Szkoła Jazdy Lider

 273 opinie w tym 151 zaufanych

Odznaki Szkoły

2 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

Szkoła Jazdy Lider
ul. Łukowa 4
42-600 Tarnowskie Góry

  • Brak godzin otwarcia

Kontakt

Opis

Szkoła jazdy Lider w Tarnowskich Górach.

Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Raty własne, J.Angielski

4100 zł

codziennie

ul. Łukowa 4

WIĘCEJ W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów- w tym kurs I pomocy
30 godzin zegarowych jazd- Skoda Fabia
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla Kursantów

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia

4200 zł

codziennie

ul. Łukowa 4

WIĘCEJ FIAT 500
W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów- w tym kurs I pomocy
30 godzin zegarowych jazd- Fiat 500
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla Kursantów

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

kat. B, Wykłady i praktyka

Automat

4200 zł

codziennie

ul. Łukowa 4

WIĘCEJ W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów- w tym kurs I pomocy
30 godzin zegarowych jazd pojazdem z automatyczną skrzynią biegów - Opel Corsa
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla Kursantów

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

i ....� ip: 83.5.8.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 09.03.2017
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Korzystałem z ich usług kilka lat temu - pełen profesjonalizm, świetne przygotowanie do egzaminu, teoria oraz praktyka zdana za pierwszym razem. Polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

a ....a ip: 78.88.185.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 08.01.2015
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Teoria bardzo rzeczowo, w cenie kursu materiały dodatkowe pomagające w nauce. Podczas teorii bardzo dużo opisanych sytuacji, czasem tych niesamowitych, które mogą nas spotkać na drodze, dużo śmiechu i ogólnie na wesoło. Praktyki się bałam biorąc pod uwagę że nigdy za kółkiem nie siedziałam ale już po pierwszych 2 godzinach było coraz lepiej. W eLce super atmosfera, brak jakiejś niezręcznej ciszy. Instruktorka Ewa jest naprawdę instruktorem z powołania i to dzięki niej zdałam, dziewczyna z poczuciem humoru więc podczas jazd dużo śmiechu ale przede wszystkim nauka nauka nauka. Zdałam za pierwszym razem i nie boję się jeździć sama po mieście a chyba o to chodzi. N.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

ip: 83.4.53.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 24.07.2013
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Jeździłam z tą szkołą w zasadzie nie dawno i powiem tak: teoria bardzo fajnie jasno i przejrzyście - wytłumaczyli mi dużo rzeczy i dzięki temu dobrze zostałem przygotowany do pierwszej jazdy. Pierwsza jazda odbyła się w małym ruchu, także zostałam zaznajomiona z pojazdem i pierwsze szlify zastały zrobione można powiedzieć bezstresowo mimo że się bałam (wcześniej nie jeździłem wcale i nie miałem pojęcia co i jak i z czym). Co do instruktorów: Aktualnie jest ich trójka. Pan Adam i Pani Iwona wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczyli i nie było większych problemów z nauką (nikt się nie drze, ładnie wytłumaczy ale pod koniec już wymaga - i tak powinno to wyglądać bo w końcu chodzi by zdać ten egzamin). Ostatnio widziałam młodego instruktora - jak uczy nie wiem. Ale to już pytać trzeba aktualnych kursantów. Może to trochę brzmi jak reklama ale jedynie opisałam swoje własne doświadczenia z odbytego u nich kursu. W każdym razie ja polecam i nie mam nic do zarzucenia tej szkole.

+ Zaletybrak
- Wadybrak