5 848

Ośrodków

121 653

Opinii

79 433

Zaufanych Opinii

3 659

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (106)

11
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2017)
Niesamowita atmosfera, wspaniali instruktorzy, system działający bez zarzutu I nie tylko, pozwoliły mi zdać zarówno teoretyczny jak I praktyczny egzamin państwowy za pierwszym razem. Polecam szkołe Wolski I Gliga. Zrobiłam prawo jazdy w miesiąc :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Bardzo dobre podejście instruktorów do kursantów, zależy im kogo wypuszczają na ulicę potem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2017)
Szkołę Wolski & Gliga wybrałem na podstawie recenzji w internecie... i nie zawiodłem się. Zajęcia na kat. A były prowadzone wzorowo przez Rafała Wolskiego, instruktora z wielką pasją, a jednocześnie czynnego motocyklistę. Nie było ani jednej godziny, żeby pod opieką instruktora było więcej kursantów, zajęcia zawsze są prowadzone indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem instruktora, który udziela wielu cennych rad w trakcie. Myślę, że nauczyłem się nie tylko zdać egzamin (oczywiście za pierwszym razem), ale także jeździć na motocyklu, co z różnych zasłyszanych o innych szkołach jazdy opinii, nie jest wcale takie oczywiste. Dość wspomnieć, że w cenie kursu prócz zajęć, w których nie uczestniczą żadni inni kursanci, Szkoła podstawia swój motocykl na egzamin... a w zasadzie kursant sam go sobie podstawia :) A zanim to zrobi, to ma godzinną rozgrzewkę po placu i mieście! Kurs ukończyłem w całości w ciągu zaledwie miesiąca licząc od terminu pierwszych zajęć teoretycznych, a system rezerwacji online z podglądem całego grafiku instruktorów jest kapitalny! PS. Jeśli się wahasz czy warto zapłacić trochę więcej za kurs... zdecydowanie tak! A jeśli uważasz inaczej... to jest całkiem spora szansa, że i tak uściśniesz rękę Rafałowi na jazdach dodatkowych, na które przyjdziesz, żeby się nauczyć tego, czego w innej szkole cię nie nauczyli :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2017)
Jedyny Problem szkoły jest z małą liczbą egzaminatorów i związanych z tym trudnościami zapisania się na egzamin. Poza tym Nauka jazdy przebiega w miłej atmosferze, Egzaminatorzy są mili, spokojni i zawsze z chęcią pomogą, odpowiedzą na pytanie. Polecam tą szkołę ze względu na doświadczenie instruktorów a także za zdolności w przekazywaniu wiedzy. .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2017)
witam, wszystkim serdecznie polecam OSK Wolski&Gliga, ja miałem kilka podejść do prawa jazdy w końcu pod okiem p. Mateusza Hanowskiego. Super instruktor z bardzo dużą wiedzą, zaangażowaniem i cierpliwością. Jeśli więc ktoś ma dylemat do jakiej szkoły jazdy i jakiego instruktora się udać to polecam z pełną odpowiedzialnością OSK W&G i Mateusza:) Robert B.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12

(6 opinii)

Świeradowska 9
50-559 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2017)
Zdecydowanie polecam! Uczą jeździć a nie tylko zdać egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2017)
najlepsi instruktorzy !
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2015)
Polecam z całego serca. Bardzo dobry instruktor, wystarczyło kilka godzin i zdalam egzamin za drugim razem! Otwarte podejście do kursanta, elastyczność. Jeśli ktoś ma problem z inną szkołą (np. Autofan tak jak ja), to polecam KRUKA.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2014)
Wczoraj zdawałam egzamin w WORDZIE pierwszy raz i zdałam ! Tak jak teorie za pierwszym razem. Bardzo mi się w Kruku podobało sympatyczni instruktorzy naprawdę pomagają wszystkiego się nauczyć i poczuć pewnie na drodze! POLECAM Z CAŁEGO SERCA OSK KRUK!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2013)
Właśnie zdałam egzamin na prawko! :) W KRUKU jest naprawdę świetnie - ja kurs robiłam 6 lat temu w innym mieście z okropnymi instruktorami, którzy niczego mnie nie nauczyli - po serii niepowodzeń trafiłam do KRUKA - ludzie super, profesjonalni (a nie jak w niektórych szkołach), na bieżąco ze wszystkimi, co trzeba wiedzieć idąc na egzamin do WORDU. I zdałam i jestem bardzo szczęśliwa:) Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
13

(6 opinii)

Gwarecka 8/1L
54-134 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2017)
Zdałam za 1 razem po ukończeniu kursu w tej szkole:)Wcześniej (8 lat temu)podchodziłam do egzaminu kilka razy.Pan Franciszek super wykłada teorię.Instruktorzy uczą pod egzamin.Jeździłam z czterema i każdy czegoś nowego mnie nauczył.Pan Janusz jest niesamowity:)Polecam tą szkołę w 100%. Dla mnie najlepsza we Wrocławiu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 17.05.2016)
Instruktorzy naprawdę bardzo mili i bardzo dobrze uczą ale umawianie się na jazdy jest bardzo utrudnione gdyż robi się to dzwoniąc to dziadka który mógłby już to sobie odpuścić. Jeżeli ktoś liczy na dobra naukę i nie zależy mu na czasie to polecam ale jeżeli ktoś chce szybko przejść przez kurs to radze poszukać innej szkoły.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2016)
Jak dla mnie szkoła godna polecenia ! Zdałam za pierwszym razem , polecił i mi ją brat ja polecam dalej znajomym . Instruktorzy mili, uczą czego trzeba , dla mnie jak najbardziej na TAK
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2015)
jazdy doszkalajace po 5 latach od próby zdania w tej szkole okazały się strzałem w 10 i egzamin zdany za 1 razem :P
dobry
(ocena z dnia 15.10.2014)
W szkole panuje przyjazna atmosfera, instruktorzy w czasie jazd zmieniają się, lecz w tym wypadku uważam to za zaletę - od każdego można nauczyć się czegoś innego. Istnieje także możliwość ustalenia jednego instruktora (podobno - nie sprawdzałam). Szkoła nie wymusza wykupienia kolejnych godzin jazd, choć instruktorzy po sprawdzeniu umiejętności oceniają, ile godzin warto byłoby dokupić. Trzeba przyznać, że robią to raczej rzetelnie - w moim przypadku zalecone 4h pozwoliły mi na zdanie egzaminu za pierwszym razem. Z ustalaniem godzin jazd nie ma większego problemu - min. jedną jazdę (2h) w tygodniu można mieć, ale 2-3 również. A p. Franka trzeba po prostu poznać ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
14
Astra

(5 opinii)

Szybowcowa 5
54-130 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2017)
Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Wykłady rzeczowe i z ciekawymi prezentacjami, dzięki którym łatwiej zapamiętać wszystkie informacje i zdać egzamin teoretyczny. Ponadto instruktorzy to świetni fachowcy - podchodzą indywidualnie do każdego kursanta przez co szkolenie jest efektywne. Szczerze polecam tym, którzy chcą nie tylko zdać egzaminy, ale być przede wszystkim świetnymi kierowcami.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2017)
Polecam p.Tadeusza ! Dzieki niemu zdałam za 1 razem egz :) zarówno teorie jak i praktykę. Ciekawie prowadzone wykłady przez pana Piotra :)) mila atmosfera i dobra cena :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2017)
Polecam! Profesjonalnie przeprowadzony kurs i świetne podejście pozwoliły mi zdać egzamin w Wordzie za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2017)
Szczerze polecam Pana Marka, najlepszy instruktor tylko dzięki niemu zdałam egzamin państwowy. Świetnie uczy i motywuje do nauki. Wykłady z Panem Piotrkiem rzeczowo i konkretnie. Dziękuje również Pani Ani z pomoc organizacje grafiku :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2017)
Miałem tu tylko kilka godzin jazd, ale moge śmiało powiedzieć, że instrukotrzy są bardzo mili i dobrze tłumaczą. Kurs odbyłem w innej szkole. Nie wiem jak wygląda cały kurs ale polecam, żeby się sprawdzić przed egzaminem. Polecam instruktora Tadeusza i Marka
15

(4 opinie)

Armii Krajowej 45
50-541 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2017)
Polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Gawlik Jan we Wrocławiu. Jest to wspaniała szkoła, nie tylko ze względu na fantastyczne przygotowanie merytoryczne, ale również ze względu na dobrą organizację pracy –bardzo miła i bezproblemowa współpraca z panią w recepcji. Zajęcia teoretyczne prowadzi Pan Daniel, co jest wielkim atutem. Jest to człowiek doświadczony, z ogromną wiedzą i fantastyczną umiejętnością przekazywania wiadomości. Zajęcia teoretyczne to coś, co szkoda byłoby ominąć. Nie mogłam zrozumieć dlaczego wszyscy narzekają na prowadzenie teorii w innych szkołach, tutaj było to czystą przyjemnością. Wszystko po kolei, z definicjami (co okazywało się niezwykle przydatne), ciekawymi przykładami i zaskakującymi sytuacjami na drodze. Miałam niezwykłe szczęście być również kursantką Pana Daniela. Każda jazda to nowe zadanie, ćwiczenie manewrów i wyłapywanie trudnych elementów na drogach we Wrocławiu. Pan Daniel pracował również jako egzaminator w Ośrodku Ruchu Drogowego, dlatego wie na co zwracać uwagę przy jeździe. Oprócz tego jazdy to nie tylko wymiana zdań dotyczących tego gdzie mam jechać, da się z Panem Danielem zaprzyjaźnić. Na kolejną jazdę czeka się raczej jak na spotkanie z przyjacielem –oczywiście dobrym i profesjonalnym przyjacielem, który zwraca mimo wszystko uwagę na naszą technikę jazdy. Wszystko odbywało się punktualnie, zgodnie z planem jazd. Instruktor szanuje czas kursanta i rozumie jego wymagania. Zdałam za trzecim razem tylko przez własną nieuwagę (manewry były świetnie przećwiczone, dwa poprzednie razy bez problemu wyjechałam z placu). Moim problemem było wymuszanie pierwszeństwa. Na egzaminie musiałam po prostu bardzo uważać i nie spieszyć się - to było kluczem do sukcesu. Nie wybrałabym inaczej, nie tylko ze względu na korzystną ofertę cenową, ale również profesjonalne podejście i dobrą atmosferę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2016)
Świetna szkoła jazdy. Wykłady były bardzo ciekawe. Materiał został wytłumaczony w prosty i zrozumiały sposób. Jazdy miałam z panem Danielem i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam jazdy z panem Danielem, ponieważ potrafi spokojnie wszystko wytłumaczyć. Często zamiast tylko mówić, pozwalał mi na praktyce dowiedzieć się, co się stanie, jeśli zrobię to albo tamto. Bez problemu zdałam egzamin w WORDie za pierwszym razem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2016)
Polecam szkołę jazdy Gawlik, bardzo dobra atmosfera, z przyjemnością chodziłam na zajęcia teoretyczne i praktyczne, które były ciekawie prowadzone. Jeździłam z Panem Krzysztofem, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, bardzo się w nią angażuje i stara się, aby kursanci jak najwięcej się nauczyli. Dodatkowo ma ogormną cierpliwość i jest instruktorem z powołania, który pokazuje, że niemożliwe staje się możliwe przy odrobinie dobrej woli
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2016)
Witam.nie znałem wogóle wrocławia,więc wykupiłem cały kurs i po 30 godzinach zdałem za pierwszym razem.szkołe polecam, ja jeździłem z panem romanem.super gość .pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
16
Szkoła Jazdy Turbo PiotrBaran

(4 opinie)

ul.Oficerska 3
53-331 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2017)
Dobrze przygotowują do egzaminu państwowego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2017)
Polecam tą szkołę bo naprawde warto.Teoria jak i praktyka przeprowadzona wzorcowo.Brawo dla instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2016)
zadowolona pod kazdym wzgledem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2016)
Gorąco polecam szkołę Jazdy TURBO. Miła, rodzinna atmosfera. indywidualne podejście do klienta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
Akademia Dobrej Jazdy

(11 opinii)

Sienkiewicza 128
50-340 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2018)
Polecam. Jestem kobietą po czterdziestce, myślałam, że prawo jazdy już mi nie będzie potrzebne, bo po co :) Jednak życie jest przewrotne i zmusiło mnie do podjęcia decyzji o zgłoszeniu się na kurs. Wybrałam Akademię Dobrej Jazdy i nie żałuję. Egzamin zdałam za trzecim podejściem (teoria za pierwszym)i uważam, że to wielki sukces, jak dla osoby w moim wieku, która na kursie wsiadła pierwszy raz za kierownicę. Opanowanie, wyrozumiałość i cierpliwość instruktora Pana Rafała pozwoliły mi na spokojne opanowanie większości manewrów i zdobycie wymarzonego dokumentu. Musiałam dokupić kilka godzin, ale w momencie zgłoszenia się na kurs wiedziałam, że jestem ciężkim przypadkiem i bez tego się nie obejdzie. Polecam, głównie Paniom w podobnym do mnie wieku :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2017)
Jazdy z Panem Andrzejem Białkiem - POLECAM! Żałuję, że nie trafiłam na Pana Andrzeja od razu. Kurs odbyłam w innej wrocławskiej szkole jazdy. Efektem były 3 oblane egzaminy państwowe. Na jazdy doszkalające trafiłam do Pana Andrzeja. Profesjonalista, który do każdego ma indywidualne podejście. Wszystko tłumaczy, ma cenne wskazówki, jest cierpliwy. Można z nim pojechać gdzie się tylko chce, przez co pokazuje, że potrafi się jeździć, tylko czasem komuś brakowało pewności siebie. Super atmosfera. Po kilku godzinach jazdy z Panem Andrzejem zdałam egzamin w WORD za pierwszym razem!
bardzo słaby
(ocena z dnia 17.07.2017)
[...] Zupelnie nie polecam... Jazdy rozrzucone w dużych odstępach czasowych, nie można się zapisać na raz na więcej niż 2h, a umówienie się na normalny termin graniczy z cudem. Graniczy z cudem, ponieważ to my jestesmy dla nich, a nie oni dla nas. Zależy jak odpowiada instruktorom, najlepiej w nocy i nie można się umówić do przodu, tak aby zaplanować sobie czas lub kurs z pracą. Zupełna ŻENADA! Lepiej zapisać się w inne miejsce, szybko wyjeździć jazdy, zdać egzamin i dalej kontynuować naukę już samodzielnie w swoim samochodzie. Tutaj nie nauczycie się jeździć. [...]
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2017)
Polecam jazdy z Panem Andrzejem Białkiem z Akademii Dobrej Jazdy. Podstawowy kurs zrobiłam w innej szkole, jednak po jego ukończeniu nie czułam się na siłach, żeby przystąpić do egzaminu. Zapisałam się więc na jazdy dodatkowe do Pana Andrzeja i muszę przyznać, że było warto. Jest osobą zaangażowaną w swoją pracę i daje dużo od siebie. Po każdej jeździe Pan Andrzej analizował moje błędy i dawał wskazówki nad czym należy popracować. Wykazywał się niezwykłą cierpliwością. Pomimo tego, że często popełniałam błędy i popadałam w zniechęcenie to Pan Andrzej patrzył na to pozytywnie i budował swoimi słowami. Pan Andrzej wytrwale przygotowywał mnie do egzaminu pod względem merytorycznym jak i psychicznym. Starał się zmienić moje nastawienie do samego egzaminu. Powtarzał, że stać mnie na to żeby zdać za pierwszym razem. Mówił, że egzamin jest prosty i że nie ma się czym stresować. Z kolei od niektórych osób słyszałam, że egzamin był dla nich stresujący. Pan Andrzej jednak przekonywał mnie, że niepotrzebnie nasłuchałam się tych opinii i namawiał mnie, żebym nie myślała o egzaminie. Rzeczywiście to co mówił sprawdziło się. Ostatecznie zdałam egzamin za pierwszym razem. Serdeczne podziękowania dla Pana Andrzeja – za zaangażowanie, cierpliwość i budujące słowa. Agata
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2016)
Polecam Akademię Dobrej Jazdy i Pana Andrzeja Białka!!!! Pan Andrzej od początku zrobił na mnie wrażenie, gdyż powiedział, że chce mnie nauczyć jeździć a nie tylko zdać egzamin.  Miałam wcześniej negatywne doświadczenia ze szkołami jazdy i instruktorami, potrzebowałam odbudować wiarę w siebie i swoje możliwości. Po kursie z Panem Andrzejem zdałam za 2 razem, większość Jego kursantów zdaje za 1 lub 2 razem, więc statystyki same mówią za siebie. Pan Andrzej jest spokojnym, szczerym i niewybuchowym człowiekiem, nigdy nie krzyczy, zawsze spokojnie tłumaczy, jak trzeba to zatrzymuje samochód i wszystko dokładnie rozrysowuje w zeszycie. Każdy z nas ma inne możliwości i zdolności, także każdemu potrzebna jest inna ilość godzin jazd, jednemu wystarczy 30, innemu 50, także nie należy się zrażać jeśli po 30 godzinach dalej nam nie idzie, tylko dokupić te dodatkowe jazdy i na pewno się uda!!! Pan Andrzej zawsze podchodzi indywidualnie do każdego kursanta, mimo, że pracuje od 7 rano, często nawet do 21. Zawsze pomocny, ustala termin dogodny dla nas, zawsze otwarty na potrzeby i pomysły kursanta, a także troskliwy- dba o to abyśmy mieli jak wrócić do domu, często podwozi pod przystanek lub nawet pod dom. Z czystym sercem polecam Pana Andrzeja Białka jako idealnego instruktora nauki jazdy!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
18
Ośrodek Szkolenia Kierowców MACIEJ SZCZOTKA & SYN

