6 101

Ośrodków

172 728

Opinii

124 054

Zaufanych Opinii

5 282

Kuponów rabatowych

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (110)

25 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2020)
Polecam serdecznie instruktora Pana Andrzeja Białka. Świetne podejście do kursanta. Wszystko tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób, jeśli widzi, że masz z czymś problem poświęca więcej czasu na dane zaganienie, tłumaczy i ćwiczy z tobą jeszcze raz. Zdałam za pierwszym razem co potwierdza to jakim jest świetnym instruktorem. Dziękuję!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2020)
Specjalne podziękowania dla pana Zbigniewa Olejniczaka za anielską cierpliwość. Bardzo dziękuję za poświęcony czas! Polecam każdemu, kto chce być profesjonalnie przygotowany do egzaminu. Agnieszka Werenska
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.12.2019)
Zdecydowanie na pochwałę zasługuje Pan Andrzej Białek. Jest to instruktor kompetentny, cierpliwy oraz obdarzony umiejętnością przekazywania wiedzy. Pan Andrzej potrafi nauczyć nie tylko tak, aby zdać egzamin na prawo jazdy, ale również by poradzić sobie w trudnych i codziennych sytuacjach na drodze. Niewielu moich znajomych, którzy rozpoczęli naukę jazdy (w Akademii Dobrej Jazdy i nie tylko) mają pozytywną opinię na temat swoich instruktorów. Ja natomiast jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru i wszystkim, którzy planują zapisać się na kurs prawa jazdy w ADJ polecam Pana Andrzeja. Najlepszym dowodem na jego skuteczność jest fakt, że za pierwszym podejściem udało mi się zdać egzamin państwowy, a dzięki jazdom z Panem Andrzejem, jego wiedzy i doświadczeniu, uważam, że egzamin ten był naprawdę łatwy i niczym mnie nie zaskoczył :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2019)
Kurs przebiegł szybko i przyjemnie. Najnudniejsze okazały się wykłady, ze względu na to, że były prowadzone bardzo powoli i była tam przedstawiane podstawowe rzeczy, o których ja wiedziałam. Dobry kurs dla osób słabo orientujących się na drogach. Wszystkie informacje zapamiętuje się na samym kursie, dzięki temu że są prowadzone powoli. Najciekawszym elementem kursu teoretycznego są zajęcia z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM, który omawia najważniejsze rzeczy potrzebne podczas pierwszej pomocy dla osób najmłodszych jak i tych starszych. Najciekawszym, bezstresowym i przyjemnym elementem kursu jest kurs praktyczny z Panem ANDRZEJEM BIAŁKIEM. Instruktor z powołania, nigdy nikogo nie ocenia, pomaga w opanowaniu naszych cech charakteru za kierownicą (jestem osobą bardzo nerwową, wykonującą rzeczy w bardzo szybkim tempie). W razie jakichś problemów z przesuwaniem jazd szuka najlepszego rozwiązania, nie zostawia nas samym sobie a przy tym jego rozwiązania są zawsze korzystne dla kursanta. W razie jakichś trudności związanych ze szkoleniem wyszukuje najlepszych rozwiązań dla danej osoby. Dodatkowo po każdych jazdach Pan Andrzej prowadzi z nami indywidualną rozmowę o tym, co byśmy chcieli jeszcze potrenować, w czym czujemy się mocni a w czym słabi, dodatkowo omawia z nami każdy błędnie wykonany element podczas danej jazdy. Pan Andrzej nie krzyczy na kursantów i opanowuje nasze emocje, pyta czy chcemy jakiś element powtarzać kilkukrotnie, czy wolimy wykonać go jednorazowo na każdych jazdach, podpasuje się pod wymagania kursanta. Z CAŁYM SERCEM POLECAM PANA ANDRZEJA. Z nim nie jest straszne nawet tak wielkie miasto jak Wrocław.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2019)
Świetne przygotowanie od początku do końca, instruktor Artur z powołania, potrafi przygotować do jazdy na i poza miastem w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
21
Akademia Dobrej Jazdy

Sienkiewicza 128ul. Bierutowska 1A, 50-340 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

