Prawo jazdy Puławy

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Puławy(8)

Więcej filtrów kursów
383 Zaufane Opinie (517 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2023)
Nauczyli mnie jeździć a egzamin kat. A zdałem przy okazji. Oczywiście za pierwszym Dziękuję.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2023)
Do ośrodka trafiłem za sprawą namowy kolegów z pracy, którzy wcześniej doświadczyli ,,przypadłości Lipskiego" czyli zdaj za pierwszym . W pierwszych krokach towarzyszami byli lęk i obawa , które wspierały wahanie i brak pewności właściwej decyzji. Zaraz jak tylko przekroczyłem drzwi biura te ostatnie zostały przepędzone przez pana Cezarego , który w kilku słowach utwierdził mnie o słuszności mojego wyboru. Już po kilku godzinach spędzonych na placu , który sprawiał wrażenie nie do ogarnięcia instruktorzy z mega profesjonalnym podejściem, przygotowaniem i przede wszystkim doświadczeniem uporali się z lękiem . To dzięki ich bacznej obserwacji korektom i naciskom na właściwe pozycje, odruchy i bezwzględne ale ale z odrobiną humoru wpajanie motocyklowego ABC udało mi się pozbyć obawy czy dam radę. Jak to pan Cezary powiedział w czasie jednej z licznych rozmów to od nas samych zależy czy przyswojone zdolności zastosujemy w sposób właściwy czy poprostu je zlekceważymy. Utwierdzony przez Daniela , że posiadłem już wszystkie niezbędne umiejętności aby przystąpić do egzaminu zrobiło się trochę smutno bo to zapowiadało koniec fantastycznej przygody jaką było nabywanie i doskonalenie umiejętności w tym profesjonalnym ośrodku szkolenia kierowców. Chciałbym podziękować panu Cezaremu, Damianowi, Emilowi, Danielowi za cierpliwość i umiejętność przelania swoich doświadczeń na kolejnego zapaleńca motocyklowego. Polecam OSK Lipski każdemu przyszłemu motocykliście. Oczywiście ,,zdane za pierwszym,,
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2023)
Najlepsza szkoła nauki jazdy, profesjonalne podejście do kursanta, miła atmosfera. Dziękuję instruktorce Justynie za wspaniałe przygotowanie do egzaminu, cierpliwość, przekazaną mi wiedzę. Zdałam za pierwszym razem !
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2023)
Wszystko na najwyższym poziomie - stosunek do ludzi, merytoryka, profesjonalizm
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.08.2023)
Naprawdę za pierwszym razem! Polecam wszystkim! Ale pomięntacie, _ szkolenie, to jest połowa sukcesu ...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców Cezary Lipski

ul. Wojska Polskiego 7A/11 24-100 Puławy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C+E, A2, AM, A po A2, C, C+E

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
20 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2023)
Witam, przyszedłem do tej szkoły aby zdać szybko prawo jazdy i udało się pani Dagmara świetnie ułożyła mi godziny jazd a pani Asia zadbała abym poruszał się w ruchu drogowym jak doświadczony kierowca to bez wątpienia jedna z najlepszych szkół na Lubelszczyźnie, podejście instruktorów jest bardzo cierpliwe odpowiedzą na każde pytanie i nauczą każdego manewru na spokojnie, gorąco polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2022)
Polecam z calego serca ❤️Nowoczesna Szkoly Jazdy.Super instruktorzy,ktorzy maja duzo cierpliwosci,pasji i sa zawsze usmiechnieci ❤️Podchodza do kursanta na najwyzszym poziomie.Bezstresowa atmosfera i pelen profesionalizm Jestem bardzo wdzieczna im ze pomogli spelnic mi moje marzenie i zdac na prawo jazdy w tak krotkim czasie ❤️❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2022)
W szkole jazdy Mario wykupiłam dodatkowe jazdy przygotowujące do egzaminu. 30godzin miałam wcześniej wyjezdzone w Warszawie ale nie czułam się gotowa do podejścia do egzaminu, a wręcz kilka rzeczy było kompletnie niedopracowanych. Poprawą moich umiejętności zajął się Pan Mariusz Rokita. Pan instruktor z ogromną cierpliwością w sposób jasny i zrozumiały tłumaczył i uczył mnie techniki jazdy. Lekcje przebiegały w miłej atmosferze, jednocześnie każda sytuacja na drodze była analizowana i dawała możliwość wzbogacenia wiedzy. Z całego serca polecam instruktora Mariusza Rokite. Egzamin udało się zdać za 1 podejściem:) Dziękuję za poświęcony czas i pełne zaangażowanie! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2022)
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście, dobra atmosfera i duża cierpliwość instruktora????
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2022)
Polecam. Już straciłam nadzieję, że uda mi się mieć prawko po wielu latach od kursu, a dzięki jazdom w tym OSK się udało, co więcej, egzamin był prostszy niż jazdy ;). Konkretne przygotowanie na różne sytuacje mogące się przydarzyć na drodze, no i przede wszystkim nacisk na bezpieczeństwo jazdy no i na myślenie na drodze (!). Szczegółowe omówienie ewentualnych błędów po skończonej jeździe. Możliwość zadawania zgrabnym Fiacikiem 500 :), ceny konkurencyjne.
2

Piłsudskiego 71 24-100 Puławy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2015)
NAJLEPSZA ! A BYŁAM W WIELU...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2014)
Fajna atmosfera, ciekawe wykłady, wykwalifikowani instruktorzy. Na prawdę polecam. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców SULEJ

GEN. F. NILA 18 24-100 Puławy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, T, A2, AM

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2021)
Na plus, że jest jeden instruktor-właściciel. Dzięki temu priorytetem jest jakość kształcenia, a nie jak największa liczba kursantów w tym samym czasie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4

Wojska Polskiego 1 / 25 24-100 Puławy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5

Piłsudskiego 52a 24-100 Puławy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

6

Wróblewskiego 10 24-100 Puławy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

7

Koźmiana 6 24-100 Puławy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

8

ul. Partyzantów 8 24-100 Puławy

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Majka.

(2 opinie)

Partyzantów 8 lok. 6
24-100 PuławySZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek szkolenia kierowców

(2 opinie)

Eustachiewicza 3
24-100 Puławy

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Puławy?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Puławy to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Puławy. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.