Liczba odwiedzin: 14026 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW inż. Jerzy Kowalski

  (205 opinii)

Siedziba

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW inż. Jerzy Kowalski

Obrońców Westerplatte 21
42-200 Częstochowa

Opis szkoły

Ośrodek szkolenia kierowców działa na częstochowskim rynku od 20 lat. W przeciągu tego okresu instruktorom z tego ośrodka udało się przegotować do egzaminu znaczą część kierowców, którzy obecnie jeżdżą po drogach Polski a także całej Europy.

Prowadzimy szkolenia na wszystkie kategorie prawa jazdy począwszy od motocykla skończywszy na pojeździe ciężarowym z przyczepą czy autobusie.

Zatrudniamy instruktorów charakteryzujących się wysokimi kwalifikacjami (uprawnienia egzaminatora) oraz dużym spokojem i opanowaniem co pozwala nam profesjonalnie przygotować kursanta do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego.

Szkolimy na pojazdach identycznych, na których odbywają się egzaminy państwowe w Wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego w Częstochowie.

Dbamy aby sala, w której prowadzone są zajęcia teoretyczne wyposażona była w jak najwięcej środków dydaktycznych pozwalających na profesjonalne przygotowanie osoby z części teoretycznej a pojazdy, na których odbywają się jazdy praktyczne utrzymane w jak najlepszym stanie technicznym.

Zapewniamy badania lekarskie adekwatne dla kategorii prawa jazdy jaką dana osoba robi w naszym ośrodku potwierdzone odpowiednim orzeczeniem lekarskim które jest konieczne do umówienia egzaminu państwowego.

W trakcie szkolenia teoretycznego omawiane są wszystkie zagadnienia związane z przepisami ruchu drogowego i techniką kierowania a także zadania egzaminacyjne na placu manewrowym i w ruchu drogowym, które czekają kursanta na egzaminie państwowym. Wiedza przekazywana jest w sposób profesjonalny podparta przykładami z autopsji (z dużym poczuciem humoru) co pozwala kursantowi zapomnieć o stresie, który jest często przyczyną niepowodzenia na egzaminie.

Ostatnie opinie o OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW inż. Jerzy Kowalski

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 22.06.2018

Polecam!!! Jeżeli ktoś szuka rzetelnego i zaangażowanego instruktora to jak najbardziej polecam Pana Jerzego Kowalskiego. Po kilku godzinach nauki jazdy z Panem Jerzym nauczyłam się więcej niż w innej szkole przez kilkanaście godzin.

Plusy

dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 17.05.2018

Polecam serdecznie. Kurs jest świetnie prowadzony pod kątem egzaminu i ogólnie przygotowania do jazdy. Polecam instruktora- Pana Adama- wiedza przekazywana w bardzo przystępny i przydatny sposób????

Plusy

brak

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 17.05.2018

Polecam!!! Niezapomniane lekcje z Panem Jerzym. Jazdy z Panem Adamem to była przyjemność!!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 25.04.2018

Serdecznie polecam! Ten Ośrodek Szkolenia Kierowców to najlepszy wybór! Z wykładów wyniosłam naprawdę dużo cennych wskazówek, są prowadzone w profesjonalny i rzetelny sposób. Wszystkie tematy zostały omówione:) Jazdy z Panem Jerzym Kowalskim to czysta przyjemność-instruktor "z powołania", cierpliwy, miły, a przede wszystkim zwracający uwagę na ważne szczegóły. Do tego pełen wiary w kursanta, co z pewnością daje power do działania:) Kurs przebiegł szybko, bez stresu i w przyjemniej atmosferze. Bardzo dziękuję za tak profesjonalne podejście i przygotowanie:)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 17.04.2018

Zdane za 2 razem, ale tylko przez własną nie uwagę :P Pan Jerzy Kowalski prowadzi wykłady naprawdę bardzo profesjonalnie, podaje bardzo istotne dodatkowe informacje jak się zachować w danej sytuacji i na co zwracają uwagę egzaminatorzy. Również jazdy z Panem Adamem Kowalskim odbywały się na najwyższym poziomie. Ćwiczyliśmy do skutku :) Determinacja Pana Adama pozwoliła mi zdać tak szybko prawko :P Polecam serdecznie tą szkołę i tych dwóch Panów instruktorów :)

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!