24 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Dobra szkoła jazdy !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2019)
Bardzo fajna szkoła. Miła atmosfera. Dogodne terminy. Gorąco polecam jazdy z panem Leszkiem. Uśmiechnięty, pozytywny człowiek. Dla mnie prowadzenie auta wiązało się z dużym stresem. Dopiero po jazdach z p.Leszkiem zaczęłam wierzyć w siebie za kółkiem. Mimo moich błędów podczas jazd pan Leszek wykazał się spokojem, ogromną cierpliwością i profesjonalizmem. W jego towarzystwie czułam się bezpiecznie i komfortowo. Nigdy nie krytykował. Spokojnie tłumaczył i powtarzał ze mną manewry po 10x (to się nazywa cierpliwość) i nauczył mnie jeździć. Dziękuję. Kasia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2019)
W tej szkole zdasz egzamin wewnętrzny, tylko jeżeli twoja jazda jest naprawdę bezpieczna i wyćwiczona prawie na maksa. I to jest bardzo dobrze:). Bo jak zdasz wewnętrzny, jesteś na 100% pewny, że egzamin w WORD nie będzie dla ciebie przeszkodą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
dobry
(ocena z dnia 22.01.2019)
Szkołę manewr mogę polecić ze względu na jedną osobę która tam pracuje. Instruktor Pan Edward bo o nim mowa jest nieoceniony. Dzięki Edwardowi zdałem C i CE za pierwszym razem. Wyrazy szacunku dla tego Pana. Podsumowując jeśli chcesz się porządnie przygotować do egzaminu I podchodzić do niego bez stresu o tylko z Edwardem Golikiem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2019)
Witam nie wiem na co liczyli ci co tak źle piszą o osk manewr ja co prawda zdałem za trzecim razem ale to dla tego że się nie uczyłem na kwalifikacje,Mam wielu znajomych co robili prawko u Pani Joli i Pana Marka wszyscy zdali za pierwszym razem i nie przepłacali jak już to ktoś napisał po prostu zasada jest jedną trzeba się uczyć A nie liczyć na to że może się uda zdać egzamin.Szczerze to polecam osk manewr i pozdrawiam ekipę tam pracującą oraz szefostwo DZIEKUJE
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
22
Manewr. Nauka jazdy

Kromera 17Ziębicka 32, Sołtysowicka 27, 51-163 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C1, D, B+E, C+E

15 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2019)
Po jazdach u Pana Macieja od razu zdałam! Polecam - spokojna atmosfera i rzetelne przedstawianie zagadnień
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2019)
Do szkoły pana Macieja zapisałem się po kilku latach gdy nie zdałem dwukrotnie egzaminu. Tutaj wszystkiego uczyłem się od początku. Kursy teoretyczne są ciekawe ponieważ nie polegają na ścisłym trzymaniu się tematu i przeglądaniu slajd po slajdzie, a na wytłumaczeniu co w danym aspekcie jazdy jest ważne z przytoczeniem doświadczeń z jazd z kursantami. Jazdy z panem Pawłem były w swobodnej atmosferze, dużo się tam nauczyłem swobody i dokładności w jeździe. Paweł tłumaczy dokładnie i przerabia błędy po kilka razy aby je wyeliminować. Pan Maciej to doświadczony fachowiec, przed egzaminem głównie z nim jeździłem. Poprawia błędy i uczy dynamicznej jazdy. Zwraca bardzo uwagę na patrzenie daleko przed siebie, aby przeanalizować sytuację na drodze i wcześniej się przygotować. Zdałem i nie żałuje wydanych pieniędzy nawet na dodatkowe jazdy, ponieważ wiem że nie były to zmarnowane pieniądze i pewnie każdy tak pomyśli jak już sam siądzie za kierownicę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 19.02.2019)
W ogóle nie polecam tej szkoły. Nie uczy wszystkich rzeczy w ciagu kursu, tylko każe dokupywać kolejne 10h jazd. Jazdy trwają zazwyczaj min 10 min krócej. Instruktorzy załatwiają również własne sprawy prywatne w czasie jazdy, wiec kolejne 10 min w plecy. Naprawdę nie wiem skąd tutaj są dobre opinie. Szkoda czasu na te szkołe jazdy i wydawania pieniędzy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2018)
Trafiłam do tej szkoły z polecenia, po tym jak w poprzedniej nie zdałam egzaminu praktycznego 4 razy. Chciałam sprawdzić co robię źle bo każdy kolejny egzamin wywoływał u mnie większy stres i nakręcałam się. Po jeździe w P. Maciejem i jego synem dotarło mnie mnie, że Instruktor w poprzedniej szkole "uczył mnie" sztucznie do egzaminu, jeździliśmy tylko po strefie, łuk robiłam też na obroty kierownicy, który nie wymaga myślenia. U "Szczotki i Syna" bardzo się starali mnie "poprawić" korygować moje złe nawyki zaszczepione przez poprzedniego "Nauczyciela", podnieść psychicznie (po paru godzinach z nimi to było problemem). Jeździłam po całym Wrocławiu (w strefie byłam może ze 2 razy), jazdy miałam bardzo często nie- jak u poprzednika 2 h w tygodniu. Fajne też było to że jeździłam i z Panem Macieje i Pawłem bo każdy z nich patrzył na mnie innym okiem:) W końcu udało się- zdałam egzamin za 2 razem i to tylko dlatego, że za 1 zjadł mnie stres i wyłączyłam myślenie;):):) Serdecznie polecam tą szkołę każdemu komu zależy na tym by nauczyć się jeździć a po zdanym egzaminie nie być się wsiąść za kółko;):):)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2018)
Profesjonalne i solidne podejście do kursanta. Uczy myślenia na drodze, a nie by tylko zdać egzamin. Szczerze polecam każdemu kto chce zrobić prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
23
Ośrodek Szkolenia Kierowców MACIEJ SZCZOTKA & SYN

KIEŁCZOWSKA 43 i ŁOWIECKA 9Łowiecka 9 , 51-315 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2019)
Super ośrodek, Pan Jedrzej to instruktor-nauczyciel z powołania, cierpliwy, wymagający a za razem potrafiący stworzyć przyjazną atmosferę. Egzamin zdany za pierwszym razem, bez żadnych uwag i poprawek. Bardzo polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 12.02.2019)
Polecam. A szczególnie polecam jako instruktora pana Karola
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 13.01.2019)
Polecam dobra miła atmosfera.Nauki miałem z P Elwirą Podstawiają auto uspokoiła przed egzaminem w Wordzie Elastyczność i profesjonalizm
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Polecam zdałam za drugim razem w tej szkole, wcześniej próbowałam nauczyć się jeździć w innych szkołach dopiero Pan Karol temu podołał. Wrażenie dość dobre, instruktor wymagający , ale dobrze uczący techniki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2018)
Gorąco polecam szkołę jazdy Rolka. Profesjonalne podejście do kursanta, jazdy odbywają się w miłej atmosferze. Egzamin zdany bezbłędnie za pierwszym podejściem.
24
Ośrodek Szkolenia Kierowców RoLka

Pl. Grunwaldzki 12-14, p. 14 50-384 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

8 opinii
dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Szkoła mała kameralna, super atmosfera i instruktorzy. Nie polecam tylko jednej pani instruktor bo krzyczy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.08.2018)
Nie poledam tej firmy. Na poczatku otrzymałem informacje że nie ma problemu z terminem na jazdę, jednak jak już zapłaciłem pierwszy wolny termin był wolny po około 1 miesiącu. Podziekowałem za kurs i zrezygnowałem - firma zatrzymała sobie jakieś opłaty o których nie było mowy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2017)
Zdecydowanie polecam! Uczą jeździć a nie tylko zdać egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2017)
najlepsi instruktorzy !
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2015)
Polecam z całego serca. Bardzo dobry instruktor, wystarczyło kilka godzin i zdalam egzamin za drugim razem! Otwarte podejście do kursanta, elastyczność. Jeśli ktoś ma problem z inną szkołą (np. Autofan tak jak ja), to polecam KRUKA.
25

Świeradowska 9 50-559 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2017)
Polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Gawlik Jan we Wrocławiu. Jest to wspaniała szkoła, nie tylko ze względu na fantastyczne przygotowanie merytoryczne, ale również ze względu na dobrą organizację pracy –bardzo miła i bezproblemowa współpraca z panią w recepcji. Zajęcia teoretyczne prowadzi Pan Daniel, co jest wielkim atutem. Jest to człowiek doświadczony, z ogromną wiedzą i fantastyczną umiejętnością przekazywania wiadomości. Zajęcia teoretyczne to coś, co szkoda byłoby ominąć. Nie mogłam zrozumieć dlaczego wszyscy narzekają na prowadzenie teorii w innych szkołach, tutaj było to czystą przyjemnością. Wszystko po kolei, z definicjami (co okazywało się niezwykle przydatne), ciekawymi przykładami i zaskakującymi sytuacjami na drodze. Miałam niezwykłe szczęście być również kursantką Pana Daniela. Każda jazda to nowe zadanie, ćwiczenie manewrów i wyłapywanie trudnych elementów na drogach we Wrocławiu. Pan Daniel pracował również jako egzaminator w Ośrodku Ruchu Drogowego, dlatego wie na co zwracać uwagę przy jeździe. Oprócz tego jazdy to nie tylko wymiana zdań dotyczących tego gdzie mam jechać, da się z Panem Danielem zaprzyjaźnić. Na kolejną jazdę czeka się raczej jak na spotkanie z przyjacielem –oczywiście dobrym i profesjonalnym przyjacielem, który zwraca mimo wszystko uwagę na naszą technikę jazdy. Wszystko odbywało się punktualnie, zgodnie z planem jazd. Instruktor szanuje czas kursanta i rozumie jego wymagania. Zdałam za trzecim razem tylko przez własną nieuwagę (manewry były świetnie przećwiczone, dwa poprzednie razy bez problemu wyjechałam z placu). Moim problemem było wymuszanie pierwszeństwa. Na egzaminie musiałam po prostu bardzo uważać i nie spieszyć się - to było kluczem do sukcesu. Nie wybrałabym inaczej, nie tylko ze względu na korzystną ofertę cenową, ale również profesjonalne podejście i dobrą atmosferę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2016)
Świetna szkoła jazdy. Wykłady były bardzo ciekawe. Materiał został wytłumaczony w prosty i zrozumiały sposób. Jazdy miałam z panem Danielem i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam jazdy z panem Danielem, ponieważ potrafi spokojnie wszystko wytłumaczyć. Często zamiast tylko mówić, pozwalał mi na praktyce dowiedzieć się, co się stanie, jeśli zrobię to albo tamto. Bez problemu zdałam egzamin w WORDie za pierwszym razem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2016)
Polecam szkołę jazdy Gawlik, bardzo dobra atmosfera, z przyjemnością chodziłam na zajęcia teoretyczne i praktyczne, które były ciekawie prowadzone. Jeździłam z Panem Krzysztofem, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, bardzo się w nią angażuje i stara się, aby kursanci jak najwięcej się nauczyli. Dodatkowo ma ogormną cierpliwość i jest instruktorem z powołania, który pokazuje, że niemożliwe staje się możliwe przy odrobinie dobrej woli
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2016)
Witam.nie znałem wogóle wrocławia,więc wykupiłem cały kurs i po 30 godzinach zdałem za pierwszym razem.szkołe polecam, ja jeździłem z panem romanem.super gość .pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
26

Armii Krajowej 45 50-541 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2018)
Pani Instruktor oprócz całej powagi i koniecznej dyscypliny podczas lekcji jazdy, czyniła to cierpliwie i właśnie z uśmiechem. Od początku kursu była stworzona atmosfera aby prowadzenie pojazdu sprawiało mi również przyjemność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2017)
POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2016)
Polecam, bo naprawdę warto. Doskonałe przygotowanie praktyczne i teoretyczne. Startowałem od "zera" a zdałem za 1 razem. Polecam szkołę każdej osobie szukającej dobrej nauki jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2015)
Jest mega tanio, nie trzeba wykupować dodatkowych jazd, nauczyłem się wszystkiego i zdałem za pierwszym razem. Szczerze polecam i pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
27

Grabiszyńska 279 53-234 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2012)
serdecznie polecam Pana Marcina, dużo cierpliwości i wyrozumiałości:) świetnie się jeździło :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2012)
Zdałem za pierwszym razem dzięki super instruktorowi Panu Marcinowi Hryc polecam tego Pana w stu procentach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 20.12.2011)
bardzo nieprofesjonalne podejscie do kursantow, ktorzy zamiast sami radzic sobie na drodze sa skazani na ciagle lapanie za kierownice i zmienianie biegow przez instruktora. W biurze totalny chaos i dezorganizacja.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2011)
Fajna atmosfera pomagająca w zdobywaniu wiedzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
28
ABC MOTO

Młodych Techników 7 53-647 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2015)
Oczywiście jestem zadowolona z wykładów jak i z nauki jazdy po mieście.To raczej pana Rysia trzeba podziwiać za cierpliwość i wytrwałość do takich uczniów jak ja , że przeżywa i cieszy się każdym zdanym egzaminem swoich kursantów .Super nauczyciel. Ela.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2015)
Jestem bardzo zadowolony ponieważ za pierwszym razem zdałem i egzamin teoretyczny jak i praktyczny,zresztą mój kolega Andrzej też za pierwszym razem i na święta prawko odebrał w Piotrkowie Trybunalskim.Trzymam kciuki za panią Ele. Pozdrawiam panie Ryśku i jeszcze raz dziękuję. Mateusz.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2012)
Bardzo dobre szkolenie teoretyczne i praktyczne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
29

Niedźwiedzia 43 lok. 6 54-232 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

24 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2019)
Świetne przygotowanie do egzaminu(kat. A2). Bardzo mili instruktorzy i super atmosfera podczas szkolenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2019)
jestem bardzo zadowolony z kursu na kat A, plac owszem jest trudny ale to procentuje na egzaminie, fajni ludzie to prowadzą, jest b. dobra atmosfera ale i konkret, czyli wzrastające umiejętności, pochodziłbym jeszcze na ten kurs ale już zdałem egzamin (za pierwszym razem)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 15.08.2019)
Co prawda egzamin (kat. A) zdany za pierwszym razem, ale nie jest to szkoła którą poleciłbym komukolwiek. Słabej jakości plac manewrowy z kostki brukowej połączony z parkingiem dla tirów (ul. Północna). W trakcie trwania kursu, tylko jeden wyjazd na miasto i trasę egzaminacyjną. Wyjazd taki odbywa się z drugim kursantem, więc de facto jeździmy godzinę na motorze i godzinę w samochodzie. Z drugiej strony, szkoła posiada wszystkie maszyny egzaminacyjne, więc istnieje możliwość poznania każdej z nich. Niestety, sprzęt taki jak kaski i kurtki jest niezadbany, brudny i śmierdzący. Podsumowując, szkoła kładzie nacisk na zdanie egzaminu, a nie rzeczywiste umiejętności poruszania się na motocyklu w realnych warunkach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 05.08.2019)
wypożyczalnia motorów, plac na totalnym zadupiu - kostka zamiast asfaltu. o nauke trzeba się prosic. po 8 osób na plac, 0 zainteresowania kursantem. jedyny plus to cena: jak cie nie stac na prawdziwe OSK to pewnie i tu przyjdziesz
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2019)
Chcialbym serdecznie podziekowac za profesjonalne szkolenie na kategorie A w OSK Euforia. Pani Monika i Pan Jurek to prawdziwi eksperci, egzamin zdany przy pierwszym podejściu, pomimo, ze pierwszy raz w zyciu siadłem na motocykl wlasnie na placu manewrowym OSK Euforia na Maslicach. Pomimo ogromnego zainteresowania, co widać po liczbie cwiczacych jednoczesnie kursantow, zawsze można było liczyc na cenne wskazówki do egzaminu czy późniejszej samodzielnej jazdy, podobnie zawsze w razie pytan instruktorzy służyli merytoryczna pomocą. Warto zwrocic uwagę na przemyślana strukturę szkolenia, szczególnie dla osob, które wcześniej nie miały doswiadczen z motocyklem, jak również na piękne, nowe maszyny, na których zdobywamy nasze motocyklowe umiejetnosci. Dodatkowo, na tle wroclawskim rzuca się w oczy atrakcyjna cena, serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
30

Ul.Kniaziewicza 28/1a 50-455 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: