Ośrodek Szkolenia Kierowców EDYTA Edyta Jurzak

 807 opinii w tym 551 zaufanych

Odznaki Szkoły

2 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

Ośrodek Szkolenia Kierowców EDYTA Edyta Jurzak
ul. Piastowska 2
43-300 Bielsko-Biała

Opis

Od 2015 roku mamy możliwość odbycia kursu na prawo jazdy bez części teoretycznej, czyli z pominięciem chodzenia na wykłady. Warunkiem przejścia kursu w ten sposób jest jednak zaliczenie wcześniej państwowego egzaminu teoretycznego niejako ‚na własną rękę’. Krótko mówiąc sam się uczysz, sam zdajesz i później nie musisz już chodzić na wykłady. Zamiast tego od razu przystępujesz do części praktycznej kursu, czyli jazd i zajęć z ratownikiem medycznym.

Bez teorii:

1. Musisz wyrobić na własną rękę PKK. Czyli udaj się do lekarza, który ma uprawnienia do badania kierowców i zrób badanie lekarskie. Następnie zrób zdjęcie na prawo jazdy , zabierz dokument tożsamości i udaj się z tymi dokumentami do Wydziału Komunikacji w miejscu Twojego zameldowania i tam otrzymasz od ręki profil kandydata na kierowcę ( PKK )

2. Jedziesz z Profilem ( PKK ) do WORDu ustalić egzamin. Musisz już mieć dowód lub paszport (często osoby zaczynające ‚normalnie’ kurs 3 miesiące przed 18 rokiem życia jeszcze tych dokumentów nie mają). Termin masz w zależności od okresu za 3-7 dni. Zakładamy, że kupiłeś sobie dobre materiały do nauki, jesteś super-sprytny i zdałeś za pierwszym razem.

3. Zdałeś teorie w Word więc zabierasz swoje PKK do szkoły jazdy,którą sobie wybierzesz umawiasz się z instruktorem na zajęcia z pierwszej pomocy przedlekarskiej i już za kilka dni zaczynasz jazdy.

Z teorią, po staremu:

1. Przychodzisz na rozpoczęcie kursu. Dowiadujesz się jak i gdzie załatwić wszystkie formalności niezbędne do załatwienia PKK ustalamy szczegóły szkolenia z Państwem

2. Zaczynasz teorię, która trwa plus-minus 2-3 tygodnie. Dostajesz materiały w cenie kursu. Na wykładach UCZYSZ się przepisów ruchu drogowego prowadzimy wspólne dyskusje rozwiązujemy wspólnie i ćwiczymy w grupach testy. Z resztą egzamin wtedy zdajesz na koniec kursu więc przez 30 godzin jazd chcąc-nie-chcąc zrozumiesz zasady np. skrzyżowań, co pomaga w uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu.

3. Po wspomnianych mniej więcej 2-3 tygodniach od rozpoczęcia teorii na której dowiedziałeś się wielu cennych rzeczy zaczynasz jazdy. Egzaminem teoretycznym zaczynasz się martwić dopiero pod koniec kursu. Na zakończenie kursu po wykładach teoretycznych i jazdach praktycznych przystępujecie do egzaminu wewnętrznego ( teoretycznego i praktycznego ) Przesylamy dokumenty pocztą elektroniczną do Word i już następnego dnia możecie Państwo umawiać się na egzamin państwowy w Word.
Na Kurs z teorią po staremu - zachęcamy !!!
OSK "EDYTA" powstało dla osób, które chcą pod okiem wyszkolonej kadry instruktorów przygotować się do samodzielnego prowadzenia pojazdu oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji w ruchu drogowym.

U nas przekonasz się, że nauka nie wiąże się ze stresem, ale z przyjemnością w zdobywaniu nowych doświadczeń i umiejętności...

Zdobycie prawa jazdy to nie tylko inwestycja pieniężna, poświęcony czas czy też ogrom włożonej pracy i wysiłku w naukę, to również inwestycja w twoje bezpieczeństwo.

Inwestujesz w poczucie bezpieczeństwa nie tylko podczas prowadzenia pojazdu w trakcie kursu, ale przede wszystkim po uzyskaniu prawa jazdy.Z PEWNOŚCIĄ CAŁĄ HISTORIĘ OŚRODKA TWORZYCIE RAZEM Z NAMI!!! WY UFACIE NAM  PRZYCHODZĄC TUTAJ W CELU NABYCIA NOWEJ UMIEJĘTNOŚCI JAKĄ JEST NAUKA JAZDY,A MY CIESZYMY SIĘ, ŻE MOŻEMY PRZYGOTOWAĆ WAS DO TAK POWAŻNEJ I ODPOWIEDZIALNEJ ROLI W ŻYCIU JAKĄ JEST PRAWO JAZDY!!!FAKT ,ŻE PRZYCHODZI DO NAS MŁODSZY CZY STARSZY,NIEDOŚWIADCZONY JESZCZE ZA KIEROWNICĄ CZŁOWIEK A WYCHODZI DOBRZE PRZYGOTOWANY KIEROWCA POZWALA NAM NA DALSZĄ REALIZACJĘ SZKOŁY JAZDY NA  BARDZO WYSOKIM POZIOMIE. TO WIELKIE SZCZĘŚCIE SPOTYKAĆ SWOICH BYŁYCH KURSANTÓW NA DRODZE JUŻ JAKO SAMODZIELNYCH KIEROWCÓW I MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ ŻE OD CHWILI UKOŃCZENIA KURSU WYNIEŚLI JAK NAJWIĘCEJ DOBRYCH WSKAZÓWEK I RAD  KTÓRYCH CHĘTNIE IM UDZIELALIŚMY. TO DLA NAS OGROMNE WYRÓŻNIENIE ZE ZECHCIELI  ZAUFAĆ INSTRUKTOROM OSK "EDYTA". DZIĘKUJEMY !!!


Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku: Osk Edyta Jurzak
Zobacz pełny opis szkoły

Instruktorzy

Edyta Jurzak

Edyta Jurzak

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia

2800 zł

16.08.2022

ul. Piastowska 2, Zapraszamy 16 sierpnia na godz 16:00 na krótkie spotkanie organizacyjne ustalimy z Państwem harmonogram zajęć i zaczniemy szkolenie w dnach i godzinach dostosowanych do Państw oczekiwań. To ostatni kurs w tym roku w cenie 2.800 zł dodatkowo każdy kursant otrzyma w cenie kursu gratisss na rok od OSK " Prawną Ochronę Kierowcy" na drodze po otrzymaniu prawa jazdy. Zapraszamy serdecznie

WIĘCEJ W cenie kursu:
31 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd (Toyota Yaris)
egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dydaktyczne dla kursantów
Cena od 1.01.2022 dla osób uczących się 2.800 zł dla pracujących 2.900
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

cena za pakiet: 90 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Jan Sekta

Jan Sekta
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 02.08.2022

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecana szkoła jazdy, w której panuje świetna atmosfera, profesjonalizm oraz wyrozumienie. Pan Grzegorz jest bardzo ciepłym i miłym człowiekiem, który w żadnym stopniu nie stresuje kursanta. Wykonuje swoją prace w 110% profesjonalnie. Pani Edyta również jest miłą sympatyczną kobietą od której bije dużo pozytywnej energii. Po zakończonych jazdach czuje się pewnie za kierownicą i nie stwarzam kłopotów na drodze. Z całego serca polecam cieplutko.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Kacper W ......n ip: 213.5.254.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 26.07.2022

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Wspaniała szkoła, dzięki Pani Edycie zyskałem pewność za kierownicą i radość z jazdy. Każda godzina była świetnym doświadczeniem w miłej atmosferze. Na pochwałę zasługuje szanowanie czasu kursanta i przekazywanie najlepszej wiedzy, oraz szczera pomoc podczas jazd. Żałuję, że od początku nie robiłem tutaj kursu ale nawet te 10~ godzin wystarczyło by na nowo nauczyć się jeździć lepiej i bez kłopotu zdać egzamin. Serdecznie polecam, szczególnie osobom z innych ośrodków szkolenia, które nie są zadowolone z przejeżdżonych godzin i chcą ze spokojną głową przystąpić do egzaminu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Aga M ......a ip: 109.95.146.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 13.07.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

BARDZO POLECAM OSK EDYTA. Pani Edyta- jest bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta, pełen profesjonalizm i dobra organizacja, bez problemu odpowiada na wszelkie wątpliwości.!!! Ale to z Panią Klaudią przejeździłam 30h eleczką i to ONA nauczyła mnie wszystkiego! Uwielbiałam z nią jazdy i już tęsknię.???? Zawsze można było porozmawiać w dobrej atmosferze i popytać o wszystko. Jednocześnie jest wymagająca i dzielnie walczyła żeby naprostować moje błędy. Po każdej jeździe wracałam z nowymi doświadczeniami i uwagami. Nic dodać nic ująć- Pani Klaudia wszystko dokładnie tłumaczy, podaje przydatne wskazówki i widać, że lubi to co robi. To właśnie dzięki niej udało mi się zdać egzamin za pierwszym podejściem! ???? Dziekuję za niezawodne wsparcie w dniu egzaminu- bardzo pomogło. Gdybym drugi raz miała wybierać- nie zastanawiałabym się. Dziękuje bardzo za wszystko, napewno będę dobrze wspominać ten czas❤️

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Szymon Wydra

Szymon Wydra
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 07.07.2022

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Gorąco polecam! Naprawdę najlepsza szkoła w Bielsku-Białej, a wiem co piszę, bo mam spore porównanie z racji tego że przebyłem długą drogę, zanim po jazdach w OSK Edyta zdałem egzamin za pierwszym razem! Podejście do zdawania prawa jazdy ponowiłem po kilku latach od nieudanej próby w innej szkole. W tamtym czasie brałem też kilka jazd doszkalających w jeszcze innych OSK, ale dopiero teraz gdy trafiłem do OSK Edyta przekonałem się jak wielka różnica jest między "dobrą" szkołą nauki jazdy, a naprawdę rewelacyjną jaką bez cienia wątpliwości jest OSK Edyta. Miałem ogromne szczęście i przyjemność jeździć z Panią Edytą, ale zdążyłem przekonać się, że w całej szkole panuje świetna atmosfera i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Żadne przeciwności - czy to w postaci fali upałów czy ciężkich do nauczania kursantów (jak ja ;)) - nie łamią pozytywnego ducha Pani Edyty! Pełne zaangażowanie, indywidualne podejście, święta cierpliwość, program jazd obejmujący wszystko co może nas spotkać nie tylko na egzaminie, ale też gdy już siądziemy za kółko jako pełnoprawni kierowcy. Genialna, pozytywna atmosfera w czasie jazd, a jednocześnie ciągłe wskazówki i zwracanie uwagi kursanta na wszystkie szczegóły tego co dzieje się lub może w danym miejscu/sytuacji wydarzyć się na drodze. To wszystko jest bezcenne. Dzięki temu po raz pierwszy najpierw zacząłem naprawdę rozumieć popełniane błędy (nie tylko co zrobiłem źle i jakie tego były skutki, ale też dlaczego tak się stało), a następnie je poprawiać przez powtórzenia aż pojawiła się trwała poprawa i pozytywne rezultaty. Mówiąc prościej błędy nie były mi wytykane, ale byłem INFORMOWANY i INSTRUOWANY. Dzięki temu zacząłem robić postępy w umiejętnościach jakie potrzebne są "za kółkiem" m.in. uważności, skupieniu, podzielności uwagi, reakcji na wydarzenia na drodze. Przed jazdami w OSK Edyta, gdyby ktoś poprosił mnie o wskazanie osoby która nie nadaje się na kierowcę, bez wahania wskazałbym na siebie i to nie z powodu niskiej samooceny, ale prostego faktu, że nie radziłem sobie za kierownicą. Szykowałem się na ciężką przeprawę, a dzięki Pani Edycie nabrałem więcej spokoju i nadziei na pozytywny wynik egzaminu! Do tego cała szkoła robi wszystko, aby godziny jazd były jak najlepsze dla kursantów. Jeśli dzięki OSK Edyta ja dałem radę zdać, to KAŻDY z pomocą tej szkoły, odpowiednią motywacją i dyscypliną jest w stanie!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Antek T .....k ip: 193.200.133.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 01.07.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam. Egzamin zdany za pierwszym razem, a praktyka zrobiona w miesiąc. Na wykładach jak i jazdach panuje super atmosfera. Nie ma niepotrzebnego stresu, ani nerwów.

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Ola Majdak

Ola Majdak
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 29.06.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam każdemu ????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Maksymilian B ......n ip: 185.207.148.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 24.06.2022
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam świetna szkoła bardzo dobrzy instruktorzy :-D

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Irena Irenka

Irena Irenka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 24.06.2022

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Najlepsza szkoła jazdy w Bielsku. Super Instruktorzy. Polecam !!!!

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Gabriela Płonka

Gabriela Płonka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 22.06.2022

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam Pani Edyta i Klaudia super cierpliwe instruktorki nauczyły mnie jazdy po 10 latach rozpoczęcia kursu . Polecam polecam

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Dawid Michnowicz

Dawid Michnowicz
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.06.2022
Ilość podejść do egzaminu: 3

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam z całego serca szkołę jazdy. Świetny kontakt z Panią Edytą, zawsze znajdzie czas żeby udzielić informacji na pytania które nurtują kursanta. Organizacyjnie top, wszystko szybko i sprawnie, bez zbędnych ceregieli. Same jazdy to złoto. Trasy egzaminacyjne rozłożone na czynniki pierwsze, przejeżdżone wiele razy, jedyne co może na egzaminie pokonać to własny stres. Dodatkowo nie jest to nauka tylko pod egzamin, ale nauka jazdy samochodem z prawdziwego zdarzenia, instruktorzy nie mają problemu zabrać kursanta za miasto żeby np miał okazję jechać ekspresówką. Gdy zdarzy się awaria to każdy staje na głowie by jak najszybciej ją ogarnąć żeby kursant nie tracił rytmu zajęć. Jeśli chodzi o instruktorów mogę z całego serca polecić Panią Klaudię i Pana Grzegorza. Świetnie uczą i są cierpliwi, to jedno, ale to w jakiej atmosferze to robią, to drugie, aż chce się chodzić na jazdy, bo oprócz nauki dobrze spędza się czas. Sporo śmiechu, rozmawiania na wiele tematów, szybko łapie się naturalny vibe. Dzięki ludziom z tego OSK będą miło wspominał swoją naukę ????????????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Greg Thomas

Greg Thomas
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 13.06.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm. Edyta poprowadziła mnie od początku do końca, jak dziecko za rączkę !!!. Nie wierzyłem, że kiedykolwiek będę kierowcą, ale dzięki Edycie się udało !!!! Nie ma lepszej szkoły w BB. Dziękuję!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Angelika Papla

Angelika Papla
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 13.06.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Najlepsza szkoła jazdy ever. Miałam wspaniałą instruktorkę. Pani Agatka powiedziała ze zdam za pierwszym razem i tak też się stało. Dokładnie wiedziała kiedy będzie ten moment i kiedy bede gotowa. Przemiła szefowa Pani Edytka. Polecam z całego serca każdemu tę szkole jazdy.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Liwia Kowalik

Liwia Kowalik
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 09.06.2022
Ilość podejść do egzaminu: 3

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam OSK Edyta Jurzak. Cieszę się, że zapisałam się właśnie tam. Pani Edyta jest bardzo miła i z każdym pytaniem można śmiało zwracać się do niej z świadomością, że pomoże bardzo szybko. Miałam przyjemność jeździć z Panią Klaudią i cieszę się, że wlasnie ona byla moim instruktorem. Jest przesympatyczną kobietą z poczuciem humoru, duuużą cierpliwością i potrafi bardzo dobrze tłumaczyć rzeczy których się nie potrafi. Naprawdę dobrze się z nią jeździ jak i uczy. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej instruktorki i dziękuje za wiarę we mnie i za każdą godzinę jazd!❤️????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Liudmyla R ...k ip: 77.112.184.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 03.06.2022

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Bardzo polecam, super szkoła, super instruktorzy!!! Indywidualne podejście, odczucie każdego kursanta,a najważniejsze nieobojętnoś. Po jazdach na ekzaminie niema strachu, jedziesz jak doskonały kierowca niezależnie od drogi wybranej przez ekzaminatora.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Patrycja Zajdych

Patrycja Zajdych
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 29.05.2022
Ilość podejść do egzaminu: 3

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

!!!! Polecam z całego serca, miałam przyjemność jeździć z Panią Edytą, która bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu !!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Magdalena Rydzewska

Magdalena Rydzewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 20.05.2022
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Edytka jest wspaniała i dzięki niej auto kojarzy mi się tylko z najlepszymi rzeczami ❤świetne i konkretne przygotowanie do egzaminu daje poczucie spokoju, gdy się do niego przystępuje. Chcecie robić prawko? Proszę jak najszybciej udać się do OSK Edyta ????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Paulina Filo

Paulina Filo
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.05.2022
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zdane !!! Moje marzenie się spełniło ❤️ Edyta dziękuję za dobre rady za każde słowo za podniesienie na duchu . !! Za każdy dzień spędzony z Tobą ???? Nauczyłaś mnie nie tylko jeździć ale także dodatałaś mi wiary w Siebie . Cieszę się że zdałam egzamin a za razem serce pęka że to już koniec jazd z Tobą ! Mega profesja . Ludzie nawet się nie zastanawiajcie to kobieta naprawdę z powołania ! Polecam w 100% ❤️❤️❤️❤️❤️

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Maciek Szkucik

Maciek Szkucik
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.04.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Super szkoła, bardzo szybki kurs, miła atmosfera i najlepsza instruktorka na świecie Pani Agata <3. Zdane za pierwszym Polecam Wszystkim!!!!!!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Marek A ........k ip: 46.204.100.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 25.04.2022
Ilość podejść do egzaminu: 3

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetna szkoła. A instruktorzy jeszcze lepsi. Instruktorzy dobrze wyjaśniają polecenia egzaminacyjne dzięki czemu nie miałem problemu na egzaminie z tym co do mnie mówi egzaminator. Elastyczne godziny kursu teoretycznego jak i również części praktycznej. Pozdrawiam panią Klaudię i pana Stanisława. Dziękuję za wszystko.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Natalia Czuj

Natalia Czuj
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 21.04.2022
Ilość podejść do egzaminu: 3

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam z całego serca❤️ Świetna atmosfera i cudowni, cierpliwi instruktorzy????

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Amelia Grzybowska

Amelia Grzybowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 20.04.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Po kursie ze wspaniałą instruktorką Klaudią egzamin zdany w pięknym stylu

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Maciek Żurek

Maciek Żurek
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 06.04.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Po odbytym kursie (swoją drogą ze wspaniałą instruktorką Klaudią) udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem :)

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Elzbieta Marasik

Elzbieta Marasik
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 24.03.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Pani Edytka wspaniała kobieta???? Świetny instruktor z powołania o wielkim sercu, cierpliwy. Dziękuję bardzo za wszystkie rady ???? Zdane za pierwszym razem ????????????????????

+ Zaletydobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak
Julka Wieczorek

Julka Wieczorek
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 09.03.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Polecam tę szkółkę. Bardzo miła atmosfera i super instruktorzy. Choć nie byłam pewna siebie to zdałam egzamin teoretyczny jak i praktyczny za 1 razem. Będę polecać ją każdemu!

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Marcin Paluch

Marcin Paluch
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 02.03.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Klaudia i Pan Stanisław najlepsi z najlepszych instruktorów egzamin zdany za 1 razem :)

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, punktualność
- Wadybrak
Katarzyna Romańczuk

Katarzyna Romańczuk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.02.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Pełen profesjonalizm dziękuję Edyta Jurzak

+ Zaletydobra atmosfera
- Wadybrak
Aleksander Wasik

Aleksander Wasik
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.02.2022

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Pani Edyta jest profesjonalnym, bardzo sympatycznym i pomocnym nauczycielem. Dzięki niej zdałem egzamin za pierwszym razem.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Jakub Romańczuk

Jakub Romańczuk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 25.02.2022
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie polecam, cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy, w dodatku w trakcie jazd jest bardzo przyjemna atmosfera :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Paulina Owczarek

Paulina Owczarek
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 24.02.2022
Ilość podejść do egzaminu: 4

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Instruktorzy wyrozumiali i cierpliwi ogólnie super atmosfera, a wykłady ciekawe i przekazane w pigułce. Bardzo serdecznie polecam!!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Angelina B ....z ip: 82.177.110.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 18.02.2022
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Edyta najlepsza instruktor na świecie lepiej trafić nie mogłam. Super atmosfera i profesjonalne podejście . Jeżeli szkoła jazdy to tylko OSK Edyta .

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak