Liczba odwiedzin: 69 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARIO" Mariusz Rokita

  1 opinia
Rezerwuj kurs
  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Siedziba

Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARIO" Mariusz Rokita
Piłsudskiego 71
24-100 Puławy

57x xx xx xxPokaż numer

Opis szkoły

Nowoczesna szkoła jazdy w Puławach oparta na wieloletnim doświadczeniu właściciela Mariusza Rokity. Od lat z zaangażowaniem i doskonałymi wynikami wprowadza przyszłych kierowców w świat przepisów ruchu drogowego. Naszym celem jest wykształcenie kierowcy świadomego, odpowiedzialnego i idealnie przygotowanego do samodzielnej jazdy. Dzięki nowatorskiemu programowi szkolenia z Techniki Jazdy, Jazdy Defensywnej i Eko Jazdy nasi kursanci są również profesjonalnie przygotowani do egzaminu WORD.

Ostatnie opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARIO" Mariusz Rokita

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 16.09.2020

Pomocny instruktor potrafiący w przystępny i rzeczowy sposób przekazać wiedzę dotyczącą techniki prowadzenia samochodu, wyjaśnić pojawiające się wątpliwości z zakresu obsługi, kierowania oraz poruszania się autem po mieście, a także dbający o dobre samopoczucie kursanta i wyszkolenie go do bezpiecznego prowadzenia jazdy samochodem. Po każdej jeździe kilka minut poświęca się na analizę odbytej jazdy, przekazaniu co było wykonane ok, a co jest do poprawy. Ustalany jest plan dalszych kroków zmierzających do odpowiedniego przygotowania kursanta do przystąpienia i zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. Samochód należący do Ośrodka szkolenia bez zarzutu -bardzo dobrze przystosowany do prowadzenia szkoleń. Szczerze polecam tę Szkołę!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!