CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW L MASTERS

 1 opinia w tym 1 zaufana

Odznaki Szkoły

0 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW L MASTERS
Aleksandra Głowackiego 21
05-822 Milanówek

  • Brak godzin otwarcia

Opis

Centrum Szkolenia Kierowców L MASTERS specjalizuje się w nauce jazdy kat. B. Szkolimy kandydatów na kierowców głównie z rejonu: Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Brwinowa, Żabiej Woli, Jaktorowa i okolic. Oferujemy kursy na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające. Prowadzimy profesjonalny, prężnie działający ośrodek szkolenia kierowców.

Nauką jazdy zajmujemy się od 1999 r. Mamy bogate doświadczenie w szkoleniu różnych ludzi, w różnych miastach i na różnych samochodach. Dzięki naszym instruktorom tysiące osób zdobyło swoje upragnione prawo jazdy. Nasz ośrodek szkolenia kierowców tworzą profesjonaliści – wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy. Lata praktyki w dziedzinie nauki jazdy sprawiły, że doskonale poznaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Wypracowaliśmy własne, skuteczne metody szkolenia – nasi Kursanci to doceniają. Ogromne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Wiemy na czym polegają najczęstsze błędy w szkoleniu osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B – zarówno po stronie Kursantów, jak i bardzo często po stronie instruktorów. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest przemyślane, gruntowne szkolenie, wyćwiczenie prawidłowych odruchów kierowcy oraz rzeczywista współpraca i wzajemne zrozumienie pomiędzy szkoloną osobą i instruktorem. Uczymy myśleć za kierownicą i przewidywać wszelkie sytuacje mogące wydarzyć się na drodze.

Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów. Harmonogram kursu teoretycznego ustalamy z Kursantami tak, by był on jak najbardziej dostosowany do możliwości czasowych i oczekiwań osób biorących w nim udział. Jazdy w ramach kursu praktycznego Kursanci mogą planować dość elastycznie, w porozumieniu z instruktorem. Jazdy zaczynamy na parkingu przy dworcu PKP w Grodzisku Maz. Jeździmy po trasach egzaminacyjnych w Skierniewicach, Warszawie, Sochaczewie oraz Grójcu. Nasi instruktorzy nauczą Państwa dynamicznej, zdecydowanej i bezpiecznej jazdy.


Nauka jazdy to sztuka.

Zapraszamy do grona dobrych kierowców!

Zobacz pełny opis szkoły

Odziały szkoły

ul. 11 Listopada 39 (na deptaku), 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 666555822;888624111

Grodzisk Mazowiecki

Rynek 4 , 05-840 Brwinów

tel: 666555822

Brwinów

Rynek 4 (Brwinów), 05-807 Podkowa Leśna

tel: 666555822

Podkowa Leśna

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Automat

3300 zł

codziennie

Aleksandra Głowackiego 21

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Automat

3600 zł

codziennie

Aleksandra Głowackiego 21

WIĘCEJ Kurs pojazdem z automatyczną skrzynią biegów.
PROMOCJA!!!
W cenie kursu podstawiamy pojazd na egzamin !!!

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

cena za pakiet: 110 zł

ilość godzin w pakiecie: 3h

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Kuba Grądzki

Kuba Grądzki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 10.04.2023
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam L Masters, teoria prowadzona w sposób zrozumiały, na każde pytanie uzyskałem odpowiedź, jazdy z instruktorem Antonim, profesjonalnie, nazywa to treningiem z kółkiem, i czasami bywało bardzo intensywnie, ale trzeba zaznaczyć że z przyjemnością przychodzi się na jazdy, egzaminy zdane z Warszawie za pierwszym podejściem, a to coś znaczy , POLECAM

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak