6 459

Ośrodków

260 340

Opinii

202 400

Zaufanych Opinii

7 809

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Wrocław

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Wrocław

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2499zł

Wyższa Szkoła Jazdy

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(97)

Więcej filtrów kursów
10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2019)
Polecam tą szkołę, dla każdego, kto chce się nauczyc solidnie i prawidłowo jeździć na motocyklu. Zajęcia na placu manewrowym wybiegają znacznie poza zakres wymagany do zdania egzaminu, pozwalają zrozumieć zasadę i sposób w jaki powinno się panować nad motocyklem podczas każdego manewru. Instruktorzy z dużym dystansem i poczuciem humoru, zawsze na spokojnie i wesoło wytłumaczą każdy aspekt ćwiczenia, dzięki temu czas spędzony z nimi to prawdziwa przyjemność (Pozdrawiam Radka, Oskara i Rafała) Ci ludzie naprawdę pasjonują się motocyklami i potrafią nie tylko przekazać wiedzę ale i zarazić tą pasją. Chyba nie napiszę niczego nowego, co przedmówcy , dlatego krótko i zwięźle: Cena za kurs: zawiera podstawienie motocykla na egzamin, dodatkową godzinę na rozgrzewkę przed egzaminem + bon na porządną kominiarkę (nie wspominając już o profesjonalnym szkoleniu)jest bardzo korzystna Nowe motocykle, na których zdajemy też egzamin. Jazda po mieście nie ogranicza się tylko do trasy egzaminacyjnej. (Jeździłem po mieście, za miastem w połączeniu z nauką pokonywania zakrętów) Dużo rozmaitych ćwiczeń na placu (jazda bez trzymanki, slalom/ósemka jedną ręką itd. itp sami zobaczycie :) Miła i przyjazna atmosfera Szkoła na czas kursu daje : kurtki motocyklowe, ochraniacze, kaski, kurtki przeciwdeszczowe jakby padało Szkola na egzamin zapewnia: w sumie to samo ale kask jest od WORD-u dzięki temu jesteśmy kompletnie i profesjonalnie ubrani na egzamin "Eskorta" do i z WORDU w dniu egzaminu Cóż tu dużo mówić. Dla mnie najelpszy wybór, jeżeli chcesz naprawdę nauczyć się jeździć a nie tylko zdać egzamin!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2018)
Zdecydowanie polecam Motoszkołę Wolski każdemu kto pragnie nauczyć się porządnej jazdy na motocyklu, również Paniom. Od samego początku instruktorzy przywiązują dużą wagę do poprawnej techniki jazdy, korygując najmniejsze niedociągnięcia dotyczące zarówno sylwetki jak i wyćwiczenia "dobrych" nawyków podczas jazdy. Profesjonalne podejście do kursantów i zaangażowanie w każdej godzinie zajęć procentuje potem na egzaminie. Duża zdawalność w pierwszym terminie jest tego najlepszy potwierdzeniem. Kurs zdecydowanie warty swojej ceny. Dużym plusem jest możliwość szkolenia się na nowym motocyklu oraz zdawania na nim egzaminu (bez dodatkowych kosztów)co daje zdecydowanie większą pewność siebie podczas egzaminu. Plusem jest także dodatkowa godzina jazdy przed samym egzaminem, podczas której można powtórzyć zadania na placu manewrowym a następnie przejechać motocyklem do WORD, tym samym podstawiając go na egzamin (oczywiście wraz z "obstawą" instruktora). Instruktorzy z dużym doświadczeniem i umiejętnym podejściem do kursantów sprawiają, że zajęcia przebiegają w pozytywnej atmosferze i o wiele łatwiej jest przyswoić nowe umiejętności. Przede wszystkim polecam Rafała Wolskiego i Wojtka Iwaniszyna, u których miałam przyjemność się szkolić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2017)
Niesamowita atmosfera, wspaniali instruktorzy, system działający bez zarzutu I nie tylko, pozwoliły mi zdać zarówno teoretyczny jak I praktyczny egzamin państwowy za pierwszym razem. Polecam szkołe Wolski I Gliga. Zrobiłam prawo jazdy w miesiąc :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 21.10.2017)
Bardzo dobre podejście instruktorów do kursantów, zależy im kogo wypuszczają na ulicę potem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2017)
Szkołę Wolski & Gliga wybrałem na podstawie recenzji w internecie... i nie zawiodłem się. Zajęcia na kat. A były prowadzone wzorowo przez Rafała Wolskiego, instruktora z wielką pasją, a jednocześnie czynnego motocyklistę. Nie było ani jednej godziny, żeby pod opieką instruktora było więcej kursantów, zajęcia zawsze są prowadzone indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem instruktora, który udziela wielu cennych rad w trakcie. Myślę, że nauczyłem się nie tylko zdać egzamin (oczywiście za pierwszym razem), ale także jeździć na motocyklu, co z różnych zasłyszanych o innych szkołach jazdy opinii, nie jest wcale takie oczywiste. Dość wspomnieć, że w cenie kursu prócz zajęć, w których nie uczestniczą żadni inni kursanci, Szkoła podstawia swój motocykl na egzamin... a w zasadzie kursant sam go sobie podstawia :) A zanim to zrobi, to ma godzinną rozgrzewkę po placu i mieście! Kurs ukończyłem w całości w ciągu zaledwie miesiąca licząc od terminu pierwszych zajęć teoretycznych, a system rezerwacji online z podglądem całego grafiku instruktorów jest kapitalny! PS. Jeśli się wahasz czy warto zapłacić trochę więcej za kurs... zdecydowanie tak! A jeśli uważasz inaczej... to jest całkiem spora szansa, że i tak uściśniesz rękę Rafałowi na jazdach dodatkowych, na które przyjdziesz, żeby się nauczyć tego, czego w innej szkole cię nie nauczyli :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
21
Szkoła Jazdy WOLSKI

ul. Krucza 49 53-410 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

20 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2022)
Paweł najlepszy nauczyciel,konkretny nie uczy na pamięć,miły i z całego serca polecam !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2022)
Polecam z całego serca, super sposób przekazywania wiedzy, pan Paweł bardzo cierpliwy, widać, że zna się na rzeczy, egzamin zdany za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2021)
Polecam bardzo dobra szkola jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2021)
Powiedzieć, że to profesjonaliści, to jak nie powiedzieć nic. Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu! Paweł to instruktor z powołania, pasjonat. Do tego potrafi przekazać swoją wiedzę, a nauka przebiega w świetnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru i polecam tę szkołę wszystkim, którzy dopiero zaczynają przygodę z prowadzeniem pojazdów, jak również i tym, którzy pragną udoskonalić swoje umiejętności. Traficie w dobre ręce i nauczycie się, jak prowadzić samochód w sposób przyjemny dla Was i bezpieczny także dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dobra cena, uczciwość i przede wszystkim skuteczna nauka - ja zdecydowanie polecam :) Prawko zdane za drugim podejściem, za pierwszym zjadł mnie stres ;) Kursantka Pojda Zuzanna
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2021)
Uczył mnie Pan Paweł (syn) . W sposób jasny i klarowny przekazuje wiedzę, konkretnie i na temat (nie pitoli od rzeczy), uczciwy. Warto wydać te 10/20zl więcej za godzinę u Pana Pawła. Zdany egzamin państwowy za 1 razem. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
22
Ośrodek Szkolenia Kierowców MACIEJ SZCZOTKA & SYN

KIEŁCZOWSKA 43 i ŁOWIECKA 9Łowiecka 9 , 51-315 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2020)
Na wstępie pragnę bardzo serdecznie pozdrowić i podziękować wszystkim Panom i Pani Emilii za pełen profesjonalizm. Szkoła nauki jazdy na gwareckiej to szkoła, gdzie nie tylko nauczyłam się jeździć, ale dobro bijące od tych Panów i Pani Emili sprawiło że przestałam się bać jazdy autem. Pan Franciszek, Pan Bogumił, Pan Feliks i Pani Emilia oraz Pan Janusz nauczyli mnie bezpiecznej jazdy. Polecam wspaniała szkoła, przede wszystkim to wspaniali ludzie co tworzą szkole nauki jazdy na gwareckiej. Proszę mi wierzyć , że gdyby nie dobroć i pełen profesjonalizm Panów i Pani nigdy nie zdałabym egzaminu na prawo jazdy. Jeżeli jeszcze raz by mi przyszło uczyć się jeździć każde pieniądze bym wydała aby móc korzystać z rad oraz nauki od tej szkoly. Polecam cudowni ludzie tworzą wspaniałą szkołę. I największy laik przy nich jest w stanie się nauczyć prawidłowo jeździć. Jestem tego przykładem. Paraliż przed jazda, strach. Trafiłam na wspaniałych ludzi którzy TWORZĄ SZKOLE NAUKI JAZDY ???? Pzdr Madzia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2019)
Polecam tą szkołę z całego serca wszystkim swoim znajomym. Świetna atmosfera, wykłady na podstawie filmów, profesjonalne podejście i ogromne zaangażowanie ze strony instruktorów. Pani Emilia mistrzostwo !!! Zdałam bez problemu za 1 razem. Umawianie jazd jest czasochłonne, ale kurs mimo to przebiega bardzo sprawnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2018)
witam ,polecam szkole jazdy na Gwareckiej , bardzo dobre podejscie do kandydata ,instruktor godny polecenia (Pan Janusz).Egzamin zdany za pierwszym razem.polecam!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2017)
Zdałam za 1 razem po ukończeniu kursu w tej szkole:)Wcześniej (8 lat temu)podchodziłam do egzaminu kilka razy.Pan Franciszek super wykłada teorię.Instruktorzy uczą pod egzamin.Jeździłam z czterema i każdy czegoś nowego mnie nauczył.Pan Janusz jest niesamowity:)Polecam tą szkołę w 100%. Dla mnie najlepsza we Wrocławiu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 17.05.2016)
Instruktorzy naprawdę bardzo mili i bardzo dobrze uczą ale umawianie się na jazdy jest bardzo utrudnione gdyż robi się to dzwoniąc to dziadka który mógłby już to sobie odpuścić. Jeżeli ktoś liczy na dobra naukę i nie zależy mu na czasie to polecam ale jeżeli ktoś chce szybko przejść przez kurs to radze poszukać innej szkoły.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
23

Gwarecka 8/1L 54-134 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2023)
Polecam serdecznie ośrodek, robiłem kurs na kat C oraz na kat CE, obydwa egzaminy zdane za pierwszym razem. Kwalifikacje zawodowa również robiłem w OSK Koszela i również zdane za pierwszym razem. Bardzo fajny równy plac manewrowy, chyba najlepszy we Wrocławiu, instruktorzy doswiadczeni i kompetentni, potrafią też pożartować, a obsługa w biurze jest na najwyższym poziomie. Pani zawsze miła i uśmiechnięta, a do tego zna odpowiedzi na chyba każde pytanie związane z tematyką prawa jazdy i związanych z tym formalności wszelkiej maści.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2023)
Polecam po długiej przerwie zdane za pierwszym razem c+e . instruktor pełna profeska.
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.03.2023)
Świetne przygotowanie do egzaminów C i CE. Rewelacyjny instruktor!!! Wcześniej robiłem w OSK Koszela prawko BE, ale z innym instruktorem i trafiłem z sentymentu ponownie i był to bardzo trafiony wybór. MANiek w super stanie i czyściutki, pachnący :) Wszystko zdane przy pierwszym razie w WORD a kursy w fajnej i bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśnione bardzo dokładnie, dlatego polecam ze szczerego serca OSK Koszela wszystkim znajomym. I nieznajomym też :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2021)
Kategoria B zdana przy pierwszym podejściu! Cóż za wspaniałe uczucie :) Dziękuję instruktorowi prowadzącemu i egzaminującemu oraz pracownikom biurowym za ułatwienie mi tego procesu na każdym kroku - bez tego człowiek by zginął, albo odpuścił w połowie drogi :p Dlatego duże polecanko :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2021)
Wiele lat temu zrobiłem w tym ośrodku przyczepkę do B i zdałem wtedy za pierwszym razem. Teraz wróciłem na C i E a przy okazji na motor, też wszystko zdane za pierwszym razem, ale najlepsze było to, jak ustawili grafik, żebym mógł w ciągu jednego dnia zrobić jazdy na CE i A. Kursy szyte na miarę bo dopasowane indywidualnie do kierowcy a to ważne w dzisiejszym czasach. Polecanko jeśli ktoś się zastanawia! Można wybrać tylko jedną kategorię poniżej, ale ja robiłem E/B, C, E/C i A.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
24
Ośrodek Szkolenia Kierowców Koszela

Buforowa 119Buforowa 119, 52-131 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2021)
Najlepsza szkoła na świecie, polecam każdemu. Instruktor fantastyczny, atmosfera nie do przebicia :) wszystko sprawnie poszło, na każdym etapie miałam wsparcie, nie było żadnych komplikacji... No i zdane, a to najważniejsze !!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów. Miła atmosfera podczas zajęć teoretycznych i praktycznych. Wszystkie popełnione błędy spokojnie tłumaczone. Bardzo polecam tą szkołę!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Naprawdę przygotowuję do egzaminu i samodzielnej jazdy. Zdałem za drugim razem, ale tylko z powodu dużego stresu podczas 1 podejścia. Wykłady są ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Polecam każdemu, kto naprawdę chce się nauczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2017)
Dobrze przygotowują do egzaminu państwowego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2017)
Polecam tą szkołę bo naprawde warto.Teoria jak i praktyka przeprowadzona wzorcowo.Brawo dla instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
25
Szkoła Jazdy Turbo

ul.Oficerska 3 53-331 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2021)
Dobry Wieczór Serdecznie dziękuję za naukę Jazdy z mojim nauczycielem Panem Jerzym jest wspaniałym nauczycielem cierpliwymi rzetelnymi i potrafi nauczyc każdego laika polecam naprawdę nie pożałujecie pozdrawiam serdecznie Agnieszka P.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2021)
Bardzo zachęcam do zrobienia prawa jazdy w tej szkole.Jest wyjątkowa gdyż tworzą ją wyjątkowi ludzie, których cechuje wysoki profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwe podejście do kursanta. Rodzinna atmosfera jest zasługą pani Basi, która jest doskonałym logistykiem. Z niezwykłą cierpliwością i dokładnością stara się w miarę możliwości dopasować dla każdego dogodne godziny jazdy- Dziękuję bardzo. A teraz trochę o instruktorach. Pan Daniel -niesamowity człowiek, rewelacyjny wykładowca, potrafił tak przejrzyście i obrazowo wytłumaczyć teorię, że egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem z maksymalną ilością punktów 74/74.-Dziękuję bardzo. Naukę jazdy miałam z instruktorem panem Robertem - którego cechuje wysoka kultura i wysoki profesjonalizm. Wprowadził mnie w tajniki kierowania samochodem, wykonywanie różnych manewrów i zachowania na drodze.Chociaż po jazdach ze mną przybyło mu trochę siwych włosów to nigdy nie zwątpił w to, że będzie ze mnie dobry kierowca- Dziękuję bardzo.Jazdy doszkalające miałam z instruktorem panem Jurkiem-doskonały praktyk, który doprowadził do perfekcji te rzeczy , które u mnie jeszcze kulały. A przede wszystkim nauczył jak pokonać łuk na placu manewrowym-Dziękuję bardzo. Instruktor pan Józef-przemiły człowiek. Nie miałam okazji z nim jeździć ale serdeczność, dobre słowo którym mnie obdarzał czyniły cuda. To on zawsze dodawał mi otuchy i wierzył we mnie- Dziękuję bardzo. I na końcu wisieńka na torcie- kierownik pan Roman Gawlik.Człowiek pogodny, zaangażowany który interesuje się kursantami. To on mi powiedział, że należy się rozwijać na naukę nigdy nie jest za późno- Dziękuję bardzo.Kochani to dzieki Wam , dzisiaj zdałam prawo jazdy.Spełniłam swoje marzeniu w wieku ......dziesiąt lat. Dziękuje dziękuję, dziękuję- jesteście wspaniali. Spędziłam w Waszym towarzystwie cudowne chwile. Zdzisława Zając
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2017)
Polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Gawlik Jan we Wrocławiu. Jest to wspaniała szkoła, nie tylko ze względu na fantastyczne przygotowanie merytoryczne, ale również ze względu na dobrą organizację pracy –bardzo miła i bezproblemowa współpraca z panią w recepcji. Zajęcia teoretyczne prowadzi Pan Daniel, co jest wielkim atutem. Jest to człowiek doświadczony, z ogromną wiedzą i fantastyczną umiejętnością przekazywania wiadomości. Zajęcia teoretyczne to coś, co szkoda byłoby ominąć. Nie mogłam zrozumieć dlaczego wszyscy narzekają na prowadzenie teorii w innych szkołach, tutaj było to czystą przyjemnością. Wszystko po kolei, z definicjami (co okazywało się niezwykle przydatne), ciekawymi przykładami i zaskakującymi sytuacjami na drodze. Miałam niezwykłe szczęście być również kursantką Pana Daniela. Każda jazda to nowe zadanie, ćwiczenie manewrów i wyłapywanie trudnych elementów na drogach we Wrocławiu. Pan Daniel pracował również jako egzaminator w Ośrodku Ruchu Drogowego, dlatego wie na co zwracać uwagę przy jeździe. Oprócz tego jazdy to nie tylko wymiana zdań dotyczących tego gdzie mam jechać, da się z Panem Danielem zaprzyjaźnić. Na kolejną jazdę czeka się raczej jak na spotkanie z przyjacielem –oczywiście dobrym i profesjonalnym przyjacielem, który zwraca mimo wszystko uwagę na naszą technikę jazdy. Wszystko odbywało się punktualnie, zgodnie z planem jazd. Instruktor szanuje czas kursanta i rozumie jego wymagania. Zdałam za trzecim razem tylko przez własną nieuwagę (manewry były świetnie przećwiczone, dwa poprzednie razy bez problemu wyjechałam z placu). Moim problemem było wymuszanie pierwszeństwa. Na egzaminie musiałam po prostu bardzo uważać i nie spieszyć się - to było kluczem do sukcesu. Nie wybrałabym inaczej, nie tylko ze względu na korzystną ofertę cenową, ale również profesjonalne podejście i dobrą atmosferę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2016)
Świetna szkoła jazdy. Wykłady były bardzo ciekawe. Materiał został wytłumaczony w prosty i zrozumiały sposób. Jazdy miałam z panem Danielem i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam jazdy z panem Danielem, ponieważ potrafi spokojnie wszystko wytłumaczyć. Często zamiast tylko mówić, pozwalał mi na praktyce dowiedzieć się, co się stanie, jeśli zrobię to albo tamto. Bez problemu zdałam egzamin w WORDie za pierwszym razem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2016)
Polecam szkołę jazdy Gawlik, bardzo dobra atmosfera, z przyjemnością chodziłam na zajęcia teoretyczne i praktyczne, które były ciekawie prowadzone. Jeździłam z Panem Krzysztofem, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, bardzo się w nią angażuje i stara się, aby kursanci jak najwięcej się nauczyli. Dodatkowo ma ogormną cierpliwość i jest instruktorem z powołania, który pokazuje, że niemożliwe staje się możliwe przy odrobinie dobrej woli
26
Nauka Jazdy Gawlik

ul. Łagiewnicka 5/7 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, C

17 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2023)
Polecam tą szkołę, a także instruktora Pana Marka. Wszystko było bardzo dobrze wytłumaczone, każdy błąd bez nerwów zaakceptowany i poprawiony. Lekcje w miłej i spokojnej atmosferze) zawsze są do dyspozycji, w każdym czasie) Bardzo się cieszę że wybrałam ta szkołę)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2022)
Gorąco polecam instruktora nauki jazdy Pana Marka. To profesjonalsita w każdym calu, wymagający ale cierpliwy. Jest to osoba z powołania, każdy najmniejszy błąd tłumaczy od podstaw i koryguje go. Dowodem jest zdany egzamin. Egzaminator oświadczył, że nie ma żadnych wątpliwości, wynik egzaminu POZYTYWNY. Bardzo dziękuję za porządne przygotowanie do egzaminu, który zdałam bezbłędnie. Co również jazdy odbywały się w miłej atmosferze, na początku odczuwałam wiele stresu i nerwów ( spowodowane to było z ex instruktorem) jednak pozytywne zachowanie i sympatyczne nastawienie do drugiej osoby ze strony Pana Marka dało mi dużo spokoju, wiary w siebie i uśmiechu podczas jazd. Jestem mega zadowolona, za co jeszcze raz dziękuję. Pozdrowienia dla Pani z Biura. Sylwia
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2022)
Jestem bardzo zadowolona:) Podejściem do kursanta, zrozumienie każdej sytuacji. Wielkie dziękuje instruktorowi Panu Markowi. Każda jazda była po centrum Wrocławia:) Zdałam teorie z pierwszego razu, praktykę z 2. Dziękuje i polecam♥️♥️♥️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2022)
Profesjonalny i cierpliwy instruktor. Super babeczka, która tam ogarnia i umawia. Mega sympatyczna:) Zdałam za pierwszym razem! Cieszę się z wyboru tej szkoły i polecam wszystkim!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2022)
Bardzo gorąco polecam tą szkołe jazdy,instruktorzy rewelacyjnie.Jestem szczęśliwa zdałam za pierwszym razem.Dziekuje i Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
27
Szkoła Jazdy Astra

Szybowcowa 5 54-130 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2023)
Brakuje słów, by opisać co dziś czułam otrzymując wynik pozytywny egzaminu praktycznego:-) Moja przygoda z prawem jazdy, choć trudna i z wieloma przeszkodami, ale zakończyła się sukcesem za co bardzo dziękuję mojemu instruktorowi Panu Bogdanowi!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2023)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Pani Wiola z która jeździłem, wie co robi, ma dobre podejście do kursanta, godziny jazd bardzo elastyczne dostosowane pod kursanta. Egzamin teoretyczny zdany za 1 i na następny dzień zdana praktyka. Polecam ta szkołe z całego serca!????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2023)
Dzisiaj zdałam egzamin praktyczny w WORDZIE po przerwie dwuletniej ! Instruktorzy naprawdę pomagają wszystkiego się nauczyć i poczuć się pewnie na drodze! Z tym akurat miałam problem. POLECAM OSK KRUK!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 21.02.2023)
Bardzo słaba szkoła jazdy. Instruktor w ogóle ze mną nie ćwiczył jazdy do przodu na wzniesieniu na kursie. Przećwiczył ze mną ten manewr dopiero na lekcji dodatkowej gdy mu powiedziałem, że tego nie ćwiczyliśmy. Jeśli chce się wyjechać z placu manewrowego na egzaminie- TRZEBA UMIEĆ TEN MANEWR. Jak ktoś chce oblać egzamin już na placu manewrowym to może zapisać się do tej szkoły. O tym jaki jest stosunek szkoły do ich kursantów świadczy właściciel szkoły, który pod nieprzychylną opinią kursantki napisał, że ,,Bierzemy pod uwagę podjęcie prawnych kroków. '' za to, że rzekomo kłamie na temat szkoły. Pani ta napisała ,,Jedzenie kanapek i siedzenie na telefonie podczas jazd kursanta to absolutny standard w tej szkole.'' To jest prawda. Mój instruktor jadł kilka razy. Na pewnej jeździe kazał mi się zatrzymać przed żabką na ulicy cedrowej i wrócił z kawałkiem pieczywa, które następnie jadł w czasie jazdy. Straciłem przez to kilka minut jazdy. W innych sytuacjach zdarzało się, że jadł coś chrupkiego. TELEFON- mój instruktor używał go na każdej lekcji. Nie cały czas, ale przez sporą część czasu. Jeśli ktoś tu kłamie to właściciel szkoły, który chce samych przychylnych opinii, a nie kursantka... Jazdy są zwykle po 1,5h, zdarza się po 1h. Ale to jest czas NA PAPIERZE. Ja tylko raz przejechałem pełne 1,5h co do minuty, reszta jazd to były jazdy kończące się 10 minut wcześniej, czasami zdarzało się 15. Pełnych 30h nie przejeździ się na kursie w tej szkole. Ponadto traciłem czas jazdy na sprawach instruktora- dwa razy. Raz kazał mi się zatrzymać przy parkingu przy Centrum Handlowym Gaj, bo musiał coś w nim załatwić. Nie było go ok.10 minut. Drugi raz- przy Ferio Gaj- nie było go 5 minut. Instruktor, gdy zaczynałem jeździć nie miał dużo cierpliwości. Co prawda nie obrażał, nie wyzywał, ale zdarzało mu się przeklinać i krzyczeć gdy coś nie wychodzi. Trochę złe podejście do osoby która spędza pierwsze godziny za kółkiem i musi się przyswoić do samochodu. NIE POLECAM NIKOMU TEJ SZKOŁY!!! Gdybym łaskawie nie przypomniał instruktorowi, że istnieje taki manewr jak RUSZANIE Z MIEJSCA DO PRZODU NA WZNIESIENIU, to oblałbym egzamin już na placu manewrowym!!! Obowiązkiem instruktora jest nauczyć wszystko to co jest na egzaminie, szczególnie na placu manewrowym!!! To jest podstawowy manewr w samochodzie- to tak jakby nie nauczyć pilota lądować, albo dziecka w podstawówce dodawać, czytać i pisać. Można podać w wątpliwość czy szkole zależy na tym by kursanci zdali dobrze egzamin. Raczej zależy im na pieniądzach. Bardzo dużo ignorancji i lekceważenia ze strony instruktora, który nie chciał nauczyć podstawowego manewru na egzaminie, ponieważ trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce i przypomnieć mu tego czego nie robiliśmy. Być może naiwnie myślał, że obleję egzamin na placu manewrowym i później do niego wrócę na lekcje dodatkowe. Jak widać LICZY SIĘ KASA. Wszyscy moi znajomi (robili w innych szkołach) mieli ten manewr na kursie, a nie dopiero na jeździe dodatkowej. Jak widać wszystkie inne szkoły są lepsze. NIE ZAPISUJCIE SIĘ NA KURS ANI NIE BIERZCIE LEKCJI DODATKOWYCH W TEJ SZKOLE!!! TO NAJGORSZA SZKOŁA W MIEŚCIE. Gdybym mógł to dałbym zero gwiazdek, bo TA SZKOŁA JEST ZEREM!!!Absurdem są ciągle te same jazdy- nie było dnia w którym nie byłem na Klimasa i Ziębickiej, często byłem w tym terenie po 3 razy na jazdę. Przy znaku STOP przy wyjeździe z placu manewrowego WORD byłem z przynajmniej 100 razy!!! Praktycznie codziennie zjeżdżałem z wiaduktu na krakowską, gdzie następnie jechałem na Brochów- jeździliśmy w okolicy Cedrowej i Warszawskiej. Na Hubach (okolice kamiennej, gajowej, glinianej) byłem zaledwie 2 razy. Tak samo na rondzie za wiaduktem na bardzkiej- 2 razy. Wystarczy spojrzeć w jakich granicach jest strefa egzaminacyjna- to co przejechałem na kursie to część tej strefy, były jedynie sporadyczne wypady w inne miejsca. W szkole jest mało wolnych terminów, kurs u mnie trwał długo- od lipca do listopada Ponadto instruktor kilka razy pierdział w samochodzie, co tylko świadczy o jego kulturze osobistej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
słaby
(ocena z dnia 16.11.2020)
Kurs trwa bardzo długo ze względu na problemy z umawianiem jazd. Instruktor nawet nie wspomniał synowi o ruszaniu na wzniesieniu (!?!) - dobrze, że go spytałem o to przed egzaminem.
28
OSK Kruk

ul. Armii Krajowej 48 50-541 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A po A2, A2, A2 po A1, B po B1, B

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2018)
Pani Instruktor oprócz całej powagi i koniecznej dyscypliny podczas lekcji jazdy, czyniła to cierpliwie i właśnie z uśmiechem. Od początku kursu była stworzona atmosfera aby prowadzenie pojazdu sprawiało mi również przyjemność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2017)
POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2016)
Polecam, bo naprawdę warto. Doskonałe przygotowanie praktyczne i teoretyczne. Startowałem od "zera" a zdałem za 1 razem. Polecam szkołę każdej osobie szukającej dobrej nauki jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2015)
Jest mega tanio, nie trzeba wykupować dodatkowych jazd, nauczyłem się wszystkiego i zdałem za pierwszym razem. Szczerze polecam i pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
29

Grabiszyńska 279 53-234 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2023)
Szkoła solidnie przygotowuje do egzaminu. Pan Artur to doswiadczony instruktor.Egzamin zdany za pierwszym razem i to w innym mieście(oczywiście po 4h jazdy doszkalającej żeby zapoznać się ze strefą)bo we Wrocławiu były pandemiczne kolejki do egzaminów. Szkołę poleciłem kumplowi i również zdał za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2023)
W kilka dodatkowych godzin po szkoleniu w innej szkole warto zainwestować.. Bardzo dobra komunikacja, instruktor Artur stwarza dobrą i pozytywną atmosferę do jazdy, spokój się udziela, a jazda to przyjemność. Polecam na 100%
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.11.2019)
Bardzo profesjonalna szkoła jazdy, Pan Artur - znakomity instruktor ze świetnym podejściem do kursanta. Nie miałem żadnych problemów z umawianiem się regularnie na jazdy. Zdałem egzamin za pierwszym razem w dużej mierze polegając na wskazówkach i wiedzy przekazanej mi podczas kursu. Zdecydowanie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 21.10.2018)
Ogólnie polecam szkołę pomimo małej kadry i 'marki'. Zajęcia odbywają się w bardzo dobrej atmosferze oraz dobrze przygotowują do egzaminu i nie tylko. Jedynym minusem można powiedzieć że było skracanie czasu jazd: zaczynały się do około 5 min po czasie a kończyły zawsze minimum 5 min do 10 minut przed czasem, czyli przez 15 spotkań powiedzmy że uciekło tak naprawdę spokojnie z 2 godziny jazd... przed egzaminem dokupiłem dodatkowe 3h i egzamin zdałem za pierwszym razem. Podsumowując serdecznie polecam z jednym małym minusem opisanym powyżej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
30

pl. Orląt Lwowskich 2a (przy dworcu Świebodzkim) 54-152 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Wrocław znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego i leży nad rzeką Odrą. Jest to czwarte pod względem ludności miasto w Polsce. Przebiegają przez nie drogi europejskie, krajowe i wojewódzkie.

We Wrocławiu skumulowana jest duża liczba szkół jazdy, których celem jest nauka przyszłych kierowców prowadzenia pojazdów. Ośrodki przygotowują też kursantów do egzaminów państwowych na prawo jazdy z części teoretycznej i praktycznej. Wśród nich znajdziemy szkoły jazdy, które są chętnie polecane są przez byłych już kursantów, co przekłada się na ich popularność, która przyciąga kolejnych zainteresowanych. Na opinii jednej osoby nie można wyrabiać sobie zdania na temat danego ośrodka, dlatego stworzyliśmy miejsce w Internecie, gdzie byli kursanci z całej Polski mogą podzielić się swoimi doświadczeniami na temat danej szkoły jazdy i instruktorów, to miejsce to SuperPrawoJazdy!

Z myślą o wszystkich przyszłych kursantach, stworzyliśmy na naszym portalu ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny na drodze do zdobycia prawa jazdy jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy. Warto pamiętać, że miejsce, gdzie kurs robili członkowie naszej rodziny może już być zamknięte lub zmieniła się kadra instruktorów i zmiana ta nie wyszła szkole na dobre. Właśnie dlatego warto sprawdzić rzetelne oraz aktualne opinie na temat danego ośrodka.

To rozwiązanie powoduje, że możecie sprawdzić i przeanalizować każdą szkołę na terenie swojej miejscowości, a co najważniejsze zapoznacie się z prawdziwymi opiniami byłych klientów, którzy korzystali z usług danej szkoły jazdy. Skorzystanie z naszego portalu to rozwiązanie, które daje dużą pewność, że podejmie się słuszną decyzję.