6 459

Ośrodków

260 340

Opinii

202 400

Zaufanych Opinii

7 809

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Wrocław

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Wrocław

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2499zł

Szkoła Nauki Jazdy Ekspert

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(97)

Więcej filtrów kursów
48 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2024)
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły Nova. Moim instruktorem był Pan Darek Kubiak. Przemiły z poczuciem humoru, a przede wszystkim doświadczeniem i ogromną wiedzą. Zaangażowany, wszystko dokładnie tłumaczył i pokazywał egzaminacyjne pułapki. Zajęcia odbywały się w bezstresowej atmosferze. Egzamin praktyczny zdany za 1 razem. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2024)
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy! Wszystkie swoje jazdy odbyłam z panią Pauliną Barańską, która w sposób cierpliwy i rzetelny przekazała mi niezbędną wiedzę. Pokazała mi wszelkie pułapki egzaminacyjne i wyczuliła na nieoczywiste rzeczy. Jazdy przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, przez co nigdy nie odczułam żadnej presji, a egzamin zdałam za pierwszym razem. Jeżeli szukacie profesjonalnego oraz skrupulatnego instruktora, z którym nauka będzie czystą przyjemnością, pani Paulina jest do tego najlepszą osobą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2023)
Najlepsza szkoła we Wro, od pierwszego kontaktu pełna profeska i miłe nastawienie do kursanta, bezstresowe i fajne podejście! Moim instruktorem był pan Dariusz Wojtasik, super ziomek i bardzo wyluzowany facet, wszystko tłumaczył cierpliwie i rzetelnie, pokazał wszystkie pułapki egzaminacyjne i tak naprawdę jemu zawdzięczam zdanie egzaminu. Szkoda, że to już koniec tej fajnej przygody ze Szkołą NOVA, chętnie przeszłabym kurs jeszcze raz bo bardzo mi się podobało! Jeśli ktoś ma traumatyczne przeżycia z instruktorem albo boi się siedzieć za kółkiem to ta szkoła rozwiąże Wasze problemy, uwierzcie mi :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2023)
Profesjonalne podejście do kursanta. Polecam wszystkim tę szkołę. Jeździłam z Panem Dariuszem Kubiakiem, jest najlepszy!!! Prawo jazdy było dla mnie lotem w kosmos po moich nieudanych próbach jeżdżenia w innej szkole. Tutaj zdałam egzamin za drugim razem, jazdy w miłej atmosferze, merytoryczne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2021)
Jestem niesamowicie zadowolony z lekcji jazdy z Pauliną. Jazdy odbywały się w przemiłej atmosferze, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Wymagająca, ale i spokojna oraz dobrze tłumacząca popełnione błędy. Jeśli gdzieś pobierać nauki to tylko w Nova Szkoła Jazdy i tylko u Pauliny :) Zdane za pierwszym razem. Powtórzę jeszcze raz: nie ma lepszego wyboru jak Nova! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
11
Szkoła Jazdy NOVA

Tarnogajska 18 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, T

42 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2022)
Mialam doczynienia z różnymi szkołami jazdy, ale ta była wyjątkowa. Niesamowite indywidualne podejście do kursanta, motywacja i przede wszystkim wiara jaką pokładają instruktorzy w kursantów jest niesamowita. Motywują wierzą i nie pozwalają się poddać mimo że kursant przechodzi kryzys i chce zryzgnowac. Dziękuję z całego serca i polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2021)
Zdałem za pierwszym razem! Bez stresu, przyjazna atmosfera i elastyczne terminy lekcji
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2021)
Polecam z całego serducha! ❤️ Jazdy z panem Łukaszem były samą przyjemnością- zawsze dużo śmiechu, cudowna atmosfera, indywidualne podejście do kursanta, a wiedza i umiejętności przakazane rzetelnie i profesjonalnie !!!!Przede wszystkim nauka nastawiona nie tylko na zdanie egzaminu, ale na radzenie sobie na drodze potem !!!! Nie było najmniejszych problemów, żeby dogadać się z godzinami, pan Łukasz zawsze szedł na rękę !!!Teoria to czysta formalność! !!!!Dziękuję najmocniej za cierpliwość i motywacje, bez Pana na pewno by się nie udało !!!! Przychodźcie tłumnie na kurs, nie zamieniłabym szkoły na żadną inną :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2019)
Super podejście instruktorów do kursantów, miła atmosfera i przede wszystkim instruktorzy bardzo cierpliwi i bardzo dobrze tłumaczą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2018)
Zdane za pierwszym co znaczy że potrafią przygotować. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12
"ŁUKASZ I MAREK" Szkoła Nauki Jazdy
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

