Rezerwacja miejsca na kursie

MOBIL-auto Nauka Jazdy

369 opinii w tym 314 zaufanych ul. Niepodległości 14/1
74-320 Barlinek
NAJLEPSZA CENA
5500 zł

Kategoria B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Automat, Ekspresowy, Weekendowy, Raty własne, Raty bank, Popołudniowy, Indywidualny

Rozpoczęcie: codziennie

"WAKACJE Z PRAWEM JAZDY W BARLINKU - NOWOŚĆ ! "
KURS EXPRESOWY w 12 DNI + ZAKWATEROWANIE !!!


W ciągu 12 dni odbędziesz profesjonalny kurs prawa jazdy kat. B pod okiem byłego egzaminatora, a zdobyte doświadczenie zaowocuje wysoką zdawalnością i znakomitym przygotowaniem do samodzielnej jazdy własnym pojazdem.
Jest to nowatorski, a zarazem jedyny taki pomysł w Barlinku łączący aktywny wypoczynek i możliwość uzyskania w tak krótkim czasie wymarzonego prawa jazdy.

Oferowany przez nas apartament znajduje się w samym centrum Barlinka, w odległości 300 m od placu egzaminacyjnego i punktu, w którym rozpoczynamy jazdy. Dzięki temu w niezwykle krótkim czasie mogą Państwo dotrzeć na szkolenia, a zaoszczędzone chwile przeznaczyć na relaks w otoczeniu barlineckiej przyrody, uliczek, kawiarni i restauracji.

"Wakacje z prawem jazdy" cieszą się coraz większym powodzeniem wśród naszych klientów. Istnieje możliwość ustalenia z wyprzedzeniem indywidualnego planu pobytu. Zajęcia praktyczne odbywają się na samochodach marki Fiat Punto z manualną skrzynią biegów oraz Toyota CH-R i Peuegot 206cc z automatyczną skrzynią - takimi samymi jak na egzaminie państwowym.

Podaj dane. Skontaktuje się z Tobą, aby przekazać Ci informacje o kursie.

Zweryfikuj nr przez SMS. Wpisz numer telefonu i kliknij ZATWIERDŹ. Otrzymasz SMSa z kodem weryfikacyjnym.