OSK AUTO-KOS

 152 opinie w tym 91 zaufanych

Odznaki Szkoły

0 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

OSK AUTO-KOS
ul. Rzymowskiego 38
02-697 Warszawa

  • Godziny:
  • Otwarte
  • • Zamknięcie: 18:00

Kontakt

Opis

. NOWE ZASADY W SZKOLENIU I EGZAMINOWANIU ECO DRIVINGU samocoody SUZUKI Swift 1.2 YAMAHA MT 07 GLADIUS PLAC MANEWROWY I GORKA NA MIEJSCU. KAT.A B.  Am . A1 .A2 . A . E- B Solidność, rzetelność, skuteczność ,doświadczenie CHCESZ WYGRAĆ LOS WYBIERZ AUTO-KOS.......W ośrodku szkolenia kierowców AUTO-KOS od początku naszego istnienia kładziemy głównie nacisk na solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego. Do współpracy zaprosiliśmy grupę doświadczonych instruktorów. Ich gruntowne wykształcenie, doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego oraz techniki kierowania pojazdem, wsparte bogatym i nowoczesnym wyposażeniem ośrodka, gwarantują rzetelne przygotowanie do zdania egzaminu i uzyskania prawa jazdy przyszłych kierowców.Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować program szkoleniowy umożliwiający w krótkim czasie zapoznanie kandydatów na kierowców ze wszystkimi zasadami ruchu drogowego. Dzięki sprawdzonym i przystępnym formom szkolenia zdobywamy uznanie coraz liczniejszej rzeszy osob szkolonychProgram szkolenia na prawo jazdy realizowany w naszym ośrodku obejmuje przygotowanie kandydatów na kierowców z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Wiadomości zdobywane są w formie zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych odbywających się w sali wykładowej, na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim .MY NAUCZYMY CIE JEZDZIC A NIE TYLKO JAK ZDAC EGZAMI

Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. AM, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia

2500 zł

codziennie

ul. Rzymowskiego 38

WIĘCEJ W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym zajęcia z pierwszej pomocy)
10 godzin (po 60 min) jazd (Romet ZK 50)
pierwszy egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka

Dodatkowo płatne:
materiały dla kursantów
badania lekarskie

kat. B+E, Tylko praktyka

Manualna skrzynia, Ekspresowy, Weekendowy, Popołudniowy, Wieczorowy

2500 zł

codziennie

ul. Rzymowskiego 38

WIĘCEJ W cenie kursu:
15 godzin (po 60 min) jazd (Fiat Scudo + przyczepa)
pierwszy egzamin wewnętrzny praktyka

Dodatkowo płatne:
badania lekarskie

kat. A, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia

3750 zł

codziennie

ul. Rzymowskiego 38

WIĘCEJ W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym zajęcia z pierwszej pomocy)
20 godzin (po 60 min) jazd (Honda CBF 125)
pierwszy egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka gratis kazdy nastepny platny

Dodatkowo płatne:
NOWA MT 07
badania lekarskie

kat. A1, Wykłady i praktyka

3700 zł

codziennie

ul. Rzymowskiego 38

kat. B, Wykłady i praktyka

5700 zł

codziennie

ul. Rzymowskiego 38

WIĘCEJ kurs VIP SAM/A WYBIERASZ godziny zajec

kat. B, Wykłady i praktyka

Ekspresowy

5000 zł

codziennie

ul. Rzymowskiego 38

WIĘCEJ Audi A 3 Automat

kat. A2, Wykłady i praktyka

3700 zł

codziennie

ul. Rzymowskiego 38

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia

4750 zł

codziennie

ul. Rzymowskiego 38

WIĘCEJ suzuki Swift 1.2 daje .........30 h teoria/45 min 1 h/ 30 h praktyka .Pomoc przedlekarska

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria A

WIĘCEJ cena jazdy dodatkowej kat A1 A2 A 170 PLN

cena za pakiet: 180 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

kategoria A1

cena za pakiet: 170 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

kategoria A2

WIĘCEJ sobota niedziela 150

cena za pakiet: 170 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

kategoria B

WIĘCEJ cena jazdy dodatkowej kat B 180 pln sobota niedziela

cena za pakiet: 160 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

kategoria AM

cena za pakiet: 170 zł

ilość godzin w pakiecie: 1h

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

ip: 89.67.134.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 04.12.2012
Ilość podejść do egzaminu: 3

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Zero wkładu w teorię. Jedyne na co można liczyć to wytłumaczenie, jak zmieniać płytę dvd- na tym opiera się teoria. Nie uczą techniki jazdy na kursie, może nadrabiają na dodatkowych jazdach, żeby do siebie przekonać... z reguły łatwiej jest wytknąć błędy konkurencji. Po kursie jeżdżę "jak na rowerze" (opinia innej szkoły). Nogi nie współpracują, zero o tym podczas kursu- jaka pozycja, jak rozkładać ciężar. Oszczędzają sprzęt. Nie można hamować skrzynią, nie można forsować sprzętu. Zostawiają na placu, który też pozostawia wiele do życzenia. Górkę robiłem już na dodatkowych godzinach, bo się nie wyrobiliśmy, za to ósemkę umiem świetnie... Jazd na mieście mało (4h). Pierwsza godzina dotyczy rozmowy o motorze, a to powinno być na teorii. Jedyny plus to taki, że szybko można się prześlizgnąć przez cały kurs i na tym kończy się to co dobre. Jeśli nurtują Cię pytania liczyć można na opierdziel. NIE POLECAM

+ Zaletybrak
- Wadybrak

ip: 213.17.180.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 28.01.2012
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Rodzaj szkolenia
Kurs

Za pierwszym podejściem zdałem na motor, czyli na KAT. A. Dobry instruktor, Jacek Kosewski, ale samemu też trzeba się przyłożyć. Jeśli ktoś sam się nie przyłoży, nawet najlepszy instruktor nie pomoże. I bez pośpiechu. Najpierw trzeba bardzo dobrze opanować plac. Ja wyjechałem na miasto dopiero po kilkunastu godzinach na placu. Na początku myślałem, że za późno. Jedak z perspektywy czasu instruktor podjął jak najbardziej słuszną decyzję. "Motor nie wybacza błędów" albo "Pamiętaj rozpędzić się jest bardzo łatwo, a zatrzymać się już możesz nie mieć okazji". To powiedzenia mojego instruktora.

+ Zaletybrak
- Wadybrak