34 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2022)
Dzień dobry, chciałabym podzielić się doświadczeniami ze szkołą "Polska Jazda". Szkolenie zaczęło się od zajęć teoredycznych prowadzonych przez Pana Andrzeja. Wszystkie spotkania przebiegły w wyjątkowo przyjaznej atmosferze równocześnie zachowujac pełnen profesjonalizm. Pan Andrzej jest cierpliwym instruktorem, który zawsze chętnie odpowiada na pytania oraz wprowadza i zachowuje atmosferę spokoju nawet podczas pierwszych jazd po mieście. Z przyjemnością polecam nauki w szkole "Polska Jazda" a Panu Andrzejowi dziękuję za wsparcie i wskazówki podczas moich pierwszych zajęci.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2021)
Z czystym sumieniem i bez cienia wątpliwości mogę polecić Polską Jazdę i z tego, co słyszałam od innych, uznać ją za najlepszą we Wrocławiu. Zarówno część teoretyczną jak i praktyczną przeprowadził pan Andrzej Guzik - człowiek złoto. Wykazał się ogromną wiedzą, kompetencją oraz doświadczeniem. Wykłady przeprowadzane są w sposób rzetelny i profesjonalny - przygotowują do egzaminów na sto procent! Nie stanowią one jedynie garść suchych faktów i przepisów, ale wypełnione są ciekawymi i praktycznymi materiałami szkoleniowymi, które przygotował pan Andrzej. I to samo tyczy się jazd - pełen profesjonalizm, cenne rady, cudownie miła atmosfera oraz duże pokłady cierpliwości! :) Podczas jazd otrzymywałam na bieżąco rzetelne tłumaczenie dotyczące poszczególnych manewrów czy sytuacji. Co więcej, pan Andrzej skupia się nie tylko na zdaniu egzaminu, ale także uczy, jak poradzić sobie samemu na drodze już z prawem jazdy w kieszeni, dzięki czemu kursant nie boi się wsiąść za kierownicę po ukończeniu kursu. Nie można zapomnieć również o pani Magdalenie z biura, która jest absolutnie cudowna i zawsze skora do pomocy. Hasło na stronie szkoły "Będziesz dobrym kierowcą, będziesz świetnie jeździć" to nie jedynie puste słowa, ale fakty. Polecam i będę polecać Polską Jazdę każdemu, kto będzie chciał wybrać się na kurs - taką szkołę warto a nawet trzeba doceniać i promować! Szkolenie tutaj to była czysta przyjemność. Mała firma, wielcy ludzie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2020)
Serdecznie polecam szkole jazdy z tego wzgledu ze istnieje tam bardzo dobre i profesjonalne podejscie do kursanta. Instruktorzy sa kulturalni i wyrozumiali oraz Pani Magda bardzo milą i pomocną osobą. Jeszcze raz polecam. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2020)
Wybrałam szkołę Polska Jazda na podstawie przeczytanych opinii i POLECAM TĘ SZKOŁĘ. Pani Magda w biurze pomaga z całą cierpliwością i życzliwością załatwić wszystkie sprawy formalne bez najmniejszego problemu. W szkole panuje bardzo pozytywna atmosfera. Wykłady są prowadzone bardzo ciekawie (czego się nie spodziewałam ), Pan Andrzej angażuje kursantów co pozwala lepiej przyswoić wiedzę oraz opanować trudniejsze zagadnienia. Instruktorzy Pan Radosław oraz Pan Henryk są bardzo elastyczni w umawianiu godzin kursu, nie ma z tym zupełnie problemów. Pan Radosław nauczył mnie jeździć pewnie oraz pokonać strach przed prowadzeniem samochodu. Trudniejsze elementy ćwiczył ze mną tyle ile potrzebowałam by sprawnie i pewnie je wykonywać, uczył nie tylko jak zdać egzamin ale także pokazywał, jakie trudności spotyka się później na drodze i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Pan Henryk z całą cierpliwością i zaangażowaniem szlifował ze mną parkowanie pojazdu oraz precyzję jazdy i wykonywane manewry. Wszystkim niezdecydowanym, POLECAM szkołę choć ja nie wierzyłam, że nauczę się jeździć dzisiaj nie mam z tym zupełnie problemu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2020)
Wybrałem tę szkołę z racji atrakcyjnej ceny kursu oraz porządnej zdawalności w statystykach WORDu. Jestem zadowolony ze swojego wyboru - zarówno teoria i praktyka zdane w pierwszym terminie bezbłędnie :) Zarówno wykłady jak i jazdy prowadził w moim przypadku Pan Andrzej Guzik. Wykłady były prowadzone na poziomie uniwersyteckim - prezentacja była autorska, dobrze przemyślana i nie brakowało okazji do aktywizacji słuchaczy. Wykłady były ciekawe, ale przede wszystkim były skuteczne i rozwiewały wszelkie wątpliwości dotyczące mniej i bardziej podchwytliwych sytuacji i przepisów. Jazdy z Panem Andrzejem były bezstresowe. Mimo, że wcześniej z autem nie miałem nic do czynienia i nie rozumiałem nawet do czego służy sprzęgło, to po 30 obowiązkowych godzinach obowiązkowych egzaminu się nie bałem. Podczas jazd przerobiliśmy wszystkie najdziwniejsze i najbardziej podchytliwe miejsca i sytuacje. Egzamin w wordzie po odbytym kursie był już tylko formalnością. Szczerze polecam zarówno szkołę jak i instruktora :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
POLSKA JAZDA

ul. Wapienna 18/1B 50-518 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

26 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2024)
Szczerze polecam tą szkołę jazdy, zdałem za pierwszym razem. Szczególnie polecam instruktora Arka, jego cenne wskazówki i użyteczne rady okazały się szczególnie pomocne podczas egzaminu, ale korzystam z nich również podczas codziennej jazdy. Nauczyciel 11/10!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2024)
Bardzo polecam tę szkołę, zdałam za pierwszym razem bezbłędnie. Kurs miałam z Panem Leszkiem-oaza spokoju, pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera, czułam się przygotowana i zmotywowana. Egzaminator, początkowo dość nieprzyjemny, na koniec bardzo mnie pochwalił i dopytywał, kto mnie tak dobrze przygotował. Koleżanka, która poleciła mi tę szkołę rownież kilka dni temu zdała za pierwszym razem, także polecam z czystym sumieniem!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2024)
Polecam całym sercem OSK Autko. Szczególnie Arkadiusza Jeżynę jako instruktora. Dobrze tłumaczy, jazdy odbywają się w sposób profesjonalny, w dobrej atmosferze. Zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2024)
Bardzo serdecznie polecam całą szkołę i pana Tomasza Gałczyńskiego. Wszystko doskonale wytłumaczone z ogromną cierpliwością i spokojem. Podejście do kursanta 10/10!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2024)
Bardzo polecam szkółkę, a szczególnie Pana instruktora Tomasza Gałczyńskiego. Wzorowo przygotował mnie do egzaminu. Przemiły, cierpliwy. Zdałam za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
14
Autko

Piłsudskiego 16 53-601 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B

18 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2024)
Hurra, dzisiaj zdałem wewnętrzny egzamin praktyczny!!! I tu należą się podziękowania dla SUPER INSTRUKTORA Pana Krzysztofa, który miał do mnie anielską cierpliwość. Pan Krzysztof jest profesjonalistą z poczuciem humoru. Cierpliwie wyjaśnia, jak zachowywać się na drodze i być dobrym kierowcą. Nauka z Panem Krzysztofem to przyjemność. Bardzo polecam szkołę jazdy KopaMa i Instruktora Pana Krzysztofa!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2023)
Bardzo polecam tą szkołę. Zajęcia teoretyczne rzetelnie przeprowadzone przez Pana Karola i zawsze odbywały się zgodnie z planem. Zajęcia praktyczne mialam przyjemność odbywać z Panem Krzysztofem. Mimo stresu przed jazdami, Pan Krzysztof umiał rozluźnić atmosferę u początkującego kursanta i dobrze przygotować do prowadzenia samochodu ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2023)
Bardzo dobra szkola! Świetny poziom nauki teotii. Jestem bardzo wdzięczna Instruktoru Krzysztofu. Jest nie tylko doskonale przygotowany i kompetentny, ale również bardzo motywujący i pozytywny. Cały proces nauki jazdy był dobrze zorganizowany. Polecam szkolę wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2022)
Polecam, egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2022)
Gorąco polecam szkołę jazdy KOPAMA. Będę świetnie wspominać jazdy z instruktorem Krzysztofem - profesjonalizm i umiejętność rozładowania atmosfery sprawiają, że stres znika :) Wiem Krzysiu, że to przeczytasz, więc pozdrawiam :)
15
KopaMa