(9 opinii)

KIEŁCZOWSKA 43 i ŁOWIECKA 9
51-315 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 25.12.2017)
Wiele razy podchodziłem do egzaminu bezskutecznie i dałem sobie spokój. Po wielu latach odnalazłem OSK Szczotka i tam z instruktorem Pawłem wyjeździłem 15 godzin doszkalających po czym podszedłem do egzaminu państwowego i zdałem go za 1 razem. Instruktor Paweł ma świetne podejście do kursanta, 0 stresu, wszystko na spokojnie objaśni a jak trzeba to i kawę postawi na poprawę koncentracji na drodze :) Polecam całym sercem OSK Szczotka.
bardzo słaby
(ocena z dnia 09.08.2017)
Przykro to przyznać lecz potwierdzam negatywną opinię poniżej i się pod nią w 100% podpisuję... Pozytywne opinie chyba rodzina wystawiła....
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2016)
Najlepsza szkoła, profesjonalnie. Punktualność, elastyczność, generalnie super. Zdane za 1 razem. Moja mama również. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2015)
Świetna szkoła, Pan. Szczotka "zamiata" po wszystkich innych instruktorach, sam jest instruktorem z wieloletnim stażem i doświadczeniem. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2014)
Najlepsza szkoła we Wrocławiu...Paweł jest najlepszym instruktorem ...polecam serdecznie wszystkim ....
19

(3 opinie)

Niedźwiedzia 43 lok. 6
54-232 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2015)
Oczywiście jestem zadowolona z wykładów jak i z nauki jazdy po mieście.To raczej pana Rysia trzeba podziwiać za cierpliwość i wytrwałość do takich uczniów jak ja , że przeżywa i cieszy się każdym zdanym egzaminem swoich kursantów .Super nauczyciel. Ela.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2015)
Jestem bardzo zadowolony ponieważ za pierwszym razem zdałem i egzamin teoretyczny jak i praktyczny,zresztą mój kolega Andrzej też za pierwszym razem i na święta prawko odebrał w Piotrkowie Trybunalskim.Trzymam kciuki za panią Ele. Pozdrawiam panie Ryśku i jeszcze raz dziękuję. Mateusz.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2012)
Bardzo dobre szkolenie teoretyczne i praktyczne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
20
Centrum Szkolenia Kierowców Tip-Top

(3 opinie)

Komuny Paryskiej 72 Ip. pok,21
50-452 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2015)
Wychwytywanie błędów i dokładne tłumaczenie mają we krwi ;) Instruktor spokojny, tłumaczy zrozumiale i dokładnie. Atmosfera ekstra, bez stresu dzięki czemu lepiej się jeździ. Terminy bardzo łatwe do dogadania, nie ważne czy ktoś chodzi do szkoły czy do pracy zawsze znajdzie się dla niego czas. Zadałem za pierwszym razem i jeśli chciałbym zdawać na inną kategorie to tylko tutaj.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2015)
Polecam ! Bardzo dobra szkoła za dobre pieniądze. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny. Instruktor bardzo dobrze wyszkolony , zna się na rzeczy. Egzamin zdany za 1 razem .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2015)
Miło wspominam naukę jazdy w tej szkole. Egzamin zdałam za pierwszym razem, a cena kursu jest bardzo atrakcyjna. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem