Ośrodek Szkolenia Kierowców SUKCES

  631 opinii

O Szkole

Ośrodek Szkolenia Kierowców SUKCES

Ośrodek Szkolenia Kierowców SUKCES
ul. Witosa 16
83-140 Gniew

Opis

SUKCES RODZI SIĘ Z PASJI!

Naszą szkołę tworzy zespół wykwalifikowanych instruktorów. Lata praktyki w pracy instruktora sprawiły, że doskonale poznaliśmy potrzeby naszych klientów oraz wymagania egzaminatorów. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do kursanta gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Mamy również świadomość, że doświadczenie to nie wszystko, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się oraz na bieżąco śledzimy zmiany prawne zachodzące w naszym kraju, dzięki temu nasi kursanci bez trudu i sprawnie podchodzą do egzaminów.

Dla większości osób, które zaczynają swoja przygodę z nauką jazdy, kurs, a zwłaszcza prowadzenie samochodu stanowi ogromny stres. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdemu przychodzi to łatwo, dlatego dokładamy wszelkich starań, by kursanci czuli się bezpiecznie za kierownicą i w poczuciu komfortu nabyli umiejętności poruszania się po drodze.
Stawiamy przede wszystkim na gruntowne wyszkolenie przyszłych kierowców pod kątem nabycia umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego, jak i prawidłowej techniki jazdy, a w efekcie do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, co potwierdzamy stale utrzymującą się wysoką zdawalnością naszych klientów.


Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, C, B+E, C+E, T, A2, AM, A2 po A1, A po A1, A po A2,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdeczne podziękowanie za wsparcie, cierpliwość i profesjonalizm, które okazaliście nauka jazdy "SUKCES" dziękuję wszystkim instruktorom. Wasze umiejętności i dedykacja miały ogromny wpływ na moje osiągnięcia i pewność siebie za kierownicą. Dzięki Monice zdobyłem nie tylko niezbędne umiejętności praktyczne, ale również wiedzę teoretyczną, która pozwoliła mi lepiej zrozumieć zasady ruchu drogowego i kulturę jazdy. Wasza spokojna i metodyczna forma nauczania sprawiła, że czułem się pewnie na drodze, nawet w początkowych fazach nauki. Chciałbym również docenić łukasza Szwedowskiego cierpliwość i umiejętność dostosowania się do mojego tempa nauki. Zawsze znaleźliście czas, aby odpowiedzieć na moje pytania, wyjaśnić wątpliwości i skupić się na obszarach, które wymagały dodatkowej uwagi. To pozwoliło mi na efektywne doskonalenie moich umiejętności jazdy. Dodatkowo, Łukasza pozytywna i przyjazna postawa sprawiła, że nauka jazdy była przyjemnym doświadczeniem. umiejętność budowania atmosfery zaufania i komfortu pomogła mi przezwyciężyć lęki i stres związany z prowadzeniem samochodu. Dzięki, teraz czuję się pewnie za kierownicą i jestem gotowy na samodzielną jazdę. To wasze wysiłki i wiedza przyczyniły się do mojego "sukcesu" jako kierowcy. Wielkie dzięki polecam wszystkim Rafał G.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
C

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetna szkoła. Wykłady jak i jazdy w luźnej atmosferze, Wystarczy odrobina zaangażowania zęby zdać za 1 razem

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam tą szkołę atmosfera nie samowita wykwalifikowani instruktorzy którzy mają anielską cierpliwość do kursantów Pani Monika przemiła,inteligentna i cierpliwa osoba która wkłada całe serce w swoją pracę

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK LIDER

307 opinii w tym 193 zaufane

ul. Owcza 7, 82-500 Kwidzyn

Sprawdź teraz

Szkoła Jazdy Klakson

120 opinii w tym 5 zaufanych

Aleja Armii Krajowej 56, 83-200 Starogard Gdański

Sprawdź teraz

Szkoła Jazdy Jaś

59 opinii w tym 43 zaufane

al. Jana Pawła II 3, 83-200 Starogard Gdański

Sprawdź teraz