MotoMM

  144 opinie

O Szkole

MotoMM

MotoMM
Wysoka 15
44-200 Rybnik

Kontakt

Opis

Opis szkoły nie został jeszcze uzupełniony przez właściciela
Zobacz pełny opis szkoły

Kursy - ceny i terminy

Kat. A, A1, B, A2, AM,

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam szkółkę MOTO MM, wszystko jest tam zorganizowane na wysokim poziomie, a atmosfera naprawdę sprzyja nauce i pozwala podejść do jazd bez stresu. Najlepszy instruktor to zdecydowanie pan Jakub, który jest nie tylko profesjonalny i cierpliwy, ale też bardzo miły i ma świetne podejście do kursanta, dzięki czemu jazdy przebiegają w luźnej i przyjemnej atmosferze, a przy okazji można się pośmiać. Dzięki takiemu przygotowaniu udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem, więc zdecydowanie polecam każdemu, kto chce dobrze nauczyć się jeździć i zdać bez problemu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wybrałem tą szkołę jazdy na podstawie opinii innych - i nie zawiodłem się :) Pan Jakub jest świetnym, uprzejmym oraz cierpliwym instruktorem. Na każdej z jazd panowała dobra atmosfera, byłem w stanie dużo się nauczyć oraz poprawiać swoje błędy z dnia na dzień. Pan Jakub bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu praktycznego wewnętrznego, jak i państwowego - oba zdałem za pierwszym razem. Szczerze polecam każdemu tą szkołę jazdy oraz instruktora Jakuba Żymełkę!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, elastyczność, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wybrałam te szkołę sugerując się opiniami innych i to był bardzo dobry wybór - egzamin zdałam za pierwszym podejściem. Nie byłoby tego wyniku bez dobrego instruktora:) Jakub- mega spokojny i cierpliwy człowiek - udzielił mi wielu cennych wskazówek, w przystępny sposób wytłumaczył kwestie których nie rozumiałam a jazdy odbywały się w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Ja ze swojej strony polecam tę szkołę jak najbardziej. Dużo się tutaj nauczyłam, początkowy stres z czasem zniknął, prowadzenie samochodu stało się przyjemnością a do egzaminu podeszłam bardzo spokojna bo czułam się dobrze przygotowana. Szczerze polecam instruktora Jakuba i życzę powodzenia przyszłym kursantom!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Szkoły polecane

OSK AVANT

958 opinii w tym 755 zaufanych

ul. Kościelna 1, 44-200 Rybnik

Sprawdź teraz

Ośrodek Szkolenia Kierowców KURSOR

417 opinii w tym 260 zaufanych

ul. Raciborska 22, 44-200 Rybnik

Sprawdź teraz