O Szkole

O.S.K AUTO-NAUKA STUDENT
Krosno, ul.Tylna 44
62-050 Mosina
Kontakt
Opis
Nasz O.S.K powstał w 2002 roku. Własciciel Student Łukasz wraz z żoną Joanną Student wyszkolili od tego czasu setki zadowolonych kierowców. Nasz ośrodek od początku swojej działalności stara się aby w pełni profesjonalnie przygotowac kursantów do roli kierowców.
Dzięki dużej dawce zrozumienia względem poczotkujących kierowców , szkolenie teoretyczne i praktyczne odbywa się w miłej i bezstresowej atmosferze. Najlepszą rekomendacją dla naszego ośrodka jest zadowolenie naszych kursantów poparte wysokimi statystykami zdawalności na egzaminie państwowym, oraz wciąż nowi chetni zapisujący się z polecenia od ponad 15 lat.Posiadamy auta do nauki Kia rio 2017 rok.Takie same auta są na egzaminie państwowym w WORD Poznań.
Zobacz pełny opis szkołyDzięki dużej dawce zrozumienia względem poczotkujących kierowców , szkolenie teoretyczne i praktyczne odbywa się w miłej i bezstresowej atmosferze. Najlepszą rekomendacją dla naszego ośrodka jest zadowolenie naszych kursantów poparte wysokimi statystykami zdawalności na egzaminie państwowym, oraz wciąż nowi chetni zapisujący się z polecenia od ponad 15 lat.Posiadamy auta do nauki Kia rio 2017 rok.Takie same auta są na egzaminie państwowym w WORD Poznań.













Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Nie najgorsza szkółka jazdy ale są lepsze. Uczą jazdy tylko pod egzamin np łuk na pachołki a nie na lusterka , nie uczą jak prawidłowo ustawić lusterka. Kobieta stwierdziła że nie jestem gotowy na egzamin i kazała dokupić jazdy doszkalające, bylem na jazdach doszkalających gdzie indziej i tam egzaminator stwierdził ze nie widzi podstaw abym nie zapisał się na egzamin. W studencie nie zdałem 3 razy a byłem raz na jazdach gdzie indziej i odrazu zdane.
Kamil. Gratuluję zdanego egzaminu. Chcę się jednak odniesć do twojej opinii. Po pierwsze twoja dostępność czasu ,aby zrobić jazdy była bardzo ograniczona. Następnie nie byłeś nauczony aby zaliczyć u nas egzamin teoretyczny .Gdybyś uważniej słuchał na nudnych wykładach może poszło by szybciej z tą nauką . Trwało to ok 1.5 miesiąca zanim pojawiłeś się u nas na egzaminie. Póżniej był problem z zaliczeniem egzaminu praktycznego .Na egzamin praktyczny nie byłeś gotowy, sam wiesz jak było .Na pierwszych zajęciach zawsze są szczegółowo omawiane czynności kontrolno obsługowe w samochodzie w tym oczywiście ustawienie lusterek.
Także zanim wystawi się taką opinię warto to przemyśleć a swoje niepowodzenia nie zrzucać tylko na jedną ze stron. Jeszcze raz gratuluję Kamil zdanego egzaminu i życzę powodzenia .
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobre, porządne i indywidualne podejście. Nauka przebiegała sprawnie, wszystko było bardzo dokładnie tłumaczone i przerabiane. Jestem bardzo zadowolona, napewno będę polecać tą szkołę jazdy ???? Zdane za pierwszym razem, dziękuję ❤
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam.Miła atmosfera.Dobrze przygotowują do egzaminu.