Słubicka 50 53-615 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

22 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.08.2019)
Bardzo dobry instruktor. Kategoria C zdana za pierwszym razem. Pan Edward jest bardzo cierpliwy i wszystko doskonale tłumaczy. Pozdrawiam, Adrian K. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2018)
Instruktor nr.1 dla wszystkich. Profesjonalny,inteligentny,rozumny,myślący i rozumiejący innych. Szacunek dla Pana Edwarda zawsze i wszędzie bo dba o to.Uczyłam się na kat.D i "Edziu" czułam,że wkłada we mnie wszystko co najważniejsze i MĄDRE.Za każdym razem z ochotą i zaangażowaniem szłam na zajęcia z nim.Ktoś kto ma go przy sobie i przedewszystkim zależy komuś to nie ma opcji na nie pojęcie nauki(chyba,że mamy do czynienia z typowymi tumanami). Żarcik???? Na poważnie... Planuję utrzymać kontakt z instruktorem bo człowiek naprawdę warty zainteresowania i nauki. Potrzeba było ryknąć to ryknął,ale zapamiętałam i nigdy więcej tego błędu nie zrobię,obraz jego miałam przed sobą na egzaminie.Słuchałam opinii o innych instruktorach to jakaś masakra!!!Degeneraci!!!???????????? Polecam z całego swojego malutkiego serduszka. Mogłabym pisać o nim książkę chyba,naprawdę... Z taką chęcią o nim się wyrażam, że chciałabym wszystkim przekazać to co ten człowiek wkłada w swoich kursantów to brakuje kartek!!! Sama przyjemność połączona z obowiązkiem,zaangażowaniem,współpracą i odrobiną "naszej"ogłady do osoby która naprawdę ma dużo więcej do powiedzenia od nas. Pan Edward jest jedyny i wyjątkowy,ja osobiście kieruję się i NAPEWNO BĘDĘ KIEROWAŁA tym co on mi przekazał.Na egzaminie pomogło więc...wnioski same się nasuwają. Jeszcze raz... Pierwsza klasa gościu(Panie Edziu to do Pana). Tak trzymać,super???????????? Aha...i zawsze Pana śniadania sprawiały,że miałam ślinkę a tu lipa,trzeba było lecieć w strefę egzaminacyjną.BROCHÓW nie zapomniany!!! Pamiętam i nie zapomnę!!! Doceniam,szanuję i naprawdę darzę sympatią. Ludzie,bierzcie Pana Edwarda Golika do nauk.Wiem,że cała reszta przed nami,ale on na pierwsze kroki jest The Best-ciak.NIKOGO INNEGO!!! P.S. Po pierwszych zajęciach odrazu wiedziałam,że nie chcę nikogo innego tylko niego.Współczuję tym co mają co rusz kogo innego z instruktorów. PANIE EDWARDZIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I SERDUSZKIEM Z PANEM.DZIĘKUJĘ ZA CIERPLIWOŚĆ.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2018)
Pozdrawiam Panie Ewardzie zdałem za pierwszym razem!!! dzieki pana zangażowaniu i wedzy poszło jak po maśle :) Dziękuje jeszcze raz Sebastian K.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2017)
Pan Edziu instruktor pierwsza klasa uczył mnie jazdy na ciężarówce jak i na autobusie i oczywiście zdałem wszystkie egzaminy zarówno teoretyczne jak i praktyczne za pierwszym razem!!! Gorąco polecam bo jeśli zależy Wam na dokładnej nauce i zdaniu egzaminu za pierwszym razem to nie znajdziecie we Wrocławiu lepszego instruktora niż Pan Edward!!! Pozdrawiam Żołnierz AWL
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2017)
Pozdrowienia dla mojego kochanego Pana Edwarda. Najlepszy instruktor, atmosfera bezcenna .Marta :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
16

al. Armii Krajowej 53 51-114 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

