6 025

Ośrodków

148 988

Opinii

103 405

Zaufanych Opinii

4 446

Kuponów rabatowych

pozycjanowanie stron szkół jazdy

Ranking Szkół (5)

1
O.S.K AUTO-NAUKA STUDENT

(30 opinii)

Krosno, ul.Tylna 44
62-050 Mosina

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2019)
Super podejście do kursanta, cierpliowsc i zaangażowanie - to z pewnością wyróżnia OSK STUDENT. Cały czas trwania kursu wspominam z przyjemnością. Zero stresu, wszystko dobrze wytłumaczone, każdy element, który mógł pojawić się na egzaminie wielokrotnie powtórzony. Dzięki temu zdałam egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem. Szczerze polecam wybór tego ośrodka!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2019)
Bardzo się cieszę ze trafiłam na ten OSK, bardzo przyjazna atmosfera, świetnie przeprowadzone jazdy co poskutkowało zdaniem egzaminu za pierwszym razem! Polecam każdemu bardzo serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2019)
Bardzo indywidualne, wyrozumiałe, luźne oraz przede wszystkim cierpliwe podejście do kursanta zaowocowało zdaniem obu części egzaminu za pierwszym razem. Niesamowicie profesjonalni instruktorzy, którzy przekazują wiedzę na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie rozpoczynać kursu w innym miejscu. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy wybierają się na prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2019)
Mam 50 lat myślałam, że w tym wieku zdanie prawa jazdy graniczy z cudem! Wsparcie Pani Asi i Pana Łukasza, ich cierpliwość i pełen profesjonalizm udowodniło mi, że jest to do osiągnięcia! Luźna i miła atmosfera, panująca w trakcie jazd spowodowała, że prowadzenie samochodu stało się dla mnie ogromną przyjemnością. Uważam, że wybrałam najlepszy ośrodek szkolenia kierowców! Z czystym sumieniem OSK STUDENT mogę polecić każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2019)
Świetne przygotowanie tak samo do części teoretycznej jak i praktycznej. Dużo kluczowych rad dotyczących tras egzaminacyjnych - które zapadają w pamięć. Cierpliwość i bezstresowe podejscie Pani Asi oraz Pana Łukasza przy którym łatwiej zapamiętuje się szczegóły. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem :)! Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK Kluczyk

(5 opinii)

Dworcowa 4
62-050 Mosina

bardzo słaby
(ocena z dnia 14.05.2018)
Daje jedną gwiazdkę bo mniej nie można niestety. Przestrzegam wszystkich przez instruktorem [...]. Po pierwsze nie opłacajcie kursu od razu z góry bo jak to zrobicie będzie Was olewał. Umawianie się na jazdy - Masakra !!! Nie odbiera, odpisuje tylko sms-owo i to z dużym opóźnieniem (czasem 1-2 dni). Dziwnym trafem nie pasują mu terminy, których sam wcześniej nie zaproponuje. Sama praktyczna nauka jazdy również pozostawia wiele do życzenia. Instruktor był flegmatyczny, opieszały i non-stop bał się o swoje auto (mimo, że nie miałam sytuacji potencjalnie niebezpiecznych). Również nie jestem pewna jego wiedzy z ruchu drogowego (np. przy zmianie pasa kazał mi kilka razy obrócić się do tyłu SIC!). W trakcie jazd w ogóle nie uczy praktycznych zasad oraz nie udziela żadnych wskazówek. Dodatkowo w weekendy bierze po 2 osoby i jazdy muszą trwać 4 godziny, bo ,,nie ma innej możliwości". Czarę goryczy przelały ostatnie dwie godziny, na których miałam mieć egzamin wewnętrzny. Ze względu na to, że miałam ponad 2 tygodnie przerwy (które były spowodowane ,,niesamowicie" napiętym grafikiem ,[...]) w trakcie jazd nagle usłyszałam, że egzaminu wewnętrznego nie będzie i trzeba dokupić dodatkowe jazdy. Co do ceny, jest najtańszy w Mosinie i okolicy, ale to tylko ułuda bo prawdziwe koszty są ukryte właśnie w dodatkowych jazdach. [...]. Przestrzegam dopłaćcie parę złotych więcej i zapiszcie się do profesjonalnego OSK. Szkoda nerwów... Przez takich instruktorów, OSK nie cieszą się dobrą opinią...
bardzo słaby
(ocena z dnia 27.03.2017)
Jedna gwiazdka za wykłady - były bardzo ciekawe. Czar prysł na jazdach. Pan [...] nie miał cierpliwości - potrafił nawet krzyczeć. Umawianie się na jazdy to była porażkAa - potrafiły być raz na dwa tygodnie. Przez to kurs trwał 7 miesięcy. Chore też było to, że umawiał się z dwiema osobami, które jeździły na zmiane przez 4 godziny. Często się spóźniał, potrafił też kończyć wcześniej - rzadko to były pełne cztery godziny. Musiałam wykupić dodatkowe jazdy w innej szkole. Tylko dzięki temu zdałam za drugim razem,
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2016)
Naprawdę profesjonalny kurs, jestem bardzo zadowolona, pan Paweł uczy w sposób przystępny i praktyczny. Wykłady z teorii na wysokim poziomie. Dzięki kursowi w OSK Kluczyk zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2014)
Bardzo fajna szkoła. Odbyłem tu kilka dodatkowych jazd a dowiedziałem się więcej niż przez cały kurs w poprzedniej szkole. Pan Kluczyk uczy nie tylko jazdy pod egzamin ale również myślenia za kierownicą. Egzamin zdany bez problemowo a to głównie dlatego, że na jazdach przejechaliśmy te same trasy które był później na egzaminie. Gorąco polecam tą szkołę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2013)
Super szkoła!Wykłady na najwyższym poziomie, bardzo fajny przekaz w koleżenskiej atmosferze.Duże zaangażowanie, precyzja i profesjonalizm prowadzącego. Gorąco Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

(1 opinia)

Pl. 20 Października 2
62050 Mosina

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2015)
Mogę spokojnie polecić OSK LIDER. ;) Instruktorzy są bardzo mili. Wszystko dokładnie tłumaczą, są zaangażowani w swoją pracę i opanowani. ;) Panuje przyjazna atmosfera, dlatego czas jazd mija bardzo szybko. Aż chce się znowu wracać i zaczynać kolejne godziny. :) egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem, więc szkoła dobrze mnie do tego przygotowała. Dlatego z czystym sumieniem mogę ją polecić innym kursantom. ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANASZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-As

(0 opinii)

Nowinki, Powstańców Wielkopolskich 20
62-053 Mosina