Prawo jazdy Gozdnica

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Gozdnica(1)

20 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2017)
Polecam wszystkim tą szkołę jazdy. Miła atmosfera, instruktor Maciek najlepszy, wszystko przebiega bezstresowo co dla kursanta jest bardzo ważne. Wszystko zdane za pierwszym razem. Gorąco polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 21.08.2016)
Obecna ocena tej szkoły jazdy to jakieś nieporozumienie. Co mam do zarzucenia? - Czas trwania teorii - z zakładanych 30 godzin lekcyjnych wykładów zrealizowano mniej niż połowę. Może być to uciążliwe dla tych, którzy mają problem z przyswajaniem wiedzy. - Brak zajęć pierwszej pomocy - szczególnie przydałyby się one osobom starszym. A pewnie są one wliczone w cenę kursu. - Brak egzaminów wewnętrznych - teoretycznego i praktycznego - Jazdy - do miasta egzaminacyjnego jechało 3 lub 4 kursantów, każdy jeździ godzinę, trzeba odczekać od dwóch do trzech godzin na powrót. - Długie oczekiwanie na jazdy. Nie zdziwcie się, gdy będziecie czekać nawet dwa tygodnie. Spowodowane jest to dużą ilością kursantów i małą ilością instruktorów. - Brak karty przeprowadzonych zajęć! - Doliczanie czasu dojazdu do miasta egzaminacyjnego do wyjeżdżonych godzin - nawet nie wiem jak i ile, ponieważ zostało o tym wspominano o tym mimochodem w trakcie zajęć teoretycznych. Kwestia wyjeżdżonych godzin jest więc sporna. - Umawianie na egzamin państwowy gdy jesteśmy praktycznie w połowie kursu. Co jeżeli zdałabym mając wyjeżdżone te 20-25 godzin? Wątpię, by ktoś oddał mi pieniądze. Skrótem - kurs w tej szkole strasznie się dłuży, a sposób jego przeprowadzania powinien zainteresować odpowiednie organy. Z tego co przeczytałam, kursant podpisuje dokumenty, które świadczą o przeprowadzeniu egzaminów wewnętrznych, wyjeżdżeniu 30 godzin oraz wcześniej wspomnianą kartę przeprowadzonych zajęć, których to chyba szkoła nie prowadzi. Ciekaw więc jak szkoła radzi sobię z naszymi podpisami.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2015)
Polecam ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2015)
Brak minusow!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2015)
Rewelacja!:) Punktualnie, w miłej atmosferze, dokładnie tłumaczą co, jak i dlaczego:).Gdybym miała jeszcze raz wybierać to tylko Eureka.
1
Eureka

Górna 15Górna 15, 68-130 Gozdnica

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

    Zobacz co oznaczają >SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK MONTOM

(0 opinii)

u. 1-Maja 9
68-130 Gozdnica