Q-Mobil. Ośrodek szkolenia kierowców

  132 opinie

O Szkole

Q-Mobil. Ośrodek szkolenia kierowców

Q-Mobil. Ośrodek szkolenia kierowców
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 145, wejście od Krucza 46,
00-508 Warszawa

Opis

Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo gorąco polecam najlepszą szkołę jazdy w Warszawie Q-Mobil:) Ukończyłam kurs weekendowy, teoria przydatna, szczególnie filmiki z jazd pana Kuby, które dobrze uświadamiają co czeka cię na drodze. Praktyka z Panem Czarkiem zaowocowała zdaniem egzaminu i teraz uwaaaaaaga, za 1szym razem. Nic dodać nic ująć, polecam wszystkim.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Teoria przekazana przez Kubę w sposób przystępny, ale kompetentny, żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. W części praktycznej czułam że instruktor Jacek Smolak dokładnie wie jak zachowywać się w ruchu zarówno od strony przepisów jak i od strony praktycznej w specyficznym ruchu warszawskim. Egzamin praktyczny wewnętrzny przeprowadzony profesjonalnie na kształt państwowego. Serdecznie polecam Szkole Q - mobil

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Postaram się obiektywnie, więc zacznę od minusów których nie było do zaznaczenia podczas wypełniania tego formularza. Leciutko mi zimno na wykładach i w kurtce siedziałam, chociaż chłopak po drugiej stronie sali był na krótki rękaw? Nie wiem czy grzejniki tak nierównomiernie grzały, czy takie miejsce mi się trafiło*(. Drugi minusik za wygląd klatki schodowej przed wejściem do biura, które mało zachęcająco wygląda, wręcz lekko odstraszająco, ale wewnątrz jest już ok. Bardzo profesjonalne podejście do zajęć teoretycznych, dużo z nich zapamiętałam, tylko pod koniec każdego dnia lekko mi się już dłużyło, zresztą było widać, że instruktor też ma dosyć*). Samochód którym jeździłam też w porządku, choć mógłby mniej gasnąć, ten na egzaminie o niebo lepiej się prowadziło. Instruktor Jacek Smolak. Co tu dużo pisać, po prostu rewelacja, bardzo fajny człowiek, świetnie się dogadywaliśmy i oprócz tego nieszczęsnego gaśnięcia samochodu jazdę opanowałam chyba nieźle, co potwierdził wynik egzaminu zdanego za pierwszym razem*) Aha teoria to samo*) Ogólna ocena na plus, pieniążki nie poszły na marne, jak to się słyszy o kursach na prawko. Polecam

+ Zaletyatrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja
- Wadybrak

Szkoły polecane

Auto Szkoła -Smile-

772 opinie w tym 630 zaufanych

ul. Podczaszyńskiego 4 (Metro Słodowiec - metro stare Bielany), 01-862 Warszawa

Sprawdź teraz

Auto Szkoła LAMBO

1694 opinie w tym 1588 zaufanych

ul. Sabały 58/2 Włochy, Ochota, Mokotów, 02-174 Warszawa

Sprawdź teraz

OSK GRUSZFELD

25 opinii w tym 14 zaufanych

Ul. Konwiktorska 7, 00-216 Warszawa

Sprawdź teraz