarancja zdania egzaminu za pierwszym lub drugim podejściem, ale też nauka na całe życie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.07.2019)
Kompletnie nie polecam tej szkoły jazdy, bardzo nerwowa atmosfera! Non stop krzyki, non stop prowadził samochód za mnie, jak raz mi zgasł, wrzasnął na mnie kazał się odsunąć, i on prowadził, do tego bicie po rękach, gdy coś źle się robiło z biegami. W całym moim życiu nie byłam tak zestresowana jak po jeździe z tym Panem, do tej pory ręce mi się trzęsą.
3
OSK Kluczyk

Dworcowa 4 62-050 Mosina

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2015)
Mogę spokojnie polecić OSK LIDER. ;) Instruktorzy są bardzo mili. Wszystko dokładnie tłumaczą, są zaangażowani w swoją pracę i opanowani. ;) Panuje przyjazna atmosfera, dlatego czas jazd mija bardzo szybko. Aż chce się znowu wracać i zaczynać kolejne godziny. :) egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem, więc szkoła dobrze mnie do tego przygotowała. Dlatego z czystym sumieniem mogę ją polecić innym kursantom. ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4

Pl. 20 Października 2 62050 Mosina

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5

Główna 25 62-053 Mosina

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

6

ul. Topolowa 1 62-053 Mosina

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Mosina?


Okres w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Mosina to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Mosina. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą e testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.