6 116

Ośrodków

178 176

Opinii

128 955

Zaufanych Opinii

5 453

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Wrocław

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(109)

1399 zł
2500 zł
39 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2019)
Super podejście instruktorów do kursantów, miła atmosfera i przede wszystkim instruktorzy bardzo cierpliwi i bardzo dobrze tłumaczą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2018)
Zdane za pierwszym co znaczy że potrafią przygotować. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2018)
pełen profesjonalizm, bardzo miłe jazdy, duża elastyczność odnośnie godzin jazd (można się dogadać z instruktorem i bez problemu przełożyć albo ustawić jazdy pod siebie, pod swoje godziny zajęć itp.) Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2018)
Genialni instruktorzy, pełen luz, elastyczność i beznerwowa atmosfera ! Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2018)
Szkoła pewna niczym pasat z TDI. Brałbym w ciemno
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
11
"ŁUKASZ I MAREK" Szkoła Nauki Jazdy
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
22 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.08.2019)
Bardzo dobry instruktor. Kategoria C zdana za pierwszym razem. Pan Edward jest bardzo cierpliwy i wszystko doskonale tłumaczy. Pozdrawiam, Adrian K. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2018)
Instruktor nr.1 dla wszystkich. Profesjonalny,inteligentny,rozumny,myślący i rozumiejący innych. Szacunek dla Pana Edwarda zawsze i wszędzie bo dba o to.Uczyłam się na kat.D i "Edziu" czułam,że wkłada we mnie wszystko co najważniejsze i MĄDRE.Za każdym razem z ochotą i zaangażowaniem szłam na zajęcia z nim.Ktoś kto ma go przy sobie i przedewszystkim zależy komuś to nie ma opcji na nie pojęcie nauki(chyba,że mamy do czynienia z typowymi tumanami). Żarcik???? Na poważnie... Planuję utrzymać kontakt z instruktorem bo człowiek naprawdę warty zainteresowania i nauki. Potrzeba było ryknąć to ryknął,ale zapamiętałam i nigdy więcej tego błędu nie zrobię,obraz jego miałam przed sobą na egzaminie.Słuchałam opinii o innych instruktorach to jakaś masakra!!!Degeneraci!!!???????????? Polecam z całego swojego malutkiego serduszka. Mogłabym pisać o nim książkę chyba,naprawdę... Z taką chęcią o nim się wyrażam, że chciałabym wszystkim przekazać to co ten człowiek wkłada w swoich kursantów to brakuje kartek!!! Sama przyjemność połączona z obowiązkiem,zaangażowaniem,współpracą i odrobiną "naszej"ogłady do osoby która naprawdę ma dużo więcej do powiedzenia od nas. Pan Edward jest jedyny i wyjątkowy,ja osobiście kieruję się i NAPEWNO BĘDĘ KIEROWAŁA tym co on mi przekazał.Na egzaminie pomogło więc...wnioski same się nasuwają. Jeszcze raz... Pierwsza klasa gościu(Panie Edziu to do Pana). Tak trzymać,super???????????? Aha...i zawsze Pana śniadania sprawiały,że miałam ślinkę a tu lipa,trzeba było lecieć w strefę egzaminacyjną.BROCHÓW nie zapomniany!!! Pamiętam i nie zapomnę!!! Doceniam,szanuję i naprawdę darzę sympatią. Ludzie,bierzcie Pana Edwarda Golika do nauk.Wiem,że cała reszta przed nami,ale on na pierwsze kroki jest The Best-ciak.NIKOGO INNEGO!!! P.S. Po pierwszych zajęciach odrazu wiedziałam,że nie chcę nikogo innego tylko niego.Współczuję tym co mają co rusz kogo innego z instruktorów. PANIE EDWARDZIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I SERDUSZKIEM Z PANEM.DZIĘKUJĘ ZA CIERPLIWOŚĆ.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2018)
Pozdrawiam Panie Ewardzie zdałem za pierwszym razem!!! dzieki pana zangażowaniu i wedzy poszło jak po maśle :) Dziękuje jeszcze raz Sebastian K.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2017)
Pan Edziu instruktor pierwsza klasa uczył mnie jazdy na ciężarówce jak i na autobusie i oczywiście zdałem wszystkie egzaminy zarówno teoretyczne jak i praktyczne za pierwszym razem!!! Gorąco polecam bo jeśli zależy Wam na dokładnej nauce i zdaniu egzaminu za pierwszym razem to nie znajdziecie we Wrocławiu lepszego instruktora niż Pan Edward!!! Pozdrawiam Żołnierz AWL
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2017)
Pozdrowienia dla mojego kochanego Pana Edwarda. Najlepszy instruktor, atmosfera bezcenna .Marta :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
12

al. Armii Krajowej 53 51-114 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Super szkoła :) pozytywne i motywujące a zarazem bardzo ludzkie podejście do kursanta. Miałam bardzo małą wiarę że jestem w stanie nauczyć się jeździć samochodem i zdać egzamin ale Pan Leszek jest wspaniałym i bardzo dobrym instruktorem jazdy a do tego jeszcze bardzo cierpliwym. Super Szkoła i wspaniali ludzie :) Pani Jola zawsze życzliwa i uśmiechnięta a Pan Leszek pełny profesjonalizm, myślę że każdego jest w stanie nauczyć jeździć i dobrze przygotować do egzaminu :) bardzo jestem im wdzięczna :) polecam wszystkim Szkołę Jazdy Autko z całego serca i jeszcze jedno najważniejsze zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem !!! :) Z całego serca dziękuję Panie Leszku :) . Cecylia :) .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Bardzo polecam! Sama poszłam do tej szkoły z polecenia ale nie żałuję !!!. Wykłady super a jazda z panem Zbyszkiem rewelacja . Złoty człowiek, anielska cierpliwość , i jako jedyny nie odpuścił gdy w siebie zwątpilam i myślałam, że to nie dla mnie. Dzięki niemu egzamin zdany za pierwszym razem i czekam na dokument ???? Aż szkoda, że jazdy z nim dobiegły końca . Z przyjemnością polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2018)
Gorąco polecam szkołę „Autko”, szczególnie pana Leszka jako instruktora. Indywidualne podejście, cierpliwość, wyrozumiałość, zawsze pozytywne nastawienie i oczywiście skuteczność – egzamin zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2017)
Ogromne podziękowania dla Instruktora Pana Mirka., który od samego początku z cierpliwością uczył mnie manewrów i pokory w ruchu drogowym po strefach we Wrocławiu. Egzamin zdałam za drugim razem , z winy mojej(stres i nie ustąpienie pierwszeństwa podczas cofania z parkingu) jednak poprzez dobre przygotowanie przez Pana Mirka oraz z wielką cierpliwością i uśmiechem pomagają przy załatwianiu wszystkich spraw.No cóż nikt nie jest idealny nawet ja i umiem się do tego przyznać !!! a kto narzeka niech się najpierw popatrzy na siebie i zastanowi zanim powie swoją ostatnią wypowiedzi ...bo potem przez takich ludzi giną lub odnoszą obrażenia nie winne osoby na drogach od pseudo kierowców. Moim zdaniem Autko zasługuje na szkołę nauki jazdy pojazdem osobiście dla mnie (kat B) na 5 gwiazdek. chociaż jest mała to naukę potrafią instruktorzy przekazywać i wpajać przyszłym kierowcą wiedzą bardzo przyswajalną i dobrze tłumaczą przepisy w ruchu drogowym.a to dar który nie każdy Instruktor posiada. Pozdrawiam całą załogę Autka. Jeszcze raz wielkie dzięki!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 16.01.2017)
Wszystko jak najbardziej w porządku. było by 5 gwiazdek ale będzie 4 za to że instruktorka musiała zawsze zaczynać jazdy 10 min po czasie a sumujac te 10 min do kupy przypadły mi 2h za które zapłaciłem. Egzamin zdany za 1 razem
13
Autko

Tęczowa 7 53-601 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2018)
Kurs przebiegł w świetnej atmosferze. Pan Henryk, który uczył teorii nie do końca przypadł mi do gustu, ale jego poczucie humoru umiliły naukę przepisów drogowych. Jazdy odbywałam z p.Arkiem, który nauczył mnie jazdy samochodem od 0. Lekcje z nim przebiegały w przemiłej atmosferze, nawet gdy pytałam parę razy o to samo to zawsze z cierpliwością odpowiadał na pytania. Wszelkie uwagi udzielał w sposób spokojny, a nie nerwowy. Czas spędzony w samochodzie jeżdżąc po mieście był cudowny, już brakuje mi jazd. Egzamin teoretyczny zdałam za drugim razem. Do praktycznego zostało jeszcze chwilkę poczekać ;) Bardzo w fajną sprawą w art-ruchu są egzaminy wewnętrzne, które przybliżają wygląd egzaminu państwowego i pozwalają sprawdzić swoje możliwości.
dobry
(ocena z dnia 12.08.2017)
Zdałem za drugim razem ale tylko dlatego że za pierwszym sam zawaliłem ogólnie spoko szkoła choć miałem wątpliwości przed kursem najważniejsze nie naciągają na kasę Pozdrawiam Paweł . J.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2017)
Polecam każdemu kto uczy się od podstaw jazdy autem. Pan Janusz złoty człowiek!! Przesympatyczny, widać, że zależy mu na nauce a nie na 'wyciągnięciu kasy od kursanta'. Początkowo jeździłam z Mariuszem L- ogólnie instruktor dobry, jednak jego zachowanie ma wiele do życzenia, potrafi w obraźliwy sposób odnieść się do kursanta. Po pewym nieprzyjemnym incydencie zrezygnowałam z jego 'bezstresowego' nauczania i zaczęłam jazdy z p. Arkadiuszem W- uwielbiam tego Pana, cierpliwy, wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania i powtarza wszystko jeśli trzeba tyle razy, ile sobie człowiek życzy. Dodatkowo bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny jazd. Przed egzaminem poświęcił swój prywatny czas,żeby jeździć ze mną w wolny dzień. Podejrzewam, że gdybym trafiła do niego od razu to zaoszczędziłabym dużo nerwów i kasy za dodatkowe godziny :) Egzamin zdany za drugim razem- pierwszy oblany był tylko ze względu na stres. Polecam szkołe jak najbardziej! Zwłaszcza p. Arka jako instruktora:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2017)
Polecam każdemu, w tej szkole jest uważne i cierpliwe podejście do kursanta. Mi w końcu się udało :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2016)
Polecam szkołę ART-RUCH, zajęcia teoretyczne odbywają się na ul. Nyskiej, grupy max. 10 osobowe. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny. Po zajęciach z teorii od razu można zapisać się na jazdy praktyczne. Przy okazji chciałam podziękować mojemu instruktorowi panu Mariuszowi Leśniakowi za nauczenie mnie od zera jazdy samochodem, przygotowanie do egzaminu i motywację. Dużym plusem tej szkoły jazdy jest egzamin wewnętrzny (teoretyczny i praktyczny). Egzamin wewnętrzny z panem Januszem (właściciel szkoły i były egzaminator) bardzo pomocny, przekazuje dodatkowe wskazówki jak zdać egzamin. Samochody są identyczne jak te na egzaminie praktycznym w Wordzie. Dużym plusem jest to, że jazdy odbywają się nie tylko w strefie egzaminacyjnej. Dodatkowe atuty to atrakcyjna cena, jak i brak ukrytych kosztów. Egzamin teoretyczny państwowy zdałam za pierwszym razem a praktyczny za drugim (przez własną nieuwagę). Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
14
Art Ruch.

