aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (5)

44 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2019)
Instruktorzy mili i pomocni, wykłady ciekawe i bardzo treściwe. Jazdy minęły szybko i w przyjaznej atmosferze! Nie ma lepszej szkoły jazdy! Szczerze Polecam i dziękuję za najlepsze przygotowanie do egzaminów!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2019)
Polecam każdemu z całego serca, instruktorzy bardzo mili oraz pomocni, wykłady nie przynudzające i dobrze przygotowujące do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły nauki jazdy :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2019)
Z czystym sumieniem mogę polecić ośrodek szkolenia Student, atmosfera przemiła, dzieki czemu kursant nie stresuje się dodatkowo. Po przebytym kursie na egzamin idzie się bardzo dobrze przygotowanym. Kontakt z instruktorami również bez żadnych problemów, duża dawka zrozumienia, ale również profesjonalizmu. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
Mega przyjemni instruktorzy, super atmosfera podczas jazd. Wykłady przebiegały w formie, która nie zanudzała. Pełen profesjonalizm! Dziękuję bardzo za odpowiednie przygotowanie do egzaminu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2019)
Polecam gorąco z całego serca!!! Świetna atmosfera, przesympatyczni instruktorzy i konkretne przygotowanie do egzaminu ;))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
O.S.K AUTO-NAUKA STUDENT

Krosno, ul.Tylna 44 62-050 Mosina

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2019)
Pomimo niekonwencjonalnych i nietuzinkowych metod nauczania nauki jazdy, nie można zarzucić panu instruktorowi braku nieumiejętnego nauczania nauki jazdy. Pan instruktor jest wymagający, ale równocześnie potrafi wytłumaczyć szczegółowo popełniane błędy i daje wskazówki jak ich unikać na przyszłość. Kurs prawa jazdy w tym OSK-u to nie tylko gwarancja zdania egzaminu za pierwszym lub drugim podejściem, ale też nauka na całe życie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.07.2019)
Kompletnie nie polecam tej szkoły jazdy, bardzo nerwowa atmosfera! Non stop krzyki, non stop prowadził samochód za mnie, jak raz mi zgasł, wrzasnął na mnie kazał się odsunąć, i on prowadził, do tego bicie po rękach, gdy coś źle się robiło z biegami. W całym moim życiu nie byłam tak zestresowana jak po jeździe z tym Panem, do tej pory ręce mi się trzęsą.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2019)
Szczerze i z czystym sumieniem polecam wszystkim !!! :) Po prawie 12 latach przerwy od jazdy, egzaminów itd (kurs robiłam wcześniej u kogoś innego) zdecydowałam się za namową bliskich dać sobie jeszcze jedną szansę na to by być kierowcą i tak trafiłam do sprawdzonego przez mamę i brata OSK KLUCZYK, a konkretnie do instruktora Pawła :) Człowiek anioł ;) Cierpliwości, opanowania, spokoju zwłaszcza w tych kryzysowych sytuacjach, perfekcji w każdym detalu jazdy niejeden mógłby mu pozazdrościć :) Nie ilość, a jakość jest dla niego priorytetem, dlatego dumnie mogę napisać : ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM !!! :) Paweł jesteś najlepszy !!! Gdyby nie Ty to pewnie dalej bym śmigała rowerem, a tak zaraz będę samochodem :) Dziękuję :) !!! Sandra Krawczyk
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2019)
Polecam, jeżeli chcesz zdać i nauczy się kierować. Dostajesz info na bieżąco co robisz źle. Jeżeli nie jesteś gotowy do egzaminu mówi o tym. Dużo dają jazdy do Paznania na 4 godziny, 2 kursantów: Po pierwsze: więcej czasu spędzasz na tarsach egzaminacyjnych, po drugie: aktywnie uczysz sie z tylnego siedzenia po trzecie:razem zawsze raźniej, Optymalnie wykorzystany czas i kasa. Jeździłam starsznie, Instruktor miał cierpliwość, jego samochód też :-) Czekam własnie na odbiór prawa jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 14.05.2018)
Daje jedną gwiazdkę bo mniej nie można niestety. Przestrzegam wszystkich przez instruktorem [...]. Po pierwsze nie opłacajcie kursu od razu z góry bo jak to zrobicie będzie Was olewał. Umawianie się na jazdy - Masakra !!! Nie odbiera, odpisuje tylko sms-owo i to z dużym opóźnieniem (czasem 1-2 dni). Dziwnym trafem nie pasują mu terminy, których sam wcześniej nie zaproponuje. Sama praktyczna nauka jazdy również pozostawia wiele do życzenia. Instruktor był flegmatyczny, opieszały i non-stop bał się o swoje auto (mimo, że nie miałam sytuacji potencjalnie niebezpiecznych). Również nie jestem pewna jego wiedzy z ruchu drogowego (np. przy zmianie pasa kazał mi kilka razy obrócić się do tyłu SIC!). W trakcie jazd w ogóle nie uczy praktycznych zasad oraz nie udziela żadnych wskazówek. Dodatkowo w weekendy bierze po 2 osoby i jazdy muszą trwać 4 godziny, bo ,,nie ma innej możliwości". Czarę goryczy przelały ostatnie dwie godziny, na których miałam mieć egzamin wewnętrzny. Ze względu na to, że miałam ponad 2 tygodnie przerwy (które były spowodowane ,,niesamowicie" napiętym grafikiem ,[...]) w trakcie jazd nagle usłyszałam, że egzaminu wewnętrznego nie będzie i trzeba dokupić dodatkowe jazdy. Co do ceny, jest najtańszy w Mosinie i okolicy, ale to tylko ułuda bo prawdziwe koszty są ukryte właśnie w dodatkowych jazdach. [...]. Przestrzegam dopłaćcie parę złotych więcej i zapiszcie się do profesjonalnego OSK. Szkoda nerwów... Przez takich instruktorów, OSK nie cieszą się dobrą opinią...
2
OSK Kluczyk

Dworcowa 4 62-050 Mosina

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2015)
Mogę spokojnie polecić OSK LIDER. ;) Instruktorzy są bardzo mili. Wszystko dokładnie tłumaczą, są zaangażowani w swoją pracę i opanowani. ;) Panuje przyjazna atmosfera, dlatego czas jazd mija bardzo szybko. Aż chce się znowu wracać i zaczynać kolejne godziny. :) egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem, więc szkoła dobrze mnie do tego przygotowała. Dlatego z czystym sumieniem mogę ją polecić innym kursantom. ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Pl. 20 Października 2 62050 Mosina

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANASZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-As

(0 opinii)

Nowinki, Powstańców Wielkopolskich 20
62-053 Mosina