Odznaki Szkoły
0 z 4: Zobacz co oznaczają >
Kontakt
Opis
. NOWE ZASADY W SZKOLENIU I EGZAMINOWANIU ECO DRIVINGU samocoody SUZUKI Swift 1.2 YAMAHA MT 07 GLADIUS PLAC MANEWROWY I GORKA NA MIEJSCU. KAT.A B. Am . A1 .A2 . A . E- B Solidność, rzetelność, skuteczność ,doświadczenie CHCESZ WYGRAĆ LOS WYBIERZ AUTO-KOS.......W ośrodku szkolenia kierowców AUTO-KOS od początku naszego istnienia kładziemy głównie nacisk na solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego. Do współpracy zaprosiliśmy grupę doświadczonych instruktorów. Ich gruntowne wykształcenie, doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego oraz techniki kierowania pojazdem, wsparte bogatym i nowoczesnym wyposażeniem ośrodka, gwarantują rzetelne przygotowanie do zdania egzaminu i uzyskania prawa jazdy przyszłych kierowców.Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować program szkoleniowy umożliwiający w krótkim czasie zapoznanie kandydatów na kierowców ze wszystkimi zasadami ruchu drogowego. Dzięki sprawdzonym i przystępnym formom szkolenia zdobywamy uznanie coraz liczniejszej rzeszy osob szkolonychProgram szkolenia na prawo jazdy realizowany w naszym ośrodku obejmuje przygotowanie kandydatów na kierowców z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Wiadomości zdobywane są w formie zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych odbywających się w sali wykładowej, na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim .MY NAUCZYMY CIE JEZDZIC A NIE TYLKO JAK ZDAC EGZAMI
Kursy - ceny i terminy
Zobacz filtry kursówkat. AM, Wykłady i praktyka
Manualna skrzynia
2500 zł
codziennie
ul. Rzymowskiego 38
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym zajęcia z pierwszej pomocy)
10 godzin (po 60 min) jazd (Romet ZK 50)
pierwszy egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
Dodatkowo płatne:
materiały dla kursantów
badania lekarskie
kat. B+E, Tylko praktyka
Manualna skrzynia, Ekspresowy, Weekendowy, Popołudniowy, Wieczorowy
2500 zł
codziennie
ul. Rzymowskiego 38
15 godzin (po 60 min) jazd (Fiat Scudo + przyczepa)
pierwszy egzamin wewnętrzny praktyka
Dodatkowo płatne:
badania lekarskie
kat. A, Wykłady i praktyka
Manualna skrzynia
3750 zł
codziennie
ul. Rzymowskiego 38
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym zajęcia z pierwszej pomocy)
20 godzin (po 60 min) jazd (Honda CBF 125)
pierwszy egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka gratis kazdy nastepny platny
Dodatkowo płatne:
NOWA MT 07
badania lekarskie
kat. A1, Wykłady i praktyka
3700 zł
codziennie
ul. Rzymowskiego 38
kat. B, Wykłady i praktyka
5700 zł
codziennie
ul. Rzymowskiego 38
kat. A2, Wykłady i praktyka
3700 zł
codziennie
ul. Rzymowskiego 38
Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety
kategoria A
cena za pakiet: 180 zł
ilość godzin w pakiecie: 1h
kategoria A1
cena za pakiet: 170 zł
ilość godzin w pakiecie: 1h
kategoria B
cena za pakiet: 160 zł
ilość godzin w pakiecie: 1h
kategoria AM
cena za pakiet: 170 zł
ilość godzin w pakiecie: 1h











Opinie o szkole
Dodaj swoją opinię o szkole!
Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły
suma opinii statystyka zdawalności
Dodaj swoją opinię o szkole!
otrzymanych opinii
ip: 89.67.134.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 04.12.2012
Ilość podejść do egzaminu: 3
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Zero wkładu w teorię. Jedyne na co można liczyć to wytłumaczenie, jak zmieniać płytę dvd- na tym opiera się teoria. Nie uczą techniki jazdy na kursie, może nadrabiają na dodatkowych jazdach, żeby do siebie przekonać... z reguły łatwiej jest wytknąć błędy konkurencji. Po kursie jeżdżę "jak na rowerze" (opinia innej szkoły). Nogi nie współpracują, zero o tym podczas kursu- jaka pozycja, jak rozkładać ciężar. Oszczędzają sprzęt. Nie można hamować skrzynią, nie można forsować sprzętu. Zostawiają na placu, który też pozostawia wiele do życzenia. Górkę robiłem już na dodatkowych godzinach, bo się nie wyrobiliśmy, za to ósemkę umiem świetnie... Jazd na mieście mało (4h). Pierwsza godzina dotyczy rozmowy o motorze, a to powinno być na teorii. Jedyny plus to taki, że szybko można się prześlizgnąć przez cały kurs i na tym kończy się to co dobre. Jeśli nurtują Cię pytania liczyć można na opierdziel. NIE POLECAM
ip: 213.17.180.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.01.2012
Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocena ogólna
Rodzaj szkolenia
Kurs
Za pierwszym podejściem zdałem na motor, czyli na KAT. A. Dobry instruktor, Jacek Kosewski, ale samemu też trzeba się przyłożyć. Jeśli ktoś sam się nie przyłoży, nawet najlepszy instruktor nie pomoże. I bez pośpiechu. Najpierw trzeba bardzo dobrze opanować plac. Ja wyjechałem na miasto dopiero po kilkunastu godzinach na placu. Na początku myślałem, że za późno. Jedak z perspektywy czasu instruktor podjął jak najbardziej słuszną decyzję. "Motor nie wybacza błędów" albo "Pamiętaj rozpędzić się jest bardzo łatwo, a zatrzymać się już możesz nie mieć okazji". To powiedzenia mojego instruktora.