Wrocław ul. Borowska 92 50-552 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Super podejście, polecam w 100 %, dla mnie nr 1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2019)
Instruktor kompetentny, z dobrym podejściem do kursanta. Zdarza mu się czasami panikować, a w przypadku powtarzania ciągle tego samego błędu - wygłosić porządną reprymendę. Uczy JAZDY NA CO DZIEŃ, a nie tylko JAZDY, BY ZDAĆ EGZAMIN. Parkowanie, łuk czy górka to czysta formalność przy instruktorze. Samochód zadbany i wyjątkowo dobrze się prowadzi. Kursant może liczyć na przyjemną atmosferę, w której porozmawia z instruktorem, pośmieje się czy dowie czegoś mądrego. Instruktor z pasją do tego co robi, pasją do podróżowania i ze świetnym gustem muzycznym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
Instruktor - p. Marcin, to bardzo konkretna osoba, potrafi precyzyjnie wyłapać błędy u kursanta i wprowadzić go na właściwy tor. Miła atmosfera i uśmiech rekompensują stres związany z egzaminem. Szczerze POLECAM ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Jak najbardziej polecam! Z innej szkoły jazdy trafiłam właśnie tutaj z polecenia znajomych i się nie zawiodłam. Profesjonalne podejście, super atmosfera a wszystkie przekazane informacje były kluczowe do zdania egzaminu końcowego.
15
Polski Związek Motorowy

ul. Na Niskich Łąkach 4 50-422 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2019)
Najlepsza szkoła nauki jazdy na swiecie. I oczywiscie najlepsi instruktorzy, i Radek i Pan Zdzisław uzupełniają się nawzajem każdy daje cenne wskazówki i ucza świetnie. Przy tym pełna kultura i profesjonalizm. Bardzo dziękuję A szczególnie Panu Zdzisławowi bo z nim przejezdzilam najwięcej godzin,i pomyśleć że z dziewczyny z ADHD zrobił kierowce;);););)OSK SUKCES nr 1:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2019)
Z całego serca mogę polecić szkołę sukces dzięki tak wspaniałym o cierpliwym instruktorom nauczyłam się jeździć bardzo dobrze z czego mój egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za 1 razem chciałam bardzo podziękować Panu Zdzisławowi i Panu Radkowi za cierpliwość do mnie bo od samego początku uważałam że nie potrafię jeździć a dzięki nim uwierzyłam w siebie szkoła SUKCES jest najlepsza????jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. KAROLINA FRĄSZCZAK
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2019)
Indywidualne i elastyczne podejście do kursanta. Wyczerpujące wyklady.Materiałydla dla kursantów aktualne zgadzają e się z egzaminem teoretycznym. Miła atmosfera. Nie ważne że plac jest nie równy uważam to za zaletę. Nauczyłam się tam perfekcyjnie manewrować. Miejsce ruszania pod górkę ma jeden cel- nauczyć ruszania pod górkę..Również nauczyłam się tego perfekcyjnie. Nie zrozumiem negatywnej opinii poniżej. Zdzisław jak i Radek zawsze mili i cierpliwi mimo moich 100 pytań. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2019)
Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z samochodem, a po kursie w "Sukcesie" zdałam egzamin za pierwszym razem! Świetna atmosfera, sympatyczni instruktorzy, którzy bardzo dobrze mnie nauczyli i rozwiali wszystkie wątpliwości dotyczące ruchu drogowego. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2019)
Dobra szkółka prawko zdane za 1. Mili instruktorzy, super atmosfera i co najważniejsze dobrze uczą
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
16

