Prawo jazdy Kożuchów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Kożuchów(2)

13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2023)
Szczerze polecam tą szkołę, instruktor nauki jest bardzo profesjonalny i kulturalny, nigdy wcześniej nie jeździłem autem, a po jego szkole za drugim razem zdaje Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2014)
Szkoła bardzo bardzo dobra. Miła atmosfera, instruktorzy wspaniali. POLECAM !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2013)
kompetencja,rzeczowość, kiedy trzeba wyrozumiałość, wszystko w spokojnej atmosferze życzliwośći dla kursanta ,efekt ? oczywisty i oczekiwany -skuteczność!!! serdecznie polecam szkołę,zdałem za drugim razem w paskudnych warunkach pogodowych
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2012)
Serdecznie polecam tą szkołę jazdy. Nauka przebiegała w przemiłej atmosferze począwszy od teorii aż do ostatniej godziny wyjeżdżonej przed egzaminem. Pan Wojtek jest naprawdę bardzo cierpliwy i wyrozumiały, a przede wszystkim potrafi świetnie nauczyć prowadzenia samochodu. Czas na jazdach zawsze bardzo szybko mi upływał, zero stresu jeśli coś czasami nie wychodziło. Po tym kursie na pewno nie będę bała się jeździć samochodem. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.08.2012)
Szkoła jazdy rewelacyjna!!! P. Wojtek jest instruktorem baaaardzo wyrozumiałym a ponadto i przede wszystkim baaaardzo cierpliwym!!! Ma bardzo dobre podejście do kursantów, spokojny, cierpliwy, wie i doskonale rozumie jak to jest dopiero się uczyć. Szczerze i z czystym sumieniem gorąco polecam!!!!! Osobiście zdałam egzamin dzięki P. Wojtkowi za pierwszym razem, na egzamin pojechałam na luzie, zero nerwów!!!!! jakbym jechała "zwykłą" L-ką Szczerze POLECAM!!! Asia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

ul. Wolności 12 67-120 Kożuchów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2

Legnicka 9/2 67-120 Kożuchów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii BSZKOŁA ZAMKNIĘTA

SIKES Łukasz Sikora

(10 opinii)

ul. 22 Lipca 5 "Liceum nr 5"
67-120 KożuchówSZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK DRIVER

(6 opinii)

Kościuszki 15/3U
67-120 Kożuchów

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Kożuchów?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się samochodem daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Kożuchów to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Kożuchów. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.