Siedziba
OSK Auto-Moto-Nauka Iwona Musztyfaga
3-go Maja 4N (obok PKS-u , piekarnia Hert )
55-200 Oława
Opis szkoły
SZKOŁA JAZDY TO DUŻE WYZWANIE I PASJA. SZKOLENIE LUDZI TO WSPANIAŁA SPRAWA ALE NALEŻY TO ROBIĆ ODPOWIEDZIALNIE I ZGODNIE Z PRZEPISAMI.
ZAWÓD INSTRUKTOR TO NAUCZYCIEL ON POKAZUJE NAM WZORCE JAK POSTĘPOWAĆ NA DRODZE JAK BYĆ DOBRYM KIEROWCĄ NIEZALEŻNIE OD WIEKU I PŁCI.
NASZA SZKOŁA STAWIA NA JAKOŚĆ,PROFESJONALIZM I SUKCES.
SZKOLĄC NASZYCH KURSANTÓW,ZWRACAMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA BEZPIECZEŃSTWO.
TO ONI BĘDĄ W PRZYSZŁOŚCI KIEROWCAMI I TO OD NICH W DUŻEJ MIERZE ZALEŻEĆ BĘDZIE ZDROWIE I ŻYCIE WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RUCHU.TO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE.
ŻYCIE MAMY TYLKO JEDNO I NALEŻY O TYM PAMIĘTAĆ.
Ostatnie opinie o OSK Auto-Moto-Nauka Iwona Musztyfaga
Ocena ogólna
Kategoria Prawo Jazdy
B
Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające
ocena z dnia: 11.02.2019
Tamara Cygan
Opinia zweryfikowana przez Facebook
Super szkoła, bardzo miła atmosfera, zdane za pierwszym! :)
atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
brak
Ocena ogólna
Kategoria Prawo Jazdy
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Ilość podejść do egzaminu
2
ocena z dnia: 01.02.2019
Patryk Bucki
Opinia zweryfikowana przez Facebook
Bardzo fajna szkoła, super atmosfera, indywidualne podejście do każdego kursanta, świetni instruktorzy. Nie ma czegoś takiego jak przymusowe dokupywanie godzin, które występuje w dużych i "tanich" ośrodkach. Szkoła z całą pewnością nastawiona na jakość usług, a nie ilość kursantów :) Zdane za drugim z jednym małym błędem na placu (za pierwszym odchrzaniłem taki manewr że kino :D) Wszystko w jak najlepszym porządku, POLECAM i pozdrawiam :)
brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
brak
Ekipa Musztyfagi dziękuje Brawo Ty:-)))))))
Ocena ogólna
Kategoria Prawo Jazdy
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Ilość podejść do egzaminu
1
ocena z dnia: 16.01.2019
Khrystyna Luhova
Opinia zweryfikowana przez Facebook
Polecam wszystkim.Najlepsza szkoła jazdy w Oławie. Instruktorzy bardzo cierpliwi, bardzo miła atmosfera, dobre wytłumaczenie wszystkiego.
atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
brak
Ekipa Musztyfagi dziękuje Brawo ty :-)))))
Ocena ogólna
Kategoria Prawo Jazdy
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Ilość podejść do egzaminu
2
ocena z dnia: 15.01.2019
Mateusz Wróblewski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
Jeżeli zależy wam na zdaniu egzaminu i byciu dobrymi kierowcami to Iwona i Andrzej z powołania, są najlepszą droga do tego celu. Wkład własny jaki sobą dają widać od razu. Nie jest to mój pierwszy ośrodek szkoleniowy, więc wiem co mówię w końcu teorie zdałem za 1 razem. Należy słuchać i analizować na prawdę warto. Polecam każdemu i Bardzo DZIEKUJE za niesamowita atmosferę i precyzję, która dajecie Pozdrawiam serdecznie
dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
brak
Ekipa Musztyfagi dziękuje Brawo Ty :-)))))
Ocena ogólna
Kategoria Prawo Jazdy
B
Rodzaj szkolenia
Kurs
Ilość podejść do egzaminu
3
ocena z dnia: 12.01.2019
Róża Czekuć
Opinia zweryfikowana przez Facebook
Szkoła godna polecenia. Wszyscy instruktorzy dokładają wszelkich starań aby dana osoba zdała. Zawsze odpowiadają na pytania i dobierają godziny jazdy do twoich potrzeb. Nie ma ukrytych kosztów.
atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
brak
Ekipa Musztyfaga dziękuje Brawo Ty :-)))))