Powstańców Śląskich 210/218 53-140 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2019)
Polecam tą szkołę, dla każdego, kto chce się nauczyc solidnie i prawidłowo jeździć na motocyklu. Zajęcia na placu manewrowym wybiegają znacznie poza zakres wymagany do zdania egzaminu, pozwalają zrozumieć zasadę i sposób w jaki powinno się panować nad motocyklem podczas każdego manewru. Instruktorzy z dużym dystansem i poczuciem humoru, zawsze na spokojnie i wesoło wytłumaczą każdy aspekt ćwiczenia, dzięki temu czas spędzony z nimi to prawdziwa przyjemność (Pozdrawiam Radka, Oskara i Rafała) Ci ludzie naprawdę pasjonują się motocyklami i potrafią nie tylko przekazać wiedzę ale i zarazić tą pasją. Chyba nie napiszę niczego nowego, co przedmówcy , dlatego krótko i zwięźle: Cena za kurs: zawiera podstawienie motocykla na egzamin, dodatkową godzinę na rozgrzewkę przed egzaminem + bon na porządną kominiarkę (nie wspominając już o profesjonalnym szkoleniu)jest bardzo korzystna Nowe motocykle, na których zdajemy też egzamin. Jazda po mieście nie ogranicza się tylko do trasy egzaminacyjnej. (Jeździłem po mieście, za miastem w połączeniu z nauką pokonywania zakrętów) Dużo rozmaitych ćwiczeń na placu (jazda bez trzymanki, slalom/ósemka jedną ręką itd. itp sami zobaczycie :) Miła i przyjazna atmosfera Szkoła na czas kursu daje : kurtki motocyklowe, ochraniacze, kaski, kurtki przeciwdeszczowe jakby padało Szkola na egzamin zapewnia: w sumie to samo ale kask jest od WORD-u dzięki temu jesteśmy kompletnie i profesjonalnie ubrani na egzamin "Eskorta" do i z WORDU w dniu egzaminu Cóż tu dużo mówić. Dla mnie najelpszy wybór, jeżeli chcesz naprawdę nauczyć się jeździć a nie tylko zdać egzamin!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2018)
Zdecydowanie polecam Motoszkołę Wolski każdemu kto pragnie nauczyć się porządnej jazdy na motocyklu, również Paniom. Od samego początku instruktorzy przywiązują dużą wagę do poprawnej techniki jazdy, korygując najmniejsze niedociągnięcia dotyczące zarówno sylwetki jak i wyćwiczenia "dobrych" nawyków podczas jazdy. Profesjonalne podejście do kursantów i zaangażowanie w każdej godzinie zajęć procentuje potem na egzaminie. Duża zdawalność w pierwszym terminie jest tego najlepszy potwierdzeniem. Kurs zdecydowanie warty swojej ceny. Dużym plusem jest możliwość szkolenia się na nowym motocyklu oraz zdawania na nim egzaminu (bez dodatkowych kosztów)co daje zdecydowanie większą pewność siebie podczas egzaminu. Plusem jest także dodatkowa godzina jazdy przed samym egzaminem, podczas której można powtórzyć zadania na placu manewrowym a następnie przejechać motocyklem do WORD, tym samym podstawiając go na egzamin (oczywiście wraz z "obstawą" instruktora). Instruktorzy z dużym doświadczeniem i umiejętnym podejściem do kursantów sprawiają, że zajęcia przebiegają w pozytywnej atmosferze i o wiele łatwiej jest przyswoić nowe umiejętności. Przede wszystkim polecam Rafała Wolskiego i Wojtka Iwaniszyna, u których miałam przyjemność się szkolić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2017)
Niesamowita atmosfera, wspaniali instruktorzy, system działający bez zarzutu I nie tylko, pozwoliły mi zdać zarówno teoretyczny jak I praktyczny egzamin państwowy za pierwszym razem. Polecam szkołe Wolski I Gliga. Zrobiłam prawo jazdy w miesiąc :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Bardzo dobre podejście instruktorów do kursantów, zależy im kogo wypuszczają na ulicę potem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2017)
Szkołę Wolski & Gliga wybrałem na podstawie recenzji w internecie... i nie zawiodłem się. Zajęcia na kat. A były prowadzone wzorowo przez Rafała Wolskiego, instruktora z wielką pasją, a jednocześnie czynnego motocyklistę. Nie było ani jednej godziny, żeby pod opieką instruktora było więcej kursantów, zajęcia zawsze są prowadzone indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem instruktora, który udziela wielu cennych rad w trakcie. Myślę, że nauczyłem się nie tylko zdać egzamin (oczywiście za pierwszym razem), ale także jeździć na motocyklu, co z różnych zasłyszanych o innych szkołach jazdy opinii, nie jest wcale takie oczywiste. Dość wspomnieć, że w cenie kursu prócz zajęć, w których nie uczestniczą żadni inni kursanci, Szkoła podstawia swój motocykl na egzamin... a w zasadzie kursant sam go sobie podstawia :) A zanim to zrobi, to ma godzinną rozgrzewkę po placu i mieście! Kurs ukończyłem w całości w ciągu zaledwie miesiąca licząc od terminu pierwszych zajęć teoretycznych, a system rezerwacji online z podglądem całego grafiku instruktorów jest kapitalny! PS. Jeśli się wahasz czy warto zapłacić trochę więcej za kurs... zdecydowanie tak! A jeśli uważasz inaczej... to jest całkiem spora szansa, że i tak uściśniesz rękę Rafałowi na jazdach dodatkowych, na które przyjdziesz, żeby się nauczyć tego, czego w innej szkole cię nie nauczyli :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wolski & Gliga
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2019)
Polecam tą szkołę z całego serca wszystkim swoim znajomym. Świetna atmosfera, wykłady na podstawie filmów, profesjonalne podejście i ogromne zaangażowanie ze strony instruktorów. Pani Emilia mistrzostwo !!! Zdałam bez problemu za 1 razem. Umawianie jazd jest czasochłonne, ale kurs mimo to przebiega bardzo sprawnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2018)
witam ,polecam szkole jazdy na Gwareckiej , bardzo dobre podejscie do kandydata ,instruktor godny polecenia (Pan Janusz).Egzamin zdany za pierwszym razem.polecam!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2017)
Zdałam za 1 razem po ukończeniu kursu w tej szkole:)Wcześniej (8 lat temu)podchodziłam do egzaminu kilka razy.Pan Franciszek super wykłada teorię.Instruktorzy uczą pod egzamin.Jeździłam z czterema i każdy czegoś nowego mnie nauczył.Pan Janusz jest niesamowity:)Polecam tą szkołę w 100%. Dla mnie najlepsza we Wrocławiu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 17.05.2016)
Instruktorzy naprawdę bardzo mili i bardzo dobrze uczą ale umawianie się na jazdy jest bardzo utrudnione gdyż robi się to dzwoniąc to dziadka który mógłby już to sobie odpuścić. Jeżeli ktoś liczy na dobra naukę i nie zależy mu na czasie to polecam ale jeżeli ktoś chce szybko przejść przez kurs to radze poszukać innej szkoły.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2016)
Jak dla mnie szkoła godna polecenia ! Zdałam za pierwszym razem , polecił i mi ją brat ja polecam dalej znajomym . Instruktorzy mili, uczą czego trzeba , dla mnie jak najbardziej na TAK
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
18

Gwarecka 8/1L 54-134 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2019)
Cześć, polecam kurs prawa jazdy kategorii A w szkole ASTRA. Paweł dobrze mnie przygotował i zdałem za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2017)
Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Wykłady rzeczowe i z ciekawymi prezentacjami, dzięki którym łatwiej zapamiętać wszystkie informacje i zdać egzamin teoretyczny. Ponadto instruktorzy to świetni fachowcy - podchodzą indywidualnie do każdego kursanta przez co szkolenie jest efektywne. Szczerze polecam tym, którzy chcą nie tylko zdać egzaminy, ale być przede wszystkim świetnymi kierowcami.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2017)
Polecam p.Tadeusza ! Dzieki niemu zdałam za 1 razem egz :) zarówno teorie jak i praktykę. Ciekawie prowadzone wykłady przez pana Piotra :)) mila atmosfera i dobra cena :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2017)
Polecam! Profesjonalnie przeprowadzony kurs i świetne podejście pozwoliły mi zdać egzamin w Wordzie za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2017)
Szczerze polecam Pana Marka, najlepszy instruktor tylko dzięki niemu zdałam egzamin państwowy. Świetnie uczy i motywuje do nauki. Wykłady z Panem Piotrkiem rzeczowo i konkretnie. Dziękuje również Pani Ani z pomoc organizacje grafiku :)
19
Astra

Szybowcowa 5 54-130 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów. Miła atmosfera podczas zajęć teoretycznych i praktycznych. Wszystkie popełnione błędy spokojnie tłumaczone. Bardzo polecam tą szkołę!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Naprawdę przygotowuję do egzaminu i samodzielnej jazdy. Zdałem za drugim razem, ale tylko z powodu dużego stresu podczas 1 podejścia. Wykłady są ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Polecam każdemu, kto naprawdę chce się nauczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2017)
Dobrze przygotowują do egzaminu państwowego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2017)
Polecam tą szkołę bo naprawde warto.Teoria jak i praktyka przeprowadzona wzorcowo.Brawo dla instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2016)
zadowolona pod kazdym wzgledem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
20
Szkoła Jazdy Turbo

ul.Oficerska 3 53-331 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >