AutoMotoSport

  11 opinii

O Szkole

AutoMotoSport

AutoMotoSport
ul. Baraniaka 98
60-101 Poznań

Kontakt

Opis

Kategoria A:
Uczymy tego o czym nie pisze się w podręcznikach dla kierowcy. Wiedza jaką oferujemy to esencja wieloletnich doświadczeń w jeździe motocyklem, którą przekazuje Państwu autentyczny motocyklista pasjonat, który ukończył m.in. California Superbike School - co zaowocuje szybkimi postępami i prawidłowym rozwojem właściwych umiejętności. Szkoląc się u Nas macie Państwo gwarancję, że uczeni będziecie właściwych zachowań, zgodnych z prawidłową techniką jazdy.
Instruktor chętnie pomoże i doradzi również w doborze odzieży motocyklowej, kasku, a nawet samego motocykla!

Do wyboru motocykle Yamaha, w tym nowa MT-07 - lżejsza o 35 kg od pozostałych motocykli, niezwykle zwrotna. Naszymi motocyklami możesz zdawać egzamin praktyczny w WORD.
Do tego posiadamy najlepszy w Poznaniu plac manewrowy do nauki jazdy motocyklem.

Kategoria B:
Efektywność a w konsekwencji zdawalność! - To jest dla nas i zapewne dla Państwa najważniejsze. Idąc na egzamin z prawa jazdy każdy z Was chciałby się pochwalić znajomym i rodzinie, że zdał za pierwszym razem. Z nami to możliwe! Dlaczego? Dlatego, że traktujemy każdego indywidualnie. Oczywistym jest to, że każdy z nas jest inny. My potrafimy dopasować odpowiednio metody szkolenia do konkretnej osoby, dzięki temu zajęcia odbywają się w atmosferze sprzyjającej dobremu pochłanianiu wiedzy. Odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. My nauczymy cię jeździć a nie tylko zdać egzamin!
Szkolimy samochodem Renault Clio IV, wyposażonym w system kamer, które nie tylko pozwalają jechać na egzamin tym autem ale rejestrują dla Państwa przebieg kursu. Po jego zakończeniu otrzymujecie Państwo nagrania na pamiątkę. Nowością są zajęcia w ŠKODA Autodrom Lab Poznań.
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, A2,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jestem mega zadowolona, chłopacy świetnie uczą, nie dość, że są do tego stworzeni, to jeszcze oni sami tworzą wspaniałą atmosferę. Na każdych jazdach czułam się wyluzowana, bo nie miałam powodu żeby się niepotrzebnie spinać. A1 i B zdane za pierwszym !!! Świetne przygotowanie do egzaminu, polecam z całego serca :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Postawa Darka olewająca, z wyższością. Na zadane pytania nie odpowiada od razu - ważniejszy telefon lub znajomi, którzy przyjeżdżają. Na placu minimum 3 kursantów + L na kat B. Podcina skrzydła, brak wsparcia i motywacji. Usuwa negatywne opinie i blokuję takich ludzi. Skraca godziny. Z dnia na dzień przestawia godziny dla kursanta. Zdany egzamin za pierwszym razem ale dzięki innej szkole (!)

+ Zaletybrak
- Wadyinstruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazdnerwowa atmosferaskracanie czasu trwania jazd

Ocena ogólna

 

Kategoria
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Egzamin zdany za 1 razem. Wcześniej już jeździłem na motocyklu, ale ... dopiero tutaj nauczyłem się prawidłowej pozycji na motocyklu, a to klucz do sukcesu, nie tylko przy manewrach. Trzeba oddać Darkowi i Filipowi, że są profesjonalistami. Polecam i pozdrawiam, Arek

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK LIDER

367 opinii w tym 214 zaufanych

ul. Solna 12 (Szkoła Muzyczna), 61-736 Poznań

Sprawdź teraz

OSK EXTRASZKOLENIA

875 opinii w tym 677 zaufanych

ul. Przełajowa 4 (Zespół Szkół Łączności - Winogrady; 800 m od WORD Poznań), 60-995 Poznań

Sprawdź teraz

OSK ERNEST MAJCHRZAK

191 opinii w tym 85 zaufanych

Poznań ul. Warszawska 27 , 61-113 Poznań

Sprawdź teraz