OSK Euroszkoła

  72 opinie

O Szkole

OSK Euroszkoła

OSK Euroszkoła
Grzybowska 80/82
00-844 Warszawa

Kontakt

Opis

Efektywna nauka jazdy, mili i kompetentni instruktorzy oraz konkurencyjne ceny – tak w skrócie można scharakteryzować Ośrodek Szkolenia Kierowców EUROSZKOŁA. Ośrodek oferuje profesjonalne kursy na prawo jazdy kat. A1, A2, A, B - możliwość opłat w ratach, oświetlony plac manewrowy, badania lekarskie, zajęcia w języku angielskim, szkolenie na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów. Z nami nauka jazdy to prawdziwa przyjemność!

Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, A2, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
A

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Przyszedłem do tej szkoły na jazdy doszkalające po kursie w innej i nie ma porównania. Moim instruktorem był Krzysiek, bardzo fajny gość, dobrze tłumaczący wszystkie kwestie które sprawiały mi problemy. Faktycznie "nie stoi" nad kursantem, co akurat mnie się bardzo podobało, ale jest przez cały czas do dyspozycji na placu - wystarczy podjechać i poprosić o asystę. Na mieście ma naprawdę pomocne uwagi (jak okazało się na egzaminie) i potrafi je przekazać w nieofensywny sposób. Co do motocykli - to po prostu szkoleniowe moto, które swoje na tym placu przechodzą, więc jesli ktoś oczekuje "nówki sztuki Gladiusa", to nie tu. Z mojego punktu widzenia to dobrze, bo każdy moto zestrojony jest nieco inaczej, jak też się w praktyce okazało w WORD. Polecam - stosunek jakości do ceny wyjątkowo korzystny.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Witam, mam na imię Tomek, chciałbym zostawić swoją opinię o Krzysztofie, instruktorze. Jest to pozytywna opinia, egzamin zdałem z 2 razem, 1 oblałem plac, z mojej winy nie instruktora-stres dał się we znaki. Owszem, instruktor daje dużo swobody na placu kursantowi, ale zaznacza, że w razie pytań, wątpliwości-jest do dyspozycji, ja osobiście korzystałem z jego porad. Na mieście mało czasu spędziliśmy, ale uwagi co do mojego przejazdu były bardzo przydatne na egz. państwowym i trasa zbliżona podobna... Oczywiście brałem jazdy doszkalające i to mi pomogło, czyli praktyka a nie jakieś cenne uwagi instruktora, czy wyginać się do przodu,czy prostować...Cena przystępna, sprzęt zdewastowany, ale nie szarpał, nie dławił się, więc do zaakceptowania. Reasumując wybrałbym jeszcze raz tą szkołę, bez czepialstwa w stosunku do instruktora, to nie jest trener osobisty ani osoba po studiach pedagogicznych, nie do końca są dla mnie zrozumiałe opinie negatywne w stosunku do tej osoby...Dla mnie wyznacznikiem jest tu tylko i wyłącznie ilość wyjeżdżonych godzin...

+ Zaletyatrakcyjna cena, elastyczność
- Wadyzły stan pojazdów,

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo miła atmoswera podczas jazd, instruktor zawiózł mnie na badania lekarskie, egzamin wewnętrzny oraz państwowy zdany za pierwszym razem. Bardzo polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, dobra atmosfera, profesjonalizm
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK AUTO-KOS

152 opinie w tym 91 zaufanych

ul. Rzymowskiego 38, 02-697 Warszawa

Sprawdź teraz

OSK Jedynka

648 opinii w tym 387 zaufanych

al. Jerozolimskie 31/16, 00-508 Warszawa

Sprawdź teraz

GAZeLka

695 opinii w tym 410 zaufanych

18 oddziałów w Warszawie, 02-703 Warszawa

Sprawdź teraz