PROSTO - Nauka Jazdy

  76 opinii

O Szkole

PROSTO - Nauka Jazdy

PROSTO - Nauka Jazdy
Aleja Jana Pawła II 69
01-038 Warszawa

Kontakt

Opis

Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców z wieloletnim stażem. Stawiamy na doświadczenie naszych instruktorów – zatrudniamy specjalistów tylko z wyższym wykształceniem pedagogicznym, a jednocześnie młodych duchem i z poczuciem humoru. Dzięki temu możemy pochwalić się najwyższą jakością szkolenia w mieście, co potwierdzają opinie na naszym profilu na Facebooku. Sposób i metodykę szkolenia dobieramy indywidualnie do każdego klienta – szyjemy na miarę. Nauka jazdy odbywa się prosto i bezstresowo. Każdego kursanta prowadzimy jak za rękę do samej chwili odebrania upragnionego prawa jazdy. Naszym niekwestionowanym atutem jest szkolenie także dużych prędkości - na drogach ekspresowych i autostradach. Robiąc prawo jazdy u nas, nie robisz tylko kursu, wchodzisz w świat motoryzacji i zostajesz naszym Przyjacielem. Nawet po zdaniu prawa jazdy jesteśmy do Twoich usług. ZAPRASZAMY !!!
Zobacz pełny opis szkoły

Instruktorzy

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, B1, C, C1, B+E, C+E, C1+E, A2, AM,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Najlepsza szkoła pod względem przygotowania do egzaminu pod każdym względem ale nie tylko to jest również świetna atmosfera Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta Po takim kursie egzaminy to tylko formalność ktora nie sprawia najmniejszego problemu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Mega szkoła!!!! Miłe, profesjonalne instruktorzy, bezstresowo się jeździło, poprostu geniusze w swojej sprawie❗ Zdałem wszystko za pierwszym razem. Kuba jest najlepszy❗ Naprawdę nauczą jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin!!!! Nauczyli mnie od zera. Gorąco polecam ‼️‼️‼️‼️

+ Zaletyciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Gorąco polecam! !!!!Dziękuję moim wszystkim instruktorom za pomoc !!!! dzięki nim zdałam szybko egzamin w Warszawie !!!!!podejście do kursanta, życzliwość i fajna atmosfera podczas kursu to tylko kilka powodów by koniecznie zapisać się do nich na prawko !!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

Auto Szkoła LAMBO

1694 opinie w tym 1588 zaufanych

ul. Sabały 58/2 Włochy, Ochota, Mokotów, 02-174 Warszawa

Sprawdź teraz

OSK Olka

223 opinie w tym 174 zaufane

ul. Radarowa, 05-800 Warszawa

Sprawdź teraz

Szkoła Nauki Jazdy BARTOSZ

20 opinii w tym 6 zaufanych

Radarowa 32, 02-137 Warszawa

Sprawdź teraz