20 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2024)
Nie dość, że podejście obu instruktorów było bardzo profesjonalne, to atmosfera na każdych jazdach była miła, przez co stres, zwłaszcza na początku był mniejszy. Nie było również żadnych problemów, jeśli chodzi o ewentualne przekładanie jazd na inny termin, z odpowiednim wyprzedzeniem. Drugi raz podjęłabym tą samą decyzję przy wyborze szkoły jazdy. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2022)
Super OSK! Nauczą jeździć każdego. Instruktorzy bardzo cierpliwi i wyrozumiali, a godziny jazd ustalane w terminie dogodnym dla kursanta. Radek i pan Zdzisław sprawili, że nabrałam pewności siebie w prowadzeniu auta. Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2021)
Polecam naukę jazdy Sukces. Bardzo miła i przyjemna atmosfera. Nauka jazdy przebiega bezstresowo. Zarówno pan Zdzisław jak i Radek są bardzo cierpliwi i wyrozumiali.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Bardzo polecam lekcje z panem Zdzisławem. Po wielu przejściach u różnych instruktorów, z którymi nie byłam w stanie nauczyć się jeździć, trafiłam na pana Zdzisława i jestem świeżo po zdaniu egzaminu państwowego! Jest miły, cierpliwy, spokojny, pomógł mi uwierzyć w to, że mogę być kierowcą!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2021)
Polecam OSK Sukces . Prowadzący zajęcia P. Zdzisław ma duże doświadczenie. Łukasz jest świetnym instruktorem, bardzo uprzejmy i cierpliwy. Wszystko potrafi wyjaśnić na spokojnie. Zainteresowany wynikiem. Pełen profesjonalizm, bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17

Powstańców Śląskich 210/218 53-140 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2021)
Bardzo dobre podejście do kursantów, super instruktorzy i przede wszystkim duża skuteczność:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2018)
Kurs przebiegł w świetnej atmosferze. Pan Henryk, który uczył teorii nie do końca przypadł mi do gustu, ale jego poczucie humoru umiliły naukę przepisów drogowych. Jazdy odbywałam z p.Arkiem, który nauczył mnie jazdy samochodem od 0. Lekcje z nim przebiegały w przemiłej atmosferze, nawet gdy pytałam parę razy o to samo to zawsze z cierpliwością odpowiadał na pytania. Wszelkie uwagi udzielał w sposób spokojny, a nie nerwowy. Czas spędzony w samochodzie jeżdżąc po mieście był cudowny, już brakuje mi jazd. Egzamin teoretyczny zdałam za drugim razem. Do praktycznego zostało jeszcze chwilkę poczekać ;) Bardzo w fajną sprawą w art-ruchu są egzaminy wewnętrzne, które przybliżają wygląd egzaminu państwowego i pozwalają sprawdzić swoje możliwości.
dobry
(ocena z dnia 12.08.2017)
Zdałem za drugim razem ale tylko dlatego że za pierwszym sam zawaliłem ogólnie spoko szkoła choć miałem wątpliwości przed kursem najważniejsze nie naciągają na kasę Pozdrawiam Paweł . J.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2017)
Polecam każdemu kto uczy się od podstaw jazdy autem. Pan Janusz złoty człowiek!! Przesympatyczny, widać, że zależy mu na nauce a nie na 'wyciągnięciu kasy od kursanta'. Początkowo jeździłam z Mariuszem L- ogólnie instruktor dobry, jednak jego zachowanie ma wiele do życzenia, potrafi w obraźliwy sposób odnieść się do kursanta. Po pewym nieprzyjemnym incydencie zrezygnowałam z jego 'bezstresowego' nauczania i zaczęłam jazdy z p. Arkadiuszem W- uwielbiam tego Pana, cierpliwy, wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania i powtarza wszystko jeśli trzeba tyle razy, ile sobie człowiek życzy. Dodatkowo bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny jazd. Przed egzaminem poświęcił swój prywatny czas,żeby jeździć ze mną w wolny dzień. Podejrzewam, że gdybym trafiła do niego od razu to zaoszczędziłabym dużo nerwów i kasy za dodatkowe godziny :) Egzamin zdany za drugim razem- pierwszy oblany był tylko ze względu na stres. Polecam szkołe jak najbardziej! Zwłaszcza p. Arka jako instruktora:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2017)
Polecam każdemu, w tej szkole jest uważne i cierpliwe podejście do kursanta. Mi w końcu się udało :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
18
Art Ruch.

Wrocław ul. Borowska 92 50-552 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2024)
Polecam Rolkę z całego serca ❤️ w szczególności Panią Elwirę oraz jej spokój i opanowanie. Sposób w jaki tlumaczy każdy manewr, jej spokojny ton głosu pozwalają pozbyć się stresu i skupić na nauce jazdy. Egzamin zdany za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2022)
Polecam wszystkim :) idealnie przygotowują do egzaminu i to w super atmosferze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2022)
Bardzo polecam. Zdałam za pierwszym razem. Pan Karol, najlepszy instruktor jakiego poznałam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2021)
Polecam :) dzięki Jędrek , wkoncu mam prawko .. oczywsice zdane za pierwszym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2021)
Polecam jazdy z Panią Elwirą. W porównaniu z Kursantem szkoła potrafi tłumaczyć jak jeździć by zdać i nie ma stresującej atmosfery. Wreszcie w tej szkole nauczyłam się prawidłowo jeździć i parkować.
19
Ośrodek Szkolenia Kierowców RoLka

Pl. Grunwaldzki 12-14, p. 14 50-384 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Super podejście, polecam w 100 %, dla mnie nr 1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2019)
Instruktor kompetentny, z dobrym podejściem do kursanta. Zdarza mu się czasami panikować, a w przypadku powtarzania ciągle tego samego błędu - wygłosić porządną reprymendę. Uczy JAZDY NA CO DZIEŃ, a nie tylko JAZDY, BY ZDAĆ EGZAMIN. Parkowanie, łuk czy górka to czysta formalność przy instruktorze. Samochód zadbany i wyjątkowo dobrze się prowadzi. Kursant może liczyć na przyjemną atmosferę, w której porozmawia z instruktorem, pośmieje się czy dowie czegoś mądrego. Instruktor z pasją do tego co robi, pasją do podróżowania i ze świetnym gustem muzycznym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
Instruktor - p. Marcin, to bardzo konkretna osoba, potrafi precyzyjnie wyłapać błędy u kursanta i wprowadzić go na właściwy tor. Miła atmosfera i uśmiech rekompensują stres związany z egzaminem. Szczerze POLECAM ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Jak najbardziej polecam! Z innej szkoły jazdy trafiłam właśnie tutaj z polecenia znajomych i się nie zawiodłam. Profesjonalne podejście, super atmosfera a wszystkie przekazane informacje były kluczowe do zdania egzaminu końcowego.
20
Polski Związek Motorowy

ul. Na Niskich Łąkach 4 50-422 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, C+E, C, C+E

Wrocław znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego i leży nad rzeką Odrą. Jest to czwarte pod względem ludności miasto w Polsce. Przebiegają przez nie drogi europejskie, krajowe i wojewódzkie.

We Wrocławiu skumulowana jest duża liczba szkół jazdy, których celem jest nauka przyszłych kierowców prowadzenia pojazdów. Ośrodki przygotowują też kursantów do egzaminów państwowych na prawo jazdy z części teoretycznej i praktycznej. Wśród nich znajdziemy szkoły jazdy, które są chętnie polecane są przez byłych już kursantów, co przekłada się na ich popularność, która przyciąga kolejnych zainteresowanych. Na opinii jednej osoby nie można wyrabiać sobie zdania na temat danego ośrodka, dlatego stworzyliśmy miejsce w Internecie, gdzie byli kursanci z całej Polski mogą podzielić się swoimi doświadczeniami na temat danej szkoły jazdy i instruktorów, to miejsce to SuperPrawoJazdy!

Z myślą o wszystkich przyszłych kursantach, stworzyliśmy na naszym portalu ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny na drodze do zdobycia prawa jazdy jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy. Warto pamiętać, że miejsce, gdzie kurs robili członkowie naszej rodziny może już być zamknięte lub zmieniła się kadra instruktorów i zmiana ta nie wyszła szkole na dobre. Właśnie dlatego warto sprawdzić rzetelne oraz aktualne opinie na temat danego ośrodka.

To rozwiązanie powoduje, że możecie sprawdzić i przeanalizować każdą szkołę na terenie swojej miejscowości, a co najważniejsze zapoznacie się z prawdziwymi opiniami byłych klientów, którzy korzystali z usług danej szkoły jazdy. Skorzystanie z naszego portalu to rozwiązanie, które daje dużą pewność, że podejmie się słuszną decyzję.