Ośrodek Szkolenia Kierowców MACH

  104 opinie

O Szkole

Ośrodek Szkolenia Kierowców MACH

Ośrodek Szkolenia Kierowców MACH
Grochowska 144/146 lok.15
04-328 Warszawa

Kontakt

Opis

Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam! Wzielam sobie doszkalajace dzien przed egzaminem praktycznym i zdalam za pierwszym razem! A wszystko dzieki Panu Michalowi! Swietny czlowiek, super atmosfera, genialnie przygotowal mnie do egzaminu!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zarówno wykłady jak i jazdy odbywają się w miłej atmosferze. Instruktorzy są profesjonalni i skutecznie uczą. Widać, że mają duże doświadczenie, swój zawód wykonują rzetelnie i z powołaniem. Polecam tę szkołę!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam polecam i jeszcze raz polecam! Profesjonalizm pod każdym względem. Odbyłam w szkole kurs od samego początku do samego końca i nie mogę napisać żadnego "ale". Bardzo pozytywna atmosfera i instruktorzy, którzy jasno i klarownie przekazują informacje i wbijają do głowy to co najważniejsze. Ja miałam przyjemność jeździć z instruktorem - Michałem Górskim, który to idealnie przygotował mnie do egzaminów państwowych. Bardzo dobrze tłumaczy, na spokojnie podchodzi do kursanta, jest bardzo wyrozumiały ale również wymagający. Bardzo pozytywny człowiek, z poczuciem humoru dzięki czemu atmosfera podczas jazd nie była sztywna i sprawiała tylko przyjemność :) Dowodem na powyższe jest oczywiście zdany egzamin za pierwszym razem - teoria i praktyka. Naprawdę warto uczyć się od najlepszych :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK AURINKO

54 opinie w tym 20 zaufanych

Księdza Jerzego Popiełuszki 19/21 lok 26, 01-595 Warszawa

Sprawdź teraz

Auto Szkoła -Smile-

772 opinie w tym 630 zaufanych

ul. Podczaszyńskiego 4 (Metro Słodowiec - metro stare Bielany), 01-862 Warszawa

Sprawdź teraz

OSK AutoKadet

0 opinii

ul. Konwiktorską 7, 01-585 Warszawa

Sprawdź teraz