Odznaki Szkoły
2 z 4: Zobacz co oznaczają >
O Szkole
Akademia. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Sieradzińska S.
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
87-800 Włocławek
- Brak godzin otwarcia
Kontakt
60x xxx xxxPokaż numer
Opis
Zajęcia teoretyczne i praktyczne w AKADEMII są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Zapewnia to miłą i bezstresową naukę jazdy, która przynosi wysoką zdawalność w pierwszym terminie (75% dla 18-20 - latków).
Szkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Zobacz pełny opis szkołySzkolenie odbywa się w takich samych autach jak egzaminacyjne.
Możliwość płatności za kurs w ratach (0%).
Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne gratis.
Galeria zdjęć szkoły

Instruktorzy
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. B, Wykłady i praktyka
3300 zł
codziennie
ul. Piaski 9 (obok Hali Mistrzów)
WIĘCEJ
W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie


Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Dawid Trawiński
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Zdałem za 1 polecam.
Jakub Sztuka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 16.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
zdane wszystko za 1
Julka Wenerska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 15.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 4
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Miła atmosfera na wykładach i dużo cierpliwości na zajęciach taktycznych. Z czystym sumieniem mogę polecić i zachęcam do robienia kursu właśnie w ,„Akademii” ;D
Karolina Skrobania
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 08.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam serdecznie, bardzo profesjonalne podejście, dobra atmosfera i cierpliwi instruktorzy, wszystko zdane za pierwszym razem dziękuję bardzo za przygotowanie
Kornel Augustyn
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 04.01.2025
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Serdecznie polecam wszystkim szkołę jazdy Akademia! Pan Jacek jest świetnym instruktorem, który bez problemu dzień przed świętami Bożego narodzenia udzielił mi lekcji. Dzięki lekcji u Pana Jacka word Włocławek został pokonany za pierwszym podejściem:). Polecam serdecznie!!!!
Amelka Słomka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 18.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Wszystko na najwyższym poziomie! Instruktorzy bardzo cierpliwi i mili Pan Jacek nie do zastąpienia , bardzo zaangażowany. Jestem bardzo wdzieczna ze trafiłam do Akademi bo lepszej szkoły nie ma!! Dziękuję za wszystko:)
Oliwier Henszel
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam serdecznie
Zosia Szatkowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 14.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Pan Jacek bardzo charyzmatyczny i uprzejmy czlowiek , Pan Mariusz świetny instruktor , spokojny i cierpliwy Zdane za 1 razem
Lidia Kanderska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 13.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam szkole jazdy Akademia ☺️ wszystko wytłumaczone jasno od podstaw, super zgrana ekipa instruktorów, nauka jazdy była przyjemnością, a egzamin tylko formalnością
Michał Wawrzonkowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 10.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam, dobra atmosfera, łatwy kontakt z instruktorami, dobre przygotowanie egzaminy zdane za pierwszym razem.
Julia Kmieć
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 08.12.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Polecam w 100 procentach !! Profesjonalizm i panującą atmosfera na 6+ !! Zaangażowanie i wsparcie Pana Jacka... Dostosowanie odpowiednich terminów jazdy i godzin dla mnie odpowiednich a przede wszystkim odpowiednie przygotowanie wszystko na 6+ !!! Jak wybieracie prawo jazdy to tylko do Akademii!!!
Mikołaj Kubielski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 06.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
przyszedłem z polecenia i ogromnie polecam super atmosfera i dokładne przygotowanie do egzaminu pod kazdym aspektem.
Victoria Ciszek
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 05.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam najlepsi instruktorzy mnóstwo cierpliwości bardzo miła atmosfera ❤️
Oliwier Szychulski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 02.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Poszedłem z polecenia i nie żałuję oba egzaminy zdałem za pierwszym razem. Polecam serdecznie
Jacek Olszewski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 30.11.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Szkoła godna polecenia, super instruktorzy. Sympatyczna i bezstresowa atmosfera
Paula Karpińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 28.11.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Wykłady z teorii z Panem Jackiem były bardzo ciekawe, zero nudy, bardzo ułatwiły przygotowanie się do egzaminu i zdania go za pierwszym razem Na jazdach pozytywna, przyjazna i bezstresowa atmosfera, wszystko dobrze i jasno wytłumaczone, profesjonalne podejście do kursantów Pan Arek super instruktor!! Wykonuje swoją pracę na 200%! Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam akurat ten ośrodek Miło będę wspominać Serdecznie polecam
Krzysztof Gałecki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 26.11.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobra atmosfera, instruktorzy wszystko dokładnie tłumaczą i oraz dobrze uczą i bardzo polecam naukę w tej akademii
Kacper Lewandowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 24.11.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Najlepsi instruktorzy we Włocławku, bardzo komfortowa jazda, miła atmosfera, auta w doskonałym stanie.
Oliwia Człapińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 19.11.2024
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
polecam
Ania Barszczewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 11.11.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
bardzo dobre przygotowanie, super atmosfera, polecam:)
Basia Bielicka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 09.11.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobrze wspominam, wszyscy instruktorzy z profesjonalnym podejściem i miło nastawieni do kursantów. Zdobyłam dużo wiedzy która ułatwiła mi zdanie egzaminu.
Olivia Prouvé
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 07.11.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
polecam!! teoria jak i jazdy przeprowadzone w super atmosferze
Konrad Stępiński
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 06.11.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Z całego serca polecam tę szkołę jazdy. Instruktorzy są bardzo cierpliwi i wyrozumiali, a jednocześnie wymagający. Atmosfera podczas jazd jest przyjemna i bezstresowa, co bardzo pomaga w nauce. Dzięki profesjonalnemu podejściu instruktorów zdałem egzamin za pierwszym razem. Jestem bardzo zadowolony z kursu i polecam go każdemu!
Natalia Żegocka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 05.11.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Dzięki Panu Jackowi Sieradzińskiemu udało mi się bez problemu zdać egzamin. Serdecznie polecam.
Filip Komorowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 30.10.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
serdecznie polecam, pełen profesjonalizm ze strony instruktorów!
Bartek Pińkowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 18.10.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam z czystym sumieniem każdemu naprawdę warto
Oliwia Wiśniewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 18.10.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Dobrze wytłumaczona teoria. Jazdy w miłej atmosferze. Niezastąpieni instruktorzy!
Martyna Leśniewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 15.10.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam!! Prawo jazdy wydawało mi się być stresujące jednak dzięki panu Jackowi moje obawy i lęki zniknęły. Lekcje teorii bardzo ciekawe, przeprowadzone w fajny sposób, bez owijania w bawełnę. Lekcje jazdy są przeprowadzane w super atmosferze, 30 godzin mija w mgnieniu oka. Z Akademią zdałam prawo jazdy za 1 razem!!
Zuzanna Paciej
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 09.10.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Bardzo dobre podejście do kursantów, miła atmosfera, odpowiednie przygotowanie do egzaminu, z serca polecam, dzięki Akademii zdałam egzamin na prawo jazdy :)
Zofia Chełminiak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 02.10.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Bardzo serdecznie polecam szkołę prawa jazdy, a w szczególności pana Jacka, dzięki któremu udało mi się zdać. Super atmosfera, pełen profesjonalizm i opanowanie pana Jacka sprawiło że do egzaminu praktycznego byłam świetnie przygotowana i o wiele mniej się stresowałam. Szczerze polecam, bo miałam porównanie innej szkoły jazdy we Włocławku i ,,Akademia” moim zdaniem jest najlepsza.