Odznaki Szkoły
2 z 4: Zobacz co oznaczają >
O Szkole
Szkoła ma 2 siedziby. Wybierz:
SZYBKA BEZPIECZNA JAZDA
ul. Andrzeja Struga 3b/2
75-704 Koszalin
- Brak godzin otwarcia
Kontakt
Opis
Standardy ochrony małoletnich - OTWÓRZ
---
OSK SZYBKA BEZPIECZNA JAZDA Oferuje i zaprasza na niedrogi szybki, systematyczny i skuteczny kurs prawa jazdy kat.B wysoka zdawalnoścWarunki i zasady realizacji kursu-30 h zajęć teoretycznych [dodatkowe godziny zajęć teoretycznych gratis]-30 h praktycznej jazdy-łączny czas trwania kursu 2 m-ce można rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia-egzamin wewnętrzny w cenie kursu -materiały szkoleniowe -odpłatność może być realizowana w nieoprocentowanych ratach uzgadniana indywidualnie-nabór ciągły ,dostosowany do potrzeb kursantów-samochody przeznaczone do szkolenia takie same jak na egzaminie w ZORD Koszalin-szkoła gwarantuje dostosowanie terminu godzin szkolenia praktycznego do indywidualnych potrzeb kursanta-zajęcia praktyczne przeprowadzane są na identycznym modelu samochodu jakim przeprowadzany jest egzamin państwowy w ZORDzie CITROEN C3 oraz hyundai i20 Szkoła oferuje wysoki poziom szkolenia zarówno teoretycznego jak i praktycznegoZajęcia teoretyczne przeprowadzane są w sali wykładowej ,która znajduje się w budynku przy ulicy Zwycięstwa 42 Szkolenie uzupełniajace - godziny dodatkowe 150 zł za godzinę mozliwa opłata w 3 ratach za kurs
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. B, Wykłady i praktyka
Manualna skrzynia
3950 zł
06.07.2026
ul. Andrzeja Struga 3b/2
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd (Citroen C3)
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów platność mozliwa w 3 ratach
kat. B, Wykłady i praktyka
3950 zł
codziennie
ul. Andrzeja Struga 3b/2
Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety
kategoria B
cena za pakiet: 300 zł
ilość godzin w pakiecie: 2h





Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
Teodor Malinowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 18.03.2025
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Szczerze polecam tę szkołę jazdy pan Adam ma dobre podejście do kursantów, jest bardzo cierpliwy i podchodzi do każdej osoby indywidualnie.
Sebastian Malinowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 16.03.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Nauka jazdy z Panem Przemkiem była czystą przyjemnością, to instruktor z powołania, który rzetelnie i profesjonalne podchodzi do nauczania. Jego duże doświadczenie i podejście poskutkowało zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Gorąco polecam
Róża Kucharska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 03.03.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo dobrze nauczył mnie Pan Przemek. Zdane za pierwszym razem
Valentyn B ....r ip: 164.127.225.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.02.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jazdy z Pane Przemkiem i Adamem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście do kursanta, super atmosfera. Serdecznie polecam. Oraz zdałem za pierwszym razem.
Milena Głowacka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 18.02.2025
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam! Jazdy z Panem Adamem odbywają się w bardzo miłej atmosferze, profesjonalne podejście i idealne przygotowanie do egzaminu
Justyna Figura - Maciejewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 05.02.2025
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam z całego serca każdemu. Pan Adam jest bardzo cierpliwym instruktorem i bardzo dobrze wszystkiego uczy, zawsze mila atmosfera, profesjonalne podejście i oczywiście idealne przygotowanie do egzaminu.
Alex Śniedziewski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam tę szkołę jazdy. Kurs odbyty szybko i bezproblemowo. Pan Przemek uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale też jak dobrze jeździć. Super atmosfera i pełen profesjonalizm.
Aleksandra Missok
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 22.01.2025
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy. Pan Adam jest wspaniałym instruktorem. Cierpliwie i z pasją przekazuje swoją wiedzę. Jazdy odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze. Zawsze można liczyć na dodatkową pomoc ze strony instruktora. Godziny jazd zawsze są dopasowywane do potrzeb kursanta. Szkoła jazdy na medal. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Wojtek Nawrocki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 31.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Szybko odbyty kurs w miłej atmosferze z profesjonalnym i rzetelnym podejściem.
Weronika Wiśniewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 23.12.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam! Jazdy z Panem Adamem odbywają się w bardzo miłej atmosferze, a dzięki ogromie wiedzy, którą przekazuje w bardzo prosty i przystępny sposób zdałam egzamin za pierwszym razem i to bezbłędnie :)
Weronika W .........a ip: 31.0.50.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 23.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo polecam szkołę jazdy, jeździłam z Panem Adamem. Bardzo miła atmosfera podczas jazd. A ogrom bardzo prosto przekazanej wiedzy poskutkowało zdaniem egzaminu za pierwszym razem bez żadnych błędów ;)
Wojciech N ......i ip: 46.113.2.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 23.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Wybór tej szkoły był dla mnie strzałem w dziesiątkę. Pan Adam konkretnie i profesjonalnie podchodzi do sprawy. Nauka jazdy z nim sprawia przyjemność i satysfakcję. Pełna profeska.
Oskar Ziomko
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 16.12.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam bardzo szkole jazdy miła atmosfera zdałem za 1 więc oczywiście przy milej atmosferze jets też bardzo wysoka wiedza oraz umiejętności przekazaywane kursantom .
Marcin Budnik
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.11.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Nauka jazdy z Panem Przemysławem to czysta przyjemność, rzetelne i profesjonalne podejście do całego kursu oraz duże doświadczenie poskutkowało zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Polecam!!!
Natalia Śliwińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 18.11.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Pan Adam jest najbardziej konkretnym, rzeczowym instruktorem, z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Atmosfera była bardzo przyjemna, kompletnie bez stresu. Tak bardzo, jak obawiałam się, zaczynając jazdy, tak instruktor skutecznie pomógł w poradzenou sobie ze stresem. Podobnie przed egzaminem. Przygotowanie bardzo rzetelne, polecam z całego serca
Ewelina Radkiewicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 29.10.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
co prawda nie kończyłam kursu u Pana Adama lecz dokupywałam dodatkowe godziny aby przygotować się na egzamin:) najlepszy wybór! Pan Adam super tłumaczy, nie czułam się zestresowana wręcz przeciwnie, zawsze miło nastawiony i cierpliwy. wykupiłam 5h dodatkowych jazd a nauczyłam się wszystkiego. polecam z całego serduszka!❤️
Hania Gąsiorek
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 25.10.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jazdy z Pane Przemkiem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście do kursanta, super atmosfera. Serdecznie polecam. Oraz zdałam za pierwszym razem.
Patryk Kaźmierczak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 22.10.2024
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam z całego serducha szkołę pana Adama sam pan Adam ( właściciel szkoły )pomógł mi wyjaśnić całą sytuację z moim pierwszym podejściem do prawa jazdy parę lat wstecz i ogarnąć od nowa kurs na prawo jazdy kat B. I też wielkie brawa i duży podziw dla pana Przemka i jego profesjonalne podejście do kursanta to po prostu pierwsza klasa ja od samego początku czułem że pan Przemek wyuczyć mnie tak dobrze że zdam. I zdałem za 3 razem gdzie pierwsze dwie jazdy praktyczne w Zordzie były przez samego siebie bo poczułem się za pewnie i to mnie zgubiło. Z całego serca polecam szkołę pana Adama i instruktora Przemka robią dobrą robotę. Pozdrawiam serdecznie
Jakub Piskór
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 08.10.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Polecam jazde z panem Adamem nigdy nie poznałem tak opanowej i cierpliwej osoby, atmosfera jak i jazda na wysokim poziomie,polecam.
Igor Iwanisik
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 07.10.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Jeździłem z Panem Przemkiem, egzamin zdany za pierwszym razem ,super nauczyciel cierpliwy i potrafi dotrzeć do każdego opornego :) Polecam przygotowuje każdego na każdą pułapke na egzaminie
Jan Sobieski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 03.10.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Pan Przemek to prawdziwy instruktor z powołania, mimo moich złych nawyków oraz stresów z poprzedniej szkoły dał mi siłę i pewność dzięki której zdałem oba egzaminy za pierwszy razem! Zawsze był na czas, zawsze podjeżdżał i prowadził zajęcia w przyjznej atmosferze, bez stresu i ogromnymi pokładami wyrozumiałość. Bardzo Panu dziękuję i polecam każdemu kto myśli że mu się nie uda. Z Przemkiem wszystko jest możliwe!
Bartek Rybicki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 03.10.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Szkoła wspaniała jest tanio i bardzo dobrze. Pan Adam jest bardzo dobrym instruktorem po pierwszej jeździe ze mną potrafił stwierdzić z czym posiadałem problem oraz wiedział jak to wszystko poprawić. Dzięki tej szkole zdałem bezbłędnie egzamin. Jestem naprawdę wdzięczny oraz polecam każdej osobie która chce być pewna na ulicy.
Rafal l .........z ip: 77.92.33.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 30.09.2024
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Bardzo przyjemna nauka, duzy wachlarz godzinami, przyjemne jazdy bez stresu i duzo przydatnych informacji, bardzo polecam
Kuba Ciołek
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.09.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Atmosfera miłą,zdałem za 2 razem.Instruktor bardzo miły był.Uczą jeździć pod egzamin ALE TAKŻE w życiu codziennym.Kurs 2 miesiące czyli szybko,nauczyłem sie dużo rzeczy.Nie zwlekają tylko same konkrety lecą.Polecam
Monika Jarzębska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 13.09.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Najlepszy instruktor w Koszalinie ! Pan Adam bardzo pomocny ,spokojny jeśli jest potrzeba to będzie powtarzał 100 razy jedna rzecz...bardzo polecam
Justyna Miętek
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 11.09.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecam szkole Pana Adama, szybki i bezpieczny kurs, szybko zapoznał mnie z samochodem oraz techniką jazdy, elastyczny grafik dogadanie się z panem nie stanowiło żadnego problemu, dzięki panu przełamałam swój lęk do szybszej prędkości oraz nabyłam pewności siebie za kierownicą, Pan Adam oprócz tras egzaminacyjnych zapoznaje nas również z tymi bocznymi trasami. Cieszę się niezmiernie, że miałam przyjemność współpracować z Panem. Bardzo polecam jeżeli ktoś chce dobrze i bezpiecznie jeździć a szczególnie tym którzy czują się niepewnie za kółkiem;))
Oliwier Wandycz
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 31.08.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Kurs poprowadzony przez Pana Adama jest przede wszystkim dobrze przemyślany, tzn. szybkie zapoznanie się z autem na placu, następnie zdobycie wprawy wyjeżdżajqc na 2h poza miasto, potem jazda bocznymi drogami w mieście i w końcu nauka w samym centrum miasta. Przechodzqc do instruktora, to Pan Adam jest profesjonalistą Nigdy nie miałem problemu z dogadaniem się z Nim, a wszystko było stawiane w jasny i klarowny sposób. Szczerze polecam.
Krzysztof Węgrzyn
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 30.08.2024
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
Szkoła jazdy "Szybka Bezpieczna Jazda" to świetny wybór dla każdego, kto chce zdobyć prawo jazdy w komfortowych warunkach. Instruktorzy są profesjonalni, cierpliwi i potrafią przekazać wiedzę w sposób zrozumiały, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Bezpieczne i odpowiedzialne podejście do nauki jazdy daje pewność na drodze, a indywidualne podejście do kursanta sprawia, że każdy czuje się pewnie za kierownicą. Polecam z całego serca!
Eryk Jatseiko
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 24.08.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Serdecznie polecam wszystkim szkołę Pana Adama. Wybierając ta szkole liczyłem na szybkie ukończenie kursu i dobrą nauke jazdy i tak właśnie było pan Adam miał codziennie czas żeby jeździć, Instruktor potrafi w jasny i zrozumiały sposób przekazać wiedzę, a jego cenne wskazówki znacząco ułatwiają przygotowanie do egzaminu. Dzięki niemu czułem się pewnie za kierownicą i zdobyłem niezbędne umiejętności do bezpiecznego poruszania się po drodze. Gorąco polecam każdemu, kto chce nauczyć się dobrze i bezpiecznie jeździć!
Patryk Kwiatkowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 07.08.2024
Ilość podejść do egzaminu: 2
Ocena ogólna
Kategoria
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Polecenie dostałem od znajomego, które okazało się strzalem w dziesiątke. Profesjonalne nauczanie, które jest fantastycznie zorganizowane na potrzeby kursanta. Przed kursem obawiałem się spiętej atmosfery ze względu ma opinie znajomych z innych szkół, natomiast tutaj u Pana Adama przekonałem się, że jest kompletnie na odwrót, świetna atmosfera, możliwość rozmowy na nie tylko tematy odnośnie kursu ale także życiowe. Przed każdymi „jazdami” idzie się tutaj z bardzo dużą checią. Polecam najbardziej osobą którym zależy na szybkim i bardzo solidnym trybie nauczania.
Dziękuje