Ośrodek Szkolenia Kierowców Luberski Kazimierz

  1 opinia

O Szkole

Szkoła ma 2 siedziby. Wybierz:

Ośrodek Szkolenia Kierowców Luberski Kazimierz

Ośrodek Szkolenia Kierowców Luberski Kazimierz
Strzelecka 5b lok. 7
64-850 Ujście

Kontakt

OpisOśrodek Szkolenia Kierowców "Kazimierz Luberski" jest firmą rodzinną , która swoją działalność prowadzi od 1991 r. Długoletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju szkoleń pozwala nam na dopasowanie się do wymagań oraz oczekiwań osób szkolonych, dlatego też od początku istnienia stawiamy na ciągły rozwój firmy oraz poszerzanie kompetencji zawodowych naszej kadry instruktorskiej.

Szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii: A, B, B+E, C, C+E, D, T. Oferujemy także szereg szkoleń dla kierowców zawodowych, a w tym:

Kwalifikacja wstępna;
Kwalifikacja wstępna przyspieszona;
Szkolenie okresowe.

Zapewniamy wysoki poziom szkolenia, materiały szkoleniowe, bezpłatne ćwiczenia na komputerach a co najważniejsze indywidualne podejście do każdego klienta. Gwarantujemy doświadczoną i wyróżniającą się ogromną cierpliwością kadrę instruktorską, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na rozwój Waszych umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdów.

Nasz ośrodek szkoleniowy mieści się w Nowej Wsi Ujskiej, nie przeszkadza nam to jednak prężnie działać na terenie Piły, Ujścia, Chodzieży i Budzynia. Ponadto wychodząc naprzeciw potrzebom naszych przyszłych kursantów posiadamy biuro w Pile, Ujściu i Budzyniu.

Nauka jazdy wymaga sprawnych samochodów dlatego nasze samochody są w bardzo dobrym stanie technicznym.
W naszej ofercie jest także możliwość wykonania badań psychologicznych oraz lekarskich. Współpracujemy z różnymi firmami oraz Urzędami Pracy w zakresie szkoleń na prawo jazdy kat. C, C+E, D oraz operatorów wózków widłowych.

Zapraszamy na szkolenia w naszym ośrodku!
Zobacz pełny opis szkoły

Odziały szkoły

Wyspiańskiego 4b/14, 64-920 Piła

tel: 606554451

Piła

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, B, C, D, B+E, C+E, T,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
C+E

Rodzaj szkolenia
Kurs

Najlepsza szkoła wg mnie. Robiłem wszystko, B,C,CE, kurs na przewóz rzeczy, wiosną idę na A tylko do tej szkoły. Najlepsi instruktorzy, kompetentni, wszystko na spokojnie i miło. Co najważniejsze, wszystko punktualnie, nie było kombinowania, że nauka nie odbędzie się

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szkoły polecane

SZKOŁA JAZDY EXPERT

265 opinii w tym 186 zaufanych

Dąbrowskiego 8b/8, 64-920 Piła

Sprawdź teraz

Centrum Szkoleń Perfect

523 opinie w tym 353 zaufane

ul. Szybowników 4/3, 64-920 Piła

Sprawdź teraz

Nauka Jazdy CHAMPION

175 opinii w tym 159 zaufanych

ul. Szybowników 4b/2, 64-920 Piła

Sprawdź teraz