Co nowego

14.01.2013

Terminowe prawo jazdy.

Prawo jazdy do wymiany?
Już od 19 stycznia taka procedura wejdzie w życie. Od tego dnia prawo jazdy będzie wydawane na okres 15 lat.

więcej  »

 

10.01.2013

Nowy egzamin, czy na pewno?

Elektryzująca informacja spadała na kursantów na początku 2012 roku. Wtedy też zapowiedziano wprowadzenie egzaminu na prawo jazdy w nowej formie. Ostatecznie miał on wejść w życie 19 stycznia 2013 roku. Okazuje się jednak, że nie wszystkie WORD-y przygotowane są  pod względem informatycznym do jego wdrożenia.
więcej  »

 

20.01.2012

Kursanci wodzeni za nos. Nowe przepisy dopiero w 2013.

Tę informację potwierdził niedawno na konferencji Minister Transportu. Sławomir Nowak przyznał, że nowe przepisy dotyczące egzaminów na prawo jazdy zaczną obowiązywać dopiero w roku 2013. więcej  »

 

06.09.2011

Najdziwniejsze przepisy drogowe! Iran

W Iranie, gdzie obowiązuje prawo szariatu, władze "dbają" o bezpieczeństwo swoich obywateli nawet bardziej niż Unia Europejska.więcej  »

 

02.09.2011

Nie przejedziesz już na czerwonym świetle!

Jednym z najbardziej niebezpiecznych zjawisk na drogach polskich miast, jest wg policji przyspieszanie, zamiast hamowania na żółtym świetle. W związku z tym coraz więcej miejscowości ma w planach instalację monitoringu skrzyżowań, aby zapobiegać tego typu niebezpiecznym zachowaniom kierowców.więcej  »

 

30.08.2011

Od razu po zdanym egzaminie wsiądziesz za kółko!

Projekt ustawy dotyczącej Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców przewiduje między innymi, że po zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawo jazdy, będzie można jeszcze tego samego dnia legalnie prowadzić pojazd.więcej  »

 

25.08.2011

Możesz zakwestionować mandat z fotoradaru!

Częstą praktyką wykorzystywaną przez straż miejską jest odczytywanie przy wykorzystaniu programów komputerowych, numerów tablic rejestracyjnych, które są nieczytelne lub niewidoczne na zdjęciach.więcej  »

 

Ostatnio dodane zaufane opinie

 
  • OSK ULKA
  • Diana Marczak
     
  • Najlepsza szkoła! Profesjonalni instruktorzy oraz bardzo miła atmosfera! Nauka jazdy z OSK ULKA to... więcej >>
  • opinia z dnia 17.11.2017
 
 

WOJEWÓDZTWA